• 12075

    Две блондинки се срещнали на спирка на трамвая. –здравеѝ муци! другата отговорила; -здрасти муцка! -ти коѝ трамваѝ чакаш бе муци -двоѝката -а ти -единицата през това време дошла дванадесетката -те се спогледали а едната от тях казала -гледаѝ ще ни вземат едновременно!!!

  • 8443

    На една блондинка много и се подигравали, че е много глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря: -Ако позная точно колко овце има в стадото, ще ми дадеш да си взема, която овца си избера. Овчарят се съгласил. Тя казала, без да се замисли: – 54! Човекът много се изненадал от верния отговор. Блондинката казала: – Избирам си ей това игривото агънце. Взела го и го понесла към багажника. Овчаря я поизгледал и казал: – Ако позная истинския цвят на косата ти, ще си ми върнеш ли кучето?

  • 4659

    Пред касата в операта застава блондинка: – Два билета за първия ред! – За "Тоска" или за "Борис Годунов"? – Не, за мене и мъжа ми!

  • 829

    – Какво е устройството на вечния двигател? – Блондинка във въртяща се врата.

  • 7843

    Блондинка отива на лекар, за да претеглят бебето, което тя носи на ръце. За съжаление, бебешкият кантар бил на ремонт. – Няма проблем – казал лекарят – ще претеглим майката и бебето заедно, а после само майката и така ще получим теглото на бебето. – Няма да стане, докторе, аз не съм му майка, а леля.

  • 2925

    Брюнетка, червенокоса и блондинка се явяват на тест за интелигентност. Питат брюнетката: – Кое е мъжкото на кокошката? – Петел. – отговаря тя без да се замисля Питат червенокосата: – Кое е мъжкото на патката? – Паток. – бил отговорът след кратък размисъл Накрая питат и блондинката: – Кое е мъжкото на пчелата? – Пчелар. – гордо отговаря тя.

  • 2565

    По време на пожар на един човек му изгорели ушите. Дълго се мъчил човекът и накрая решил да се подложи на операция за присаждане на донорски уши. Направили му операцията, всичко било нормално и го пуснали да си ходи. На другия ден, човекът звъни на хирурга: – Докторе, абе да ви питам, да не сте ми присадили уши от жена? – Мммм, да, защо? – Да не беше някоя блондинка? – Мммм, блондинка беше,… какъв е проблема? Не чувате добре ли? – А, чувам си съвсем добре, обаче нищо не разбирам!

  • 6884

    Полицейска хроника от 15 декември: На територията на лятното кино са открити две блондинки със силни признаци на замръзване. Благодарение на Бърза помощ, двете са спасени. След овладяване на положението, двете пострадали са заявили пред следователя в Пирогов, че са чакали да започне филма "Затворено през зимата".

  • 12069

    Две блондинки си говорили и едната казала: О миличка кученцето ме избяга !!!!!!!! Другата отговорила : О миличка защо не сложиш обяви???? Другата отговорила: О миличка но кученцето ми не може да чете!!

  • 10790

    Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: – Вие какво? Да не сте се побъркала? – Защо? Аз съм в костюм на Адам! – Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! – Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа!

  • 9126

    – Защо има повече вицове за блондинки, отколкото за програмисти? – Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти си ги разбират само програмистите.

  • 11356

    Защо през първата брачна нощ блондинките непрекъснато гледат навън през прозореца? Защото са чували, че първата брачна нощ била най-хубава.

  • 10311

    Две блондинки работели на строеж. Едната попитала: – Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо? – Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са към мен с остра си част – те са дефектни – нямат главичка. Ако гвоздеят е насочен с острото към къщата, значи е здрав. – Колко си глупава! Гвоздеите, които сочат към теб не са дефектни! Те просто са за противоположната стена на къщата!

  • 1637

    Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан? – Олеле, пак ще се подхлъзвам!

  • 360

    Блондинка започва мие косата си с шампоан, но в банята влиза нейна приятелка. – Защо преди това не си си намокрила косата? – Защото на шишето пише: "За суха коса".