Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 8976

    Някакъв наркоман се прибира вкъщи яко дрогиран. Без да каже и дума, сяда на масата и почва да яде. Майка му го гледа как разсипва половината ядене навън с треперещи ръце и казва: – Синко, ако искаш легни да поспиш и после ела да хапнеш? – Кой е дрогиран? Аз – дрогиран? Нищо такова няма!

  • 7694

    Пияница се прибира вкъщи, но не може да си отключи. Случаен минувач го пита: – Да ви помогна ли с нещо? – Да, дръж къщата да не мърда!

  • 3900

    Пиян в ресторанта: – Келнер! Донеси една врата, искам да си ходя!

  • 3419

    Мъжът се прибира късно вечерта. Жена му го подхваща: – Пак си пил! – Не съм! – Пил си! – Не съм! – Я кажи "Гибралтар"? – Гир… Гиб… лар… пил съм…

  • 362

    – Пешо, вдигни тост! – Тост… – Не такъв! Дълъг, глупако! – То-о-о-о-ост!!!

  • 8448

    Наркоман, гледа вентилатора: – Даа, как бързо лети времето.

  • 3187

    – Каква е пряката зависимост между краката и гърлото? – Като си намокриш краката – боли те гърлото, като си намокриш гърлото – не те държат краката…

  • 6701

    Учител по Природознание влиза в час. – Добър ден, деца. Седнете. Сяда на катедрата и започва: – Деца, днес ще говорим за вълка. Отваря куфарчето си, вади торба с трева и започва да си свива джоинт. – Вълкът е средно голям горски хищник. Сив, малко по-голям от кучето. Живее на групи, които се наричат глутници, но понякога се среща и самостоятелно. Облизва джоинта и го захапва. – С настъпването на зимата… Пали. Вдишва дълбоко дима. Издишва. Поглежда към тавана… – …отлита на юг…

  • 6909

    Мъж се връща от среща с любовницата си и усеща, че много мирише на женски парфюм. Отива до кръчмата, пие една мастика – пак ухае на жена. Пие втора, трета накрая се залива с мастика и леко опиянен и добил кураж отива вкъщи. На вратата жена му го помирисва: – Простак, колкото и женски парфюм да излееш отгоре си пак ще усетя, че си ходил в кръчмата!

  • 7153

    – Ако имах власт, щях да наредя да хвърлят всички бутилки с алкохол в морето! – Въздържател ли сте? – Не, водолаз!

  • 5125

    Вечер е. Наркоман лежи надрусан в леглото си. На вратата се звъни. Пак се звъни. Пак. Най-накрая наркомана се надига и тръгва да отваря. Пита подозрително: – Кой е? – Аз съм! Посяга да отвори, обаче се вижда в огледалото и се сепва: – Аз ли?

  • 597

    Съпруг отишъл за охлюви, но заседнал със свой приятел да пие и осъмнал. На сутринта се прибира в къщи с охлювите, но за да не му се кара жена му ги наредил по стълбите, изчакал да се покажат от черупките и звъннал на вратата: – Къде ходи цяла нощ бе, хаймана? А той най-спокойно взел да подкарва животинките: – Пррррр, хайде по-живо момчета, почти стигнахме.

  • 8579

    Прибирайки се в четири часа сутринта съвсем пиян, мъжът се бои да не си навлече гнева на нежната си половинка. Чуди се как да мине незабелязан. Изведнъж лицето му просветва: – Дойде ми на ум!… Ще вляза в кухнята, ще събера всички тенджери, ще ги вържа с връв една за друга… и ще почна да се изкачвам по стълбата, като ги влача подире си… При такъв шум жена ми няма да ме усети!

  • 836

    Ако си на маса, в компания и в първите 5 минути не разбереш кой е тъпанара… значи си ти!

  • 936

    Майка на ученик се кара на учителката му по математика: – Как можахте да му дадете такава задача за домашно! "Ако една бутилка бира струва 32 стотинки…" Баща му цяла нощ не е спал!

  • 8948

    В кафенето. – Да му цапнем по биричка? – Бира?! В работно време?! – Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!