• 11177

    Наредили се няколко проститутки за преглед в малък град пред Здравната служба. Минава бабичка и пита – Вие за к"во чакате ма? – Ами, за захар на бучки – пошегували се проститутките. Наредила се и бабата. Дошъл нейният ред и доктора я пита – И ти ли, ма, бабо? – И аз, и аз. Нищо, че съм стара и беззъба и аз обичам да посмуквам.

  • 1869

    – Как успяхте да доживеете до сто години? – пита журналист един столетник. – Защото винаги съм бил умерен във всичко: в секса, в пиенето, в пушенето, в яденето. Разбира се, има значение и това, че когато отидох на пристанището, се оказа, че съм закъснял и "Титаник" вече е отплавал.

  • 595

    Любовна двойка в леглото. Той се обажда: – Да знаеш, имам сифилис. – И аз. – Ами добре тогава… – Е, аз се пошегувах само… – Вече няма да се шегуваш.

  • 9037

    Бабичка решила да изненада внука си и извикала двама клоуни за рождения му ден. Дошъл денят, всички стоят и чакат, а клоуните ги няма. По едно време на вратата се звъни. Отваря бабата, а на прага седят двама скитници. – Стопанке, дай да свършим някаква работа. Дърва да нарежем, нещо друго…. абе за една бутилка ракия… – Става! Триона и брадвата са в бараката, дървата са отзад, действайте… Продължават да чакат клоуните. По едно време бабата гледа през прозореца – единият скитник търчи из двора, надава някакви крясъци, пада и се въргаля по земята. Извикала вторият и му казва: – Дали вашият приятел ще се навие, да се направи на клоун пред внука ми. Малко да го развесели, виждам, че го може….ще му дам 50 лева… – Ами, не знам…..трябва да го питаме…Ей, Пешооооо, навитак ли си за 50 лева да ти отрежеме още два пръста бе?

  • 7812

    Конференцията във Вензее. Рейнхард Хайдрих се изправя пред другите нацисти и казва:– Господа, събрали сме се, за да разработим план за унищожението на 1 млн. евреи и петте мечки от зоологическата градина в Берлин.– Аааа, хер Хайдрих, но защо ще избиваме мечките?Хер Хайдрих промърморва:– Такаа, по първа точка никакви възражения…

  • 1006

    Палачът вдига брадвата над главата си и казва на осъдения: – Я свирни да се ориентирам, че днес си забравих очилата.

  • 7449

    Дядо Гошо слязъл от Балкана в града и влязъл в един секс-шоп. Разглеждал, разглеждал и накрая попитал: – Ша ма прощаваш, ама имате ли тука надуваеми козички?

  • 6945

    – Извинете, имате ли да ми развалите 50 лева? – Не, но все пак благодаря за комплимента.

  • 3870

    Двама приятели се срещат след като не са се виждали дълги години. Единият нещо дъвче в устата си и от време на време клати глава. Другият го пита: – Как си, не сме се виждали толкова отдавна? Още ли играеш така страстно на тото? – Ами – фъфлейки отговаря първият приятел – добре съм. Миналата седмица уцелих шест числа… – Браво! – прекъсва го с нетърпение. – И какво стана после, каква е печалбата? – Голяма – продължава, фъфлейки първият приятел. – Ударих джакпота! Само че забравих да пусна фиша – тъжно поклаща глава. – Какво?! Ама че заплес! Аз на твое място… щях да си изям топките от яд… – Ами аз какво мислиш, че правя в момента – фъфлейки отговаря първият приятел.

  • 8583

    Пълзи алпинист към Еверест. С последни сили се хваща за скалата и се качва на върха. Изведнъж вижда на един камък стои мъж.– Кой си ти? – пита алпиниста.– Аз съм подлец.– Как така?– Ами ето така – и го бутва в пропастта.

  • 7615

    Двама идиоти си вървели по улицата, видели нещо на земята и спрели. Единият казал:– Какво е онова кафявото нещо?– Прилича на лайно отвърнал другият, навел се и го вдигнал. И на пипане е като лайно. Помирисал го и добавил: – И мирише като лайно. Опитал го: – И на вкус е като лайно.Двамата се спогледали и първият възкликнал:– Господи, наистина е лайно! Добре, че не го настъпихме.

  • 7688

    Инструктор по парашутни скокове се обръща към един от курсистите: – Ако парашутът ви не се отвори от първия път, за какво ще си помислите? – За това, че имам седем секунди за да се науча да летя…

  • 8851

    Между приятелки: – Много ми се иска когато стана на 70 години да изглеждам като Рена. – Не се притеснявай. Ти и сега изглеждаш така.

  • 557

    Млад лекар преглежда починал човек. Негов приятел го пита:– По какво познавате, че този човек е починал?– Но, моля ви! Нали всички в къщата плачат?!

  • 4801

    Разговарят двама пенсионери: – Това, сексът, е много хубаво нещо! – А Нова година е още по-хубаво! – Защо? – Защото идва по-начесто.

  • 4402

    Двама пенсионери разговарят: – Моят биологически часовник работи безотказно! – Нима ? – Да, В 7.05 пишкам, в 7.10 чишкам, в 7.15 се събуждам.