• 226

    Блондинка печели кола от лотарията. Отива да си я вземе и вика: – Искам да е червена. – Не може ли да си изберете някакъв друг цвят? Просто нямаме червени. – Аха, така значи. Върнете си ми 50-те стотинки тогава.

  • 2770

    Ченге спира блондинка показва й с колко е превишила скороста и казва: – Излиза, че ще правим акт! Bлондинката почнала да се съблича. Полицаят я погледнал учудено и я попитал: – Какво правите? А блондинката казала: – Нали ще правим акт!

  • 9206

    Блондинката се състои от 70 % перхидрол, 28 % сексапил и 2 % ум.

  • 1377

    Блондинка влиза в бар, сяда на маса, заглежда се за малко в менюто и привиква келнерката. – Една айс-кола, моля! – Сьжалявам, но сладоледьт свърши, нещо друго? – Хммм, едно айс-кафе тогава!

  • 547

    Блондинка влиза в магазин за платове. – Бих искала да купя пердета за компютъра си. – Но не е нужно компютърът Ви да има пердета! – Ехо! Та аз ползвам Windows!

  • 11587

    Две блондинки се возили в лодка, моторът спрял и те се удавили. Защо? – Слезли да бутат!

  • 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?

  • 4259

    Блондинка се явява на изпит в Музикалната академия. Един от изпитващите казва: – Значи Вие сега ще застанете с гръб, а ние ще натиснем един клавиш на пианото и вие трябва да познаете…. Обръща се тя, чува се тон. Обръща се с лице към комисията, поглежда ги един по един и в един момент посочва един от професорите и тържествуващо казва: – Ти го натисна!

  • 9462

    Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала: – Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече. А другата изведнъж започналада си похвърля часовника. – Како правиш, бе, мила – попитала първата – Ами искам да видя как точно лети времето.

  • 12098

    Късно вечерта.Някой звъни на пожарната.Чува се притеснен женски глас:-Ало,трима мъже се опитват да се качат на терасата ми! -Имате грешка това е пожатната не полицията-отговаря пожарната. -Не,точно вас търся.Мъжете имат нужда от стълба!

  • 8986

    Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет. – Сложи някакъв белег на ушите им – казала съседката. На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала: – Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг. – Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия. На следващият ден блондинката пак потърсила съвет: – Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг! – Ами, тогава измери ги – може би единият кон е малко по-висок от другия – предположила услужливата съседка. – Ти си права – черният кон е по-висок от белия!

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 360

    Блондинка започва мие косата си с шампоан, но в банята влиза нейна приятелка. – Защо преди това не си си намокрила косата? – Защото на шишето пише: "За суха коса".

  • 2394

    Блондинка пита своя колежка: – За какво си мечтаеше, когато беше малка? – За принц на бял кон! – А за когото от двамата повече?

  • 4659

    Пред касата в операта застава блондинка: – Два билета за първия ред! – За "Тоска" или за "Борис Годунов"? – Не, за мене и мъжа ми!

  • 8359

    Блондинка влиза в аптеката и казва със заекване на аптекаря: – Имате ли оралгин? – В какъв смисъл… -пита нищо не разбиращ аптекарят… – Ами щото миналият път ми дадохте АНАЛгин, а той не ми помага…