• 10395

    Срещнали се два дракона . Единият кихнал. Другият казал: – Пфу, пепел ти на езика…

  • 5982

    Във влак пътували лисицата, вълка, и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: – Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казало: – Дайте тогава по 2 лв. След малко се върнало пак и попитало: – Има ли тарикати? Пак мълчали всички. – Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълка станал и извикал: – Има тарикати. Тогава зад заека се показала мечката и казала: – За тарикати по 4 лв.

  • 3148

    Един жираф, една топка и един слон решили да се бесят. Но жирафа бил много дълъг за да влезе в примката, топката нямала врат, а слонът скочил и счупил бесилката. Тогава решили да скачат от 8-мия етаж. Топката скача и започжа да брои: – 8,7,6,5,4,3,2,1;1,2,3,4,5,6,7,8 – и започнла да се качва на горе. Скача жирафа и започва да брои: – 8,7,6,5,5,5,5,5 – и оставал на 5-я етаж. Скача слона и брои: – 8,7,6,5,4,3,2,1 мазе, здравейте миньори, аз съм по-надолу.

  • 4980

    – Азз…бббих исссккал дда кккупя нннякккъкъв пппапппагггал – казва господин в магазин за животни. – Веднага напуснете магазина! – гневно се провиква продавачът. – Ако поговорите още малко, като нищо ще ми развалите стоката.

  • 9067

    Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: – Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: – Ооо, не е честно, вие сте двама!

  • 2964

    Какъв е най-сигурният начин да хванете дива патица? – Купете си питомна и я дразнете, докато не подивее.

  • 2236

    Човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: – Какво искаш ти, бе? – Да пия! – отвърнал човекът. – Ами пий бе, що се биеш?!

  • 11060

    В цирка докарват нов тигър. Старите тигри го наобикалят, за да го поздравят с "Добре дошъл". – Жалко само, че не можеш да се запознаеш и с последния ни дресьор – казва един от тигрите. – Той беше толкова мил, любезен, спокоен, състрадателен, вкусен…

  • 11863

    Една стоножка била поканена на тържество. Забавата започва, а нея я няма. Тържеството наближава своя край и стоножката влиза запъхтяна. Всички я питат какво става. Тя отговаря: – Ами на вратата пишеше "Преди да влезеш вътре си изтрий краката"

  • 2829

    Вървял си слона из гората и изведнъж: – Ох, мама му дееба! – настъпил трън. Извадил го той и продължил. Още една крачка не направил и пак: – Ох, мама му дееба! – втори трън. Извадил го и продължил по пътя. След малко обаче пак изревал: – Мамицата им мръсна мравешка, пак са прокарвали телеграфна линия.

  • 910

    – Попълнихте ли вече формуляра? – Ама аз съм неграмотен… – Тогава така пишете там – "неграмотен".

  • 8042

    Посетител на зоопарка наблюдава служител, който храни един лъв с месо. – Кажете, лъвът може ли да изяде пет килограма месо наведнъж? – Може. – А десет? – Разбира се. – Е, а да речем двайсет килограма? – Естествено, че може, но кой е луд да му ги даде?

  • 12007

    Майката към детето: -Защо не ядеш, нали каза, че си гладен? -Ти да си виждала вълк да яде спанак?

  • 5945

    Върви заека през гората и крещи: – Педераси, педераси! Спира го лъва и пита: – Зайо, кви са тия работи, бе? Заека пак: – Педераси, педерасииииииии! – Зайо, ма недей така! Срамиш ни пред другите гори! – Педерасиии, педерасиииииии… Лъва ядосан почва и той да крещи: – Заек, млъквай, бе! Не виждаш ли, че още мляко устата имаш, а крещиш тука!? – Не е мляко! Педерасиииииии! Педерасииииии!

  • 3715

    Две крави си говорят: – Абе, тия хора ни направиха луди бе! – Ами, ти виж себе си на какво направиха с нашия антракс…

  • 9875

    Бухал и менгеме си говорят.– Шшшшшшш да знаиш менгеме, еееее оная сврака, ей там на дървото, вчера как я ебаааах, не беше за вярване – казал бухала с доволство.А менгемето отварнало:– Браво бе, бухльо, дай да ти стисна ръката.