4925
Животът е несправедлив към мъжете… Родиш се – хората носят цветя на майка ти. Жениш се – носят подаръци на жена ти. И накрая умираш – и пак жена ти наследява всичко.
Черен хумор
Животът е несправедлив към мъжете… Родиш се – хората носят цветя на майка ти. Жениш се – носят подаръци на жена ти. И накрая умираш – и пак жена ти наследява всичко.
– Какво е внимание и грижа за околните? – Когато самоубиец скочи от десетия етаж и затвори прозореца след себе си да не им духа.
– Господин капитан, нашата подводница атомна ли е? – Абе, матрос, я иди питай е-е-ей оная група плешиви механици…
Скинар пита цигане:– Ей, малък, ти какъв искаш да станеш бе?!– Космонавт, бате!– Не, бе – веро или сапун те питам?!
"Пътят към сърцето минава стомаха" – казал куршума с изместен център.
Негърка си купува чорапогащник. Продавачката пита: – Черен или прозрачен? – Все едно.
Стои някакъв негър на улицата и пие прясно мляко. Минава покрай него един бял, заглежда се и казва: – Слушай, пич, няма да ти помогне!
– Кога положенито в България ще се оправи? – Когато гладните изядат безработните.
Между девойки: – Какво работи годеникът ти? – Преглежда на рентген… – Така ли? Значи е открил в тебе някаква вътрешна красота.
Две деца се обиждали с майките си. На едното дете майката била дебела, а на другото слаботелесна. Детето на слаботелесната казало на другото: – Твоята майка е толкова дебела, че когато отиде на кино сяда до всички. А детето на дебелата му го върнало: – Е, поне не пада в мравуняците когато се разхожда като твоята!
Събудил се един 40 годишен девствен мъж една сутрин и си казал: – Днес е денят! Излязъл той и хванал първата срещната жена. За негова голяма изненада се съгласила веднага, но го предупредила че е болна от всички възможни венерически болести. Но тъй като той си бил решил… Съблекли се те, легнали и той попитал: – Абе аз съм чувал, че трябва да го вкарам някъде ама… А тя без да губи време му обяснила: – Разтваряш ми краката, надигаш коричката и където е гнойта – там.
Двама ухажори на една и съща мадама си говорят: – Тя сигурно ме харесва! Каза, че й напомням за покойния й брат. Другият (злобно): – Е да, малко мязаш на труп!
Писах писмо до клуба на самоубийците. Никой не ми отговори…
Момченце се приближава към дядо си и пита: – Дядо, какво е това? – показва с пръст шкембето на дядото. – Аааа, момчето ми, това е могила над загиналия герой…
Прибира се бабата вкъщи и гледа внучката си влиза в стаята ама чисто гола. – Абе чедо, вика бабата, какво е това бе? – Това ми е секс нощницата – отговорила внучката. На другия ден бабата си ляга до дядото, ама чисто гола. Дядото я попогледнал така и й вика: – Какво е това, ма бабо? – Това ми е секс нощницата – отговаря бабата. – Ами да беше я поизгладила малко ма…
Американец и руснак решават да се премерят кой е по-супер. Американецът вади пистолета си и без да поглежда стреля нагоре. На земята пада орел, летящ на 2 км. височина. – Е-ее, кой си ти? – пита впечатленият руснак. – Аз съм Бил, Бафъло Бил! Руснакът срамежливо разкопчава панталона си и показва тройния си хуй. – А-аа, възкликва американецът, ти пък кой си? – И аз съм Бил, но ЧерноБил.