• 85

    Седи си старец в парка и до него сяда млада дама: – На колко години си, дядо? – На 63, дядовото! – Не ти давам! – А, аз и не мога…

  • 4023

    В германски затвор двама затворници си говорят: – Заради евреите сме тука! – Как така? Че то нали вече няма евреи в Германия? – Именно. Ако имаше, те щяха да са в затвора.

  • 7942

    Оптимист и песимист седят в парка. Песимистът вика: – Абе дай да идем някъде на закрито, тука ще вземе да ни се изсере някоя птица на главите. Оптимистът: – Ей, ама все за такива неща се сещаш! Гледай по-весело на живота де! След малко наистина минала една птица и им се изсрала на главите. Песимистът: – Казах ли ти аз, че така ще стане! – Ама гледай по-оптимистично на нещата де, можеше и по-зле да е! – Какво например? – Ами само си представи, ако и слоновете можеха да летят!

  • 11510

    Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.

  • 2789

    – Не може да си толкова тъпа! – Мога! Живеем в свободна страна!

  • 748

    Въпрос: Как може евреин да избяга от "Освиенцием"? Отговор: По комина, по комина и дим да го няма.

  • 4337

    – Много напредна нашата медицина. – казва една 92-годишна баба на съседката си – Едно време, като бях на 20 години, по пет пъти се събличах пред доктора, докато разбере какво ми е. А сега като ме види на вратата, вика: "Покажи си само езика!" И веднага ми пише рецептата.

  • 907

    Две топчета се търкаляли и едното казало: – Внимавай, стълбичка-чка-чка-чка….

  • 4413

    Гробар си върви из обрасналото с бурени и храсти гробище и дъвче баничка. Изведнъж чува гръмовен глас като от отвъдното: – Дай я, дай я веднага! Втресен от страх гробарят заразмахвал ръце: – А да, да, баничката, ето я! Уточняващ глас: – Хартията бе, хартията!

  • 5082

    – Каква е разликата между вампир и адвокат? – Вампирът пие кръв само нощем.

  • 11007

    Дама на възраст се оплаква на полицай: – Пред малко в парка ме нападна един! Сигурно е бил някакъв пиян или секс маниак! Полицаят се вглежда в дамата и уточнява: – Или сляп.

  • 10854

    Разликата между смъртта и секса е, че смъртта можеш да я практикуваш сам и никой няма да ти се смее.

  • 4791

    – Всяко лято нашите ме пращат при баба и дядо. А аз толкова мразя гробищата…

  • 5205

    Младо момиче пристига запъхтяно при приятелката си. Тя го пита какво се е случило и момичето обяснява: – Много тичах. Един млад човек искаше да ме целуне! – А успя ли да го настигнеш?

  • 3994

    – Какво е това, което правиш? – Къщичка за птици. – А къде й е вратичката? – Няма вратичка. – Тогава птицата как ще влезе? – Няма страшно, тя вече е вътре.

  • 5023

    – На колко сте години? – Аз съм в преходна възраст: пенсия още не ми дават, а жените вече не ми дават.