• 2067

    – Ало! Чувате ли ме? Прочетох че сте загубили куче и давате голяма награда на този, който го намери! – Да. Намерихте ли го? – Не, обаче почвам да го търся! Може ли да получа аванс?

  • 1251

    Три прилепа се събират и се уговарят да обиколят света и да разглеждат забележителности. След 3 часа се събират на същото място, от което са тръгнали. Първият казал: – Виждате ли я еееееееееееееееееееей онази там река, дето се синее в далечината? – Виждаме я. – Е аз ходих е до том. Вторият казал – А виждате ли я еееееееееееей тази там планина, дето опира в хоризонта? – Виждаме я. – Аз ходих зад тази планина. Третият, най-опърпаният казал – А виждате ли го ей това дърво тука? – Виждаме го. – Е аз не го видях.

  • 8044

    Върви Вълкът през гората и гледа на една полянка – Заека седи на един дънер и с един голям камък се удря между краката и вика "Оооххх… кеффф… кеффф… ооохххх..". Решил и вълкът да опита, намерил си полянка с голям дънер, взел един гооолям камък и… се ударил с все сила по ташаците – "Ауууууууу…" извил от болка вълка. Като му поолекнало тръгнал да дири Заека… открил го на полянката до дънера. Пита го Вълка: – Абе Зайо, какъв ти е кефа като се удариш по ташаците? – Кефа е като не уцелиш бе, шемет!

  • 3751

    На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. – Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките?.. Ну заяц, ну погоди!!!

  • 1716

    Блъснали се скункс и заек. – Кой съм аз? Какво съм аз? – объркан казал заекът. – Ами, ти си един такъв с къса опашка… – Сетих се! – извикал заекът – Аз съм заек! А ти си един космат, миризлив, с една ивица по средата… – Леле! – казал скункса – Сигурно съм гъз!

  • 9191

    Плуват две акули в океана. По едно време гледат сърфист. Едната се обажда замечтано: – Ийййй, гледай, гледай, като в ресторанта – на чиния и със салфетка…

  • 3347

    Жена попитала мъжа си: – Защо мишките не ядат боб? – За да не се издават пред котките, естествено.

  • 8522

    Дама се възхищава на щраусите в зоопарка. – Извинете ме! – обръща се тя към стоящия наблизо служител. – На тези щрауси, дали понякога им падат перата от опашката? – Обичайно не, мадам, но могат да паднат, ако видят десет долара…

  • 6348

    Отишъл гущера до едно езеро и гледа жабата вътре. – Жабче, топла ли е водата? Жабата мълчи. – Жабо, топла ли е водата? – раздразнил се гущера. Жабата пак мълчи. – Ама, курво заспала, топла ли е водата? – Може да съм курва, но не съм ти термометър! – отвърнала жабата.

  • 2037

    Събрал лъвът всички животни и вика: – От днес, ще подобряваме раждаемостта в гората и затуй съм решил да теглим чоп кой кого ще оправя. Тегли първите двама и обявява: – Магарето, че е по-силно ще оправи маймуната вагинално. Магарето започва, а зайчето си мисли "Йибах мааму, дано не се падна с лъва или слона!" Тегли лъвът вторите двама и обявява: – Вълкът, че е по-силен ще оправи гаргата анално. Почва вълкът гаргата, а зайчето пак си мисли "Йибах мааму, дано не се падна с лъва или слона!" Тегли лъва третата двойка, четвъртата и накрая остават само зайчето, змията, слона, лисицата и лъва. Тегли пак лъва и обявява: – Слона ще оправи лисицата, анално. Слонът почва, а зайчето си вика "Йибах мааму, само дано не се падна с лъва!" За последно тегли лъвът и обявява: – Аз че съм по-силен ще оправя змията орално. И хоп, нанизва змията. "Слава богу, размина ми се", хили се наум зайчето. В това време слонът се обажда: – Абе, лъве, лисицата не издържа и припадна, какво ще правим сега? – Ааа, проблем няма, тъкмо си нанизах презерватива, що да не направим една тройка със зайко?

  • 2692

    Два лъва седят край една медицинска чанта и въздишат: – Ех, добър ветеринар беше! – Да… Най-добрият! – Жалко, че не остана още малко от него!

  • 1412

    Разговор между цветенца: – Маргаритке, много те обичам! – И аз те обичам, Карамфиле! – Ох, дано по-скоро дойдат пчеличките!

  • 9378

    Как охлюв може да го хване ток? Като погледне в контакта.

  • 11863

    Една стоножка била поканена на тържество. Забавата започва, а нея я няма. Тържеството наближава своя край и стоножката влиза запъхтяна. Всички я питат какво става. Тя отговаря: – Ами на вратата пишеше "Преди да влезеш вътре си изтрий краката"

  • 11903

    Влязъл Зайо Байо в една сладкарница, ударил с юмрук по тезгяха и изревал: "Дайте ми една торта с моркови!" "Нямаме торта с моркови", отговорили му любезно. На другия ден пак влязъл Зайо Байо, ударил с юмрук и изкрещял: "Дайте ми торта с моркови!". Отново му обяснили, че нямат. И така няколко дни наред, докато на продавача му писнало и казал: "Ако още веднъж ми удариш с юмрук по масата, ще ти закова лапите за нея!" На другия ден влиза Зайо Байо и плахо пита: "Извинявайте, моля ви се, случайно да имате пирони?" "Не." "Тогава бързо ми дайте една торта с моркови!"

  • 6585

    – Съседке, вашето куче гони някакъв човек с велосипед! – Това не е нашето куче! То не може да кара велосипед!