• 4043

    Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: – Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: – Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: – Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: – Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: – Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! – Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете.

  • 7089

    Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:– Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: – Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

  • 1377

    Блондинка влиза в бар, сяда на маса, заглежда се за малко в менюто и привиква келнерката. – Една айс-кола, моля! – Сьжалявам, но сладоледьт свърши, нещо друго? – Хммм, едно айс-кафе тогава!

  • 6163

    Две приятелки се карат:– Ти си глупачка!– Не! Ти си глупачка! Минал един мъж и им казал:– Не се карайте! И двете сте прави!

  • 8911

    – Защо блондинките държат в хладилника празни бирени бутилки? – За да има с какво да почерпят тези, които не пият.

  • 11680

    Две блондинки разглеждат снимки. Едната: – А това е дядо ми на 11 години. – Я! Не знаех, че човек може да стана дядо на 11 години!

  • 12060

    защо блондинките бягат след баня?защото на душ гела пише Wash and Go

  • 4259

    Блондинка се явява на изпит в Музикалната академия. Един от изпитващите казва: – Значи Вие сега ще застанете с гръб, а ние ще натиснем един клавиш на пианото и вие трябва да познаете…. Обръща се тя, чува се тон. Обръща се с лице към комисията, поглежда ги един по един и в един момент посочва един от професорите и тържествуващо казва: – Ти го натисна!

  • 11587

    Две блондинки се возили в лодка, моторът спрял и те се удавили. Защо? – Слезли да бутат!

  • 4618

    В една стая седяли Дядо Коледа, Умна блондинка и тъпа блондинка. И изведнъж паднал сандък със скъпоценности в стаята. Кой го е взел? Тъпата блондинка, разбира се – другите герои на разказа са измислени.

  • 589

    Два крокодила си говорили: – Хайде да се потапяме! – казал единият. – Не мога! – отговорил другият. – Вчера глътнах главата на една блондинка!

  • 10311

    Две блондинки работели на строеж. Едната попитала: – Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо? – Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са към мен с остра си част – те са дефектни – нямат главичка. Ако гвоздеят е насочен с острото към къщата, значи е здрав. – Колко си глупава! Гвоздеите, които сочат към теб не са дефектни! Те просто са за противоположната стена на къщата!

  • 5569

    – Чий може да е скелета на блондинка, наскоро открит в гардероба?– На миналогодишната победителка в конкурса по криеница…

  • 9281

    Изпратили две кучета – Лайка и чау-чау, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Лайка: – Лайка! – Бау-бау. – Натисни червеното копче! След един час викат Чау-чау: – Чау-чау! – Бау-бау. – Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: – Ало, блондинката! – Бау бау? – К"во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!

  • 11718

    Въпрос: – Как блондинка праща е-мейл? Отговор: – Написва писмото на лист хартия, опакова го в плик и го пъха в CD-то.