Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 10930

    Срещат се двама наркомани. Единият носи мотика. – Накъде с тая мотика? – Отивам да се боря с плевелите. – Какви плевели? – Абе посях си коноп, а то поникнали и едни домати, едни краставици, не ти е работа…

  • 3438

    – Да-а-а… как си лети времето… – каза пияният, гледайки замислено във вентилатора.

  • 1213

    Посред нощ в дома на свещеника звъни телефонът: – Ало! Изпратете четири бутилки бира на улица "Хондурас" номер три… – Извинете… – Нали това е кафене "Златната гъска"? – Сеньор, аз съм свещеник… – Но, падре, какво правите по кръчмите толкова до късно?

  • 4261

    – Как прекара новогодишната нощ? – Като подарък. – Как така? – Цяла нощ се търкалях под елхата.

  • 6346

    – Скъпи, вчера оставих две бутилки водка в хладилника, а сега е само една. Защо? – Ами… защото не съм я видял.

  • 11880

    Телефонно обаждане в пожарната: – Ало, пожарната ли е? – Да. – Слушайте сега да ви разправя за какво става дума… Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия. – И какво? – Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата. – Е? – А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата… – Е? – Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева. – Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща? – Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора!

  • 5279

    Леко пиян човек среща младеж на спирката и го пита: – Искаш ли цигара? – Не – отвръща младежът. – Е, аз чакам четворка – казал отново пияния човек.

  • 5411

    Двама дрогирани ходят по улицата и гледат насреща си полицаи. Единият вика: – Дай да се направим на полицейска кола, ще ни помислят за колеги и няма да ни закачат. Тръгнали те на бегом, уж в кола, и единият почнал да се прави на сирена: – Тии-у, тии-у! А другият – на буркан: – Синьо! Червено! Синьо! Червено!

  • 8579

    Прибирайки се в четири часа сутринта съвсем пиян, мъжът се бои да не си навлече гнева на нежната си половинка. Чуди се как да мине незабелязан. Изведнъж лицето му просветва: – Дойде ми на ум!… Ще вляза в кухнята, ще събера всички тенджери, ще ги вържа с връв една за друга… и ще почна да се изкачвам по стълбата, като ги влача подире си… При такъв шум жена ми няма да ме усети!

  • 11952

    Питали радио Ереван, каква е разликата между руската сватба и руското погребение! Разликата е с един пиян по-малко.!

  • 6732

    Учените изобретили 200 градусов спирт. Решили до го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото село и да пробват на някой местен човек. Отиват те в селото и гледат някакъв човек кара трактор. Спрели го. Сипали му в една чаша от спирта и го питат: – Ще го пробваш ли? Човекът ги погледнал, ливнал цялата чаша в гърлото си, избърсал се с ръкава на ватенката и подкарал трактора нататък. Учените стоят и гледат ошашавено. Изведнъж трактора спира, човека скача от него, пада на земята и започва да се търкаля. След това става, качва се на трактора и потегля. След 100 метра сцената се повтаря отново… след още 100 пак! Учените догонват трактора, спират го и се извиняват на тракториста, че са го накарали да пие 200 градусов спирт… Човекът ги поглежда и казва: – Ахааа, такава ли била работата… А аз се чудя защо, като се уригна и ми се подпалва ватенката…

  • 9707

    – Как можахте да се напиете така? – Попаднах в лоша компания. Бяхме четирима души. Аз имах бутилка водка, а останалите не искаха да пият.

  • 2766

    В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита: – Къде ходиш ти, бе? – Бях в кръчмата. – Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. – Къси, ама широоооооооооки.

  • 10614

    Трима приятели се прибират след тежък запой по къщите с такси. Спират пред входа на първия. Другите двама няколко пъти се опитват да го оставят изправен на крака, на стената го подпират, но той все пада. Накрая го зарязват и заминават с таксито. -Ей, че тежко се е напил, горкият! – вайкат се приятелите му. Не може да стои изправен! – Как да стои като през цялото време се мъчихте да го поставите с главата надолу? -обажда се шофьорът.

  • 10575

    Двама наркомани вървят по улицата и единият казва: – Усмихни се възпитано, че идва полицейска кола. След пет минути: – Стига си се усмихвал, вече сме в полицейската кола.

  • 10648

    Жена вървяла след мъртво пиян мъж. Докато вървял на зиг-заг по улицата, пияният мъж си ударил главата в уличния стълб. – Господине, колко лошо се ударихте… А пияният казва: – Ето ти дирека – удари се по-хубаво.