• 96

    2050 год. – тотална инфлация у нас. В магазина се продава само кучешко 8-мо качество. Клиент иска 2 кг кучешко. Претеглят му, той отваря хартията, за да го види и открива кокали, хрущяли, трески и пирони. – К`во е това, бе, комши? – пита клиентът. – `Ми за 8-мо качество разфасоваме кучето барабар с колибата…

  • 10708

    – Как е "пчела" на унгарски? – "Беремед". – А как е "търтей" на унгарски? – Ебенеберемед.

  • 8161

    Как без да се произнесе нито дума, да се направи комплимент на жена в смисъл, че тя е бодра, енергична и изглежда доста по-млада от годините си? – Не й отстъпвайте място в градския транспорт.

  • 7422

    Дъждовна утрин. На спирката на автобуса чака тълпа народ, подгизнала до мозъка на костите си. Минава едно трабантче, от прозореца се показва една глава и вика: – Някой да знае нов виц за трабантчета?

  • 6018

    – Какво е общото между живота и кокошките? – Всеки се мъчи да изкълве повече, да накълве околните и да насере по-долните.

  • 1972

    – Защо в рекламите на стоките ви казвате само хубави неща? – Защото за техните недостатъци сами ще разберете.

  • 422

    На кино със превод е ефир: – How do you do? – All right! Което преводачът превежда като: – Как го правиш? – Винаги с дясната!

  • 11121

    – Защо жените правят секс със затворени очи? – Защото не могат да понесат да гледат как мъжете им се забавляват.

  • 7351

    След едно корабокрушение, музикант се добрал с цигулката си на необитаем остров. Излязал от водата изтощен, но едва си поел дъх и го наобиколили диваци, които говорели още членоразделно. Искали да го убият, но той от страх и отчаяние засвирил на цигулката и те се усмирили и със удивление го заслушали! Свирил така цял ден. Привечер се уморил много и спрял да свири, но диваците заръмжали и той пак засвирил. Така до сутринта. По обяд пак направил опит да си почине, но отново го заплашили и той пак засвирил. Така няколко дни, оцелявал благодарение на музиката. По едно време се появил един опърпан дивак и без да се замисля му сцепил главата. – Защо спря музиката бе, какво стана? – запитали по-задните. – Абе мани, глухият му еба мамата!

  • 2087

    В 2 часа през нощта звъни телефона: – Ало, 55-55-55 ли е. – Съжалявам имате грешка. Тук е 555-555. – Много съжалявам, извинете, че ви събудих. – Няма нищо, и без това щях да ставам – телефона звънеше.

  • 5704

    Знаете ли, че… Ако обичате салам и уважавате закона, и искате да продължите да ги обичате и уважавате, не трябва да виждате как се правят и едното, и другото.

  • 1507

    В малко селце назначили нов свещеник. Решил човекът да установи контакт с местните жители и тръгнал от къща на къща да се запознава. Някъде в края на деня стига до една къща и чука на вратата. Отвътре се чува съблазнителен женски глас: – Ти ли си, ангел мой? Свещеникът се замислил малко, но отговорил: – Не, но съм от същата фирма….

  • 4303

    – В колко часа трябва да си ляга едно момиче? – В 21, тъй като в 23 трябва да си е вкъщи.

  • 8265

    Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да види какво става. И тогава какво да види, грешникът се свил в единия ъгъл на пеща и му вика: – Вратата, вратата, затваряй вратата.

  • 4250

    Някакъв господин на касата на ЕСГРАОН: – Искам да си сменя името! – Защо, как се казвате? – Гъзио Николов. – Ами да, разбирам, с това име…А как искате да се казвате? – Гъзио Георгиев!

  • 864

    Когато един мъж излезе от колата и отиде да отвори вратата на една жена, то или жената, или колата е нова!