5693
– Знаеш ли, съседът ми се оказа вампир! – А ти как разбра? – Забих му брезов кол в сърцето и той взе, че умря!
Черен хумор
– Знаеш ли, съседът ми се оказа вампир! – А ти как разбра? – Забих му брезов кол в сърцето и той взе, че умря!
– Каква е разликата между вампир и адвокат? – Вампирът пие кръв само нощем.
Мразя расизма! И негрите.
– Кога негърката си изхвърля боклука? – На деветия месец.
Въпрос: Каква е разликата между камион с пясък и камион с негри? Отговор: Пясъкът не можеш да го разтовариш с вили.
Може ли да се заразиш със СПИН от тоалетна чиния? Отговор: Може, ама ако последния не е станал оттам!
Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.
Отишъл един пич на лекар. За изследване му дали три шишенца. Докторът му разяснил: – Първото е за урина, второто – за изпражнения, а третото за сперма. Помислил пичът и рекъл: – Ами то направо да ви оставя слиповете си!
В автобуса: – Хора, пръднах, може ли?
Прилики между бебетата и възрастните: 1. Ползват памперси 2. Рядка косица 3. Слаби зъбки 4. Блуждаещ поглед 5. Обичат супа с надробен хляб, за да е по-мек 6. Не винаги разбират това, което виждат 7. Могат да се загубят в квартала 8. Едните още не познават часовника, а на другите не им трябва да го познават 9. Обичат приказки – младите за Пепеляшка, старите за Касанднра и за повишаването на пенсиите 10. Къпят ги 11. Возят се в колички 12. Не гледат телевизия след 10 часа вечерта 13. Говорят трудно 14. Не ходят на дискотеки 15. Обичат да се разхождат в парка
В една болница една жена раждала. Родила детето и докторът го взел и започнал да го удря по масата. Жената извикала в ужас – Какво правиш?! А той и отвръща: – Майтап бе, роди се мъртво…
Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: – Какво се мръщиш бе, ти си лесен. А аз след работа трябва и дърва да цепя.
– Как се оправяш с парите? – Ами добре съм, не се оплаквам. Само имам малко проблеми последните 25 дни от месеца.
Двама евреи в газова камера. Единият извиква: – Газта се покачва. – Купувай, купувай!
Възрастен човек се оплаква: – Преживял съм една световна война, три автомобилни катастрофи, една самолетна, два несполучливи брака, един банкрут… А внучето ми идва днес при мен и ми заявява: "Дядо, ти нищо не разбираш от живота…"
Две топчета се търкаляли и едното казало: – Внимавай, стълбичка-чка-чка-чка….