• 11356

    Защо през първата брачна нощ блондинките непрекъснато гледат навън през прозореца? Защото са чували, че първата брачна нощ била най-хубава.

  • 8421

    Вървели две блондинки – едната по-висока, другата – по-ниска. Изведнъж едната казала: – Дай да ти мина от другата страна, че сме се наредили като аптекарски шишета!

  • 3861

    Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!"

  • 9593

    Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада!

  • 4082

    Блондинка завела дело за изнасилване. Докато давала показания, много псувала и съдията я помолил да не псува, и да обясни какъв точно й е проблема. Тя обяснява: – Абе на мен не ми е че ме е… мен колко са ме ехееее… мен ме е че той ме е, ама казва че не ме е, мен за тва ме е!

  • 4760

    Пътуват две блондинки във влака и си говорят: – Не е живот това, а мъка! – Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец! – Откъде да го намеря такъв? – Тогава двама по 250. – Също е проблем. – Тогава 4 по 125! Обажда се дремещ мъж от купето: – Като стигнете до 5 лева ме събудете.

  • 6255

    Две блондинки си говорят. Едната казва: – Тези нови противозачатъчни са много ефективни. Вече съм в четвъртия месец. – Муцка, не си ли противоречиш? – Не, муцка. Преди седмица бях в шестия…

  • 706

    Една блондинка се регистрира в един хотел, после си взима багажа и се качва в асансьора. След около половин час се връща: – Извинете, асансьорът не работи! – Това не е асансьор, а е телефонна кабина.

  • 2810

    – Каква е перфектната жена? – Глуха и няма блондинка-нимфоманка, чийто баща има кръчма.

  • 9206

    Блондинката се състои от 70 % перхидрол, 28 % сексапил и 2 % ум.

  • 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 10468

    Какво казва една блондинка-секретарка по телефона, когато шефът й иска да не го безпокоят? – Ами той в момента е в тоалетната. Моля обадете се след един час…

  • 3224

    Блондинка отива на изпит по музика. Зад едно голямо пиано са седнали професорите и един й обяснява: – Сега се обръщате с гръб към нас, аз натискам един клавиш и вие трябва да познаете… – Да, да. Блондинката се обръща, чува се тон. Tя застава пред професорите, разглежда ги и накрaя казва: – Ти натисна клавиша!

  • 8958

    Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита: – Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? – О, да! Даже няколко пъти! – Коя сцена ти хареса най-много? – Оная дето бяха на кораба!

  • 8308

    Един катаджия пътувал към София. По едно време попаднал на задръстване. Тръгнал напред да види каква е причината. Стигнал до началото на задръстването и видял една кола, която се движила напре-е-ед-наза-а-ад. Спрял я той и от там се показала чаровна блондинка. – Какво правите? – попитал катаджията. – Засилвам се да полетя – отговорила блондинката. – Защо? – Искам да отида в София, а на онази табела е написано "София" и има нарисувана стрелка нагоре.

  • 3383

    – Какво казал левият крак на блондинката на десния? – Ами нищо. Те никога не са се срещали.