• 7434

    Спортен обзор: -При мексиканска вьлна има 2 удавили се блондинки…

  • 10180

    Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита:– Кой автобус чакаш?– Двойката, а ти?– А пък аз двадесет и две.Двете в един глас:– Супер ще пътуваме заедно!!!

  • 1637

    Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан? – Олеле, пак ще се подхлъзвам!

  • 10987

    Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата. Сяда брюнетката: – Амии…аз мисля че съм красива.. – Пиууууу. Сяда червенокосата: – Амии… аз мисля, че съм красива… – Пиууууу. Идва блондинката: -Ми… аз мисля…. – Пиуууууууууууу.

  • 12110

    Две блондинки си говорели и есната казала:Аз вчета станах майка,а детето е момиче и я кръстихме на двете и баби Надя и Деница и се получи наденица.

  • 5377

    Две блондинки решили да станат репортерки. От редакцията на вестника им дали задача – да вземат интервю от Снежния човек. Тръгнали те да го търсят. Стигнали до едно място, където се говорело, че се е мяркал. Първата блондинка: – Хайде да се разделим! Аз ще тръгна наляво, а ти надясно. Ако не намерим Снежния човек до половин час се връщаме пак тука. Другата се съгласила и се разделили. След половин час първата блондинка се връща, а втората я няма. Решила да тръгна по следите й в снега, и да я намери. Тръгнала тя, вървяла, вървяла и изведнъж гледа – в снега се търкаля диктофонът й. Включила го да чуе последно, какво е записала, а от там се чува гласът на втората блондинка: – Здравей уважаеми Снежни човеко. Мога ли да взема интервю от теб? – На, взимай! – Ама това не е интервю! – Взимай го, казах…

  • 6604

    Защо мозъкът на блондинката е голям колкото бобено зърно? Защото има възпаление и е отекъл.

  • 10591

    Разговор между току-що запознали се блондинки: – Какво ще правиш в неделя? – Отивам в затвора. – В затвора ли? Какво си направила!? – Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг.

  • 7341

    Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала: – Аз чакам маршрутка 1. – Аз пък чакам маршрутка 6. – казала другата. Дошла 16-ката и двете се качили като казали: – Е, ще се возим заедно.

  • 12061

    Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..

  • 1270

    Изказване на блондинка: – Върти ми се нещо из главата, ама прелива от пусто в празно!

  • 6163

    Две приятелки се карат:– Ти си глупачка!– Не! Ти си глупачка! Минал един мъж и им казал:– Не се карайте! И двете сте прави!

  • 4760

    Пътуват две блондинки във влака и си говорят: – Не е живот това, а мъка! – Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец! – Откъде да го намеря такъв? – Тогава двама по 250. – Също е проблем. – Тогава 4 по 125! Обажда се дремещ мъж от купето: – Като стигнете до 5 лева ме събудете.

  • 8679

    Въпрос: – Кой е измислил вицовете за блондинките? Отговор: – Брюнетките, в дългите самотни нощи!

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 3033

    Кой е най-краткият виц на света? -Блондинка мисли.