Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7050

    Посред нощ някой силно чука на фургона на директора: – Циркът гори, циркът гори! – Веднага събудете гълтача на огън!

  • 6582

    – Знаеш ли, откакто загубих ключа от мазето, не съм чула една лоша дума от мъжа си. – И дори не ти се сърди? – Това не знам. Той още е в мазето.

  • 5032

    Надпис пред салон за разкрасяване: "Не налитайте на момичетата, които излизат от нашия салон – между тях може да е и вашата баба!"

  • 10751

    Червеният елек, който Гунчо носи на кръста си, е белег за неговите религиозни убеждения

  • 3873

    тебеширът е от хубавите, но въпреки това го свършвам. Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика

  • 7335

    и сравняваме член по член Химически факултет на СУ – Проф. Димо Платиканов – Физико-химия ч. I

  • 4647

    Тодор Живков извикал видни български математици и им казал, че всички учени в България са писали нещо за него, а само те не са измислили нищо и не работят за неговия имидж. Дал им срок от една седмица, за да измислят нещо и да му докладват. След изтичане на срока, математиците отишли при Генералния секретар на БКП и му казали: – Другарю Живков, ние не можахме да измислим нищо друго, освен една Тодорема. Тя гласи: "Всяка крива, успоредна на Априлската линия, е права".

  • 6521

    – Ало, мамо, прибирам се от работа. Да купя ли нещо?– Да, купи си собствен апартамент най-после и живей самостоятелно!

  • 7402

    Когато турците са нападали, не са можели да предполагат че Руснаците ще им влизат отзад. Ученически

  • 4578

    – От какво се страхуват и жабите, и момичетата? – От щъркели.

  • 5855

    Tрима друсани отиват на купон и чукат на вратата, но никой не им отваря. Този който е на кока казва: – Абе дайте да разбием вратата и да ги пребием тия копелета вътре! Тоя на помпата казва: – Защо да я разбиваме като можем да се плъъъзнем отдолу и да влезем. Третия, напушения казва: – Що бе, то и тука си ни е гот?

  • 3414

    ЛОКМЕНИ Надпис на магазин в Червен бряг

  • 5735

    Фирма премистила своя офис. По този повод приятелите на шефа решили да изпратят букет цветя. Но, когато букетът пристигнал, на картичката пишело: "Почивай в мир!" По-късно от цветарския магазин се получило следното извинение: "Уважаеми господине, моля приемете нашето искрено покаяние за допуснатата грешка! Оказа се, че вашият букет е бил изпратен на едно погребение с картичка "Приемете нашите поздравления на вашия нов адрес!"."

  • 7787

    В ресторанта влизат лъв и заек. – За мен моркови и зеле – поръчва заекът. – А вашият приятел не е ли гладен? – пита сервитьорът. – Ако беше гладен, щяхме ли да стигнем до ресторанта и двамата?

  • 9638

    Командващият армията поканва офицерите и техните жени в базата на коктейл. Един от генералите държи реч пред събралите се. Млад лейтенант се обръща към жената до него и казва: – Каква глупсти ги дрънка този глупак, а? Жената обръща червеното си от гняв лице към него с думите: – Лейтенант, знаете ли коя съм аз? – Не, госпожо. – Аз съм жената на този, който нарекохте "глупак". – Така ли, – казва младият лейтенат твърдо и наперено, – а знаете ли кой съм аз? – Не, не знам- казва генералската жена. – Слава богу! – казва лейтенантът и изчезва в тълпата.

  • 2060

    След дълги изследвания един мъж най-после попитал лекаря: – Е, какво се оказа, докторе, ще имаме ли деца с жена ми? – Разбира се, господине… ако не сте ревнив.