• 3081

    Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. – Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? – Как така, ма? – Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. – Ми тя нали можеше да плува? – Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.

  • 4496

    Блондинка влиза в библиотека, крещейки: – Две кафета и две коли! – Но… тук е библиотека. – О, извинявайте, две кафета и две коли – отвръща шепнейки блондинката.

  • 8778

    Полицай спира огромен Мерцедес, вътре красива блондинка: – Добър ден, документите за проверка! Блондинката: – Не знам за какво говорите. Полицаят: – Ами за шофьорска книжка и талона на колата! Блондинката отново отговаря, че не знае, за какво става въпрос и настоява, че няма документи. Полицаят: – Госпожице, защо не проверите в дамската си чанта или в жабката на колата ! Блондинката проверява и наистина намира необходимите документи. В този момент по радиостанцията на полицая се обажда негов колега и след като разбира, че е спрял същата блондинка с Мерцедеса, го съветва да си събуе гащите пред нея и да види какво ще стане. Полицаят си свалил панталоните и застанал пред красивата блондинка. Възмутена блондинката отвърнала: – Е-е-е-е-е пак ли алкохолна проба!

  • 6371

    – Защо блондинките не ходят да се молят в църква? – Защото като застанат на колене им се отваря устата.

  • 12070

    Две блондинки пътуват с кола в пустинята, и им свършва горивото. Излизат от колата и едната казва на другата -Аз ще взема храната и водата а ти вземи каквото смяташ за най-важно а аз ще вървя пред теб. Тръгват те и по едно време тази която води се обръща и пита. -Защо взе вратата на колата. Втората блондинка-За да може когато ни стане много топло да си отворим прозореца.

  • 9411

    Знаете ли защо блондинките минават на пръсти покрай аптеката? Защото ги е страх да не събудят приспивателните!

  • 616

    Между блондинки: – Мила, ти изглеждаш чудесно! – Сериозно? – Разбира се! Спокойно можеш да скриеш поне два часа от възрастта си…

  • 7262

    Блондинка отива на лекар с изгорени, ярко червени бузи. – Какво е станало?- пита лекарят. – Еми, гладя аз и изведнъж някой звъни телефона, аз да вдигна телефона и се изгорих. – Добре де, така едната буза, а другата? – Еми, идиота се обади пак.

  • 3218

    Един мъж казал на една пищна блондинка: – Хайде да се обзаложим на единн долар, че ще докосна гърдите ти, без да докосвам дрехите ти! Тъй като било очевидно, че мъжът няма да успее, блондинката се съгласила. Но мъжът се приближил към блондинката, сложил ръце на гърдите й, докато момичето гледало недоумяващо: – Хей, но ти докосна дрехите ми! – Добре! Значи ти дължа един долар!

  • 10086

    Блондинка, брюнетка и червенокоса са в пети клас. Коя е с най-голям бюст? – Разбира се, че блондинката – тя е на 18 години.

  • 9126

    – Защо има повече вицове за блондинки, отколкото за програмисти? – Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти си ги разбират само програмистите.

  • 7492

    Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст, седяща върху коленете им), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: – Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: – Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо… – Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви!

  • 3132

    Млада сервитьорка блондинка отива на работа, а работодателят й забелязал че изглежда зле. Отшъл при нея и я попитал:– Какво се е случило?– Ами току що разбрах от леля ми, ча майка е починала – казала през сълзи тя.Човекът проявил разбиране и й казал, ча може да си вземе почивен ден, но тя отказала:– Не, благодаря ви, работата ме разсейва.И тя останала на работното си място, но след известно време работодателят забелязал, че момичето отново е разстроена и я попитал сега какво е станало. А тя разплакна отвърнала:– Това трябва да е най-ужасният ден в живота ми! Сестра ми току що ми се обади и каза, че нейната майка също е починала…

  • 547

    Блондинка влиза в магазин за платове. – Бих искала да купя пердета за компютъра си. – Но не е нужно компютърът Ви да има пердета! – Ехо! Та аз ползвам Windows!

  • 2691

    Блондинка излиза на среща с ново гадже. Сядат в една градинка и момчето вади кутия цигари, подава ги към нея и пита: – Цигара? Блондинката: – Знам, че е цигара…