• 498

    Две блондники си вървели и се карали ! За какво? Ами коя да бъде по средата !

  • 180

    Една блондинка пита друга: – Знаеш ли как е правилно да се пише – Иран или Ирак?

  • 2747

    Блондинка влиза в кафе. Поръчва си нормално кафе. Сервитьорката носи поръчката.Блондинката: – Извинявайте, но това кафе мирише на пенис…Сервитьорката се изчервила, грабнала кафето и отишла при бармана.– Клиентката каза, че кафето мирише на пенис…Бармана вдигнал чашата, помирисал я и казал:– Кажи на клиентката да го пие с другата ръка…

  • 1908

    Вечерно училище. Час по алгебра. Учителят пише на дъската уравнение Х+2=8, след това се обръща към учениците и казва: – Някой от вас, може ли да намери Х? Скача въодушевена блондинка, притичва до дъската и тържествено казала: – Ето, ето го Х! – сочи към Х.

  • 5378

    – Как блондинка пали лампата след секс? – Като отваря вратата на колата.

  • 2187

    Една блондинка се изкъпала и започнала да тича в стаята. Приятелката й я попитала: – Защо тичаш така из стаята? Тя показала шампоана, на който пишело "Wash & Go".

  • 1397

    Година след сватбата, една блондинка все още не забременявала. Но един ден тя влетяла в спалнята със сияещо от радост лице. Съпругът й я попитал: – Какво се е случило? – Никога няма да познаеш! Бременна съм! – отговорила блондинката. – И това не е всичко! Ще си имаме близнаци! – Но как можеш да си толкова сигурна? – попитал съпругът. – Направих си два теста за бременност и двата излязоха положителни! – бил отговорът.

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 10468

    Какво казва една блондинка-секретарка по телефона, когато шефът й иска да не го безпокоят? – Ами той в момента е в тоалетната. Моля обадете се след един час…

  • 1665

    Изпит по икономика. Блондинка трябва да говори за Адам Смит. През цялото време тя нито веднъж не споменава първото му име. Накрая професорът пита: – Извинете, госпожице. Бихте ли ми казали все пак как е първото име на Смит? Блондинката се затруднява. – Е, няма нищо страшно. Я си спомнете как се казва първият мъж… – опитва се да я подсети професорът. Блондинката се изчервява и тихо отговаря: – Ами, Пешо!

  • 8713

    – Защо блондинките си изгарят езиците, когато ядат супа? – Ами защото като духат супата, по навик си вкарват лъжицата до гърлото.

  • 7616

    Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.

  • 5066

    След вечеря съпругът казва: – Скъпа, не е ли по-добре да си боядисаш косата руса? – Защо? – Чувал съм, че блондинките готвят по-добре.

  • 1274

    Две блондинки си говорят: – Миличка, нали ги знаеш пакетчетата "Танг"? – Да – отвръща другата. – Вчера си купих и гледам инструкциите. Та там пише да се сложи 1 литър вода. Ма как ще се побере 1 литър вода в такова малко пакетче!?

  • 5171

    Блондинка звъни в офиса на интернет доставчика си: – Не мога да вляза в Интернет… – Сигурна ли сте, че въвеждате правилно паролата? – Да. Шест звездички…