Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 5905

    Прибира се един наркоман вкъщи и вика от вратата: – Жено! Имам една добра новина за теб, и една лоша! Добрата е, че оставих дрогата. Лошата е, че не помня къде.

  • 8948

    В кафенето. – Да му цапнем по биричка? – Бира?! В работно време?! – Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!

  • 11135

    Баба се хвали на внучката си: – Снощи пак цяла нощ сънувах, че летя. – Ама бабо, колко пъти да ти казвам, че твоите хапчета са в другото чекмедже!

  • 3900

    Пиян в ресторанта: – Келнер! Донеси една врата, искам да си ходя!

  • 6108

    Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: – Амии… ние имаме само 10 лева.. – Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! – Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!

  • 3438

    – Да-а-а… как си лети времето… – каза пияният, гледайки замислено във вентилатора.

  • 2492

    Говорят си двама наркомани: – Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона… – Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя: – Ау, с друга мадама се запознах, и на нея й взех телефона… И така няколко дена, докато другия не издържал и казал: – За какво ти са толкова телефони бе, вземи поне един телевизор!

  • 9240

    Датчанин отишъл на почивка в едно затънтено селце. Почерпили го с шнапс домашно производство. Като изпил една чашка той прибледнял, позеленял и преплитайки език попитал: – Колко градуса е това чудо? – Колкото до градуси,- казал домакинът,- не знам. Но знам, че една бутилка е достатъчна за дванайсет побоя и едно убийство…

  • 5887

    – Какво ще правиш довечера? – Не знам, и аз се чудя какво да правя. От днес отказах пиенето.

  • 9921

    Мъж се прибира подпийнал вкъщи. Жена му го посреща на вратата и му дръпва едно конско. – Искам още сега да кажеш "НЕ" на алкохола! – завършва речта си тя. – На алкохола?? НЕ!!!

  • 8029

    Един скинар отива на една закътана полянка в парка, нахвърля по тревата цигарки с марихуана, скатава се в храстите, зарежда пушката и почва да кътка (както бабите викат "пи-пи-пи" на кокошките): – Хипи-хипи-хипи…

  • 10040

    Лекар беседва със стар дядо – страстен ракиджия: – Бай Геле, спри да пиеш! – Пил съм, пия и ще пия. – Ще те вкараме в клиника! – Синът ми ще пие. – И него ще вкараме в клиника! – Внукът ще пие. – И внука ще го вкараме! – Да, ама тогава аз вече ще съм излязъл!

  • 5674

    Ако след дълбок запой станеш със страшен махмурлук, идеш в банята да се поизмиеш, и не се видиш в огледалото – не се плаши! Ти просто си станал неотразим.

  • 3085

    Един влиза в кръчмата на ръце. Питат го защо така, а той отговаря: – Казаха ми кракът ми да не стъпва повече тука.

  • 9475

    – Защо ми миришеш на ром? – Лекувам болни зъби. – Откога те болят? – Ами… Повече от пет години.

  • 4741

    – Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си. – Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха.