1728
Защо блондинките не ползват e-mail? Страхуват се да не бъдат заразени с антракс!
Вицове за блондинки
Две блондинки пътуват с кола в пустинята, и им свършва горивото. Излизат от колата и едната казва на другата -Аз ще взема храната и водата а ти вземи каквото смяташ за най-важно а аз ще вървя пред теб. Тръгват те и по едно време тази която води се обръща и пита. -Защо взе вратата на колата. Втората блондинка-За да може когато ни стане много топло да си отворим прозореца.
Решили блондинките да развенчаят мита за тяхната глупост, събрали се на конгрес, избрали най-умната от тях и я изпратили на изпит. Явила се тя и изпитващият я пита: – Колко е 2+2? – 6. От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс." – Добре де, колко е 2+2? – 5. От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс." – Този обаче е последен. Колко е 2+2? – 4. От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс."
Блондинка звъни в софтуерна фирма: – Програмата ви не работи! Какво да правя? – Прочетохте ли внимателно указанията? – Да, да, направих всичко, както е написано – не работи. – Прочетете още веднъж първата страница. – Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи. – Четете нататък. – Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!