• 498

    Две блондники си вървели и се карали ! За какво? Ами коя да бъде по средата !

  • 4398

    Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: – Ей барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя дето седял до него тихо му казва: – Глей кво мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Бармана е рус, сервитьора и той. Аз съм 1.95м и имам черен колан по карате и също съм блодин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? – Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти!

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 1665

    Изпит по икономика. Блондинка трябва да говори за Адам Смит. През цялото време тя нито веднъж не споменава първото му име. Накрая професорът пита: – Извинете, госпожице. Бихте ли ми казали все пак как е първото име на Смит? Блондинката се затруднява. – Е, няма нищо страшно. Я си спомнете как се казва първият мъж… – опитва се да я подсети професорът. Блондинката се изчервява и тихо отговаря: – Ами, Пешо!

  • 7483

    – Защо блондинката стои пред огледалото със затворени очи? – За да разбере как изглежда докато спи.

  • 3081

    Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. – Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? – Как така, ма? – Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. – Ми тя нали можеше да плува? – Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.

  • 8911

    – Защо блондинките държат в хладилника празни бирени бутилки? – За да има с какво да почерпят тези, които не пият.

  • 9281

    Изпратили две кучета – Лайка и чау-чау, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Лайка: – Лайка! – Бау-бау. – Натисни червеното копче! След един час викат Чау-чау: – Чау-чау! – Бау-бау. – Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: – Ало, блондинката! – Бау бау? – К"во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!

  • 11260

    – Какво си казва блондинката, като падне в шахта? – Ей, добре че капака на тая шахта е отворен, иначе никога нямаше да мога да изляза.

  • 3343

    Блондинка с къса пола се качва по стълби. След нея върви джентълмен и поглежда под полата й. Блондинката ядосана се обръща: – Как не ви е срам! Вие не сте никакъв джентълмен. – А вие не сте никаква блондинка – отговорил джентълмена.

  • 10696

    Въпрос: Защо блондинките се усмихват, когато по време на буря има светкавици? Отговор: Защото си мислят, че ги снимат.

  • 7492

    Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст, седяща върху коленете им), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: – Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: – Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо… – Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви!

  • 3356

    Блондинка пита шофьор на автобус: – Извинете, спирате ли на следващата спирка?

  • 12060

    защо блондинките бягат след баня?защото на душ гела пише Wash and Go

  • 360

    Блондинка започва мие косата си с шампоан, но в банята влиза нейна приятелка. – Защо преди това не си си намокрила косата? – Защото на шишето пише: "За суха коса".

  • 2394

    Блондинка пита своя колежка: – За какво си мечтаеше, когато беше малка? – За принц на бял кон! – А за когото от двамата повече?