• 6781

    Две блондинки седят и си говорят: – Абе, коте чела ли си "Хамлет"? – К`во е написал?

  • 3081

    Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. – Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? – Как така, ма? – Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. – Ми тя нали можеше да плува? – Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.

  • 2691

    Блондинка излиза на среща с ново гадже. Сядат в една градинка и момчето вади кутия цигари, подава ги към нея и пита: – Цигара? Блондинката: – Знам, че е цигара…

  • 599

    Защо няма глупави брюнетки? Ами защото всички са се изрусили!

  • 7404

    Блондинка кара колата си в насрещното платно.По едно време я спират от КАТ и я питат: – На къде си тръгнала? – Абе не знам, ама сигурно е много лошо място, щом всички се връщат оттам.

  • 9411

    Знаете ли защо блондинките минават на пръсти покрай аптеката? Защото ги е страх да не събудят приспивателните!

  • 3343

    Блондинка с къса пола се качва по стълби. След нея върви джентълмен и поглежда под полата й. Блондинката ядосана се обръща: – Как не ви е срам! Вие не сте никакъв джентълмен. – А вие не сте никаква блондинка – отговорил джентълмена.

  • 4496

    Блондинка влиза в библиотека, крещейки: – Две кафета и две коли! – Но… тук е библиотека. – О, извинявайте, две кафета и две коли – отвръща шепнейки блондинката.

  • 4443

    Какво значи кръв по монитора? Блондинка се опитва да влезе в Интернет!

  • 11732

    Питат блондинка: – Какво наричаме shareware? – Това е когато си разменяме дрешки с приятелките!…

  • 364

    Катаджия спира автомобил шофиран от блондинка. – Вие какво, не виждате ли какъв знак има ей там? Блондинката премрежва поглед в посока на знака, след това бърка в чантата си, накрая вади кутийка, отваря я, изважда отвътре очила, слага си ги, пак поглежда към знака и казва: – Не мога да кажа точно, но, според мен е препинателен….

  • 4618

    В една стая седяли Дядо Коледа, Умна блондинка и тъпа блондинка. И изведнъж паднал сандък със скъпоценности в стаята. Кой го е взел? Тъпата блондинка, разбира се – другите герои на разказа са измислени.

  • 10696

    Въпрос: Защо блондинките се усмихват, когато по време на буря има светкавици? Отговор: Защото си мислят, че ги снимат.

  • 547

    Блондинка влиза в магазин за платове. – Бих искала да купя пердета за компютъра си. – Но не е нужно компютърът Ви да има пердета! – Ехо! Та аз ползвам Windows!

  • 4778

    -Каква е приликата между блондинка и костeнурка. -И двете по гръб са безпомощни.