Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7088

    На прием: – Госпожо, защо нищо не ядете? – Пазя талия. – Ама то, с талия като вашата… трябва мн-о-о-о-го да ядете, за да я опазите.

  • 8017

    много хубаво, че този резултат е получен от жена. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 8775

    Доктор помолил своя приятел фотограф да го замести за малко в лекарския кабинет -Не мога,нищо не разбирам от тая работа,какво ще правя ако някой дойде? -Не се притеснявай,няма кой да дойде. Фотографът се съгласил, но както си стоял в кабинета изведнъж задъхан човек влиза. -Докторе,помогни голям проблем… -Какво става!? -Докторе, жената черна, аз съм черен, а бебето бяло. -Ей верно, голям проблем -замислено казал доктора. Ти мушка ли го? -Мушках го. -Вади ли го после? -Вадих го. -И пак го мушка и пак го вади. -Да-виновно казал пациента. -Какво си направил ти бе,ти си осветил бебето!!!

  • 8272

    При капитализма човек за човека е вълк. При социализма е точно обратното

  • 5708

    На село посетител чука на вратата. Отваря му хлапето. – Момче, къде е баща ти? – В кочината при прасетата. Ще го познаете по сламената шапка.

  • 6272

    Един мъж завел приятеля си вкъщи, да му покаже новия апартамент. – Ето това е кухнята – казал той – а това тук е всекидневната, това е детската. Продължил да го развежда и отворил последната врата да му покаже спалнята, но с изненада видял, че там е жена му с друг мъж, запазвайки самообладание той казал: – Това е спалнята, а това съм аз когато ме няма вкъщи.

  • 7635

    Вбесеният клиент: – Нима мислите, че ще ям тази помия? Веднага извикайте управителя! – Безполезно е, – казва сервитьорът. – Той също няма да я яде.

  • 1831

    – Ама какво си направил! Това дете дето си го взел от детската градина не е нашето! – Не се впрягай бе, жена! Нали утре и без това ще го връщаме.

  • 4783

    Разхожда се поручик Ржевски със Шура Азарова. – Странно – казва поручикът – защо беседките се наричат беседки, а не другояче? – Защото, поручик, в тях, като правило, се беседва. – Не, Шура. В тях, като правило, се чукат…

  • 9798

    Приятел на известен банкер се оплакал, че има да взема от свой длъжник 1000 долара, но не може да го осъди, защото няма никакъв документ. – Пиши му – посъветвал го банкерът – веднага да върне тези 1500 долара, които ти дължи. – Но той ми дължи 1000 долара! – Именно. Той ще побърза да ти пише, че е взел от тебе не 1500, а 1000 долара. Това писмо вече ще бъде документ, с който ще можеш да го съдиш.

  • 7502

    "…и обвиняемият извадил един нож и го застрелял…" Разказ на екшън

  • 5607

    Жена се качва на автостоп в един ТИР на път за Варна. След известно време пита тираджията: – Извинете, виждам че тук има едно паве, за какво ви е? Мъжът се обръща и казва: – Нося си го за да ми счупиш главата ако не те изеба до Варна.

  • 8829

    Гошко пита майка си как се е запознала с баща му и тя му обяснява: – Един ден паднах от стената на язовира и когато вече потъвах и щях да се удавя, той се хвърли и ме спаси. След три месеца се оженихме… – Сега разбирам защо татко не ми разрешава да се уча да плувам!

  • 214

    Това тука съм го извадил за общо удоволствие.. Учителски

  • 6816

    По коя тема ще говориш, Петко? Забележи, че само на теб давам избор по какво да те скъсам! Учител по биология