• 10314

    – Докторе, имам склероза! – Отдавна ли? – Какво отдавна? – Склерозата? – Каква склероза? И въобще, вие кой сте?!

  • 1095

    В Южна Африка някакви деца убили един негър. Бащата на едното ги видял и бой-бой-бой! Минал един съсед и му казва: „Остави го бе човек – един негър – какво толкова?“. Бащата отвърнал: „Днеска негър убил, утре и цигара може да запали“!

  • 8230

    – Представи си, лекарят ми забрани всичко – и алкохол, и цигари, и жени! – Сериозно! Я ми кажи, какво ще прави жена ти довечера?

  • 1668

    Въпрос: Каква е разликата между камион с пясък и камион с негри? Отговор: Пясъкът не можеш да го разтовариш с вили.

  • 276

    – Защо носиш толкова малки и тесни обувки? Сигурно са с три номера по-малки от крака ти! – Как да ти обясня… С жена ми не се разбираме, синът бяга от училище, тъща ми мрънка, без да спре… Единствената ми радост в тоя живот е да се прибера вечер в къщи и да си събуя обувките…

  • 2235

    От пощата връщат писмото на подателя с бележка: "Адресантът е починал, новият му адрес е неизвестен."

  • 4330

    Двама футболни запалянковци си говорят: – Слушай, искаш ли да направим така? Който умре пръв ще слезе при другия да му каже дали в рая се играе футбол. – Добре! Един ден единия умрял и слязъл при другия и му казал: – Такааа… Имам една добра и една лоша новина. – Давай първо добрата. – Добрата новина е, че в рая се играе футбол, а лошата е, че утре си канен за полуфинала.

  • 4556

    Спокоен есенен следобед. На пейка в парка седят момък и девойка и играят вечната игра. – Ох, заболя ме пръстчето! – превзема се девойката. – Сега ще го излекувам! – казва момъкът и го целува. – Мина ми, но сега ме заболя бузката! – казва девойката. – Сега и нея ще излекувам! – казва момъкът и я целува по бузката. – Сега пък ме заболя ушенцето! – казва девойката. – И него ще излекувам! – пъчи се момъкът. На близка пейка седи як, мустакат чичка, който казва: – А бе, младеж, а можеш ли да лекуваш хемороиди?

  • 6557

    – Ало, Иван Петров вкъщи ли е? – Все още е вкъщи, но вече изнесоха венците.

  • 10472

    Защо на негрите са им широки ноздрите? Отговор: Защото са им дебели пръстите!

  • 5985

    Играят германци и евреи на футбол в газова камера.Кой ще победи? -Евреите естествено-те играят на собствен терен.

  • 8618

    Един човек се прибрал от работа много уморен и решил да се изкъпе. Влиза той в банята и какво да види, ваната пълна с майонеза. Той бил и много гладен – седнал във ваната и започнал да яде. Както си ядял и си мажел кожата за да му се изправят бръчките от майонезата се показала главата на брат му: – Брат ми какво правиш тука, и ти ли ядеш? – Не бе, стискам си пъпките.

  • 2876

    Две баби седят на една пейка, 40 градуса жега. Едната казва на другата: – Пенке, не ти ли мирише на мърша? Пенкееееееееееееееееееее! Пенкеееееееееееееее!

  • 5423

    – Какво е внимание и грижа за околните? – Когато самоубиец скочи от десетия етаж и затвори прозореца след себе си да не им духа.

  • 488

    Умрял някакъв тип и попаднал в ада. Дяволите го развеждат да си хареса място. Тук казани, там скари, другаде мъкнат камъни – навсякъде кофти. И изведнъж гледа нашия човек – стои един тип прикован за някаква скала и една мадама му прави минет. – Е това е за мене! – викнал той радостно. – Ами добре, – казал дяволът и се обърнал към мадамата – ставай, водя ти смяна.