• 7830

    Правостояща блондинка пътува в полупразен влак. След няколко часа минава кондукторът. Блондинката: – Извинете, бихте ли ми казали къде е място номер 952586? Кондукторът с недоумение й поглежда билета: – Влакът е без места, а това което гледате е серийния номер.

  • 4259

    Блондинка се явява на изпит в Музикалната академия. Един от изпитващите казва: – Значи Вие сега ще застанете с гръб, а ние ще натиснем един клавиш на пианото и вие трябва да познаете…. Обръща се тя, чува се тон. Обръща се с лице към комисията, поглежда ги един по един и в един момент посочва един от професорите и тържествуващо казва: – Ти го натисна!

  • 10464

    Мъж влиза в заведение, сяда на бара до една едра изрусена жена и предлага да й разкаже виц за блондинки. Дамата го поглежда настървено: – Виж к`во, висока съм 1.90 м, тежа 98 кг и тренирам бокс. Тая русата до мене е 2.10, тежи 130 кг и тя тренира. А оная до нея, 2.30 м, 160 кг и е адски добра боксьорка! Еее, все още ли искаш да ми разкажеш виц за блондинки? – А, не, не, защото ще ми се наложи да го обяснявам три пъти.

  • 2924

    Теоретичен изпит на курс за шофьори. Комисията пита блондинка: – Опишете работата на двигателя. – Може ли със мои думи? – Разбира се! – Рррр, рррр, рррр, рррр…

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 6947

    – Какво прави блондинката, когато приближава към светофар, който свети жълто? – Натиска едновременно газ и спирачка!

  • 10987

    Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата. Сяда брюнетката: – Амии…аз мисля че съм красива.. – Пиууууу. Сяда червенокосата: – Амии… аз мисля, че съм красива… – Пиууууу. Идва блондинката: -Ми… аз мисля…. – Пиуууууууууууу.

  • 8421

    Вървели две блондинки – едната по-висока, другата – по-ниска. Изведнъж едната казала: – Дай да ти мина от другата страна, че сме се наредили като аптекарски шишета!

  • 706

    Една блондинка се регистрира в един хотел, после си взима багажа и се качва в асансьора. След около половин час се връща: – Извинете, асансьорът не работи! – Това не е асансьор, а е телефонна кабина.

  • 1270

    Изказване на блондинка: – Върти ми се нещо из главата, ама прелива от пусто в празно!

  • 5377

    Две блондинки решили да станат репортерки. От редакцията на вестника им дали задача – да вземат интервю от Снежния човек. Тръгнали те да го търсят. Стигнали до едно място, където се говорело, че се е мяркал. Първата блондинка: – Хайде да се разделим! Аз ще тръгна наляво, а ти надясно. Ако не намерим Снежния човек до половин час се връщаме пак тука. Другата се съгласила и се разделили. След половин час първата блондинка се връща, а втората я няма. Решила да тръгна по следите й в снега, и да я намери. Тръгнала тя, вървяла, вървяла и изведнъж гледа – в снега се търкаля диктофонът й. Включила го да чуе последно, какво е записала, а от там се чува гласът на втората блондинка: – Здравей уважаеми Снежни човеко. Мога ли да взема интервю от теб? – На, взимай! – Ама това не е интервю! – Взимай го, казах…

  • 3033

    Кой е най-краткият виц на света? -Блондинка мисли.

  • 2910

    Блондинка влиза в кафене с термос и пита кафеджията: – Извинете, този термос дали ще събере шест кафета? – Да, май ще събере точно шест – отговорил той, след като огледал термоса. – Тогава искам три със сметана, три дълги със захарин и три къси със захар – поръчала блондинката.

  • 11977

    Две блондинки летят с бясна скорост по „Цариградско шосе“. Виждат надпис: СВУБИТ. -Мила, какво означава това? – пита едната. -О, как, не знаеш ли? – отговаря другата. Специализирано висше училище за библиотекарки. Подготвят ги да упражняват интимни технологии.

  • 4125

    Въпрос: Как можеш да видиш блясък в очите на блондинка? Отговор: Като й светнеш с фенерче в ухото.

  • 4089

    Вървяла си една тъпа блондинка и стигнала до брега на една река. Погледнала и забелязала друга тъпа блондинка на отсрещния бряг. Първата се провикнала: – Как мога да стигна до другия бряг? Втората отговорила: – Ама ти нали вече си на другия бряг!