• 11763

    Един мъж завел приятелката си (блондинка) на мач. По едно време тя го попитала: – Скъпи, защо онзи човек с черните дрехи не рита топка?

  • 4778

    -Каква е приликата между блондинка и костeнурка. -И двете по гръб са безпомощни.

  • 8623

    Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.

  • 12061

    Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..

  • 589

    Два крокодила си говорили: – Хайде да се потапяме! – казал единият. – Не мога! – отговорил другият. – Вчера глътнах главата на една блондинка!

  • 2100

    – Защо блондинките носят тесни поли? – За да държат краката си затворени.

  • 8762

    Две блондинки приказват: – Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже? – Да, наистина. – Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за глупости!

  • 11732

    Питат блондинка: – Какво наричаме shareware? – Това е когато си разменяме дрешки с приятелките!…

  • 4082

    Блондинка завела дело за изнасилване. Докато давала показания, много псувала и съдията я помолил да не псува, и да обясни какъв точно й е проблема. Тя обяснява: – Абе на мен не ми е че ме е… мен колко са ме ехееее… мен ме е че той ме е, ама казва че не ме е, мен за тва ме е!

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 1728

    Защо блондинките не ползват e-mail? Страхуват се да не бъдат заразени с антракс!

  • 5378

    – Как блондинка пали лампата след секс? – Като отваря вратата на колата.

  • 11113

    – От какво се страхува най-много Памела Андерсън? – От акупунктура.

  • 7925

    Блондинка звъни в софтуерна фирма: – Програмата ви не работи! Какво да правя? – Прочетохте ли внимателно указанията? – Да, да, направих всичко, както е написано – не работи. – Прочетете още веднъж първата страница. – Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи. – Четете нататък. – Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!

  • 4632

    Две блондинки си говорят: – Знаеш ли, не е вярно, че мъжът ми ме мами. – Как разбра? – Ами, тайно му прегледах тефтерчето с телефони и там имаше само имена на мъже – Сузанов, Мариянов, Светланов, Камелиев…

  • 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?