• 599

    Защо няма глупави брюнетки? Ами защото всички са се изрусили!

  • 3343

    Блондинка с къса пола се качва по стълби. След нея върви джентълмен и поглежда под полата й. Блондинката ядосана се обръща: – Как не ви е срам! Вие не сте никакъв джентълмен. – А вие не сте никаква блондинка – отговорил джентълмена.

  • 4006

    Блондинка звъни в службата на мъжа си: – Съкровище, днес ще имаме гости. Какво да сготвя? – Вземи готварската книга и избери нещо вкусно! След пет минути: – Съкровище, пак съм аз. Ще правя патица по китайски! ОК? – Супер! След пет минути: – Скъпи, ама тука в книгата пише, че това е за четири порции, а на нас ще ни идват на гости осем човека. Какво да правя? – Ами просто всичко го умножи по две! Разбра ли? – Разбрах! След пет минути, плачейки: – Нищо няма да излезе! Ето пише: вземете една патица – аз взех две. Пише 1 килограм ябълки – аз взех два, а след това пише да се готви във фурна при температура 300 градуса, а ние имаме само една фурна и при това на нея пише max 500 градуса…

  • 3861

    Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!"

  • 2647

    Засукана блондинка влиза в църква и започва горещо да се моли пред иконата на Света Богородица: – Пресвета Божия майко, ти, която зачена без да съгрешиш, моля те, научи ме как да съгреша, без да зачена!

  • 476

    Кak блондинка светва лампата след секс? Като отвори вратата на автомобила.

  • 9745

    Блондинка отива на компютърен курс. Учителят казал: – Пуснете компютрите! Блондинката насочила мишката към монитора и казала: – Това дистанционно не работи…

  • 1397

    Година след сватбата, една блондинка все още не забременявала. Но един ден тя влетяла в спалнята със сияещо от радост лице. Съпругът й я попитал: – Какво се е случило? – Никога няма да познаеш! Бременна съм! – отговорила блондинката. – И това не е всичко! Ще си имаме близнаци! – Но как можеш да си толкова сигурна? – попитал съпругът. – Направих си два теста за бременност и двата излязоха положителни! – бил отговорът.

  • 12020

    Учител води курс по география на 20 блондинки.Задава въпрос: -Къде се намира Америка? Михаела,една от блондинките става и намира Америка на картата. -Браво!А кой е открил Америка? 19 блондинки стават и в хор отговарят: -Михаела!

  • 7262

    Блондинка отива на лекар с изгорени, ярко червени бузи. – Какво е станало?- пита лекарят. – Еми, гладя аз и изведнъж някой звъни телефона, аз да вдигна телефона и се изгорих. – Добре де, така едната буза, а другата? – Еми, идиота се обади пак.

  • 9490

    Една блондинка влиза в секс-магазин и почва да разглежда вибраторите. След малко пита: – Този червения колко струва? – 50$ – А онзи до него, синия? – 70$ – А онзи там открая? – 100$ – А този? – Ааааааа, госпожице, съжалявам ама пожарогасителят не се продава…

  • 10464

    Мъж влиза в заведение, сяда на бара до една едра изрусена жена и предлага да й разкаже виц за блондинки. Дамата го поглежда настървено: – Виж к`во, висока съм 1.90 м, тежа 98 кг и тренирам бокс. Тая русата до мене е 2.10, тежи 130 кг и тя тренира. А оная до нея, 2.30 м, 160 кг и е адски добра боксьорка! Еее, все още ли искаш да ми разкажеш виц за блондинки? – А, не, не, защото ще ми се наложи да го обяснявам три пъти.

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 11140

    Блондинка влиза в книжарница: – Искам да си купя готварска книга. – Малка или голяма? – попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: – Защо ми е голяма – аз ям малко!

  • 10896

    Въпрос: Какво си мисли блондинка когато роди близнаци? Отговор: От кого ли е второто?

  • 10591

    Разговор между току-що запознали се блондинки: – Какво ще правиш в неделя? – Отивам в затвора. – В затвора ли? Какво си направила!? – Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг.