• 7952

    Една мадама решила да си пробва късмета и попитала в една агенция за фотомодели: – Според вас, ставам ли за фотомодел? Онези я огледали подробно и казали: – Не, най-много за фоторобот.

  • 8098

    Слепец влиза в магазин с куче водач. Продавачът го посреща с думите:– Да ви помогна да изберете?– Не, благодаря, аз само разглеждам.

  • 1472

    Защо Стийви Уондър е винаги засмян? – Защото никой не му е казал че е негър.

  • 10083

    В покрайнините на затънтено градче в Америка, на мястото за изхвърляне на боклуците, има построена от кашони, парчета стара тенекия и други вехтории колиба, а около нея стар петел лениво гони няколко проскубани кокошки. От колибата излиза вехтошар и с "кът-кът-кът" започва да хвърля на животинките трохи. Петелът моментално зарязва кокошките и отива на трохите, а вехтошарят замислено казва: – Боже опази, да не изпаднем до такова положение!

  • 6628

    Професор измислил хапче против запек. Първите изпитания върху животни минали успешно. Решили да го пробват върху трима доброволци. На първия дали едно хапче, на втория две хапчета и на третия три хапчета. На следващият ден професорът проверява резултата. Отива при първия доброволец и пита: – Как е, отпусна ли те? – Супер е! До сега по-добро не съм срещал. Докторът отива при втория доброволец. Намира леглото му празно. Пита сестрата: – Къде е пациента? – От снощи е в тоалетната, докторе. Докторът отива да провери третия доброволец. В стаята го няма. Търси го в тоалетната. И там го няма. Докторът намира сестрата и пита: – Къде е пациента? – В реанимацията е, докторе… Вливаме му лайна, за да можем да му смогнем…

  • 10684

    – Каква е разликата между туриста в Африка и расиста? – Десет дена!

  • 10490

    Пътуват в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: – Ууу, миришете та не се траете! – Миришете вие – викнали черните, – защото имате гъбички! … И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай – тука ще се мре. – Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! – Е какъв ще да е тоя цвят? – попитали пътниците. – Няма значение какъв е… син да кажем. – Ами добре – съгласили се пътниците. – Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. – Я, господа – разпоредил се пилотът, – малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините – след тях!

  • 7370

    Едно момченце плаче: – Какво се е случило, миличко? – Мама отиде и ми удави всичките котенца. – Ооо, това наистина е ужасно! – Да… ама..тя ми беше обещала аз да го направя.

  • 10259

    Двама старци се оплакват един на друг: – Имам артрит, радикулит, склероза, Паркинсън, камъни в бъбреците, астма… – А стига бе, има ли нещо дето да го нямаш? – Да, зъби нямам.

  • 7977

    По тялото на жертвата бяха открити четири рани – две смъртоносни, а две – за щастие – не.

  • 2265

    Каква е приликата между Андре Агаси и принцеса Даяна? – И двамата имат удар с по 170 км. в час…

  • 2551

    Възрастен господин бил поканен на вечеря от свои стари приятели. Човекът бил очарован от това, че цяла вечер неговият приятел се обръщал към жена си с думите "Миличка", "Любима", "Захарче" и т.н. Когато жената отскочила до кухнята, господинът се обърнал към домакина: – Намирам за прекрасно, че след толкова години семеен живот, вие двамата все още си говорите с галени имена… – Да ти кажа истината, забравих й името още преди 10 години…

  • 9782

    – Пийте кафето си по-бързо! – Защо? Ще изстине ли? – Не. Ще поскъпне!

  • 7615

    Двама идиоти си вървели по улицата, видели нещо на земята и спрели. Единият казал:– Какво е онова кафявото нещо?– Прилича на лайно отвърнал другият, навел се и го вдигнал. И на пипане е като лайно. Помирисал го и добавил: – И мирише като лайно. Опитал го: – И на вкус е като лайно.Двамата се спогледали и първият възкликнал:– Господи, наистина е лайно! Добре, че не го настъпихме.

  • 4955

    Влиза един човек във Световният Бизнес Център, качва се в асансьора и казва на пиколкото:– 79 етаж ако обичате.Пиколото поглежда часовника си и казва:– Хм, 3 без 25, ми той след малко ще дойде!