• 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 3165

    Добре са си блондинките… Не ги застрашава мозъчен удар.

  • 1377

    Блондинка влиза в бар, сяда на маса, заглежда се за малко в менюто и привиква келнерката. – Една айс-кола, моля! – Сьжалявам, но сладоледьт свърши, нещо друго? – Хммм, едно айс-кафе тогава!

  • 2925

    Брюнетка, червенокоса и блондинка се явяват на тест за интелигентност. Питат брюнетката: – Кое е мъжкото на кокошката? – Петел. – отговаря тя без да се замисля Питат червенокосата: – Кое е мъжкото на патката? – Паток. – бил отговорът след кратък размисъл Накрая питат и блондинката: – Кое е мъжкото на пчелата? – Пчелар. – гордо отговаря тя.

  • 12053

    Две блондинки си говорели и едната казала че имала ужасен ден вчера.Заседнала в асансьор цели 7 часа.Другата рекла че това е нищ и вчера е заседнала на спрял ескалатор цял ден.

  • 2647

    Засукана блондинка влиза в църква и започва горещо да се моли пред иконата на Света Богородица: – Пресвета Божия майко, ти, която зачена без да съгрешиш, моля те, научи ме как да съгреша, без да зачена!

  • 7089

    Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:– Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: – Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

  • 9934

    Eдна блондинка отива на доктор и казва: – Докторе, мисля, че имам втори гръбнак. – Ама как!? Това е невъзможно! – Да, пипнете. – Аууу! Трябва да направим снимка. Направил снимка и удивен казал: – Г-це, не са ли ви казвали, че когато си слагате нов тампон трябва да махнете стария.

  • 11977

    Две блондинки летят с бясна скорост по „Цариградско шосе“. Виждат надпис: СВУБИТ. -Мила, какво означава това? – пита едната. -О, как, не знаеш ли? – отговаря другата. Специализирано висше училище за библиотекарки. Подготвят ги да упражняват интимни технологии.

  • 9411

    Знаете ли защо блондинките минават на пръсти покрай аптеката? Защото ги е страх да не събудят приспивателните!

  • 8713

    – Защо блондинките си изгарят езиците, когато ядат супа? – Ами защото като духат супата, по навик си вкарват лъжицата до гърлото.

  • 2126

    Блондинка започнала работа в библиотека. Един ден жена връща някаква kнига. Блондинката я преглежда и казва: – Ха, на 15-страница има дупка! Разгръща следващата страница и пак: – Опа, и на 16-та има дупка…

  • 4659

    Пред касата в операта застава блондинка: – Два билета за първия ред! – За "Тоска" или за "Борис Годунов"? – Не, за мене и мъжа ми!

  • 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 8986

    Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет. – Сложи някакъв белег на ушите им – казала съседката. На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала: – Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг. – Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия. На следващият ден блондинката пак потърсила съвет: – Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг! – Ами, тогава измери ги – може би единият кон е малко по-висок от другия – предположила услужливата съседка. – Ти си права – черният кон е по-висок от белия!

  • 180

    Една блондинка пита друга: – Знаеш ли как е правилно да се пише – Иран или Ирак?