6217
Расизма е като негъра – просто не трябва да го има.
Черен хумор
Расизма е като негъра – просто не трябва да го има.
Врачка спира диригент на улицата и почва да му гледа на ръка. Вижда, че той утре ще умре, но не знае как да му го каже. – Ъъ, батее, абе ти с тая ръка много хора ръководиш, командваш. – Да, вярно е, аз съм диригент. – А така, диригент, диригент, ма ти и на оня свят пак диригент ша бъдеш, небесния хор ша дирижираш, бате. Диригентът много се зарадвал и казал: – Е, тогава отивам да репетирам, за да не се изложа на оня свят. – Аа, не може бате, нема време, утре почваш!
Течност потопена в тяло след седем години тръгва на училище.
Звъни се на вратата. домакинята отваря и гледа – на прага стои мъж с голяма торба. – Имате ли хлебарки? – пита мъжът. – Нямаме. – Тогава – заповядайте! – изсипва торбата в коридора.
Американец и руснак решават да се премерят кой е по-супер. Американецът вади пистолета си и без да поглежда стреля нагоре. На земята пада орел, летящ на 2 км. височина. – Е-ее, кой си ти? – пита впечатленият руснак. – Аз съм Бил, Бафъло Бил! Руснакът срамежливо разкопчава панталона си и показва тройния си хуй. – А-аа, възкликва американецът, ти пък кой си? – И аз съм Бил, но ЧерноБил.
Някакъв маркототевец хванал Златната рибка и тя му казала: – Пусни ме, и ще ти изпълня едно желание. (нали му бил такъв късмета на човека – само едно желание). – Искам да стана принц! – казал той. – Добре. – казала рибката. На другия ден се събужда човекът – в някакъв палат, над него надвесен слуга в ливрея и му казва: – Време е да ставате, принц Фердинанд, трябва да пътувате за Сараево!
Жега.– Пешо, искаш ли една ледена биричка?– И питаш?!– Не питам, гавря се…
Отишъл един дядо в аптеката и казал: – Четвърт виагра, моля! – Абе дядо като те гледам на теб ще ти трябват поне 2 хапчета. – Не бе, аз колкото да не си пикая на чехлите…
В Обединена Германия турчин, евреин и немец свършили услуга на дявола и той, за да се отблагодари, обещал да им изпълни по едно желание. – Искам всички мои братя евреи да напуснат тая нацистка държава и да отидат в Израел! – пожелал си евреинът. – Искам всички мои братя турци да напуснат тая расистка държава и да се завърнат в Турция! – казал турчинът. Тогава немецът казал: – Е, щом е така – на мен ми дай една бира!
След секс, мацката пита:– Ти нали сложи гумичка?Младежът отговаря:– Спокойно… СПИН-а ще убие бебето!
Един българин отишъл в Америка. Като слязъл от самолета му се доходило по голяма нужда. Влязъл той в тоалетната и к"во да види – няма тоалетна чиния. Изсрал се на плочките и като го погледнал не му харесало. Сложил си изпражненията в чорапа и започнал да го върти да ги сбие малко. Обаче чорапа се скъсал и всичко се разплескало по стената… След пет минути влиза един негър. Българина му вика: – Ей, брат, ако изчистиш тук ще ти дам 10 долара. А негъра му отговаря: – Аз ще ти дам 50, ако ми кажеш как си насрал стените!
– Евреи и Цигани играят футбол в газовата камера … кой ще победи ?– Евреите защото са домакини!
Двама старци седели на една пейка в парка. Единия попитал: – Пешо, какво четеш бе? – Не знам. – отговорил другия. – Е как, нали четеш на глас бе? – Е да, ама нищо не чувам.
Попитали госпожа Голдщайн защо държи пепелта на покойния си мъж в стъклена урна. – Знаете ли, той толкова много обичаше да гледа през прозореца…
– Мамо, мамо, видях баба! – Абе аз не ти ли казах да не копаеш дълбоко на пясъчника!
Преди много години маймуната се трудила, трудила, и станала човек. Сега човекът го е ударил на мързел – мързел, мързел, мързел… Ама вече е много късно.