• 6463

    Всеки се оплаква от своята памет, но никой – от своето мислене.

  • 7216

    Геле вече година работи в завода, един ден той тикал празна количка покрита с вестник към портала. Пазачът го попитал: – Що караш? – Ммм нищо – отговорил Геле. – Вдигни вестника!! И наистина количката била празна. На следващия ден товa ce повторило, а след това и потретило. Спирайки го за пореден път пазачът казал: – Що караш? Пак ли нищо? Вдигни вестника! И този път, когато видял, че е празна пазачът се навел и му казал: – Абе че крадеш, крадеш – ама кажи ми кво крадеш? – Кьорав ли си… колички!

  • 7979

    В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква второто: – Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма. Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя – сплескан, че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти! Вторият на третия: – Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме сплотен колектив, един за всички, всички за един! Третият – на четвъртия, четвъртият – на петия, петият – на шестия, шестият – на седмия, седмият – на осмия… Осмият на деветия: – Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно! Деветият на десетия, побутвайки го: – Знаеш ли какво, приятелче… Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже… Като едно семейство сме… Ние сме корпорация… Трябва да се държим заедно… Десетият: – Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!!

  • 6805

    Как се изпраща SMS при слаба мрежа?– След като sms-а e набран, натиска се бутон „изпрати“ и започвате енергично да подхвърляте телефонния си апарат нагоре минумум 3-5 метра (може и повече). Важното е да го хванете после.

  • 1786

    – Вчера изхвърлях боклука. Боклукчийската кофа е на петдесет метра от входа, а навън валеше силно. Хванах и изсипах боклука през балкона… Гледам и си мисля: Господи, до какво ни докара тази демокрация!!!

  • 7869

    – Едно ухо, едно око, един рог. Що е то? – Крава поглежда иззад ъгъла.

  • 890

    Кратък курс по "турски" език: 1. Алпинист – Баирбабаитин. 2. Прегоряло ястие – Язък чеверме. 3. Ченгето от Бевърли Хилс – Бевърлъ Баир Башполиц. 4. Мобифон – Гит-лаф машинасъ. 5. Черна дъска – Кара тараба. 6. Много шумно място – Бюлюк джангър вилает.

  • 10171

    Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.

  • 1302

    Само на 31 декемви!Новогодишна промоция на Българска народна банка:Събери сто монети от една стотинка, донеси ги при нас и получи един лев!

  • 21

    Мъничко беличко с мъничко черничко, що е то? Снежинка в траур.

  • 742

    Колко психоаналитика трябват, за да се завие една крушка?Един, но стига крушката да е съгласна!

  • 2089

    – Каква е разликата между знание и вяра? – Майката знае, че детето е нейно, а бащата вярва в това.

  • 5231

    – Ало! Как си, какво правиш? – Ами, мия… – Какво миеш? – Не е за телефон…

  • 7328

    Двама приятели: – Какво означава да те сърби носът? – Мисля, че е на ядове. – Ами ръката? – Зависи коя. Или ще взимаш или ще даваш пари. – Ами левият крак? – Абе, приятел ти откога не си се къпал?

  • 11992

    …Една баба решила да седне и да почине… …Седнала и починала…

  • 8657

    Всеки мъж, може да бъде само в една от следните четири групи: 1. Който може и си иска – Молодец! 2. Който може и не си иска – Подлец! 3. Който не може, но си иска – Храбрец! 4. Който не може и не си иска – Мъртвец!