• 12104

    Амнезията е хубаво нещо. Прочетеш един виц смееш се, прочиташ го пак, пак се засмееш.

  • 8892

    Двама старци, на по 90 години, седят на пейка в парка. Единия казва с гордост: – Изглежда, смъртта е забравила за нас. Другия, сложил пръст на устните си: – Ш-ш-шт!

  • 11372

    Двама старци си седят в градската градина, хранят птичките с трошички и приказват помежду си:– Абе тия птици много приличат на нашите политици. – казва единия – Докато са на земята се задоволяват с трохи, пък като излетят на високо ти се изсират на главата.

  • 11882

    Между девойки: – Какво работи годеникът ти? – Преглежда на рентген… – Така ли? Значи е открил в тебе някаква вътрешна красота.

  • 2769

    – На какво мирише тук? – На Роза. – Тя да не е увяхнала? – Не, преоблича се…

  • 500

    – Как ще разберете, че вече сте много стар? – Когато отидете да си купите презерватив и аптекарката ви попита дали да го опакова като подарък.

  • 1594

    – Не бих искал да бъда втори съпруг на вдовица! – Аз пък не бих искал да съм първи!

  • 7336

    Две бабички си говорят: – Пено, Пено, туй дето си мислихме, че е оргазъм са оказало астма ма!

  • 7676

    – Да ти кажа, аз много лесно се разсмивам. Само да видя нещо смешно, и веднага си припадам от смях. – А как се бръснеш тогава?

  • 11701

    Клубът на пешеходците поздравява всички шофьори с песента на Каризма „Минаваш през мен“

  • 117

    Надпис на урна: "Мир на праха ти. Молим, не кихайте!"

  • 2855

    Една жена била много любопитна да види какво правят мъжете в градската баня. Отишла там и надникнала през някаква дупчица. Какво да види – един мъж седи оклюман, плюнчи си пръста и го поставя ту тук, ту там на оная си работа. Шашнала се жената, а любопитството направо я загризало. Изчакала човека да излезе от банята и го запитала защо прави така. Той й отговорил: – А бе издиша отнякъде ама и аз не знам откъде.

  • 4446

    Замръзнало езеро. По средата – дупка. В дупката – мъж. От брега се провиква минувач: – За Бога, какво правите там? – Сега плувам, а преди малко се учех да карам кънки…

  • 715

    Защо на негърска сватба тортата е от лайна? За да не кацат мухите върху младоженката!

  • 11199

    Двама пенсионери седят и разговарят. По едно време единият извиква: – Я, виж онзи там пенсионер пие вода. – Е, и ? – Ял е нещо мръсникът!

  • 10974

    Таткото много искаше момченце… Майката много искаше момиченце… И така им се роди Азис…