• 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 4006

    Блондинка звъни в службата на мъжа си: – Съкровище, днес ще имаме гости. Какво да сготвя? – Вземи готварската книга и избери нещо вкусно! След пет минути: – Съкровище, пак съм аз. Ще правя патица по китайски! ОК? – Супер! След пет минути: – Скъпи, ама тука в книгата пише, че това е за четири порции, а на нас ще ни идват на гости осем човека. Какво да правя? – Ами просто всичко го умножи по две! Разбра ли? – Разбрах! След пет минути, плачейки: – Нищо няма да излезе! Ето пише: вземете една патица – аз взех две. Пише 1 килограм ябълки – аз взех два, а след това пише да се готви във фурна при температура 300 градуса, а ние имаме само една фурна и при това на нея пише max 500 градуса…

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 4045

    Въпрос: Какво прави блондинка в Световния търговски център? Отговор: Чака самолет…

  • 498

    Две блондники си вървели и се карали ! За какво? Ами коя да бъде по средата !

  • 2770

    Ченге спира блондинка показва й с колко е превишила скороста и казва: – Излиза, че ще правим акт! Bлондинката почнала да се съблича. Полицаят я погледнал учудено и я попитал: – Какво правите? А блондинката казала: – Нали ще правим акт!

  • 7262

    Блондинка отива на лекар с изгорени, ярко червени бузи. – Какво е станало?- пита лекарят. – Еми, гладя аз и изведнъж някой звъни телефона, аз да вдигна телефона и се изгорих. – Добре де, така едната буза, а другата? – Еми, идиота се обади пак.

  • 424

    – Каква е разликата между десет блондинки и пет овце? – Пет.

  • 7084

    Две блондинки обикалят магазините. Влизат в един магазин и молят продавача да им помогне да си изберат дрехи. Той: – Кой размер сте? – Ръст 170, тегло 60, 90-60-90, размер на чашката 3, коси….. Другата блондинка: – Муцка, осъзнай се, не си в ICQ!!!

  • 3241

    Една брюнетка казва на друга със завист: – Добре са си блондинките! – Защо? – Ами, защото не ги заплашна мозъчен удар!

  • 6067

    Една блондинка си поръчала пица по телефона. Когато я попитали на колко парчета да разрежат пицата на 6 или на 12, тя отговорила на 6,защото 12 не може да изяде.

  • 10959

    Каква е приликата между блондинка и сперматозоид? -Една на 15000 става човек.

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 4430

    Две блондинки си говорят: – Абе, ти след секс пушиш ли? – Не знам, не съм се поглеждала!

  • 12069

    Две блондинки си говорили и едната казала: О миличка кученцето ме избяга !!!!!!!! Другата отговорила : О миличка защо не сложиш обяви???? Другата отговорила: О миличка но кученцето ми не може да чете!!

  • 10790

    Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: – Вие какво? Да не сте се побъркала? – Защо? Аз съм в костюм на Адам! – Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! – Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа!