5826
Писах писмо до клуба на самоубийците. Никой не ми отговори…
Черен хумор
Писах писмо до клуба на самоубийците. Никой не ми отговори…
– Коя жена винаги знае каде е мъжа и дори и без да го пита? – Вдовицата.
След продължителни експерименти учените са успели да кръстосат златната рибка с акула. Полученият хибрид изпълнява три желания – последните.
Любовна двойка в леглото. Той се обажда: – Да знаеш, имам сифилис. – И аз. – Ами добре тогава… – Е, аз се пошегувах само… – Вече няма да се шегуваш.
Чавдар Войвода строява четата си в две редици и започва да кастрира всеки един. Резва първия и го пита: – Боли ли? – Не боли! – Що не боли? – Щото съм от четата на Чавдар Войвода. Резва втория и пак го пита: – Боли ли? – Не боли! – Що не боли? – Щото съм от четата на Чавдар Войвода. Резва третия и отново го пита: – Боли ли? – Не боли! – Що не боли? – Щото е на Яне от втората редица!
Едно момченце тъкмо проговорило и го попитали какво иска да му подарят на рождения ден. То отговорило:– Масичка.Станало на 10 години и пак го попитали какво иска за рождения ден. То пак отговорило:– Масичка.И така всяка година, когато го попитали, желанието му било все същото – масичка. Момчето пораснало, възмъжало, остаряло, станало на 80 години и пак го попитали какъв подарък иска, а той пак отговорил:– Масичка искам.Но един ден легнал да умира и роднините му го попитали защо са му били тези масички? А той отговорил:– Тези масички ми бяха за…И умрял.
В склада за муниции е поставен надпис: "Пушенето е забранено, но ако искаш да пушиш – запали си. После напусни през изхода, който е направила главата ти в покрива!".
В тоалетната баровец и хипар клечат в съседни кабинки. Баровецът се провиква: – Извинявай, имаш ли тоалетна хартия? – Защо, да не ти е къса тениската?
На една баба й омръзнал животът и решила да се самоубие. За да не стане грешка, отишла да се консултира с лекар: – Докторе, къде се намира сърцето? – На два пръста под лявата гърда. На другия ден бабата попаднала в болница с простреляно ляво коляно.
Двама патолози си говорят:– Абе помниш ли онази блондинка, дето й правихме аутопсия преди два дена?– Че как, и к`во за нея?– Ами клиторът й е като лимон.– А, толкова голям ли?– Не бе, толкова кисел.
– Да ти кажа, аз много лесно се разсмивам. Само да видя нещо смешно, и веднага си припадам от смях. – А как се бръснеш тогава?
На плажа: – Бихте ли ми услужили за малко с вашия надуваем дюшек? – Какво говорите! Та това е мъжът ми…
Баба Мара кани две свой приятелки на гости.Тъй като зобравяла доста, решила да си запише какво да ги почерпи. 1. бонбони 2. кафе 3. бисквитки Дошли бабите на гости. Мара обаче забравила къде е оставила така ценното листче. Въпреки това обаче се сетила, че трябва първо да ги почерпи с бонбони. След това им дала пак бонбони и така докато свършила цялата кутия. Тръгнали си двете баби и едната казала на другата: – Тая Мара и по една бонбона не почерпи. – Ти пък къде си виждала Мара? – попитала смаяно другата старица.
Двама пенсионери си говорят в парка:– Значи напоследък имам некви проблеми с биологичния часовник.– Моят пък си е абсолютно наред – 6.40 – ходя по малка нужда, в 6.50 – по голяма, в 7.00 се събуждам и ставам.
Надпис на вратата на тоалетна: "Нищо хубаво от теб няма да излезе".
– Как е мъжът ти, здрав ли е? – Здрав е, но има проблеми със стомаха. – Защо, не може ли да се храни? – Може, разбира се, но няма с какво!