3963
Четири гъза си говорят. – Пръц – казал първия. – Тръц-пърррр. – отговорили другите два. – Абе, що не сменим темата? – възмутил се четвъртия.
Черен хумор
Четири гъза си говорят. – Пръц – казал първия. – Тръц-пърррр. – отговорили другите два. – Абе, що не сменим темата? – възмутил се четвъртия.
– Извинете, но все още ми дължите сто лева! – Извинен сте!
Един 90 годишен дядо седи на една пейка в парка. По едно време минала една мацка с къса пола и той си казал: – Еееех, да бях с двайсет години по-млад…
Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила: – Ти на бял ли ще ми се правиш? – дръпнала му един здрав пердах. След малко баща му: – Ти на бял ли ми се правиш? – спукал го от бой. Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой. Седнало негърчето на една пейка и си казало: – Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите!
Дама на възраст се оплаква на полицай: – Пред малко в парка ме нападна един! Сигурно е бил някакъв пиян или секс маниак! Полицаят се вглежда в дамата и уточнява: – Или сляп.
В нощната тишина. – Пешо, колко е часа? – Три. (минава известно време) – Пешо, колко е часа? – Пет. –––––––– Пешо, колко е часа? – Шест. –––––––– Пешо, колко… – Иване, какво значение има? С доживотни присъди сме!
"Любовта е като разстройството. Където те хване, там оставаш."
Двама алпинисти се катерят над дълбока пропаст. Единият се изпуска от въжето и пропада. Другият се провиква:– Какво става, жив ли си?– Жив съм.– Нещо счупено имаш ли?– Нямам.– Ами айде качвай се обратно!– Чакай бе, още падам.
В тоалетната баровец и хипар клечат в съседни кабинки. Баровецът се провиква: – Извинявай, имаш ли тоалетна хартия? – Защо, да не ти е къса тениската?
Немски концлагер. Стои немски офицер и наблюдава как водят концлагеристите към газовата камера. Към него се приближава един от пленените: – Другарю групенфюрер, аз отивам в камерата, а имам едно малко кученце. Ако го оставя само, то ще умре. Може ли, да го взема с мен? Фашистът го поглежда с отвращение и казва: – Вземи го, садист такъв…
В склада за муниции е поставен надпис: "Пушенето е забранено, но ако искаш да пушиш – запали си. После напусни през изхода, който е направила главата ти в покрива!".
Пълзи алпинист към Еверест. С последни сили се хваща за скалата и се качва на върха. Изведнъж вижда на един камък стои мъж.– Кой си ти? – пита алпиниста.– Аз съм подлец.– Как така?– Ами ето така – и го бутва в пропастта.
Двама пенсионера отиват към публичния дом. Единия: – Какво ще правим, ако не ни пуснат? Другият: – Аз повече се притеснявам, какво ще правим, ако ни пуснат!!!
Какво са нахалство и наглост? – Нахалство е да се изсереш пред вратата на съседа, а наглост – да му поискаш после тоалетна хартия.
Един оптимист казал на приятеля си: – Усмихни се, зарадвай се! Можеше и да е по-лошо. Онзи се усмихнал, зарадвал се, и наистина: станало по-лошо.
Десетгодишно момиченце върви из парк и плаче неудържимо. Среща я един добър чичко: – Момиченце, защо плачеш? – Господине, не питайте. Днес ми е много лош ден. Сутринта мама и тати умряха в автомобилна катастрофа, после малкото ми братче падна в един кладенец и се удави, после ни обраха, после къщата се запали… много лош ден… Добрият чичко си разкопчава колана на панталона и казва: – Да-а-а… Наистина ти е лош ден.