• 2187

    Една блондинка се изкъпала и започнала да тича в стаята. Приятелката й я попитала: – Защо тичаш така из стаята? Тя показала шампоана, на който пишело "Wash & Go".

  • 6371

    – Защо блондинките не ходят да се молят в църква? – Защото като застанат на колене им се отваря устата.

  • 9745

    Блондинка отива на компютърен курс. Учителят казал: – Пуснете компютрите! Блондинката насочила мишката към монитора и казала: – Това дистанционно не работи…

  • 4125

    Въпрос: Как можеш да видиш блясък в очите на блондинка? Отговор: Като й светнеш с фенерче в ухото.

  • 4384

    Две блондинки беседват за брака: – Струва ми се,- казва едната,- че бракът прилича на мираж в пустинята: с дворец, палми и камила. Първо изчезва дворецът, след това палмите и оставаш само с камилата.

  • 10728

    Как блондинка си прави кафе? Лапа една лъжица кафе и бучка захар, пие вода и сяда на котлона!

  • 5799

    Две блондинки разговарят: – Интересно какво ли са намирали жените в мъжете преди време? – Преди колко време? – Преди да измислят парите…

  • 2925

    Брюнетка, червенокоса и блондинка се явяват на тест за интелигентност. Питат брюнетката: – Кое е мъжкото на кокошката? – Петел. – отговаря тя без да се замисля Питат червенокосата: – Кое е мъжкото на патката? – Паток. – бил отговорът след кратък размисъл Накрая питат и блондинката: – Кое е мъжкото на пчелата? – Пчелар. – гордо отговаря тя.

  • 3861

    Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!"

  • 11977

    Две блондинки летят с бясна скорост по „Цариградско шосе“. Виждат надпис: СВУБИТ. -Мила, какво означава това? – пита едната. -О, как, не знаеш ли? – отговаря другата. Специализирано висше училище за библиотекарки. Подготвят ги да упражняват интимни технологии.

  • 1274

    Две блондинки си говорят: – Миличка, нали ги знаеш пакетчетата "Танг"? – Да – отвръща другата. – Вчера си купих и гледам инструкциите. Та там пише да се сложи 1 литър вода. Ма как ще се побере 1 литър вода в такова малко пакетче!?

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 7578

    Блондинка пристига в "Бърза помощ" – показалецът на едната й ръка бил целият в кръв. – Как се случи това? – попитал лекарят. – Бях решила да се самоубия… – Като се простреляте в пръста?! – Не, разбира се! Първо бях решила да се прострелям в гърдите, но тъкмо си направих пластична операция за 6000 долара. После реших да се прострелям в устата, но съвсем скоро платих 4000 долара за зъбни протези. Накрая реших, че ще е най-добре да се прострелям в ухото, но си помислих, че сигурно ще е много шумно, за това си запуших другото ухо с пръста…

  • 11140

    Блондинка влиза в книжарница: – Искам да си купя готварска книга. – Малка или голяма? – попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: – Защо ми е голяма – аз ям малко!

  • 9593

    Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада!

  • 2093

    Въпрос : Защо блондинките не говорят когато правят секс? Отговор 1 : Техните майки им казали да не приказват с непознати. Отговор 2 : Техните майки им казали да не говорят с пълна уста.