Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 1066

    Ако в думата "хляб" са направени четири печатни грешки и се е получило "бира", то може би това не са били грешки?

  • 8948

    В кафенето. – Да му цапнем по биричка? – Бира?! В работно време?! – Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!

  • 5340

    Пияница се прибира у дома си на четири крака и разправя на жена си: – Правихме си състезание кой ще изпие най-много! Жената: – Интересно… и кой беше на второ място?

  • 9982

    Надпис над един от писоарите в тоалетната на някаква кръчма: "Експресен коридор – три или повече бири."

  • 5984

    Една жена пратила мъжа си до магазина: – Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло. Мъжът се връща след малко с половин литър водка: – За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.

  • 5216

    В малките часове на деня, жена чува от спалнята как се прибира пияният й съпруг. Вратата на хола се отваря и изведнъж се чува трясък на разбити стъкла. – К`во направи, бе, алкохолик такъв!!? – Разбих аквариума. – Какво ти е направил аквариума, бе? – Да се научат тия тъпи риби да не лаят по мене….

  • 7495

    Един мъж от Банско се оженил за момиче от полето и отишъл да живее при нея. Свъкъра му обаче, не можел да му насмогне на вино и ракия. Решил да му налее оцет вместо вино. Налял в две чаши и му казал наздраве. Банскалията ударил чашата на екс и потитал: – Дедо, имаш ли още от това вино? – Имам. – Колко имаш още? – Стотина кила. – Дай да го напнем да го изджокаме, оти май ке фане кисела жилка!

  • 965

    Пристигнал член на дружеството на трезвениците в един завод. Началникът на цеха го развежда и го води при шлосера Иванов. – Ето го нашият ударник. – Много добре,- зарадвал се гостът.- А кажете ми, ако бяхте изпил чаша водка, щяхте ли да можете да работите толкова ударно? – Не знам,- свил рамене шлосерът. – А две чаши? – Не съм сигурен… – А цяла бутилка? – Ами, както виждате работя…

  • 4780

    Човек спира пиян минувач на пътя и пита: – Извинете, къде тук е улица "15-ти май"? Пияният се замисля и отговаря: – "15-ти май", "15-ти май", ама коя година?

  • 10473

    Един пияница се прибира в 5 сутринта след цяла нощ напиване с приятели. Вижда кукувичка на прозореца и я пита:– Кукувичке, кукувичке, колко ми остава да живея?В този момент от прозореца се показва жена му и му отговаря:– От 3 до 5 секунди, докато намеря ютията!

  • 362

    – Пешо, вдигни тост! – Тост… – Не такъв! Дълъг, глупако! – То-о-о-о-ост!!!

  • 392

    Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва: – Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано. – Защо да ставаме, нали е неделя? – Ще ставаме да пием вода.

  • 3438

    – Да-а-а… как си лети времето… – каза пияният, гледайки замислено във вентилатора.

  • 9946

    Един човек отива на бар. Пие набързо по две, три питиета на крак. Забелязвайки това сервитьорът го попитал: – Господине, защо не сядате? – Защото съм се заклел на жена ми вече да не сядам в бар.

  • 6489

    Мъж се тресе от плач пред някаква кръчма.. – Защо плачете, да не би да нямате пари? – пита го минувач. – О, не! Пари имам, но не ми се пие! – отвръща отново в ридание мъжът.

  • 10393

    Влиза в бара един мъж и казва на бармана: – 10 чаши уиски от най-хубавото. Барманът налива, човекът ги нарежда на бара и започва бързо да ги пие една по една. Барманът: – Господине, ама защо пиете така? – И ти да имаше толкова пари, колкото аз – и ти щеше да пиеш така…– Колко пари имате, ако не е тайна? – 50 цента…