• 85

    Седи си старец в парка и до него сяда млада дама: – На колко години си, дядо? – На 63, дядовото! – Не ти давам! – А, аз и не мога…

  • 8851

    Между приятелки: – Много ми се иска когато стана на 70 години да изглеждам като Рена. – Не се притеснявай. Ти и сега изглеждаш така.

  • 3878

    Гърбавият се обадил на пелтека:– Намерил съм ти подходяща работа, суфльор в театъра.– П-пак л-ли ми с-се под-диграваш? – обидил се пелтекът и решил да си отмъсти. Звъни на гърбавия и му казва:– П-помниш ли к-как се сним-махме миналата годи-ина? Ел-ла си вземи с-снимката, ч-че не мога да с-си затво-оря албу-ума.

  • 193

    Разговор между две баби: – Марйке, знаеш ли как да се предпазваш от спина? – Хехе, туй лесно бре, то даже само си казва: Спин-спинкай сам!

  • 2620

    Не трябва да се съди за една девойка само по външността й.Джак-изкормвача знаеше това, и затова се интересуваше и от вътрешността.

  • 11397

    – Извинявай, бабо, ще ми кажеш ли как да стигна до болницата? – Още веднъж ми кажи "бабо" и тутакси ще се намериш там.

  • 1807

    – Къде бихте ни посъветвали да разпънем палатка? – питат туристи местен жител. – Долу, на ливадата. Там вече има десетина палатки. – А има ли тук някакви развлечения? – Да, един път седмично пускам на ливадата бика си.

  • 4654

    Някакъв старец се хвали: – Тайната на дълголетието ми е в това, че ям много чесън. Отнякъде се дочува мърморене: – Това за никой от познатите ти не е тайна…

  • 10462

    А в Чернобил сега също е пролет… Тревата синее, птичките лаят…

  • 6870

    Глухоням среща приятел и с жестове му казва: – Снощи закъснях и жена ми като се разкрещя… – И ти какво направи? – Ами, изгасих лампата.

  • 9474

    Из завещание: "Аз, еди-кой си, бидейки в ясно съзнание и с бистър ум, успях приживе да похарча цялото си състояние!"

  • 6703

    Едно момиченце попитало баба си: – Бабо, какво е любовник? Бабата се плеснала по челото, отворила гардероба и оттам изпадал един скелет.

  • 8512

    Един циганин видял един българин, че носи една хубава секира. Отива при него и го пита: – Абе отде я взема тая секира? Българина го погледнал и продължил по тротоара. Циганина обаче тръгва след него и го настига: – Прощавай ама отде я взема тая секира? Българина пак го погледнал и продължил по-бързо. Обаче циганина не се отказва, и той забързал и го настигнал: – Ама кажи ми отде я взе тая секира? Българина се затичал, циганина пак го догонва и: – Аама отде взема тая секира. Българина хукнал с всичка сила да бяга и изведнъж завива зад един ъгъл и спира. Показал се търчащият след него циганин иззад ъгъла и българина се развъртял със секирата и го направил на котлети. После извадил една кърпичка и започнал да бърше окървавената секира: – Откъде, откъде… купих я от магазина.

  • 4735

    Един 55-годишен мъж се влюбил в 18-годишно момиче и между другото му казал: – Ще ме опознаете и ще разберете, че в мен живеят двама мъже! – А, ако вие ме опознаете, ще разберете, че те съвсем няма да са ми достатъчни.

  • 4840

    Пред обществена тоалетна в търговски център пише: "Продаваме храни и напитки втора употреба!"

  • 394

    Свети Петър извикал майка Тереза и казал:– Тъй като ти си невероятно добър човек и на Земята си свършила толкова много дела в името на добрия ни отец, ти се полага в рая да носиш по-голям от обикновения ореол.Майка Тереза останала безкрайно доволна и поласкана. Но веднъж, докато се разхождала из рая гордо с ореолчето си, се сблъскала с принцеса Даяна, чийто ореол бил два пъти по-голям от нейния. Майка Тереза веднага се втурнала при свети Петър за обяснение.– Не, това не е ореол – засмял се светецът. – Това е волан на мерцедес.