• 267

    Двама старци си говорят: – А бе имаше три начина да оправиш женета – с пръст, с език, ама третия какъв беше? Другия мислил, мислил, па се плеснал по челото: – Със свещ бе.

  • 11461

    – Не ме нервирайте! Скоро вече няма да имам място да крия труповете!

  • 3281

    Пенсионер в почивна станция се запознава с възрастна дама на неговата възраст. От дума на дума стигат до професиите и той казва: – Аз съм представител на най-древната професия. Спя за пари. – ?? – Нощна охрана съм, бе…

  • 10490

    Пътуват в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: – Ууу, миришете та не се траете! – Миришете вие – викнали черните, – защото имате гъбички! … И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай – тука ще се мре. – Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! – Е какъв ще да е тоя цвят? – попитали пътниците. – Няма значение какъв е… син да кажем. – Ами добре – съгласили се пътниците. – Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. – Я, господа – разпоредил се пилотът, – малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините – след тях!

  • 11888

    Когато осъденият на смърт Томас Мор се качвал на ешафода, помолил палача да му подаде ръка. – Съжалявам. – казал той, – На слизане няма да ви искам тази услуга.

  • 6765

    Ако парашутът Ви не се отвори, значи този спорт не е за Вас!

  • 1594

    – Не бих искал да бъда втори съпруг на вдовица! – Аз пък не бих искал да съм първи!

  • 10024

    На една жена мъжът и умрял. Жената започнала всеки ден да ходи на гробището и да ридае: – На кого ме оставииииии… Нямам си палто за зимата, нямам дърва за печкатаааааа… Ти, мерзавецо, ти не помисли за менееееее… Това се повтаряло всеки ден. На пазача на гробището му писнало и един ден и казал: – Госпожо, те умрелите всяка вечер излизат от гроба да се разходят. Ако искате, да кажа на съпруга ви за вашите претенции. На следващата сутрин жената пак идва на гробището, намира пазача и пита: – Говори ли с моя мерзавец? – Да, госпожо. И искам да ви кажа, че съвсем не сте права. Човекът каза, че непрекъснато мисли за вас. Още каза, да ви предам, че в момента не може да направи нищо, защото е още нов. Ако можете да изкарате някак зимата, а на пролет щял да дойде да ви вземе при него…

  • 4001

    Трансатлантически лайнер потънал. Спасили 40 мъже и 1 жена. След 40 дена жената казала: – Ох, не мога повече! – и умряла. След още 40 дена мъжете казали: – Ох, не можем повече! – и я заровили.

  • 3717

    Двама дядовци си говорели. Единият казал: – Ех, Пеньо, много сме стари, ама има още хляб в нази? Другият отговорил: – Хляб има, ама салам няма!

  • 7241

    Какво е "успех" в различните възрасти: На 5 години – да се събудиш в сухо легло. На 17 години – да спиш с жена. На 25 години – да намериш добра жена. На 35 години – кариера и семейство. На 45 години – семейство и кариера. На 55 години – да намериш добра жена. На 65 години – да спиш с жена. На 85 години – да се събудиш в сухо легло.

  • 10352

    Продавам малко употребявана тоалетна хартия (графити в тоалетна)

  • 11652

    Баба разказва на внучето си за времето на блокадата на Ленинград… Внучето пита: – Ама верно ли не е имало хляб по времето на блокадата? – Нямаше, нямаше… – Е вие к"во, маслото направо на салама ли го мажехте?

  • 817

    – Толкова ми се иска да поживея още малко! Поне докато платя всичките си дългове… – Виж ти, какво му се приискало! Виждам, че възнамеряваш да живееш вечно!

  • 1344

    Линейка. В линейката шофьор, зад него се вози в носилка пациентът, а до главата на пациента е седнала медицинската сестра.Карат така известно време, но изведнъж на шофьора нещо му става, пуска волана, хваща се с две ръце за гърлото, опулва очи и започва да хъхри.Сестрата взела чантичката си и го ударила по главата, шофьорът се оправил и продължил да шофира.След 5 минути пак му станало нещо и се хванал хриптейки за гърлото. Сестрата отново го ударила с чантичката по главата, той се оправил и продължил да шофира.Когато за трети път се хванал за гушата, пациентът притеснено се обадил:– Извинете, ако нещо ви е зле, да седна аз да покарам, вие да си починете…– Споко, – прекъснал го шофьорът. – Само се ебавам със сестрата, мъжа й се обеси миналата седмица.

  • 8386

    – Госпожо, на колко сте години? – питат Марийка. – Какъвто номер обувки нося. – А кой номер носите? – Тридесет и втори. – И не ви убиват?…