4493
Не съм съгласен с Вашите убеждения, но съм готов да умра за правото ви да ги изказвате. (Волтер) Не съм съгласен с Вашите убеждения, готов ли сте да умрете за правото Ви да ги изказвате? (Валтер – 9 милиметров)
Черен хумор
Не съм съгласен с Вашите убеждения, но съм готов да умра за правото ви да ги изказвате. (Волтер) Не съм съгласен с Вашите убеждения, готов ли сте да умрете за правото Ви да ги изказвате? (Валтер – 9 милиметров)
Младо момиче пристига запъхтяно при приятелката си. Тя го пита какво се е случило и момичето обяснява: – Много тичах. Един млад човек искаше да ме целуне! – А успя ли да го настигнеш?
Жена разхождала бебето си в парка и й станало интересно-колко ли тежи. Влязла в месарския магазин и попитала продавача:– Може ли да претеглите детето ми? Колко ли тежи днес?Месарят взел детето в някаква стаичка и след три минути излязъл, бършейки ръцете си с чиста кърпа.– Без костите – две кила и триста.
Каква е разликата между батут и педераст? На педераста се скача с кубинки.
Когато влизате в кварталната касапница, месарят, с когото се познавате отдавна, ви пита: „Е, как бяха пържолките, сочни, нали?“ Когато влизате в кварталната зарзаватчийница, продавачът се обръща към вас: „Доматките, които купихте вчера, бяха пресни, нали?“ Дотук – добре! Обаче защо, когато минете край кварталната аптека, фармацевтката ви подвиква със закачлива усмивка: „Вчерашните презервативи издържаха, надявам се!“…
Автомобилист спира пред полицията в едно село и пита: – Да сте намирали прегазен черен кон? – Не. – А някой бивол? – Не. – Тогава някое голяма черно куче? – Не. – Значи съм сгазил попа…
Двама алпинисти се катерят над дълбока пропаст. Единият се изпуска от въжето и пропада. Другият се провиква:– Какво става, жив ли си?– Жив съм.– Нещо счупено имаш ли?– Нямам.– Ами айде качвай се обратно!– Чакай бе, още падам.
Някакъв чичка отива на преглед. Докторът се шашка: – Абе, какви са тия гащи от олово дето ги носиш? – Ами не си ли чувал – Чернобил, радиация, мутации… Да си пазя поколението. – Хм… А защо нямаш пръсти на краката? – Веднъж ми се скъсаха тирантите.
Колкото по-дълго чакате, толкова по-голяма е вероятността да чакате където не трябва.
От пощата връщат писмото на подателя с бележка: "Адресантът е починал, новият му адрес е неизвестен."
Син, баща и дядо се връщат от Франция: – Тези французойки са много секси! – казва синът. – И много технични! – отговаря таткото – И много търпеливи! – обобщава дядото.
Един скинар хваща златната рибка. Тя проговаря: – Моля те, моля те, пусни ме а аз ще ти изпълня три желания! Скинарът я хвърлил на земята и стъпил отгоре с кубинката: – Не може! Ти си жълта! – и я размазал.
Срещат се двама старци, които не са се виждали отдавна. От приказка на приказка единия казва: – А помниш ли едно време как се състезавахме кой ще се изпикае по-надалеч? Я да опитаме пак. Застават до пътя и почват. По едно време единия се обажда: – Ех, старост-нерадост… Не мога вече като едно време. Напиках си обувките. А другия казва: – Значи печелиш.
– Мамо, мамо, защо се въртя в кръг? – Мълчи, че ще ти закова и другия крак!
– Я! Ама ти си бил жив и здрав! А на мене вече три пъти ми казват, че си умрял! – И ти какво? На нито едно погребение не отиде…
Новодошъл в ЮАР бял отишъл на кино. Отишъл на първия етаж и що да види – целият етаж пълен с негри. Седнал той на свободна седалка, а онзи до него: – Хей, ти май си нов? – Да. – Не виждаш ли, че тук всички сме негри, върви на втория етаж! Там са белите! Качил се той горе и седнал на свободно място. След време му се допикало. – Извинете, къде е тоалетната? – Ти май си нов? – Да. – Ами нали си на вторя етаж, върви се изпикай през балкона. Долу всички са негри! Послушал го той, и докато пикал се чуло: – Хеей! Ти май си нов? – Да. – Ами разтръскай го малко, не съм само аз негър тука!