• 9696

    Мъж отива на доктор и му казва: – Докторе, вече трети ден не мога да се изпикая. – Съблечете се! Съблича се мъжът. – Ама… оная работа ви е вързана на възел! Мъжът се тресва по челото: – Ебаси, пак забравих да купя хляб!

  • 1006

    Палачът вдига брадвата над главата си и казва на осъдения: – Я свирни да се ориентирам, че днес си забравих очилата.

  • 9474

    Из завещание: "Аз, еди-кой си, бидейки в ясно съзнание и с бистър ум, успях приживе да похарча цялото си състояние!"

  • 7385

    Двама патолози си говорят:– Абе помниш ли онази блондинка, дето й правихме аутопсия преди два дена?– Че как, и к`во за нея?– Ами клиторът й е като лимон.– А, толкова голям ли?– Не бе, толкова кисел.

  • 4556

    Спокоен есенен следобед. На пейка в парка седят момък и девойка и играят вечната игра. – Ох, заболя ме пръстчето! – превзема се девойката. – Сега ще го излекувам! – казва момъкът и го целува. – Мина ми, но сега ме заболя бузката! – казва девойката. – Сега и нея ще излекувам! – казва момъкът и я целува по бузката. – Сега пък ме заболя ушенцето! – казва девойката. – И него ще излекувам! – пъчи се момъкът. На близка пейка седи як, мустакат чичка, който казва: – А бе, младеж, а можеш ли да лекуваш хемороиди?

  • 9160

    Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали. Слепият Джо пита: – Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво: – Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно: – Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: – Аз! Джо стиска още по-силно: – Кой аз? Тишина… – Кой аз? – стиска още по-силно – П-педро. – Кой Педро?! – стиска с две ръце Джо. Тишина… – Питам, кой Педро?! – и още по-силно стиска… – Н-немият П-педро…

  • 9095

    Двама пенсионери си говорят в парка:– Значи напоследък имам некви проблеми с биологичния часовник.– Моят пък си е абсолютно наред – 6.40 – ходя по малка нужда, в 6.50 – по голяма, в 7.00 се събуждам и ставам.

  • 1456

    Предизвикателен надпис в мъжка тоалетна: "Всеки може да пикае по пода, бъди мъж – осери тавана!"

  • 7336

    Две бабички си говорят: – Пено, Пено, туй дето си мислихме, че е оргазъм са оказало астма ма!

  • 7596

    Четирима души играят хаэарт в къщата на единия. Жена му го пита: – Кога ще спрете да играете хазарт в нашата къща? – Извинявай скъпа – утешава я той, – но тази къща вече не е наша.

  • 4270

    В ЮАР решили да премахнат расовата дискриминация и вместо да наричат хората бели и черни взели решение всички да се наричат зелени. Веднъж един автобус се повредил и трябвало да се бута. Шофьорът казал на пътниците: – Хайде сега по-тъмнозелените да слязат да бутат автобуса!

  • 556

    В дом за стари хора подготвят тържество по случай стогодишнината на един от пансионерите. Празничният ден настъпва и старецът, злобничък и доста бодър за възрастта си, духовито отговаря на многобройните въпроси. Деветдесетгодишна жена го пита какво трябва да прави, за да доживее до сто години. – Просто трябва да се чака, моето момиче – казва юбилярят. – Останалото са подробности.

  • 9430

    Един човек вървял и се блъснал в едно дърво и казал: – Извинете, госпожо. После пак като вървял се блънал в още в едно дърво и казал: – Извинете, госпожо. После се блъснал в една жена и казал: – Пак ли туй дърво.

  • 1688

    По какво си приличат негър и блондинка? По черните корени.

  • 315

    Стои някакъв негър на улицата и пие прясно мляко. Минава покрай него един бял, заглежда се и казва: – Слушай, пич, няма да ти помогне!

  • 7977

    По тялото на жертвата бяха открити четири рани – две смъртоносни, а две – за щастие – не.