Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 2227

    Панчо пита доктора си: – Вярно ли е, че пиенето помагало да забравиш всичко? – Вярно е, човек наистина забравя за всичко с изключение на пиенето.

  • 3687

    Млада учителка се явява в час със силен махмурлук. Едва говорейки, пита учениците: – Деца, какъв урок имаме с вас? – Математика, госпожо! – Добре, тогава диктувам задача: "Две млади, интелигентни жени, изпили по една бутилка водка. Пита се в задачата, за какъв хикс им е трябвало след това да пият и червено вино?"

  • 73

    Един дебелак се напил и излезнал от кръчмата да пикае. В същото време една жена минава по улицата и почва да му крещи: – Абе тебе не те ли е срам, пред мене да извадиш това нещо, простак такъв ти срам нямаш ли? Пияният казва: – Щом го виждаш прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна.

  • 9863

    Санаториум за алкохолици. Провежда се лекция за вредата от алкохола. За да подкрепи нагледно думите си лектора изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира. – Е, каква е поуката? – пита лекторът. От задния ред се чува глас: – Че алкохолиците нямат глисти.

  • 3484

    Един пиян се прибирал вечерта и видял в една локва да се отразява Луната. Стъпил отгоре на отражението и почнал да вика: – Аз съм царят на Луната! Аз съм царят на Луната! Минал един полицай и му казал: – Добре, добре, само по-тихо… А аз ей-сега ще викна лунохода да те прибере.

  • 1273

    Няколко наркомани, предварително надрусани, тръгнали на дискотека. По едно време пристигат – наоколо шум, мигащи светлини… Захванали да танцуват – час, два, три… По едно време единият малко се освестил и викнал: – Момчета! Какво правим ние бе! Ние сме още на светофара!

  • 8856

    Седят двама напушени на една пейка: – Таам…, – показва единият с пръст далечината. – Какво там? – Там…, – замечтано показва пак. – Да де, какво там, какво? – Къде?!

  • 5581

    Журналист пита г-жа Петрова: – И за какви заслуги ви обявиха за почетен председател на Дружеството на въздържателите? – Досега се омъжвах три пъти и отказах и тримата си съпрузи от алкохола…

  • 6489

    Мъж се тресе от плач пред някаква кръчма.. – Защо плачете, да не би да нямате пари? – пита го минувач. – О, не! Пари имам, но не ми се пие! – отвръща отново в ридание мъжът.

  • 6772

    Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. – Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? – Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: – Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? – Но днес е Коледа! – бил отговорът на собственика. – Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: – Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? – Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! – Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!

  • 5626

    Един пияница хваща такси и му казва: – Откарай ме до вкъщи! Шофьорът пита: – Къде по-точно? Пияницата отвръща: – Горе в хола!

  • 5274

    Един наркоман решил да отиде в Тутракан, на гости на свой приятел. Отива на гарата и казва: – Един билет до Тутракан. Обаче прозорчето на гишето било доста малко и продавачката не го чула. – Кажете го по-близо до дупката, – казала тя. Момчето залепило устата си до вената й: – Един билет до Тутракан!

  • 3056

    – Интересно. Аз те поканих да изпием по едно за мое здраве, а ти смучеш вече трета бутилка. – Извини ме обаче ти така ужасно изглеждаш.

  • 8228

    Клиент сяда на бара. – Чаша уиски, моля. – Какво да бъде – ирландско или шотландско? – Без значение. Да не мислите, че ще разговарям с него.

  • 5679

    Нова година: Изследване по телефона: След вдигане на слушалката 10% отговорили с "Ало", 5% с "Да", а останалите имали проблеми с отговора.

  • 4449

    Излиза един пияница от кръчмата и си тръгва. Изведнъж се усеща, че си е изгубил ключовете, отива до една улична лампа и започва да си ги търси. Към него се приближава полицай и го пита: – Какво търсиш тука, бе? – Търся си ключовете, господин полицай! – А ти, къде ги изгуби?- пита полицая. – Е там, пред кръчмата. – Тогава, защо ги търсиш тука бе глупак? – Ами тука е по-светло господин полицай!