• 2691

    Блондинка излиза на среща с ново гадже. Сядат в една градинка и момчето вади кутия цигари, подава ги към нея и пита: – Цигара? Блондинката: – Знам, че е цигара…

  • 7492

    Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст, седяща върху коленете им), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: – Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: – Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо… – Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви!

  • 1637

    Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан? – Олеле, пак ще се подхлъзвам!

  • 4778

    -Каква е приликата между блондинка и костeнурка. -И двете по гръб са безпомощни.

  • 723

    Една блондинка кара леката си кола, забелязва няколко работници, качени на електрическите стълбове край пътя и възкликва: – Боже мой, как са разбрали, че съм начинаещ шофьор?

  • 8986

    Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет. – Сложи някакъв белег на ушите им – казала съседката. На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала: – Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг. – Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия. На следващият ден блондинката пак потърсила съвет: – Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг! – Ами, тогава измери ги – може би единият кон е малко по-висок от другия – предположила услужливата съседка. – Ти си права – черният кон е по-висок от белия!

  • 1728

    Защо блондинките не ползват e-mail? Страхуват се да не бъдат заразени с антракс!

  • 8421

    Вървели две блондинки – едната по-висока, другата – по-ниска. Изведнъж едната казала: – Дай да ти мина от другата страна, че сме се наредили като аптекарски шишета!

  • 4125

    Въпрос: Как можеш да видиш блясък в очите на блондинка? Отговор: Като й светнеш с фенерче в ухото.

  • 6255

    Две блондинки си говорят. Едната казва: – Тези нови противозачатъчни са много ефективни. Вече съм в четвъртия месец. – Муцка, не си ли противоречиш? – Не, муцка. Преди седмица бях в шестия…

  • 6604

    Защо мозъкът на блондинката е голям колкото бобено зърно? Защото има възпаление и е отекъл.

  • 9490

    Една блондинка влиза в секс-магазин и почва да разглежда вибраторите. След малко пита: – Този червения колко струва? – 50$ – А онзи до него, синия? – 70$ – А онзи там открая? – 100$ – А този? – Ааааааа, госпожице, съжалявам ама пожарогасителят не се продава…

  • 9325

    – Как ще разпознаете блондинка в автомивка? – Тя е единствената с велосипед.

  • 9206

    Блондинката се състои от 70 % перхидрол, 28 % сексапил и 2 % ум.

  • 1397

    Година след сватбата, една блондинка все още не забременявала. Но един ден тя влетяла в спалнята със сияещо от радост лице. Съпругът й я попитал: – Какво се е случило? – Никога няма да познаеш! Бременна съм! – отговорила блондинката. – И това не е всичко! Ще си имаме близнаци! – Но как можеш да си толкова сигурна? – попитал съпругът. – Направих си два теста за бременност и двата излязоха положителни! – бил отговорът.

  • 7925

    Блондинка звъни в софтуерна фирма: – Програмата ви не работи! Какво да правя? – Прочетохте ли внимателно указанията? – Да, да, направих всичко, както е написано – не работи. – Прочетете още веднъж първата страница. – Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи. – Четете нататък. – Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!