• 376

    Звъни се на вратата на един старец: – Кой е там? – Пионери! Да ви донесем вода, дърва да ви нарежем…! – Кой? – Пионерииии…! В магазин да отидем, пода да измием…! – Кой, кой? – Твойта мамка! Пионери сме бе! Обяд ще ти сготвим, батерията на слуховия апарат ще ти сменим…

  • 7161

    На един магазин за хранителни стоки пише "Давате ни половин кг. по 20 стотинки – ние Ви даваме един кг. каквото пожелаете!" Един старец влязъл в магазина и казал: – Ето, давам ви половин кг. по 20 стотинки, вие ми дайте един кг. по 20 стотинки.

  • 7974

    Двама младежи си говорели: – Знаеш ли каква е разликата между чорапите и чорапогащите? – попитал единия. – Не. – отговорил другия. – Ами чорапите миришат на едно място, а пък чорапогащите на две.

  • 10538

    Двама старци седели на една пейка в парка. Единия попитал: – Пешо, какво четеш бе? – Не знам. – отговорил другия. – Е как, нали четеш на глас бе? – Е да, ама нищо не чувам.

  • 11894

    – Ти имаш направо лебедова шия! – Толкова изящна? – Не, толкова тънка и крива.

  • 2352

    – Как е мъжът ти, здрав ли е? – Здрав е, но има проблеми със стомаха. – Защо, не може ли да се храни? – Може, разбира се, но няма с какво!

  • 3559

    – Ефикасен ли е този лосион против оплешивяване? – Разбира се! Преди няколко дни една дама опита да извади запушалката със зъби и веднага й пораснаха мустаци!

  • 1202

    Негър и расист спорят. Расиста пита: – А знаеш ли защо на негрите само петите и ходилата са бели? – Защо? – Защото когато ви боядисахме, още бяхте на четири крака. След малко негъра пита: – А ти знаеш ли защо на белите само дупката на гъза е кафява? – Защо? – Защото когато ви изчукахме, още не бяхме изсъхнали.

  • 9532

    Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: – З-з-з… Другият го прекъсва: – Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: – Кажи сега. – З-з-забравихме палатките. – Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: – М-м-м… Другият казал: – Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. – М-м-майтап бе.

  • 11503

    Течност потопена в тяло след седем години тръгва на училище.

  • 8379

    Малко момиченце върви през гората. Изведнъж от храстите изскача голямо черно лайно: – Аха, падна ли ми, момиченце! Сега ще те изям! – Не, аз ще те изям! И го изяло… Ето как доброто побеждава злото!

  • 6136

    – Как проверяват за бременност в Сомалия?– Пъхат франзела и като излезе отхапана значи има.

  • 6109

    На долното легло в спален вагон спи мъж. Внезпно усеща, че нещо капе на гърдите му. Сънен докосва веществото, помирисва го – говна. Той скача и раздрусва спътника си от горе. – Ей събуди се! Насрал си се на сън. А онзи невъзмутимо: – Аз не спя.

  • 5724

    Един човек имал много въшки и отишъл за съвет при лекар. – Докторе, какво да правя? Изтормозиха ме тия въшки! – Ето ти тука едно мазило, ще се намажеш и готово. – Ама то много скъпо бе, докторе! Нямаш ли нещо по-евтинко? – Няма… Ама да ти кажа, сещам се за един безплатен начин да се отървеш от въшките. Като пътуваш в градския рейс, трябва да намериш някой по-въшлив и от тебе. Долепяш глава до неговата, твоите въшки ще се сбият с неговите, ония ще изтрепят твоите и си готов. Така и направил човекът – намерил някаква въшлива циганка, долепил глава до нейната, чул някакво шумолене в косата си и си помислил: "Край! Отървах се!". Прибира се вечерта у тях, ляга си да спи и чува в косата си въшките да си говорят: – Ех, каква битка беше само! 50 от нашите загинаха! Ама взехме 200 пленници!