• 7347

    Асансьорът е повреден. Семейството се качва до жилището си на петнайстия етаж по стълбището. За да съкрати времето мъжът разказва вицове, а след всеки виц съпругата му заядливо отбелязва: "Стар!". Когато най-после стигат петнайстия етаж, мъжът казва: – А сега ще ти разправя нещо наистина ново: ключовете от апартамента останаха в колата.

  • 603

    Двама патолози си говорят:– Абе помниш ли онази блондинка, дето й правихме аутопсия преди два дена?– Че как, и к`во за нея?– Ами клиторът й е като лимон.– А, толкова голям ли?– Не бе, толкова кисел.

  • 276

    – Защо носиш толкова малки и тесни обувки? Сигурно са с три номера по-малки от крака ти! – Как да ти обясня… С жена ми не се разбираме, синът бяга от училище, тъща ми мрънка, без да спре… Единствената ми радост в тоя живот е да се прибера вечер в къщи и да си събуя обувките…

  • 10831

    Един дядо взел да сваля една девственица, минало време,и му се "отворил парашута", достигнали до сюблимният момент и дядото казал: – Ъ! И ко ши прайми сега, ти не знаеш как става.., аз пък забравих…

  • 6838

    Войник от KFOR се разхожда в Косово. Вижда албанец, който маже лайно на филийка и го пита: – Ти какво правиш? – Войната свърши, голям глад е… – Ето ти 20$, купи си нещо да ядеш. Минал друг войник, и той попитал: – Ти какво правиш? – Ами войната свърши, голям глад е… – Ето ти 20 лири, купи си нещо да ядеш. Минал от там и българин, и той попитал: – Ти какво правиш? – Войната свърши, голям глад е… – Ами като мажеш, мажи по-тънко, че да има и за другите!

  • 2761

    – Защо в сериала "Стар трек" няма араби? – Защото действието се развива в бъдещето.

  • 3558

    Един мъж умрял по време на гурбет в чужбина. Приятелите му теглили чоп кой да съобщи на съпругата му и един от тях хваща телефона: – Танче, здрасти. – Здрасти бе Димчо, от къде се обаждаш? – Ми-и, от Германия, бе… Нали сме тука с твоя пари да печелим … – Какво има? – Нали знаеш, че добре печелим… – Знам бе… – Обаче твоя снощи загуби всичко на покер. – Мамка му! Да пукне дано! – Ми той пукна вече.

  • 3463

    Нов наемател разглежда апартамента: – Какво е това голямо петно на стената? – Преди вас тук живееше един електротехник, който непрекъснато се занимаваше с експлозиви. – И това от експлозива ли е? – Не, това е самият експериментатор.

  • 9654

    На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и пожарникарите го хванали, хвърлили друго и ония пак го хванали, хвърлили едно негърче и пожарникарите дръпнали платнището, детето естествено се утрепало. И пак така, хвърлят ония деца, като хвърлят негърче и пожарникарите дърпат платното и то се утрепва. По едно време единия се провикнал на горе: – Абе, тия изгорелите изобщо не ги хвърляйте.

  • 8148

    Дядото е настинал и роднините се опитват да го убедят да отиде на лекар. – В никакъв случай! – противи се той. – Когато за последен път бях на лекар, веднага ме изпрати в казармата!

  • 10695

    Един българин отишъл в Америка. Като слязъл от самолета му се доходило по голяма нужда. Влязъл той в тоалетната и к"во да види – няма тоалетна чиния. Изсрал се на плочките и като го погледнал не му харесало. Сложил си изпражненията в чорапа и започнал да го върти да ги сбие малко. Обаче чорапа се скъсал и всичко се разплескало по стената… След пет минути влиза един негър. Българина му вика: – Ей, брат, ако изчистиш тук ще ти дам 10 долара. А негъра му отговаря: – Аз ще ти дам 50, ако ми кажеш как си насрал стените!

  • 3914

    Двама старци седят на пейка в парка и разговарят: – Знаеш ли – казва единият – навремето ми трябваше само да видя хубаво момиче и ми ставаше. – А сега? – пита другият. – Сега… зрението ми се развали.

  • 10016

    – Знаеш ли какво е глупак? – Да, човек, който не може да си формулира мисълта толкова ясно, че друг веднага да я разбере. Разбра ли сега? – Не.

  • 1470

    Попитали един бял в Южна Африка: – Кажете ми, човек който не може да различава цветовете, как се нарича? – Ами-и, далтонист. – Браво, а човек, който различава цветовете? – Ами-и… расист.

  • 8854

    По време на аутопсия в моргата пред отворения труп стоят двама лекари. – Я, юфка – казал първият, извадил лъжица и започнал да си хапва. – Какво правиш бе, не виждаш ли че в юфката имаше косъм? – казал другия. Първият се разтресъл от погнуса и повърнал обратно юфката. В този момент вторият извадил лъжица и започнал на свой ред да си похапва. – Колега, нали имаше косъм в юфката, какво правите? – Абе излъгах те, защото не понасям студена юфка!

  • 4735

    Един 55-годишен мъж се влюбил в 18-годишно момиче и между другото му казал: – Ще ме опознаете и ще разберете, че в мен живеят двама мъже! – А, ако вие ме опознаете, ще разберете, че те съвсем няма да са ми достатъчни.