• 10519

    Възрастни съпрузи – склеротици все се карали кой е по-изкуфял: – Мъжо, я върви да купиш един пакет захар от магазина, да видим дали ще запомниш… Тръгнал дядото, и за да не се изложи, взел да си мисли на ум: – Захар, захар, захар… Обаче покрай него профучал младеж с мотор, който за малко да го блъсне, дядото се сепнал и почнал да повтаря: – Бонбони, бонбони, бонбони… Влязъл в магазина и казал на продавачката: – Дай едни вафли! Прибрал се с вафлите, а бабата почнала да му се смее: – Ха, видя ли, че си изкуфял дъртак! Аз за брашно го пращам, а той вафли ми носи!

  • 3230

    Априлска шега:– Мамо, ела бързо! Татко се е обесил на тавана.– Но… но не виждам нищо.– Ха, ха, априлска шега, мамо, хвана се. Обесил се е в избата!

  • 10024

    На една жена мъжът и умрял. Жената започнала всеки ден да ходи на гробището и да ридае: – На кого ме оставииииии… Нямам си палто за зимата, нямам дърва за печкатаааааа… Ти, мерзавецо, ти не помисли за менееееее… Това се повтаряло всеки ден. На пазача на гробището му писнало и един ден и казал: – Госпожо, те умрелите всяка вечер излизат от гроба да се разходят. Ако искате, да кажа на съпруга ви за вашите претенции. На следващата сутрин жената пак идва на гробището, намира пазача и пита: – Говори ли с моя мерзавец? – Да, госпожо. И искам да ви кажа, че съвсем не сте права. Човекът каза, че непрекъснато мисли за вас. Още каза, да ви предам, че в момента не може да направи нищо, защото е още нов. Ако можете да изкарате някак зимата, а на пролет щял да дойде да ви вземе при него…

  • 2349

    Едно лайно си върви и среща друго лайно: – Къде бе, лайно? – пита второто. – Отивам по една далавера, много пари ще падат! – Ами може ли и аз да дойда? – Е па ела!… Вървят си двете лайна и срещат трето лайно: – Къде бе, лайна? – пита третото лайно. – Отиваме по една далавера, много пари ще падат! – Може ли и аз да дойда? – Идвай… Вървят си трите лайна и срещат Диарията: – Къде бе, лайна? – Отиваме по една далавера, много пари ще падат! – Ами може ли и аз да дойда? – А-а-а, не. Tая работа е само за корави пичове-кат" нас…

  • 8700

    Разговарят двама пенсионери. Единият пита: – Помниш ли наборе, как в казармата ни слагаха бром в чая? – Да, защо? – На мен взе да ми действа.

  • 5126

    Вечерта преди изпълнението на присъдата, палачът отива в килията на осъдения да си говори с него: – Виж какво, на теб така или иначе вече ти е все едно. Та утре, като те попитат какво ти е последното желание, защо не кажеш да ми повишат заплатата?

  • 11359

    Въпрос: По какво се различават бялата крава и черната крава? Отговор: Бялата крава вика "Мууууу", а черната "Мууууу, mother fucker".

  • 4337

    – Много напредна нашата медицина. – казва една 92-годишна баба на съседката си – Едно време, като бях на 20 години, по пет пъти се събличах пред доктора, докато разбере какво ми е. А сега като ме види на вратата, вика: "Покажи си само езика!" И веднага ми пише рецептата.

  • 6703

    Едно момиченце попитало баба си: – Бабо, какво е любовник? Бабата се плеснала по челото, отворила гардероба и оттам изпадал един скелет.

  • 3403

    Инжинер развежда хора на тур обиколка из фабрика за гумени изделия.– Това е машина за ръкавици! – ТУФ! ТУФ! ТУФ! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави една ръкавица.– Това е машина за биберони! – ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави един биберон, а на всяко „ПУК!“ – биберона се дупчи.– Това е машина за презервативи – ТУФ! ТУФ! ПУК! ТУФ! ТУФ! ПУК!– А… защо на вяко второ „ТУФ!“ има едно „ПУК!“ ??? – пита един– Абе… бизнеса с биберони не ни върви!

  • 2822

    Едно лайно срещнало един банан и казало: – Здрасти бе братчед. – Ама аз съм банан, не лайно. – Е, и аз бех банан до вчера.

  • 5592

    Една жена, поради бедност, все хранела мъжа си с фасул. Днес боб, утре боб, накрая на мъжа му писнало и казал: – Искам разнообразие! Отивам за риба. – Ама каква риба бе мъжо, ти нямаш въдица? – Аз рибата няма да я ловя с въдица – ще я зашеметявам!

  • 9799

    Стар майтапчия е на смъртно легло. Вика своите роднини и се покайва: – Жена, помниш ли, когато ти изгоря палтото от норки за 10000$, аз го запалих! – А ти братко, помниш ли онази нова кола, която се взриви, нея също аз я взривих. – Сестричке, на вас ви изгоря вилата, пак аз бях. – Моля ви, всичките да ми простите. Имам и една последна молба. Когато умра ме обърнете по корем, набутайте ми една свещ в задника и я запалете! Умира човека. Роднините, няма как, решили да изпълнят последното му желание. След пет минути входната врата пада с трясък, в стаята връхлитат ченгета и крещят: – Имаме сигнал, че тук издевателстват над трупове!

  • 8120

    Мъж влиза в ателие за татуировки и казва: – Искам да ми татуирате танк на целия гръб! След десет минути татуиращият казва: – Е, всичко е готово. – Как, толкова бързо!? – Е кво му е толкова сложно, четири букви само!?

  • 6513

    Майка се кара на детето си: – Не го люлей, де! Не за това се е обесил дядо ти!