• 11799

    Бабка отива на контролен преглед при лекаря. След прегледа пита: – Е докторе, как е, имам ли подобрение? – Да, бабке, по-добре си, вече спокойно можеш да се качваш по стълбите. Обаче много внимателно… – Ух, слава богу, докторе! Щото мамка му, направо ми беше писнало да се катеря по водосточните тръби до вкъщи…

  • 8255

    Кара си един шофьор на тир из някво село и не щеш ли, от един двор на пътя му изскачат няколко патки. Той забива спирачки, но блъска две от тях. Слиза от камиона и решава да види на кого са патките, влиза в двора, а там стои една бабичка. Той й вика: – Бабо, тука сгазих две патки, ела да видиш да не са от твоите. Излиза старицата, поглежда ги и му отговаря: – А, не са от моите, аз такива плоски патки нямам.

  • 10259

    Двама старци се оплакват един на друг: – Имам артрит, радикулит, склероза, Паркинсън, камъни в бъбреците, астма… – А стига бе, има ли нещо дето да го нямаш? – Да, зъби нямам.

  • 748

    Въпрос: Как може евреин да избяга от "Освиенцием"? Отговор: По комина, по комина и дим да го няма.

  • 6179

    Вътрешнофирмена заповед: "Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим."

  • 7459

    Двама евреи в газова камера. Единият извиква: – Газта се покачва. – Купувай, купувай!

  • 3020

    Възрастен човек се оплаква: – Преживял съм една световна война, три автомобилни катастрофи, една самолетна, два несполучливи брака, един банкрут… А внучето ми идва днес при мен и ми заявява: "Дядо, ти нищо не разбираш от живота…"

  • 716

    Скинар пита цигане:– Ей, малък, ти какъв искаш да станеш бе?!– Космонавт, бате!– Не, бе – веро или сапун те питам?!

  • 8379

    Малко момиченце върви през гората. Изведнъж от храстите изскача голямо черно лайно: – Аха, падна ли ми, момиченце! Сега ще те изям! – Не, аз ще те изям! И го изяло… Ето как доброто побеждава злото!

  • 5609

    Един човек имал лице, което приличало на задник. Накрая му писнало да му се подиграват непрекъснато и решил да скочи в една отворена канализационна шахта и така да се самоубие. Навел се той над шахтата, а отдолу се чул глас: – Хей, тук не се сере!

  • 8157

    "Пътят към сърцето минава стомаха" – казал куршума с изместен център.

  • 4413

    Гробар си върви из обрасналото с бурени и храсти гробище и дъвче баничка. Изведнъж чува гръмовен глас като от отвъдното: – Дай я, дай я веднага! Втресен от страх гробарят заразмахвал ръце: – А да, да, баничката, ето я! Уточняващ глас: – Хартията бе, хартията!

  • 2068

    Двама си говорят за астрология. Единият казва: – На мен ми влияят Марс и Нептун. А на теб? – А на мен – Уран. – Защо, каква зодия си? – Не е от зодията, работя в Козлодуй.

  • 9883

    Заекващ влиза в бирария: – К-к-к-каква в-в-ви е б-б-бирата? – З-з-загорка. – Д-д-дай една! – З-з-заповядай! Седнал заекващият да си пие бирата. Влиза друг клиент и пита: – Каква ви е бирата? – Загорка. – Дай една! – Заповядай. Заекващият чул разговора и се обидил: – Т-т-ти з-з-защо м-м-ми се п-п-подиграваш? – Н-н-не се п-п-подигравам н-н-на тебе, а н-н-на него!

  • 1416

    Може ли да се заразиш със СПИН от тоалетна чиния? Отговор: Може, ама ако последния не е станал оттам!

  • 4330

    Двама футболни запалянковци си говорят: – Слушай, искаш ли да направим така? Който умре пръв ще слезе при другия да му каже дали в рая се играе футбол. – Добре! Един ден единия умрял и слязъл при другия и му казал: – Такааа… Имам една добра и една лоша новина. – Давай първо добрата. – Добрата новина е, че в рая се играе футбол, а лошата е, че утре си канен за полуфинала.