• 368

    Мъж и жена отиват на опера. По някое време мъжът пита жената: – Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? – Пусни, скъпи. След малко пак: – Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? – Пусни, скъпи. Не след дълго се повтаря същата история. Сега обаче се обажда възмутен господин: – Ако пуснеш още едно гълъбче, ще ти счупя гълъбарника!

  • 10785

    Плува си мъж в морето. Уморил се. Гледа някаква шамандура плува във водата. Хванал се за нея да си почине. Изведнъж нещо го хванало за топките и се чул глас: – Плюс 2 или минус 2? "Тва пък какво е?" – помислил си човека. "Температура ли, какво ли?". И отговорил: – Плюс 2. Топките му били пуснати веднага, дошли му сили и успял да доплува до брега. Излиза от водата и гледа – топките му станали четири. Бързо влиза във водата и с плуване се връща до шамандурата, хваща се, пак усеща как нещо го хваща за топките, отново се чува гласа: – Плюс 4 или минус 4?

  • 8033

    По какво познаваме, че мъжете остаряват? Първо се интересуват от футбол, после от тенис, накрая от голф.

  • 11701

    Клубът на пешеходците поздравява всички шофьори с песента на Каризма „Минаваш през мен“

  • 4154

    – В този замък има ли призраци? – Всички така говорят! Мен ако питате, това са само слухове – аз и до ден днешен не съм видял нито един призрак! А живея тук от вече осемстотин години!

  • 1887

    Решили да махат расизма. И мислили… мислили… и накрая измислили да боядисат всички хора в зелено. И така, още на първия ден след боядисването се разваля автобус. Шофьора става и поглежда назад – всичко зелено. Помисля и казва: – Я, всички по-тъмно зелени да слезат да бутат.

  • 4925

    Животът е несправедлив към мъжете… Родиш се – хората носят цветя на майка ти. Жениш се – носят подаръци на жена ти. И накрая умираш – и пак жена ти наследява всичко.

  • 4742

    Срещат се двама старци и единият пита: – Наборе, вярваш ли в извънземните? – Да, завчера като се прибрах от село, заварих у дома един. Беше уморен от летенето и се беше изтегнал на леглото ми!

  • 595

    Любовна двойка в леглото. Той се обажда: – Да знаеш, имам сифилис. – И аз. – Ами добре тогава… – Е, аз се пошегувах само… – Вече няма да се шегуваш.

  • 6318

    Две пенсионерки си броят парите и едната казва: – Уф, Маро, останал ми е само лев и двеста. – У, Пено, ти си добре – на мен са ми останали само лев и двайсет стотинки.

  • 8001

    Болен пита съседа си по легло: – Вчера, като ме донесоха от операционната, още бях под упойка. Лекарят каза ли нещо за мен? – За вас – нищо. Само попита дали ковчегът ще може да мине през тази тясна врата.

  • 2901

    Трима негри се надлъгвали кой е по черен.Първият казал: – Аз като работя, черна пот тече от мене. Вторият казал: – А аз като се порежа, черна кръв тече от мене. А третият казал: – Ха, това нищо не е, аз пък като пръдна и излизат сажди.

  • 1550

    Един възрастен човек се разхождал по улицата с отворен цип отпред на панталона. Един човек се разминал с него и го попитал : – Ей, дядо, защо вървиш с отворен цип? Дядото му отговорил: – Абе, вчера когато се прибирах се беше разкопчала ризата и ми се вдърви врата! Та сега…

  • 6653

    – По какво се познават сомалийските гъзари? – По ролекса на кръста.

  • 4275

    Жена навършва 50 години и мъжът й казва: – На 25 години беше като роза, на 30 – като шампанско, на 40 – като шоколад, а сега на 50 – като кисело мляко… Тогава жената му отговорила: – Розата поднесох на теб, шампанското пи с приятели, на 40 ти вече имаше диабет и не ядеше шоколад, а сега сложи една кисела краставичка в млякото!

  • 8798

    Водят престъпника към електрическия стол. – Дайте ми адреса на най-близките си – казва палачът. – За да им изпратите моя прах? – Не, за да им изпратя сметката за електричеството.