• 1083

    Осемдесетгодишен старец, толкова щедро черпил младо момиче в бара, че тя се съгласила да отиде с него у тях. След пет дни старецът отишъл по нужда и забелязал на края на члена си подозрителна капка. Той веднага отишъл на лекар.– Имал ли сте полов контакт? – попитал го докторът.– Да.– А знаете ли адреса на момичето?– Да.– Тогава бързо бягайте при нея. По всичко изглежда, че всеки момент ще свършите.

  • 8798

    Водят престъпника към електрическия стол. – Дайте ми адреса на най-близките си – казва палачът. – За да им изпратите моя прах? – Не, за да им изпратя сметката за електричеството.

  • 5670

    – Цяла нощ си мислех за вас, докторе! – Нима? – Да, докторе. Явно вечерта бях изяла някаква развалена храна.

  • 2533

    Нови облекчения за пенсионери! Днес социалния министър подписа нови облекчения за пенсионери, според които те вече могат да преминават на червено, да вървят по релси, да стоят под стрелите на крановете, да отварят табла с високо напрежение и много други!

  • 8892

    Двама старци, на по 90 години, седят на пейка в парка. Единия казва с гордост: – Изглежда, смъртта е забравила за нас. Другия, сложил пръст на устните си: – Ш-ш-шт!

  • 5609

    Един човек имал лице, което приличало на задник. Накрая му писнало да му се подиграват непрекъснато и решил да скочи в една отворена канализационна шахта и така да се самоубие. Навел се той над шахтата, а отдолу се чул глас: – Хей, тук не се сере!

  • 595

    Любовна двойка в леглото. Той се обажда: – Да знаеш, имам сифилис. – И аз. – Ами добре тогава… – Е, аз се пошегувах само… – Вече няма да се шегуваш.

  • 9696

    Мъж отива на доктор и му казва: – Докторе, вече трети ден не мога да се изпикая. – Съблечете се! Съблича се мъжът. – Ама… оная работа ви е вързана на възел! Мъжът се тресва по челото: – Ебаси, пак забравих да купя хляб!

  • 11199

    Двама пенсионери седят и разговарят. По едно време единият извиква: – Я, виж онзи там пенсионер пие вода. – Е, и ? – Ял е нещо мръсникът!

  • 9474

    Из завещание: "Аз, еди-кой си, бидейки в ясно съзнание и с бистър ум, успях приживе да похарча цялото си състояние!"

  • 11265

    Пилот към пътниците: "Дами и господа, моля без паника, ще кацнем принудително в океана! Хората, които могат да плуват, да застанат от дясно на пътеката, а на другите – благодаря, че използвахте нашата авиокомпания."

  • 7889

    Интервю със столетник. – С какво си обяснявате, че достигнахте сто години? – Аз съм се родил преди откриването на микробите.

  • 5

    – Скъпа, какви са тия татуировки на гърдите ти? – Бившите ми гаджета. – Ама защо си ги татуирала там? – Представи си само какви ще им са физиономиите след 20 години…

  • 6286

    Един селянин гледал зайци, а съседът му имал злобно куче. Един ден първият се хвали на комшията: – Ей, ако знаеш само какъв заек си купих! Шампион! Красавец! След няколко дена другия излиза на двора и какво да види – кучето му захапало заека за врата… Заекът цял в кръв и кал, мъртъв… Ами сега? Огледал се човекът, видял че комшията го няма, измил заека, прескочил оградата и го подхвърлил в зайчарника. Прибрал се и зачакал. По някое време съседът се прибрал и – право в зайчарника, да си нагледа добитъка. Излиза от там блед като платно, тича при съседа и заеква: – Д-д-д-д-ай ед-д-д-на ракия. – Защо, какво става? – Вчера най-хубавия ми заек умря и го зарових, а сега се е върнал в зайчарника.

  • 10608

    Разковор в аптека7 – Имате ли черни презервативи? – Защо точно черни? – Един колега почина и искам да изкажа съболезнованията си на жена му.

  • 4729

    – Аз презервативи не ползвам – имам клаустрофобия! – Ха! Клаустрофобия! Нашия Гицо като го погребвахме три пъти изскачаше от гроба – това е клаустрофобия!