• 6723

    Възрастна дама седи до бара в нощно заведение. Отпивайки от чашата, тя пита бармана: – Онзи мъж в ъгъла ме наблюдава от цял час. Кой е той? – Антикварят от съседния булевард, мадам.

  • 4955

    Влиза един човек във Световният Бизнес Център, качва се в асансьора и казва на пиколкото:– 79 етаж ако обичате.Пиколото поглежда часовника си и казва:– Хм, 3 без 25, ми той след малко ще дойде!

  • 8727

    Професор-склеротик влиза в тоалетната. Рови под мишницата си и се чуди: – Интересно, космите са тук, а къде е останалото?!

  • 3036

    В една болница една жена раждала. Родила детето и докторът го взел и започнал да го удря по масата. Жената извикала в ужас – Какво правиш?! А той и отвръща: – Майтап бе, роди се мъртво…

  • 11207

    – Какво е по-лошо от едно бебе в кофа за боклук?– Едно бебе в 6 кофи за боклук…

  • 6703

    Едно момиченце попитало баба си: – Бабо, какво е любовник? Бабата се плеснала по челото, отворила гардероба и оттам изпадал един скелет.

  • 8495

    В село имало един гърбав и един сакат. Гърбавия го бъзикали много по-често от сакатия и един ден той решил да се махне от селото. Тръгнал из гората и изведнъж пред него "буф" – Дяволът: – Кой си ти, бе? – Ами аз съм гърбав. Взел му дявола гърбицата и човекът, вече здрав, се прибрал подскачайки и тананикайки обратно в селото. Като го видял сакатия, че е без гърбица учуден го попитал: – Какво стана с гърбицата, как се излекува? -Ам и отидах в гората и срещнах Дявола, който ме излекува. Решил и сакатия да търси Дявола, тръгнал из гората и изведнъж "буф" – пред него Дявола: – Кой си ти? – Аз съм сакат. – На ти тогава една гърбица.

  • 5423

    – Какво е внимание и грижа за околните? – Когато самоубиец скочи от десетия етаж и затвори прозореца след себе си да не им духа.

  • 10785

    Плува си мъж в морето. Уморил се. Гледа някаква шамандура плува във водата. Хванал се за нея да си почине. Изведнъж нещо го хванало за топките и се чул глас: – Плюс 2 или минус 2? "Тва пък какво е?" – помислил си човека. "Температура ли, какво ли?". И отговорил: – Плюс 2. Топките му били пуснати веднага, дошли му сили и успял да доплува до брега. Излиза от водата и гледа – топките му станали четири. Бързо влиза във водата и с плуване се връща до шамандурата, хваща се, пак усеща как нещо го хваща за топките, отново се чува гласа: – Плюс 4 или минус 4?

  • 1219

    Иван отива при майката на своята приятелка:– Лельо Пепа, аз.. такова… твойта дъщеря…Майката отговаря:– Да сте мислили когато е трябвало. Сега щеш не щеш ше се ожениш за нея.– Ама не бе лельо Пепа, аз… такова… прегазих я с трактора.

  • 2876

    Две баби седят на една пейка, 40 градуса жега. Едната казва на другата: – Пенке, не ти ли мирише на мърша? Пенкееееееееееееееееееее! Пенкеееееееееееееее!

  • 7359

    Обява: "Погребални услуги. В случай на нужда: пълна дискретност."

  • 5205

    Младо момиче пристига запъхтяно при приятелката си. Тя го пита какво се е случило и момичето обяснява: – Много тичах. Един млад човек искаше да ме целуне! – А успя ли да го настигнеш?

  • 7032

    – Кога ще изчезне расизмът? – Когато расистите станат далтонисти.

  • 5867

    Обява: „Съюзът на слепите търси секретарка, приятна на пипане.“

  • 381

    – Ех, наборе, лоша работа… Нещо май кръвотечението ми се е обърнало. – Как така? – Ами едно време стигаше само жената да ме погали по косата, и оная ми работа ставаше. А сега като ме погали по оная работа – косата ми се изправя.