• 5106

    Висял си един негър над една пропаст, хванат за клона на едно дърво, и се чудел как да се спаси. По едно време се обадил вътрешния му глас и казал: – Ако искаш да се спасиш, пусни си едната ръка. Негърът го послушал. След малко вътрешният глас пак се обадил: – Ако искаш да оживееш, пусни си и другата ръка. – Ама как, нали ще падна?- попитал негърът. – Няма бе, това ти е единствения шанс. Негърът си пуснал и другата ръка, паднал в пропастта и се пребил. – Нека ти, мръсен негър! – казал вътрешният глас.

  • 4218

    Катастрофа. Идва полиция. Сержант Петров пише протокол: "Ударили се Лада и Москвич. Станала страшна катастрофа, насекъде парчета от хора. И една глава на троту… торто… тотро… Спира да пише, тегли един шут на главата и дописва: "… и една глава на платното."

  • 10155

    Някаква баба отишла на гробищата да види гроба на починалия си мъж, обаче защото отдавна не била идвала се изгубила. Гледа насреща си някакъв младеж и го пита: – Извинете, знаете ли къде е парцел 65? А оня й вика: – Ама бабо, защо изобщо си станала като не знаеш как да се върнеш?

  • 8132

    – Мамо, мамо! Може ли да полюлея братчето си? – Разбира се! Нали за това сме го обесили!!!

  • 817

    – Толкова ми се иска да поживея още малко! Поне докато платя всичките си дългове… – Виж ти, какво му се приискало! Виждам, че възнамеряваш да живееш вечно!

  • 8392

    Разговарят двама младежи: – Извинявай за въпроса, но ризата ти сива ли е или бяла? – Бяла, разбира се! Ако беше сива, щеше да е черна!

  • 3930

    Три деца си говорят: – Моя баща като пуши изкарва ееей такива кръгчета през устата… – А моя като пуши изкарва кръгчета не само през устата, а и през носа! – Еее, моя баща като пуши изкарва кръгчета и през устата, и през носа, и през гъза! – Да бе да, ти видял ли си го? – Абе не съм го виждал, ама съм виждал никотина по гащите.

  • 9053

    Две бабички стоят на пейка и си говорят. Едната казва да другата: – Мари, Пено, да знаеш снощи двама млади под прозореца ми, как се прегръщаха, как се целуваха и накрая он и го набута в устата… – Ох, мари божке, добре че не в окото – отвърнала другата.

  • 11803

    Имал Марко Тотев любовна среща. Цяла нощ не спал и си мислел: "Утре сигурно няма да има вода и няма да мога да се изкъпя. Как ще отида на срещата такъв вмирисан?" Да ама на сутринта имало вода. "Сега като се бръсна ще взема да се порежа." Да ама се обръснал гладко, без никакви драскотини. "Е, костюмът ми сигурно няма да ми стане." Обаче костюмът му прилепнал. Та натъкмен и нагизден нашия тръгнал по улицата и си мисли: "Ей сега ще вземе да падне някоя керемида да ме утрепе." Да ама нищо не се случило. Отишъл той и купил цветя. Стой нашия красавец на ъгъла и чака мацето. Ето че се задала една красива жена, а нашия си мисли: "Ако взема да пресека улицата ще ме блъсне кола." Обаче пресякъл без проблеми. Мадамата помахала с ръка, а нашия седи като изтукан и мисли: "Абе както ми е тръгнало от сутринта, ще взема да се изложа." Хвърлил букета и хукнал да бяга. Минала кола и го сгазила. Красивата жена се хванала за ръката на изискан мъж и рекла: – Ах мили, видя ли какво стана… горкия човек, сигурно е имал нещастна любов?

  • 10684

    – Каква е разликата между туриста в Африка и расиста? – Десет дена!

  • 1550

    Един възрастен човек се разхождал по улицата с отворен цип отпред на панталона. Един човек се разминал с него и го попитал : – Ей, дядо, защо вървиш с отворен цип? Дядото му отговорил: – Абе, вчера когато се прибирах се беше разкопчала ризата и ми се вдърви врата! Та сега…

  • 7889

    Интервю със столетник. – С какво си обяснявате, че достигнахте сто години? – Аз съм се родил преди откриването на микробите.

  • 10925

    Срещат се двама вампири. Единият носи хляб, а другият го пита: – Къде си понесъл този хляб? – Зад ъгъла стана катастрофа и отивам да отопя.

  • 5844

    – Какво се случило с мухата, която стояла на писалката? – Изписали я…

  • 9161

    Веднъж директорът на затвора извикал при себе си палача и му направил строга забележка да не се отнася толкова грубо с осъдените на смърт. Вярно, че хората са обречени, но все пак до последния момент и те имат право на човешко отношение. На следващия ден водят един осъден на смърт. Посрещнал го палачът пред бесилката, протегнал ръка, погалил го под брадичката и се ухилил: – Гъди, гъди, гъди! Кого ще бесим днес, а?

  • 9834

    Двама пенсионери наблюдават как в автосервиз сменят мотора на някаква кола. Единият казва: – Ех, да можеше и на хората така да се сменя двигателя. Другият допълва: – Или поне ауспуха.