Семейни

Вицове за семейни отношения, драми и комедии

  • 2446

    Жена казва на мъжа си: – Мъжо, нашата снаха изневерява! – Това си е нейна работа. – Ама тя изневерява на нашия син! – Това си е негова работа. – Ама тя му изневерява с теб! – Това си е моя работа. – Ама ти ми изневеряваш на мен! – Това си е твоя работа.

  • 1060

    Младоженка е пред първа брачна нощ и се страхува, че не е девствена и ще разочарова мъжа си. Баба й я посъветвала да сложи една слива където трябва, младоженецът ще се пъне, ще бута, та докато сливата падне и така всичко ще се нареди. Момичето така и сторило, но през нощта мъжът й намерил падналата слива и я изял. Младоженката страшно се притеснила и веднага отърчала при баба си за съвет. Бабата й рекла: – Ама от какво толкова се плашиш бе, дъще… ти ако знаеш дядо ти навремето как цял пъпеш изяде…

  • 7591

    – Скъпа, имала ли си друг мъж преди мен? – Не, кълна се в децата си!

  • 9828

    Майка към своята дъщеря: – Твоят кривокрак любим ми е толкова противен, че с най-голямо удоволствие бих му станала тъща!

  • 6809

    Тъщата се кара със зет си: – Защо разправяш на децата такива приказки, дето все завършват с "и те се оженили, и живели спокойно и щастливо до края на живота си, защото момичето било сираче"?

  • 11815

    Двама умрели се срещнали в рая и единият попитал: -Ти от какво си умрял? -От замръзване. -Аз пък от яд. -Е, как? -Еми, прибирам се и гледам жена ми седи гола и дрехи навсякъде и почвам да търся кой е тук, ама не го намерих и… -Идиот! Ако беше отворил хладилника сега и двамата да сме живи!

  • 8122

    Въпрос: Кои са трите думи, които една жена не иска да чуе докато прави секс? Отговор: Скъпа, прибрах се!

  • 5544

    Ревнив съпруг, преди да замине в командировка казва на приятел: – Искам да следиш жена ми! Ако забележиш нещо необичайно, веднага ме извикай с телеграма! След три седмици получава телеграма: "Веднага идвай!" Пристига мъжът и пита какво се е случило. Приятелят обяснява: – В началото беше така. Всяка вечер при нея идваше някакъв мъж, стоеше цяла нощ и си отиваше на сутринта. – Е що чак сега ме викаш бе? – Ами необичайното беше вчера. Тоя не дойде!

  • 6247

    Към родилния дом с голяма скорост приближава кола. Спира рязко. Шофьорът изскача от колата, поглежда към задната врата и изкрещява: – Божичко, забравих жена си вкъщи!

  • 4834

    Едно дете се развикало. – Тате, кравата на съседа е влязла в нашия двор! – Тихо, синко, първо отиди да я издоиш, а после ще я гоним!

  • 8322

    Една жена се опитва да накара мъжа си да откаже цигарите и му се кара: – Само харчиш пари за тия пусти цигари! – Мои са си, харча ги – отговаря троснато мъжът. – А мислиш ли, че са полезни за здравето ти? – Мисля – щом запаля и майка ти се маха от стаята.

  • 8434

    Върви мъж по улицата – от мръсен, по-мръсен. Среща го приятел: – Ей, защо си толкова мръсен? – Целувах влака. – Ти да не си се побъркал?! – Не бе, изпращах тъщата.

  • 6211

    – Къде са чистачките на колата, скъпа? – Махнах ги, мили, защото полицаите непрекъснато поставят разни смешни бележки зад тях.

  • 11722

    Юбилей. Жената става на 50 години. Мъжът държи реч: – Когато беше на 20, ти беше роза, когато беше на 30 – шампанско, на 40 – коняк, а сега на 50 си топла супа. Жената отговорила също със слово: – Да, на 20 аз бях роза, но не ти я откъсна. Да, на 30 бях шампанско, но за теб останаха само мехурчетата. Да, на 40 бях коняк, но ти пиеше за трима. Да, на 50 съм топла супа, но ти няма с какво да я ядеш.

  • 1906

    – Какъв е съвременният мъж? – На съвременния мъж винаги една бутилка му е малко, а една жена му е много.

  • 10209

    Един мъж отишъл в гората за да се обеси. И таман като метнал въжето на едно дърво и се появил горския: – Ко праиш бе? – Мииии, ша са беся. – И що? – Амии, неам деца. – Добре, а зеле ядеш ли? – Не!? – А трябва, трябва! Прибрал се нашенеца вкъщи и един месец ядял само зеле, но резултат нямало. Той пак поел пътя към гората. И таман да си сложи клупа и пак се появил горския: – Ко праиш бе? – Мииии, ша са беся. – И що? – Амии, неам деца. – Добре, а чушки и домати ядеш ли? – Мии… не!? – А трябва, трябва! Човека пак се прибрал обнадежден вкъщи и един месец карал само на домати и чушки, но отново нямало резултат. И човечеца отчаян от жестокия живот твърдо решен да се обеси този път, отново се запътил към гората с въже в ръка. Сложил си клупа и таман ше рита столчето и пак се появил горския: – Ко праиш бе? – Мииии, ша са беся. – И що? – Амии, неам деца. – Добре, а жена си ебеш ли? – Не!? – А трябва, трябва…