• 5116

    Собствениците на крайградска къща отиват на работа в града и поставят на вратата табела: "Внимание, зло куче!!" Когато вечерта се връщат, виждат, че къщата име обрана, а на вратата виси нова табела: "Защо клеветите доброто куче?"

  • 4436

    Защо хипопотамите го правят във водата? -15 кг. клитор как мислите, че се подмокря…

  • 10398

    Заекът влиза в кръчмата и се провиква свирепо: – Кой ще се бие с мен?! Вълкът става и казва: – Аз! Заекът се присламчва до него, прегръща го приятелски и се провиква пак: – А кой ще се бие с нас двамата?!

  • 10717

    Старица седи в люлеещ се стол, когато изведнъж се появила една вълшебница и казала: – Имаш право на три желания. – Ами, искам да съм много богата! Пуф! Столът станал златен! – Искам да съм млада и красива! Пуф! Възрастната жена се превърнала в прелестна девойка! В този момент наблизо минал любимият котарак на старицата. – Искам този котарак да си превърне в очарователен мъж! Пуф! Котаракът се превърнал в атлетичен красавец и проговорил с човешки глас: – Сигурно много съжаляваш, че ме скопи навремето!

  • 4214

    Зима. Вълкът е гладен. Хванал заека и му казва: – Зайо, приятел си ми, но животът ми е по мил от теб. Ще те изям. – Добре, Вълчо, изяж ме, щом въпросът е на живот и смърт – казал му заекът – но моля те, имам много важен разговор с гората. Пусни ме първо да говоря с нея и после ме изяж. Вълкът му казал, че ако гората отговори на заека, той няма да го изяде и ще го пусне. Стигнали до гората и заекът се провикнал: – Лес… – йес, йес – отговорила гората. – Какой цветок растьот в етава мароза? – Роза, роза…- отговорила гората. Вълкът се объркал от разговора и заекът избягал. Вълкът на свой ред се провикнал към гората: – Лес… – йес,йес… – Что я буду есть в ету ночь темную? – Ую, ую…

  • 9964

    – Какво ще се получи, ако кръстосаме кенгуру и слон? – ?!?! – Много просто – големи дупки в Австралия!

  • 2382

    Вървели си мравката и слона заедно, и по едно време слонът стъпил върху нея. Веднага почнал да й се извинява: – Извинявай, мравке, аз без да искам… Мравката се отупва от праха и му вика: – Е, няма нищо, можеше и на мен да ми се случи.

  • 11592

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 7575

    Един пич отива при свой приятел на гости. Отваря вратата и що да види: той играе с кучето си на шах. Удивено пита: – Ее, ти ме разби, страшно умно куче имаш. Приятелят му отговаря безразлично: – А, умно, бия го 3:2.

  • 8755

    Два червея си говорят: – Къде е баща ти? – пита единия. – За риба. – отговаря другия.

  • 8946

    – Ти знаеш ли защо слоновете имат червени очи? – Не. – За да се крият в малинаците. – Ти ме будалкаш, никой не е виждал слон в малинак. – Няма и да видят. Нали са се скрили.

  • 2029

    Срещнали се два охлюва – единият гол, а другият с черупка на гърба. – Как си? – пита охлювът с черупка. Другият отвръща шепнешком: – Не казвай на никого! Избягах от къщи!

  • 7280

    Осемгодишно момче вижда на прозореца две мухи в сексуално положение.. – Мамо, има ли мухи от мъжки род? – Разбира се, че да – отговорила майката. Момчето отново пита: – Мамо, а има ли мухи от женски род? Майката разбира, че ще я попита нещо неприлично и затова отговаря: – Няма, мойто момче… Тогава момчето удря с палката и вика: – Педераси такива, смърт на вас…

  • 699

    Животните в гората решили да правят мост през реката. Събрали се всички, мечката изкарала проекта, чертежите, сметките, всичко обяснила, и накрая попитала: – Има ли въпроси? – Да! – обадило се магарето. – Напречно на реката ли ще строим, или надлъжно?

  • 1655

    Разговарят два щрауса. – Знаеш ли защо винаги си заравяме главите в пясъка? – Не знам ти защо го правиш. Колкото до мен, аз търся петрол!

  • 9378

    Как охлюв може да го хване ток? Като погледне в контакта.