3036
В една болница една жена раждала. Родила детето и докторът го взел и започнал да го удря по масата. Жената извикала в ужас – Какво правиш?! А той и отвръща: – Майтап бе, роди се мъртво…
Черен хумор
В една болница една жена раждала. Родила детето и докторът го взел и започнал да го удря по масата. Жената извикала в ужас – Какво правиш?! А той и отвръща: – Майтап бе, роди се мъртво…
Да пиеш Black&White в различни чаши.
Състезание по плуване за инвалиди.На първи коридор-инвалид без ръце,на втори коридор-без крака,а на трети-само глава,без тяло.Стартът е даден.Всички тръгват,само главата остава.Публиката е втрещена.Треньорът на главата притичва,изритва я,тя пада в средата на басейна и проваля състезанието.После ядосаният треньор я пита: -Добре,защо така прецака работата? -Ами,цяла година съм се учил да плувам с уши,а сега някой идиот ми е сложил плувна шапка!
Каква е разликата между пицата и евреина? – Пицата не крещи като я сложиш в пещта.
В асансьора е закачена аварийна инструкция: "В случай на авария, моля звънете на телефон 938-98-81." Един се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък. Паникьосан човекът набира номера, и чува в слушалката: – Градска морга. С какво можем да ви помогнем?
– Ефикасен ли е този лосион против оплешивяване? – Разбира се! Преди няколко дни една дама опита да извади запушалката със зъби и веднага й пораснаха мустаци!
Дядо и баба вървели, изморили се, видели една пейка и решили да седнат и да починат. Седнали и починали.
Нов наемател разглежда апартамента: – Какво е това голямо петно на стената? – Преди вас тук живееше един електротехник, който непрекъснато се занимаваше с експлозиви. – И това от експлозива ли е? – Не, това е самият експериментатор.
Жена полива цветята на гроба на мъжа си и му говори: – Скъпи, добавих калций във водата, с която поливам. Разправят, че укрепвал костите.
Възрастен човек се оплаква: – Преживял съм една световна война, три автомобилни катастрофи, една самолетна, два несполучливи брака, един банкрут… А внучето ми идва днес при мен и ми заявява: "Дядо, ти нищо не разбираш от живота…"
Играят германци и евреи на футбол в газова камера.Кой ще победи? -Евреите естествено-те играят на собствен терен.
Събрали се 4-ма гробаря.1: – Хайде да погребваме мъртъвците без ковчег – по-икономично е.2: – Хайде да ги погребваме изправени – по-малко копане3: – Хайде да ги погребваме до кръста – няма нужда от паметник4: – А ако се хванат за ръце се получава и хубава ограда.
Възрастна жена към внучката си: – Когато аз бях млада, музиката бе къде-къде по-мелодична отколкото днешната… – Но, бабо, това е миксерът!
Двама мъже на плажа: – Знаеш ли, на плажа видях и по-дебели хора от мене. – Е-е-е, бая си се оглеждал!
Младо момиче пристига запъхтяно при приятелката си. Тя го пита какво се е случило и момичето обяснява: – Много тичах. Един млад човек искаше да ме целуне! – А успя ли да го настигнеш?
По какво си приличат негър и блондинка? По черните корени.