• 8958

    Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита: – Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? – О, да! Даже няколко пъти! – Коя сцена ти хареса най-много? – Оная дето бяха на кораба!

  • 5377

    Две блондинки решили да станат репортерки. От редакцията на вестника им дали задача – да вземат интервю от Снежния човек. Тръгнали те да го търсят. Стигнали до едно място, където се говорело, че се е мяркал. Първата блондинка: – Хайде да се разделим! Аз ще тръгна наляво, а ти надясно. Ако не намерим Снежния човек до половин час се връщаме пак тука. Другата се съгласила и се разделили. След половин час първата блондинка се връща, а втората я няма. Решила да тръгна по следите й в снега, и да я намери. Тръгнала тя, вървяла, вървяла и изведнъж гледа – в снега се търкаля диктофонът й. Включила го да чуе последно, какво е записала, а от там се чува гласът на втората блондинка: – Здравей уважаеми Снежни човеко. Мога ли да взема интервю от теб? – На, взимай! – Ама това не е интервю! – Взимай го, казах…

  • 5417

    Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса. – Може ли да видя книжката ви? пита тя. Блондинката започва трескаво да търси в чантата си. – А как изглежда книжката? пита блондинката. – Ами това е четириъгълен предмет, на който има и снимка. Най-накрая блондинката намира четириъгълното си дамско огледалце в чантата и го подава. Полицайката го поглежда, връща го на блондинката и казва: – Всичко е наред! Не знаех, че сте полицай!

  • 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 4235

    Млади майки, разхождат децата си в градинката. Едната се хвали: – Вчера кръстихме детето в църква. Другата(блондинка): – А-а-а, и сега как се казва?

  • 10774

    Две блондинки се возят в кола.Изпреварил ги някакъв шофьор и им давал знаци, че нещо мига. Те спрели и решили да проверят. Едната застанала пред колата, а другата започнала да включва и изключва копчетата от арматурното табло. Тогава тя попитала другата: – Работят ли мигачите? А другата отговорила: -Работят, опа не работят, а, пак работят, пак не работят!!!

  • 6947

    – Какво прави блондинката, когато приближава към светофар, който свети жълто? – Натиска едновременно газ и спирачка!

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 4949

    – Защо блондинката никога не поставя пълния член в изречението? – Защото чака шефа си да й каже точно на кои места да го постави.

  • 10180

    Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита:– Кой автобус чакаш?– Двойката, а ти?– А пък аз двадесет и две.Двете в един глас:– Супер ще пътуваме заедно!!!

  • 12069

    Две блондинки си говорили и едната казала: О миличка кученцето ме избяга !!!!!!!! Другата отговорила : О миличка защо не сложиш обяви???? Другата отговорила: О миличка но кученцето ми не може да чете!!

  • 3033

    Кой е най-краткият виц на света? -Блондинка мисли.

  • 4043

    Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: – Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: – Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: – Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: – Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: – Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! – Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете.

  • 6067

    Една блондинка си поръчала пица по телефона. Когато я попитали на колко парчета да разрежат пицата на 6 или на 12, тя отговорила на 6,защото 12 не може да изяде.

  • 3356

    Блондинка пита шофьор на автобус: – Извинете, спирате ли на следващата спирка?

  • 6171

    Разговор между две блондинки. – Представяш ли си, скъпа… Кокошките помнели по три минути… – Аха, ти затова ли не ми се обади вчера…