• 9685

    Трупът на слона бил намерен в джунглата. Лъвът, като цар на животните, събрал всички свои поданици и ги попитал: – Кой уби слона? Мълчание. – Кой уби слона? Пак мълчание. – Ако не кажете кой уби слона, ще ви изям всичките! От най-задната редичка се показало едно комарче и казало плахо: – А той защо се заяжда?

  • 4980

    – Азз…бббих исссккал дда кккупя нннякккъкъв пппапппагггал – казва господин в магазин за животни. – Веднага напуснете магазина! – гневно се провиква продавачът. – Ако поговорите още малко, като нищо ще ми развалите стоката.

  • 9888

    Въпрос: Какво влиза последно в главата на бръмбар блъскащ се в предното стъкло на движещ се автомобил? Отговор: Неговият задник.

  • 4333

    Две пчели си говорят: – Бз. – Бз-бз-бз. – Бз-бз. – Абе, я си еби майката!

  • 6462

    Две прасета пият кафе. Едната погледнала в чашата на другата и казала: – Ммм даааа! Виждам тук – чака те охолен живот, редовна храна, никакви грижи… Само едни мааалки неприятности по Коледа…

  • 8858

    Защо слоницата примигва с очи, докато прави секс със слона? Защото като колонка на бензиностанция отброява литрите!

  • 8391

    Две кокошки разговарят: – Скъпа, ти какви яйца снасяш? – От 14 стотинки. А ти? – Е, аз от 16, скъпа. – Ти па скъпа, за 2 стотинки ще си скъсаш задника.

  • 3526

    Мравка среща слон. – Слоне – казва мравката – седни на тая троха. Браво. А тая троха сложи на главата си. Супер. Е на това му викам готин сандвич.

  • 452

    Как охлювите ги хваща ток? Като погледнат в контакта.

  • 7075

    Решил един човек да върти частен бизнес. Купил си крава и започнал да я дои. Днес напълни бакърче с мляко, утре гюмче – потръгнал му бизнесът. Зарадвал се той, но точно след седмица кравата му умряла. – Ха, сега де – разплакал се човекът – Все на мен ли ще се случват тези поразии? Минал край него мъдър старец. Спрял се и го попитал: – Болна ли ти беше кравата? – Не, здрава-здравеничка. Ей така, както си стоеше, се килна и падна. Замислил се старецът и пак го попитал: – Да не би нещо от храната да е? С какво си я хранил? – А-а-а. Не е от храната. – рекъл човекът. – Сигурен ли си? – Сигурен съм, нали нищо не съм и давал.

  • 11532

    Бик върви по поляната и намира една ръкавица. Гневно се обръща към кравите и им крясва: – Шшш, ало, коя тъпа крава си е загубила сутиена?

  • 10845

    Какво ще се получи ако направят хибрид между питбул и Ласи? Отговор: Първо ти откъсва крака, а после отива да вика помощ.

  • 911

    Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито.– Кой ми изпи кафето? – попитал заекът.Никакъв отговор.– Пак питам, кой ми изпи кафето?Никакъв отговор.– Кой ми изпи кафето бе?! – изкрещял ядосано заекът.– Аз – изправила се мечката.– А кифлата защо не изяде?

  • 11163

    Стои си слона в апартамента и по едно време се звъни. Отива, гледа през шпионката- никой. След малко пак звъни. "Абе кво стана?". Отива, гледа през шпионката, ама пак никой. Отива сяда си пак и тамън се намества и пак се звъни. "Бе, да му еба мамата, кой пък е това!" Отива отваря, гледа, гледа, никой. Тамън да затвори и чува нещо. Гледа – комара. Комара: – Ей, пич! Тука ли е сестра ти? Кажи й, че един пич я търси.

  • 2603

    (разказва се в нетрезво състояние) Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и беж да я няма. Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и а пак да избяга, ама щъркелът по-итър: клюната в гъзъта и а сега цинкулирай, да ти еба майката.

  • 7117

    Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката – взимат я в казармата. Минава вълкът – взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: – Не ме взеха! – Как така? – Ами я погледнете там отсреща – виждате ли оная бреза? – Виждаме я. – А виждате ли най-долното клонче? – Виждаме го. – А виждате ли най-долното листо на клончето? – Виждаме го. – А виждате ли оная мравка, дето лази по него? – Виждаме я. – Е, а аз даже и брезата не виждам.