Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 3103

    В един бар двама мъже си говорят. – Мараба, братчет, айде да пием по едно. – За кое да пием? – попитал другият. – Ами ти къде живееш? – В квартал Възраждане. А ти? – А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. – Барман, я налей по едно. – Кой блок? – 15-ти блок. – Ха, и аз живея там. – Барман, налей по още едно. – Кой вход? – 13 вход, а ти? – А и аз там. – Барман, дай по още едно. – А на кой етаж? – На петия, а ти? – И аз там. – Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: – Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? – Абе, двама братя се. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.

  • 5164

    Мъж се прибира у дома. В джоба имал три лева. На сутринта решил да отиде да пийне. Бърка в джоба – парите ги няма. Излязъл на двора, хванал една гъска и отпрашил към пазара. Привечер се прибира пиян. Жена му пита: – Да си виждал гъската? – Гъската отлетя… за топлите страни отлетя… а ако продължаваш да ми бъркаш по джобовете, докато спя, се очакава и кравата да отлети натам…

  • 7927

    Един пияница се събужда след тежък запой. Отива в банята, поглежда се в огледалото и с прегракнал глас казва: – Не те познавам, но ще те обръсна.

  • 7005

    …събуждам се сутринта след страшен запой, и гледам – нищо ми няма! Лежа си кротко в канавката, якето ми го няма, дънките ми ги няма, портмонето ми го няма, часовника ми го няма… Абе изобщо – нищо ми няма!

  • 8041

    – Какво ще правим по случай юбилея? – Хайде да се напием! – Ей, дай да измислим нещо различно, да не го обръщаме на обикновен ден.

  • 10827

    Алкохолик доверява на приятеля си: – Не обичам да се напивам в присъствието на жена си. Неприятно ми е да виждам как стават две…

  • 3438

    – Да-а-а… как си лети времето… – каза пияният, гледайки замислено във вентилатора.

  • 5386

    На сутринта след празника пред блока със вой спира линейка, от нея изскача доктор и се засилва по етажите. Звъни на врата, отварят му и пита: – Вие ли сте викали лекар-махмуролог?

  • 4741

    – Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си. – Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха.

  • 9863

    Санаториум за алкохолици. Провежда се лекция за вредата от алкохола. За да подкрепи нагледно думите си лектора изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира. – Е, каква е поуката? – пита лекторът. От задния ред се чува глас: – Че алкохолиците нямат глисти.

  • 6486

    Пиян мъж се прибира вкъщи, а жена му го чака с точилката на вратата: – Ей каква добра жена имам! И баница решила да ми направи.

  • 1266

    Пиян мъж стои на улицата и дълго разглежда връзка ключове. Един полицай се приближил и попитал: – Господине, какво правите? – Търся колата си – последният път, когато я видях беше на края на тези ключове! В този момент полицаят казал: – Господине, ципът ви е разкопчан! – По дяволите! Изгубил съм и жена си!

  • 8442

    – Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. – В какъв смисъл? – Виждам се двоен.

  • 4959

    Пиян се прибира посред нощ, а жена му го чака зад врата с точилката. Той я прегръща и започва да й говори любовно: – А ти, скъпа, все месиш, месиш тесто…

  • 1213

    Посред нощ в дома на свещеника звъни телефонът: – Ало! Изпратете четири бутилки бира на улица "Хондурас" номер три… – Извинете… – Нали това е кафене "Златната гъска"? – Сеньор, аз съм свещеник… – Но, падре, какво правите по кръчмите толкова до късно?

  • 11620

    Двама напушени наркомани пред светофар: – Гледай, червено! Супер! Колко интересно! – Я! Стана жълто! – Зелено! Красота… – Пак червено… взеха да ги повтарят, скука. Давай да пресичаме.