• 2100

    – Защо блондинките носят тесни поли? – За да държат краката си затворени.

  • 1340

    Срещат се две блондинки. Едната оглежда изпитателно другата и учудено възкликва: – Ама, муцка, много щастлива изглеждаш!! Какво се е случило? – Как да ти кажа, муцка…. Миналия понеделник някой звънна на вратата. Отварям аз, а там стои един готин пич и ме пита "Мъжът ти вкъщи ли е?" Отговарям му аз, че го няма, а той ме взема на ръце, занася ме на спалнята и два часа прави секс с мене. …. Във вторник, пак звъни някой, отварям – същият пич. Пак ме пита "Мъжът ти вкъщи ли е?" и когато му казвам, че го няма, пак ме взима на ръце, носи ме в спалнята и три часа прави секс с мене. Вчера, пак същото…Звъни се, отварям – пак същият пич. "Мъжът ти вкъщи ли е?" "Няма го!". Пак ме взима на ръце, пак ме носи в спалнята и прави четири часа секс с мене….. – Муцка, ама това е върха…. – Абе, върха е, обаче оттогава ме мъчи един въпрос.. – Какъв, бе? – Кво толкова иска тоя от мъжа ми…

  • 4259

    Блондинка се явява на изпит в Музикалната академия. Един от изпитващите казва: – Значи Вие сега ще застанете с гръб, а ние ще натиснем един клавиш на пианото и вие трябва да познаете…. Обръща се тя, чува се тон. Обръща се с лице към комисията, поглежда ги един по един и в един момент посочва един от професорите и тържествуващо казва: – Ти го натисна!

  • 8762

    Две блондинки приказват: – Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже? – Да, наистина. – Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за глупости!

  • 10591

    Разговор между току-що запознали се блондинки: – Какво ще правиш в неделя? – Отивам в затвора. – В затвора ли? Какво си направила!? – Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг.

  • 11356

    Защо през първата брачна нощ блондинките непрекъснато гледат навън през прозореца? Защото са чували, че първата брачна нощ била най-хубава.

  • 7947

    – Какво прави блондинка с матрак на автобусната спирка? – Носи всички необходими документи за интервю за работа.

  • 11718

    Въпрос: – Как блондинка праща е-мейл? Отговор: – Написва писмото на лист хартия, опакова го в плик и го пъха в CD-то.

  • 7866

    Изобретения на блондинки: – водоустойчива хавлия; – фосфоресциращи слънчеви очила; – фенерче на слънчеви батерии; – врати за подводница – с фотоклетка; – наръчник за това как да се чете; – надуваема дъска за дартс; – съдържание на речник; – вода на прах; – люлеещ се стол, задвижван от педали; – водоустойчиви пликчета за чай; – ледени кубчета за многократна употреба; – банани без обелки; – сладолед с вкус на ряпа; – Ролс Ройс пикап.

  • 2925

    Брюнетка, червенокоса и блондинка се явяват на тест за интелигентност. Питат брюнетката: – Кое е мъжкото на кокошката? – Петел. – отговаря тя без да се замисля Питат червенокосата: – Кое е мъжкото на патката? – Паток. – бил отговорът след кратък размисъл Накрая питат и блондинката: – Кое е мъжкото на пчелата? – Пчелар. – гордо отговаря тя.

  • 8713

    – Защо блондинките си изгарят езиците, когато ядат супа? – Ами защото като духат супата, по навик си вкарват лъжицата до гърлото.

  • 1003

    Полицай отиват на мястото на пътно-транспортно произшествие. Гледат преобърната кола, а до нея седи блондинка и нервно пуши. – Какво стана? – пита един от полицаите. – Ами карам си аз, не бързам, никого не изпреварвам, изведнъж гледам елхичка, аз наляво, елхичката и тя наляво, аз надясно, елхичката и тя надясно, пак наляво, елхичката и тя наляво… За да не се ударя в елхичката, взех че се преобърнах в канавката… Полицаят: – Ква елхичка бе? Тука в радиус десет километра няма едно дърво. Блондинката: – Имаше елхичка! С очите си я видях! В това време вторият полицай оглежда колата и крещи: – Ква елхичка ма, това е освежителят, дето ти виси на огледалото…

  • 12060

    защо блондинките бягат след баня?защото на душ гела пише Wash and Go

  • 3936

    Една блондинка кара в отсрещното движение.Полицай я спира и пита: -Изжинете госпожо на къде сте тръгнали ? А блондинката отчаяно отговаря: -На където и да съм тръгнала съм закъсняла , като гледам всички се връщат?

  • 9922

    – Какво прави блондинката на жьлт светофар? – Натиска газта и спирачката едновременно.

  • 2419

    Две блондинки си говорят и едната казала на другата. – Абе как ги крадат тези самолети? Като те са толкова големи. – Ти си много тъпа. Не виждаш ли, че като излетат стават малки.