11376
Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: – Да ти имам грижите на тебе… А аз след работа трябва още да ходя и да цепя дърва.
Черен хумор
Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: – Да ти имам грижите на тебе… А аз след работа трябва още да ходя и да цепя дърва.
Бог слезнал на земята и казал на едно семейство негри: – Ако преминете тази река, ще станете бели. Бащата не повярвал и я преминал. Станал бял. Майката преминала – и тя бяла. Голямата сестра преминала и тя станала бяла. Бебето наджапало, но щяло да се удави и извикало към баща му да го спаси, но той се обърнал и казал: – Разкарай се, мръсен негър! – и си тръгнал.
Някаква баба за пръв път трябва да напише чек. Стои в банката и се чуди какво да прави. Чиновникът й казва: – Само се подпиши отдолу. – Как да се подпиша? – Ами както се подписваш като пишеш писма примерно. Бабата усърдно изписва: "Целувам ви всички. Баба"
Едно лайно си върви и среща друго лайно: – Къде бе, лайно? – пита второто. – Отивам по една далавера, много пари ще падат! – Ами може ли и аз да дойда? – Е па ела!… Вървят си двете лайна и срещат трето лайно: – Къде бе, лайна? – пита третото лайно. – Отиваме по една далавера, много пари ще падат! – Може ли и аз да дойда? – Идвай… Вървят си трите лайна и срещат Диарията: – Къде бе, лайна? – Отиваме по една далавера, много пари ще падат! – Ами може ли и аз да дойда? – А-а-а, не. Tая работа е само за корави пичове-кат" нас…
Въпрос: Какво разделя хората от маймуните? Отговор: Средиземно море.
– Къде си тръгнал? – На изложба. – Ти си мислиш, че на някого му е притрябвало да те гледа?
Перфектната обида: Майка ти е толкова дебела, че като стъпи на кантара се изписва: "Следва продължение…."
И старостта си има своите прелести – човек може да си мие зъбите и да пее в същото време.
Семейство пенсионери попада в Рая. Слънцето свети, птичките пеят, красота, радост за душата. Съпругът се обръща и плясва една по врата на жена си. – Що така бе, Гошо? Що ме перкаш по врата? – Щото ако не беше твоята тъпа диета с овесени ядки, още преди две години щяхме да сме дошли тука…
Две жени си говорят: – За първи път от двадесет години да се зарадвам да видя мъжа си. – По какъв повод? – Извикаха ме да го разпозная…
– Четири крака и една ръка – що е то? – Щастлив ротвайлер.
– Не бих искал да бъда втори съпруг на вдовица! – Аз пък не бих искал да съм първи!
Два сапуна си говорят и единия вика: – Абе, що си толкоз слаб? А другия отвръща: – Често се къпя.
– Здрасти, какво става с тебе, как живееш? – Абе като в харем… – Как така? – Ами знаеш, че все ще те наебат, ама не знаеш кога.
Две бабички си говорят: – Пено, Пено, туй дето си мислихме, че е оргазъм са оказало астма ма!
Надпис на вратата на тоалетна: "Нищо хубаво от теб няма да излезе".