• 1703

    Два заека спират предвитрината на секс-магазин: – Еййй, виж, виж – вече има моркови на батерии!

  • 7384

    Граф Лев Толстой на турски: Аслан Бабаджан Бей.

  • 890

    Кратък курс по "турски" език: 1. Алпинист – Баирбабаитин. 2. Прегоряло ястие – Язък чеверме. 3. Ченгето от Бевърли Хилс – Бевърлъ Баир Башполиц. 4. Мобифон – Гит-лаф машинасъ. 5. Черна дъска – Кара тараба. 6. Много шумно място – Бюлюк джангър вилает.

  • 6980

    На тръгване от клуба ма мазохистите:„И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!“

  • 10188

    В час по математика учителката: – Ако учениците от първите чинове престанат да се бият и оставят на мира тези, които четат комикси на средните, то учениците от последните чинове ще могат спят спокойно.

  • 1067

    Какво е това – малко, черно, седи на границата и от никой не се плаши? Гарван с "Калашников".

  • 7231

    – Знаеш ли, че съседката ни е много влюбена. – По какво познаваш? – Папагалът й въздиша по цял ден…

  • 5921

    Един мъж се обръща към служителка на гише "Информация" в пощата: – Извинете, къде е тоалетната? Служителката обаче чува "Къде е колетното?" и отговаря: – Зависи колко тежи. Ако е до 1 кг – в тази зала, ако е по-тежко – в онази зала. Мъжът: – Ама вие мерите ли ги? Служителката: – Да, с електронни везни!

  • 5157

    След дългогодишни експерименти марокански селекционери най-после откриха нов сорт портокали с вкус на "Фанта".

  • 3743

    – Защо повечето мъже не обичат да носят вратовръзка? – Защото заема много място в джоба.

  • 12080

    Един човек отива да си търси хотел и те казват няма свободни места само един дет си сваля окото през ноща и другия казал няма проблем ще се справя и другия ден той си взима хотела и кат отидал там станало тъмно и ония си свалил окото в една стъклена чашка и отишл до толетна а на другияму се е допила вода и изпил чашата с окото и на следващия ден 3 дни запек и казал ще отида на доктор и отияшл той на доктор и казал на доктора докторе 3 дни запек и докторът казал я лягай да те гледам и легнал ония и докторът гледал гледал и казал виждал съм много задници ама задник мен да ме гледа не съм виждал.

  • 2432

    Баба Дона върнала на село от града и разказва на приятелката си баба Гина: – Да знаеш какво е хубаво в града, качих се в един рейс, па едно любезно младо момче ми направи място, седнах, ееей, ама друго си е градското, и на обноски ги учат, и всичко. Решила баба Гина и тя да види свят, отишла в града и хоп! веднага се качила в първия автобус, който видяла. Седи едно младо момче там, веднага застанала баба Гина до него и му вика: – Айде момче, стани да седна, че съм стара жена. Момчето й вика: – Бабо, целия автобус празен, ти точно мойто място хареса! Иди седни назад някъде, не ме занимавай, моля те. А тя: – Айде бе, момче, стани, направи ми място, нали в града уж на обноски ви учат… – Е виж колко празни места има седни там… Така се препирали известно време, пък накрая момчето вдигнало рамене и рекло: – Е, хубаво, сядай на моето място, ама да караш внимателно!

  • 3476

    В баничарницата: – Ако обичате, една баничка със сирене… – Заповядайте баничката, сиренето е в съседния магазин.

  • 2226

    Мога ли да те забравя – присънваш ми се всяка нощ…Нежното ти ухание, вкуса ти, цвета ти-винаги са пред очите ми… Не си ли до мен – сърцето ми плаче… Живот ли са дните без теб – Мой Амстел…

  • 9614

    Въпрос: Какъв е най-лесният начин да убиеш мъж? Отговор: Сложи пред него красива бутилка и бутилка бира и му кажи да избере само едното.

  • 3562

    "Светът се е побъркал: най-добрият рапър е бял, най-добрият играч на голф – черен, Франция обвинява Америка във високомерие, а Германия не иска да воюва…"