Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 5905

    Прибира се един наркоман вкъщи и вика от вратата: – Жено! Имам една добра новина за теб, и една лоша! Добрата е, че оставих дрогата. Лошата е, че не помня къде.

  • 3900

    Пиян в ресторанта: – Келнер! Донеси една врата, искам да си ходя!

  • 8647

    Наркоман пушел много трева и един ден изпушил прекалено много и умрял. Отишъл в ада и гледа навсякъде расте марихуана. Не можел да повярва на очите си, и така свил си цигара, но нямал огънче. Повървял малко, срещнал един дявол и го попитал: – Имаш ли огънче? – Ако имах тук щеше да е рая.

  • 6452

    Пияница поръчва на сервитьора: – Пет бутилки уиски и една салата от марули. Сервитьорът: – Извинете за любопитството, но вие винаги си поръчвате салата, а не я ядете. Защо го правите? – В нея се пада по-меко…

  • 8571

    На пешеходна пътека пешеходци чакат да светне зелено, за да пресекат. Клатейки се се приближава пиян и казва: – Стигнах, слава богу! Кой е последен?

  • 1099

    Една компания наркомани решили да отказват дрогата. Разбрали се да си направят купон в един от тях, но без наркотици. Домакинът приготвил всичко за купона, но не се стърпял и решил да се боцне за последно. За да не се издаде пред приятелите си написал на едно листче: "Кой е?" за да знае какво да говори когато се звънне на вратата. Надрусал се яко и по едно време се звъни. Той отива до вратата и казва: – Кой е, въпросителен. Отговарят му: – Ние сме запетайка твоите приятели точка.

  • 965

    Пристигнал член на дружеството на трезвениците в един завод. Началникът на цеха го развежда и го води при шлосера Иванов. – Ето го нашият ударник. – Много добре,- зарадвал се гостът.- А кажете ми, ако бяхте изпил чаша водка, щяхте ли да можете да работите толкова ударно? – Не знам,- свил рамене шлосерът. – А две чаши? – Не съм сигурен… – А цяла бутилка? – Ами, както виждате работя…

  • 5125

    Вечер е. Наркоман лежи надрусан в леглото си. На вратата се звъни. Пак се звъни. Пак. Най-накрая наркомана се надига и тръгва да отваря. Пита подозрително: – Кой е? – Аз съм! Посяга да отвори, обаче се вижда в огледалото и се сепва: – Аз ли?

  • 3516

    Жена се кара на мъжа си: – Стига си пил! Не помниш ли, че доктора ти разреши само по една чашка на ден! – Помня, разбира се, и го спазвам. Сега си пия чашката за осми октомври 2009 г.

  • 4993

    – Изглежда, че много съм се напил. Абсолютно всичко ми се вижда двойно. Какво да направя? – Ами затвори си едното око!

  • 4256

    Австралия. Безкрайно поле, засято с коноп. Един наркоман се промъква и почва бързо да бере и си мисли: "Ще задигна една торба, ще я изсуша, и съм уреден за цяла година". Изведнъж обаче забелязва в далечината полицейска кола. Ами сега? Гледа наблизо – стадо кенгура. Веднага взел решение – съблякъл се, смесил се с кенгурата и почнал да подскача заедно с тях. По едно време съседното кенгуру го бутнало с лакът и му изсъскало: – Свали си чорапите бе, ще издадеш цялото стадо!

  • 7663

    – Какво е това къща на издръжливостта? Отговор: – Бирария с заключена тоалетна.

  • 9896

    Отива един пафкач на трева за риба. Напушва се прилично, седи на брега, чака да клъвне и по едно време от водата се подава една крава и му казва: – Може ли една цигара, пич? Гледа той шашнат и какво да прави – дава й една цигара. Кравата се потапя, а нашият човек продължава с риболова. След малко оная пак се показва и вика: – Забравих огънче да ти искам, извинявай. Оня седи като треснат, дава й запалката и тя пак се потапя. Нашият се оглежда да види дали има и други свидетели, но вижда само едно куче на десетина метра встрани. Изведнъж кучето се обажда: – Не ме гледай, и аз съм учуден!

  • 6486

    Пиян мъж се прибира вкъщи, а жена му го чака с точилката на вратата: – Ей каква добра жена имам! И баница решила да ми направи.

  • 7657

    – Кога забелязахте че са ви откраднали колата? – Вчера вечерта. Излизам от ресторанта, отварям вратата, сядам зад волана, искам да тръгна, а колата я няма!

  • 7694

    Пияница се прибира вкъщи, но не може да си отключи. Случаен минувач го пита: – Да ви помогна ли с нещо? – Да, дръж къщата да не мърда!