• 4801

    Разговарят двама пенсионери: – Това, сексът, е много хубаво нещо! – А Нова година е още по-хубаво! – Защо? – Защото идва по-начесто.

  • 7834

    Минавайки през гробището много пиян човек внезапно паднал в един прясно изкопан гроб. Пазача, който обикалял наоколо чул стон от там: – Ох, студено ми е! – Ами как няма да ти е студено, като си се изровил!

  • 8495

    В село имало един гърбав и един сакат. Гърбавия го бъзикали много по-често от сакатия и един ден той решил да се махне от селото. Тръгнал из гората и изведнъж пред него "буф" – Дяволът: – Кой си ти, бе? – Ами аз съм гърбав. Взел му дявола гърбицата и човекът, вече здрав, се прибрал подскачайки и тананикайки обратно в селото. Като го видял сакатия, че е без гърбица учуден го попитал: – Какво стана с гърбицата, как се излекува? -Ам и отидах в гората и срещнах Дявола, който ме излекува. Решил и сакатия да търси Дявола, тръгнал из гората и изведнъж "буф" – пред него Дявола: – Кой си ти? – Аз съм сакат. – На ти тогава една гърбица.

  • 4556

    Спокоен есенен следобед. На пейка в парка седят момък и девойка и играят вечната игра. – Ох, заболя ме пръстчето! – превзема се девойката. – Сега ще го излекувам! – казва момъкът и го целува. – Мина ми, но сега ме заболя бузката! – казва девойката. – Сега и нея ще излекувам! – казва момъкът и я целува по бузката. – Сега пък ме заболя ушенцето! – казва девойката. – И него ще излекувам! – пъчи се момъкът. На близка пейка седи як, мустакат чичка, който казва: – А бе, младеж, а можеш ли да лекуваш хемороиди?

  • 5685

    – По-лошо от това не може! – казал песимистът. – Може, може – казал оптимистът.

  • 8333

    Врачка гадае на млад мъж: – До 50-тата си година ще страдате от липса на пари. – А после? – После ще свикнете.

  • 5031

    Пенсионерите предупреждават, че избират подследен отчаян ход: Ако не им се осигури достоен живот, ще спрат да умират.

  • 4191

    Бог слезнал на земята и казал на едно семейство негри: – Ако преминете тази река, ще станете бели. Бащата не повярвал и я преминал. Станал бял. Майката преминала – и тя бяла. Голямата сестра преминала и тя станала бяла. Бебето наджапало, но щяло да се удави и извикало към баща му да го спаси, но той се обърнал и казал: – Разкарай се, мръсен негър! – и си тръгнал.

  • 671

    – Какво казват червеите при погребение? – Промоцияяяяяяяяя!

  • 3723

    От градски кенеф се чува: – Хъъъ, хъъъъъ – в първата кабинка. – Хъъъ, хъъъъъ – във втората кабинка. – Хъъъ, пльок! – в третата. – Е, блазе ти… – Кво бе, изпуснах си часовника. След малко оттам пак: – Пльок. – Блазе ти. – Не бе, бръкнах да го извадя.

  • 5083

    По време на операция хирурга чува под масата:– Мяу-у-у-у…– Къш ма!– Мяу-у-у-у…– Махай се от тук – и я сритва.– Мяу-у-у-у…Хирурга, ядосано, отрязва нещо от пациента и го хвърля под масата с думите:– На, да се задавиш дано!

  • 3149

    Какво са нахалство и наглост? – Нахалство е да се изсереш пред вратата на съседа, а наглост – да му поискаш после тоалетна хартия.

  • 9530

    Седели си двама ангели на едно облаче. Единият четял вестник, а другият се скъсвал да се хили. По едно време на първия му писнало и рекъл: – Какво ти е толкова смешно, бе човек? Вторият посочил надолу и отвърнал: – Гледай ги ония идиоти! Още ме оперират!…

  • 1109

    Една баба и един дядо празнували златната си сватба. След като наредила масата, бабата казала: – Дядо, дай да се съблечем голи, като на младини. Съблекли се и седнали на масата. По едно време бабата пак се обадила: – Дядо, като те гледам, чак сърцето ми се затопля. А дядото отговорил: – Ще ти се затопля я. Как няма да се затопля, като цицата ти е влязла в супата.

  • 7459

    Двама евреи в газова камера. Единият извиква: – Газта се покачва. – Купувай, купувай!

  • 5

    – Скъпа, какви са тия татуировки на гърдите ти? – Бившите ми гаджета. – Ама защо си ги татуирала там? – Представи си само какви ще им са физиономиите след 20 години…