• 2620

    Не трябва да се съди за една девойка само по външността й.Джак-изкормвача знаеше това, и затова се интересуваше и от вътрешността.

  • 6659

    Възрастна дама трябва да мине през гробищата вечер. За щастие видяла един мъж и се присламчила към него: – Господине, може ли да вървя с вас, че много ме е страх? – Може, и мен ме беше много страх приживе…

  • 7161

    На един магазин за хранителни стоки пише "Давате ни половин кг. по 20 стотинки – ние Ви даваме един кг. каквото пожелаете!" Един старец влязъл в магазина и казал: – Ето, давам ви половин кг. по 20 стотинки, вие ми дайте един кг. по 20 стотинки.

  • 3723

    От градски кенеф се чува: – Хъъъ, хъъъъъ – в първата кабинка. – Хъъъ, хъъъъъ – във втората кабинка. – Хъъъ, пльок! – в третата. – Е, блазе ти… – Кво бе, изпуснах си часовника. След малко оттам пак: – Пльок. – Блазе ти. – Не бе, бръкнах да го извадя.

  • 3893

    Преди много години маймуната се трудила, трудила, и станала човек. Сега човекът го е ударил на мързел – мързел, мързел, мързел… Ама вече е много късно.

  • 10765

    – Ало? – Ааалооо! Обажда се ясновидката леля Пена! Общината ще срути къщата ти в „Лозенец“, преди да я продадеш! – Ама как разбрахте, че продавам къща в „Лозенец“? Вие наистина сте ясновидка! – Майтап, бе – общината сме. Пуснали сте обява във вестника и ние я прочетохме…

  • 3702

    Ученик отива при дядо си и му казва: – Дядо, заминавам на лагер. – Къде? – попитал дядото. – В Ястребино. – Чудесно, отиди да видиш какво се случва с децата, които не слушат!!!

  • 817

    – Толкова ми се иска да поживея още малко! Поне докато платя всичките си дългове… – Виж ти, какво му се приискало! Виждам, че възнамеряваш да живееш вечно!

  • 10712

    Съдейки по 39-те рани от куршум в тялото, може да се предположи, че жертвата е починала в резултат на високото съдържание на олово в организма…

  • 896

    – Имаше ли късмет мъжът ти на конните надбягвания? – Много голям късмет! Беше си забравил всичките пари у дома!

  • 5247

    Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора – "Камера… работи".

  • 3354

    Професор по анатомия, преподава полова система и пита: – Колежке, какво държа в ръката си? – Ами пенис. – Добре, а в другата? – Ами… поничка. – Как така поничка, че какво съм изял на закуска?

  • 15

    Перфектната обида: Майка ти е толкова дебела, че като стъпи на кантара се изписва: "Следва продължение…."

  • 11265

    Пилот към пътниците: "Дами и господа, моля без паника, ще кацнем принудително в океана! Хората, които могат да плуват, да застанат от дясно на пътеката, а на другите – благодаря, че използвахте нашата авиокомпания."

  • 5915

    – Ало, болницата ли е? – Моргата е. – Рано ми е. – Нищо, ще изчакаме.