Семейни

Вицове за семейни отношения, драми и комедии

  • 7109

    Домакинът показва на госта любимите си аудиокасети. Едната от тях е белязана с голям червен кръст. – А това какво е? – пита гостът. – Тука съм записал тъщата как ме гълчи. – Че за какво ти е притрябвала? – Как за какво?! Това е единственият случай, когато мога да я спра, когато си поискам!

  • 7290

    Имало едно време един мъж, който редовна си кувал билети от лотарията. Годините минавали и най-неочаквано един ден мъжът спечелил! Веднага се качил на колата си и с бясна скорост препуснал към дома. Когато пристигнал отворил входната врата с ритник, после я затръшнал зад себе си и казал на жена си: – Скъпа, днес спечелих от лотарията, така че веднага си стягай багажа! – О, мили, това е прекрасно! – възкликнала съпругата – Но за какво да се подготвя – за море или за планина? – За каквото искаш! Само гледай да си изчезнала до края на седмицата!

  • 9415

    – Скъпи, с удоволствие бих се съгласила, че си прав, но помисли си само, дали е възможно и двамата да сме прави?

  • 10442

    – Последната ми жена беше късогледа. Напусна ме, когато й купих очила.

  • 2524

    Иванчо по география пред картата на света: -Знаеш ли къде е този град? -Незнам. -Знаеш ли онази държава? -Не. -Покажи поне Тихия океан! -Кой по-точно?На картата са ДВА?

  • 7670

    Прибира се момиченце от училище и казва:– А днес рисувахме мама!– Но нали и миналия път рисувахте мама! – казва майката.– Еми, то щом влезе учителката и веднага вика:„Рисувайте, вашта мама!“

  • 9857

    Главата на семейството лежи на дивана и брои мухите по тавана. Синчето го пита: – Тате, ще ми помогнеш ли за домашното по математика? – Я бягай бе, ще си зарежа цялата работа и ще ти решавам задачи, как не!

  • 12083

    Мъж погребва тъща си и си тръгва. По път на главата му пада тухла и мъжът казва ахх ти мръсница вече си пристигнала.

  • 3106

    Прибира се мъж вечерта вкъщи след като не си е спал вкъщи през нощта. Жената: – Е, къде беше? Мъжа: – Скъпа, уредих се на още една работа, като нощна смяна. Жената: – И какво работиш? Мъжа: – Терорист. Жената: – Какво ще рече това? Мъжа: – Опитвам се да направя демографски взрив в страната.

  • 2563

    Прибира се съпругът в къщи и заварва жена си в леглото с любовник. Започва да крещи, обаче жена му го прекъсва: – Скъпи, знаеш ли кой купи телевизора? – Кой? – Той. А кой ни купи новия хладилник? – Кой? – Пак той. А уредбата? – Пак ли той? – Да. и новите ми бижута, и палтото… Мъжът размисля малко и казва: – Ами я завий тогава човека да не изстине!

  • 6580

    Жената заминава на гости при майка си, но се притеснява за верността на мъжа си и му праща телеграма: "Не забравяй, че си женен!" На другия ден се получава отговор: "Съжалявам, скъпа, телеграмата закъсня."

  • 8226

    Как се чувства мъжа на работа? – Като в рая – тук ангелче, там ангелче Как се чувства мъжа на улицата? – Като в градина – тук пиленце, там пиленце А като се прибере в къщи как се чувства? – Като в приказка – зад всяка врата – Баба Яга.

  • 3057

    Един отива на море сам, без жена си. След една седмица жена му получава телеграма: "Продай уредбата и ми прати 300 лева." Другата седмица пак: "Продай видеото и ми прати 300 лева". След още една седмица: "Продай телевизора и ми прати 300 лева". Другата година жена му отишла на море сама. След една седмица получил телеграма: "Пращам ти 300 лева, купи телевизор." След още една седмица: "Пращам ти 300 лева, купи видео"…

  • 11961

    Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита: – Абе, идиот с идиот, кажи как върви училището? – Ами тате, то … – Кажи бе! – Мииии … Имам седем двойки за годината … – КОЛКО ?!?! – Седем … Бащата адски сърдит : – И по какво ти е първата двойка ? – Ами по френски … – Абе, тъпанар с тъпанар, – защо имаш двойка по френски ? – Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод. И аз пиша : “ 1. Госпожата по френски ходи с господина по български. 2. Г-жата по френски ходи с господина по математика. 3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика. 4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо. “ Бащата казал : – Сине, тя е курва ! – Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка. – Айде , прощавам ти за тази двойка.По какво е следващата ? – Амиии по математика … – Що имаш двойка по математика, бе ? – Тате, оная вика:“ Колко е 5 по 6 ?“ и аз викам : “ 30 „.“Ами колко е 6 по 5 ?“ Бащата казал : – Сине, тя си прави ташаци с тебе ! – И аз така и казах и тя ми написа двойка. – И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата ? – По география. – Как така бе? – Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе ? – Еба ли я? – Ами и аз така й казах и тя ми написа двойка. – Добре – прощавам ти. По какво е следващата ? – По биология. – Идиот !!! Как успя бе ? – Тате, даскалицата ни наредила в две редици – едната момичета, а другата момчета. Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата – мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика :“Муха“ и аз викам:“Мухоебец“ и даскалката ми написа двойка … – Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие.Казвай за следващата. – По ЗИП-а по география. Оная вика :“Благоевград, град ли е?“ и аз викам :“Не е – село е !“ „Е как ще е село, като завършва на -град ?“ „Ами госпожо, Козлодуй завършва на -уй, ама не е уй, нали?“ и тя ми написа двойка. – Както и да е сине . Нататък? – По физическо. Тати оня вика :“Дигнете си единия крак, дигнете си другия крак …“ „Еее, господине, аз на какво да се крепя?“ и той ми написа двойка. – А последната? – По музика. Бащата : – И по музика ли бе дебил !!!! Иванчо сърдит : – Тате след шест двойки как се пее, бе

  • 8814

    Новодомец развежда тъща си из новата си къща: – Това тук е хола, тук е банята, тук кухнята… Това тук е вратата към терасата. Вярно, терасата още не е постороена, ама минавай, не се стеснявай…