• 1728

    Защо блондинките не ползват e-mail? Страхуват се да не бъдат заразени с антракс!

  • 11986

    – Знаете ли защо блондинките вървят на пръсти покрай аптеката? За да не събудят приспивателните.

  • 2126

    Блондинка започнала работа в библиотека. Един ден жена връща някаква kнига. Блондинката я преглежда и казва: – Ха, на 15-страница има дупка! Разгръща следващата страница и пак: – Опа, и на 16-та има дупка…

  • 81

    – По какво се познава, че блондинка е трила файл? – По следите от гума върху монитора.

  • 424

    – Каква е разликата между десет блондинки и пет овце? – Пет.

  • 8623

    Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.

  • 6371

    – Защо блондинките не ходят да се молят в църква? – Защото като застанат на колене им се отваря устата.

  • 11356

    Защо през първата брачна нощ блондинките непрекъснато гледат навън през прозореца? Защото са чували, че първата брачна нощ била най-хубава.

  • 180

    Една блондинка пита друга: – Знаеш ли как е правилно да се пише – Иран или Ирак?

  • 2394

    Блондинка пита своя колежка: – За какво си мечтаеше, когато беше малка? – За принц на бял кон! – А за когото от двамата повече?

  • 5569

    – Чий може да е скелета на блондинка, наскоро открит в гардероба?– На миналогодишната победителка в конкурса по криеница…

  • 7934

    Блондинка чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Блондинката си мисли "… Горкият човечец…"

  • 7947

    – Какво прави блондинка с матрак на автобусната спирка? – Носи всички необходими документи за интервю за работа.

  • 3343

    Блондинка с къса пола се качва по стълби. След нея върви джентълмен и поглежда под полата й. Блондинката ядосана се обръща: – Как не ви е срам! Вие не сте никакъв джентълмен. – А вие не сте никаква блондинка – отговорил джентълмена.

  • 10728

    Как блондинка си прави кафе? Лапа една лъжица кафе и бучка захар, пие вода и сяда на котлона!

  • 1377

    Блондинка влиза в бар, сяда на маса, заглежда се за малко в менюто и привиква келнерката. – Една айс-кола, моля! – Сьжалявам, но сладоледьт свърши, нещо друго? – Хммм, едно айс-кафе тогава!