10016
– Знаеш ли какво е глупак? – Да, човек, който не може да си формулира мисълта толкова ясно, че друг веднага да я разбере. Разбра ли сега? – Не.
Черен хумор
– Знаеш ли какво е глупак? – Да, човек, който не може да си формулира мисълта толкова ясно, че друг веднага да я разбере. Разбра ли сега? – Не.
Конферансието в цирков спектакъл съобщава: – Представям Ви Момчето с феноменалната памет, което ще опикае първите два реда! Зрители от първите два реда се разбягали. Конферансието продължило: – Не бягайте – няма смисъл! Момчето има феноменална памет!
На "Бирфест"-а компания възрастни мъже се наливат с бира. По едно време единият отива до преносимите тоалетни. Връща се чак след един час. – Къде се загуби, бе? – питат го от компанията. – Ами, падна ми ченето в тоалетната. – Е, и? – Ами почнах да го търся… извадих няколко и докато ги пробвам…
Инструктор по парашутни скокове се обръща към един от курсистите: – Ако парашутът ви не се отвори от първия път, за какво ще си помислите? – За това, че имам седем секунди за да се науча да летя…
Едно момиче не можело да си намери приятел, защото му миришела устата. Майка му казала да не говори, а само да кима с глава. Отишло един ден момичето в един бар и там я срещнало едно момче. – Ти сега ли дойде? – попитало момчето. Момичето кимнало с глава. – Искаш ли нещо за пиене? Момичето пак кимнало с глава. – Ти да не си няма? – учудило се момчето. – Не – не успяло да се сдържи момичето. – Пръдна ли? – Неее! – извикало момичето. – Е сега вече се насра!
– Ало, Иван Петров вкъщи ли е? – Все още е вкъщи, но вече изнесоха венците.
Старец и старица си спомнят младостта и разглеждат албум със снимки от училище. Дядото се умилява: – А ето я тука Ваня Петрова! Къде ли е сега? Бабата: – Идиот! Ваня Петрова съм аз!
Край езерото Онтарио седят две руски бабички. – Хубаво е тук! – казва едната. Всичко е уредено, внуците работят, аз получавам пенсия. Даже и грейпфрут си имам. Другата я прекъсва: – Много си проста! Не се казва "грейпфрут", а "бойфренд".
Мразя расизма! И негрите.
След секс, мацката пита:– Ти нали сложи гумичка?Младежът отговаря:– Спокойно… СПИН-а ще убие бебето!
Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.
Инжинер развежда хора на тур обиколка из фабрика за гумени изделия.– Това е машина за ръкавици! – ТУФ! ТУФ! ТУФ! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави една ръкавица.– Това е машина за биберони! – ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави един биберон, а на всяко „ПУК!“ – биберона се дупчи.– Това е машина за презервативи – ТУФ! ТУФ! ПУК! ТУФ! ТУФ! ПУК!– А… защо на вяко второ „ТУФ!“ има едно „ПУК!“ ??? – пита един– Абе… бизнеса с биберони не ни върви!
Априлска шега:– Мамо, ела бързо! Татко се е обесил на тавана.– Но… но не виждам нищо.– Ха, ха, априлска шега, мамо, хвана се. Обесил се е в избата!
– Какво се случило с мухата, която стояла на писалката? – Изписали я…
На едно дете – садистче учителката дала домашно да донесе гръклян от някое животно за изучаване. На другия ден то донесло един. – Гошко, от къде го взе този гръклян? – Ами от дядо. – А той какво каза като ти го даде? – Кккххррр!
Палачът вдига брадвата над главата си и казва на осъдения: – Я свирни да се ориентирам, че днес си забравих очилата.