Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 3085

    Един влиза в кръчмата на ръце. Питат го защо така, а той отговаря: – Казаха ми кракът ми да не стъпва повече тука.

  • 11737

    Игра за наркомани: Нужни са стая, два стола, много хашиш и двама наркомани. Сядат, надрусват се яко и после единият излиза от стаята. Другият трябва да познае кой от двамата е излязъл.

  • 9976

    – Колко наркомана са нужни,за да завинтят една крушка? – 15 – един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.

  • 3609

    Един котарак се надрусал с валериан и си върви по улицата… Насреща му – една бабка: – Пис, маци, пис! Котаракът се обърнал, поизгледал я, вдигнал си лапата в знак Виктория и отвърнал: – Peace, бабо, peace!

  • 1084

    – Мамо, мамо! Не се притеснявай повече! Намерих татко! – Колко пъти съм ти казвала – не се рови в боклука!

  • 7153

    – Ако имах власт, щях да наредя да хвърлят всички бутилки с алкохол в морето! – Въздържател ли сте? – Не, водолаз!

  • 909

    На скамейка в парка седи човек и възмутено наблюдава минаващия покрай него пиян. – Безобразие! – казва той. – Бих излял целия световен запас от алкохол в океана! Седящият до него мъж започва да ръкопляска. – Браво! Отлична идея! – Вие също ли сте трезвеник? – Не. Аз съм водолаз…

  • 5169

    – Какво става с Джон? – пита Смит свой приятел от клуба. – С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.

  • 11395

    – Триста долара за това куче?! Че какво му е толкова специалното? – Обучено е да търси наркотици, сър. Давате му петдесет долара и само след минута то се връща с дрогата!

  • 2007

    Прибира се вкъщи мъжът: – Жено взел съм страхотна трева, аре с мене на балкона да се напушим! – А-ааа, не ща. Ти върви сам Мъжът пуши първата цигара… уаууууу едно огнено кълбо минава по небето… Пуши втората… пак едно огнено кълбо минава. Мъжът се чуди кво става. Пуши и третия joint… пак същото кълбо. Влиза той вкъщи: – Жена, ако знаеш кво видях на балкона… три огнени кълбета! – Кви огнени кълбета бе, ти от три дни седиш на балкона!

  • 1992

    Един баща завел синчето си на работата, да го види какво работи. Отиват в кабинета му, а от съседната стая се чува звън на чаши и гласове: – Айде още по 100 грама! Детето пита: – Тате, там да не пият нещо? – Ами не… – мънка бащата. – Какво да ти кажа… абе едни джуджета там вдигат щанги.

  • 6486

    Пиян мъж се прибира вкъщи, а жена му го чака с точилката на вратата: – Ей каква добра жена имам! И баница решила да ми направи.

  • 8976

    Някакъв наркоман се прибира вкъщи яко дрогиран. Без да каже и дума, сяда на масата и почва да яде. Майка му го гледа как разсипва половината ядене навън с треперещи ръце и казва: – Синко, ако искаш легни да поспиш и после ела да хапнеш? – Кой е дрогиран? Аз – дрогиран? Нищо такова няма!

  • 10072

    Защо трябва да се напиеш и да шофираш, като можеш да се напушиш и да летиш?

  • 1099

    Една компания наркомани решили да отказват дрогата. Разбрали се да си направят купон в един от тях, но без наркотици. Домакинът приготвил всичко за купона, но не се стърпял и решил да се боцне за последно. За да не се издаде пред приятелите си написал на едно листче: "Кой е?" за да знае какво да говори когато се звънне на вратата. Надрусал се яко и по едно време се звъни. Той отива до вратата и казва: – Кой е, въпросителен. Отговарят му: – Ние сме запетайка твоите приятели точка.

  • 6891

    Късно през нощта мъжа се връща пиян в къщи. Жена му стои на вратата на кухнята с точилка в ръката. Той я гледа и след кратка пауза казва: – А ти все готвиш ли готвиш…