• 581

    Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то? Банан в такси!

  • 2208

    Немски хумор 1. Който работи много, прави и много грешки… Избягвайте грешките… 2. Хубавото да си шизофреник е, че никога не се чувстваш самотен… 3. Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо… 4. Срещу любов от пръв поглед помага само вторият… 5. Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша… 6. Не всичко, което има две бузи е лице… 7. Нямаме шансове, но ги използваме… 8. Не е достатъчно да нямаш собствено мнение… трябва да притежаваш и способността да не можеш да го изразиш… 9. Винаги има две мнения – грешното и моето. 10. Дълговете са единственото нещо, което човек може да прави без пари…

  • 12093

    Трима дебели германци излизат от затвора и се заклеват да повторят всичко което чуят.Минават покрай една детска градина и децата започват да им викат: -Трима дебели германци, трима дебели германци. Продължават напред и виждат дете с топка което вика: -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. Продължават виждат една жена да вика: -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. Продължават и виждат едно семейство което вика: -Отиваме на пътешествие, отива ме на пътешествие. Тръгват да пресичат и виждат убита жена.Полицай ги вижда и ги пита: -Koй я уби? Те решели, че е удачен момент да повторят всичко. -Трима дебели германци, трима дебели германци. -Как я убихте? -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. -Защо я убихте? -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. -О, идвате с мен в затвора! -Отиваме на пътешествие, отиваме на пътешествие.

  • 10766

    Не съм злопаматен. Зъл съм, но паметта ми е слаба и не помня. Мога да си отмъстя, да забравя, и после пак да си отмъстя…

  • 9501

    Надпис на вратата на един асансьор: „Асансьорът е повреден! Най-близкият асансьор се намира в съседната сграда!“

  • 2098

    На нудиски плаж: – Момиче, харесвате ми! – Виждам!

  • 4540

    През пустинята пълзят две безопасни игли: – Адска жега е! – оплаква се едната. – Ами, като не си се разкопчала!

  • 1690

    Честито! Печелите 100 000 лева от томболата на Мтел. За съжаление нямаме адреса Ви и не можем да Ви изпратим наградата.

  • 1618

    Един философ трябвало да мине от единия на другия бряг на голямо езеро. По време на дългото пътуване той заразпитвал рибаря, който го прекарвал с лодка: – Приятелю, знаете ли алгебра? – Не – отговорил рибарят. – Как, но тогава ти си загубил една четвърт от живота си! – възкликнал философът. – А учил ли си математика? – Не. – О, та това значи, че две четвърти от живота си пропилял! А имаш ли понятие от философия? – За това чувам за първи път! – чистосърдечно отговорил рибарят. – Ай, ай, ай, та, човече, ти си загубил три четвърти от своя живот! – с почуда заклатил глава философът. В това време над езерото започнала силна буря. – Господине, знаете ли да плувате? – попитал рибарят. – Не, не зная. – Тогава бързо лягайте в лодката, защото ако се преобърне, всичките четвъртинки от живота ви са загубени! – обобщил рибарят.

  • 9210

    Основен закон на органичната химия: Ако вземем един килограм мармалад и един килограм говна, то ще се получат два килограма говна.

  • 802

    В бара се запознават двама пияни самотници, той самотен – защото има миризливи крака, тя – защото има миризлива уста. На сутринта се събуждат изтрезнели эаедно и тя смутено казва: – Скъпи, трябва да ти призная нещо… – Не, не ми казвай, изяла си ми чорапите!

  • 9497

    – Кой мъж е оптимист? – Всеки, който седи на седалката в автобуса и се мъчи да се запознае със стоящата до него права млада и красива жена.

  • 11098

    – През време на една анкета в Англия 621 000 жени са казали, че са сгодени и в най-скоро време ще се омъжат. – Да, обаче интересното тук е това, че същото са казали само 476 000 мъже.

  • 5129

    Разговор между момиче и момче в компания: – Над 18 ли си? – попитало момчето. – Мога и да съм под 18, зависи ти на колко си! – отвърнало момичето.

  • 2734

    Срешат се двама приятели: – Какъв беше адреса ти? – Живея в комплекс "Стрелбище". – В кой по-точно, че те напоследък всичките комплекси са стрелбища.

  • 1206

    Какво е дипломация? Изкуството да повтаряш много убедително: "Мило кученце, мило кученце", докато не докопаш голям камък.