• 9898

    Само глупаците могат да бъдат абсолютно сигурни в нещо. Абсолютно съм сигурен в това.

  • 9614

    Въпрос: Какъв е най-лесният начин да убиеш мъж? Отговор: Сложи пред него красива бутилка и бутилка бира и му кажи да избере само едното.

  • 12050

    Един ден едно зайче си се разхождало в гората и много му се допило вода…Вървяло ли вървяло накрая видял кладенец.Но на него пишело:НЕ ПИЙТЕ ОТ ТАЗИ ВОДА ЩЕ ХЪЛЦАТЕ!!!Но то умирало от жажда и пило.По пътя се чувало:Хлъц хлъц!Пак се разхождал и видял друг кладенец на който пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПРЪЦКАШ!!!Но то пило и по пътя се чувало:хлъц пръц…И зайо пак му се допило вода и видял трети кладенец там пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ТАНЦУВАШ!!!но заека пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча…И пак зайо си вървял и пак му се допило, но той видял още един кладенец и н анего пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПСУВАШ!!!И той пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча да ти е***ба майката… =)

  • 7979

    В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква второто: – Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма. Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя – сплескан, че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти! Вторият на третия: – Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме сплотен колектив, един за всички, всички за един! Третият – на четвъртия, четвъртият – на петия, петият – на шестия, шестият – на седмия, седмият – на осмия… Осмият на деветия: – Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно! Деветият на десетия, побутвайки го: – Знаеш ли какво, приятелче… Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже… Като едно семейство сме… Ние сме корпорация… Трябва да се държим заедно… Десетият: – Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!!

  • 11108

    Диригентът пита замислено виолончелиста: – От колко време свирите? – От петгодишен! – Вече е крайно време да спрете.

  • 12006

    Дъб до дъб гъста гора няма къде да сера. Луната бледа гъза ми гледа. Клони кърша гъза си бърша. Мамка му кирлива туй било коприва.

  • 11423

    Телевизионна реклама. „Аз съм терорист и постоянно работя с хора. Ето, затова, „тик-так“ е винаги с мен!“

  • 3811

    Въпрос: Мъничко черно рови в земята. Що е то? Отговор: Сапьор търси мина. Въпрос: Мъничко черно лети в небето. Що е то? Отговор: Сапьор намерил мина. Извод: Който търси намира!!!

  • 11684

    Oбява: „Домакиня заменя готварска печка за вечеря на свещи… и още нещо“

  • 6789

    Мери пита много богатата си приятелка Джеси: – Как успя да се омъжиш за толкова млад мъж? – Много лесно. Аз съм на 50 години, а му казах, че съм на 75.

  • 5095

    Интересен терминологичен феномен са открили учени от реномиран столичен институт: Човек, който не обича педерасти се нарича "хомофоб". Логично е човек, който обича педерасти да се нарича "хомофил", но не – той също се нарича "педераст". Странно!

  • 357

    Немият каэал на глухия, че слепият видял как куцият гони влака да му напомпи гумите.

  • 9954

    Обява: Ефтино! Пудготовка по бългърски език за ВУЗ. Гъранция!

  • 10703

    – Каква е разликата между гола бяла и гола негърка?– Първата стои на корицата на Плейбой, а втората – на географските атласи.

  • 6350

    Погребално бюро във Венеция. Клиент се интересува за цените. – Можем да ви предложим първокласно погребение, господине! Махагонов ковчег, украса от слонова кост, златни дръжки. За опечалените – черна гондола, оркестър изпълнява траурна музика от съседната гондола.– Колко струва?– Три милиона лири.– Е не, скъпо е.– Тогава погребение втора класа? Дъбов ковчег, сребърни дръжки, черна гондола за опечалените, но музиката е на запис.– И колко струва това?– Два милиона.– И това е много. Няма ли нещо като за двеста хиляди?– Има – погребение осма класа. Чамов сандък за ковчег, никаква музика, а на опечалените даваме под наем плавници.

  • 11973

    Избягал затворник влязъл с взлом в една къща и завързал младо семейство в спалнята. Докато тършувал на долния етаж, съпругът успял да си отпуши устата. – Скъпа – задъхано прошепнал той, – тоя тип от години не е виждал жена. Прави каквото ти казва. Ако иска секс, не му противоречи. Възможно е от това да зависи животът ни. В този момент и тя успяла да си отпуши устата. – Толкова съм облекчена, че смяташ така, скъпи – отвърнала съпругата, – защото той ми каза, че имаш страхотен стегнат задник.