• 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?

  • 5377

    Две блондинки решили да станат репортерки. От редакцията на вестника им дали задача – да вземат интервю от Снежния човек. Тръгнали те да го търсят. Стигнали до едно място, където се говорело, че се е мяркал. Първата блондинка: – Хайде да се разделим! Аз ще тръгна наляво, а ти надясно. Ако не намерим Снежния човек до половин час се връщаме пак тука. Другата се съгласила и се разделили. След половин час първата блондинка се връща, а втората я няма. Решила да тръгна по следите й в снега, и да я намери. Тръгнала тя, вървяла, вървяла и изведнъж гледа – в снега се търкаля диктофонът й. Включила го да чуе последно, какво е записала, а от там се чува гласът на втората блондинка: – Здравей уважаеми Снежни човеко. Мога ли да взема интервю от теб? – На, взимай! – Ама това не е интервю! – Взимай го, казах…

  • 3340

    В един козметичен магазин е поставено всевиждащо огледало, което поглъща всеки, който излъже. Един ден покрай него минават блондинка, брюнетка и червенокоса. – Ауу, мисля, че съм отслабнала! – казала брюнетката и огледалото веднага я глътнало. – Ихаа, мисля, че съм се разхубавила! – възкликнала червенокосата и огледалото глътнало и нея. На свой ред минава блондинката: – Хм, мисля… – и огледалото я глътнало.

  • 3241

    Една брюнетка казва на друга със завист: – Добре са си блондинките! – Защо? – Ами, защото не ги заплашна мозъчен удар!

  • 11776

    – Знаеш ли защо Бог е създал блондинката? – Защо? – Защото овцата не може да донесе бирата от хладилника!

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 11387

    Две блондинки си говорят: – Знаеш ли каква е разликата между киселото мляко и спермата? – Ами не знам! – Е, вземи опитай кисело мляко и ще видиш!

  • 2810

    – Каква е перфектната жена? – Глуха и няма блондинка-нимфоманка, чийто баща има кръчма.

  • 3165

    Добре са си блондинките… Не ги застрашава мозъчен удар.

  • 2126

    Блондинка започнала работа в библиотека. Един ден жена връща някаква kнига. Блондинката я преглежда и казва: – Ха, на 15-страница има дупка! Разгръща следващата страница и пак: – Опа, и на 16-та има дупка…

  • 2334

    Въпрос: Как можете да познаете, че блондинка е пускала e-mail от вашия компютър? Отговор: По пощенския плик натъпкан във флопито ви.

  • 12095

    Учител води курс по география на 20 блондинки.Задава въпрос: -Къде се намира Америка? Михаела,една от блондинките става и намира Америка на картата. -Браво!А кой е открил Америка? 19 блондинки стават и в хор отговарят: -Михаела!

  • 10417

    Красива блондинка се оплаква на приятелката си: – Отсега нататък няма да имам нищо общо с мъже – те са гадни, лъжат и мамят и въобще не искам да ги виждам. Вече ще се задоволявам с вибратора. – Ами какво ще направиш, ако му свършат батериите? – пита приятелката й. – Каквото и с гаджето – ще имитирам оргазъм.

  • 9325

    – Как ще разпознаете блондинка в автомивка? – Тя е единствената с велосипед.

  • 8359

    Блондинка влиза в аптеката и казва със заекване на аптекаря: – Имате ли оралгин? – В какъв смисъл… -пита нищо не разбиращ аптекарят… – Ами щото миналият път ми дадохте АНАЛгин, а той не ми помага…

  • 4430

    Две блондинки си говорят: – Абе, ти след секс пушиш ли? – Не знам, не съм се поглеждала!