• 2910

    Блондинка влиза в кафене с термос и пита кафеджията: – Извинете, този термос дали ще събере шест кафета? – Да, май ще събере точно шест – отговорил той, след като огледал термоса. – Тогава искам три със сметана, три дълги със захарин и три къси със захар – поръчала блондинката.

  • 5378

    – Как блондинка пали лампата след секс? – Като отваря вратата на колата.

  • 7856

    Две блондинки си говорят: – Вчера видях как сгазиха един коминочистач. – Стига бе, вече и по покривите ли взеха да карат.

  • 7578

    Блондинка пристига в "Бърза помощ" – показалецът на едната й ръка бил целият в кръв. – Как се случи това? – попитал лекарят. – Бях решила да се самоубия… – Като се простреляте в пръста?! – Не, разбира се! Първо бях решила да се прострелям в гърдите, но тъкмо си направих пластична операция за 6000 долара. После реших да се прострелям в устата, но съвсем скоро платих 4000 долара за зъбни протези. Накрая реших, че ще е най-добре да се прострелям в ухото, но си помислих, че сигурно ще е много шумно, за това си запуших другото ухо с пръста…

  • 9266

    Две блондинки гледат филм в киното едната казва на другата: – А бе Буби, винаги съм се питала как правят така че светлините на прожекторите изгасят постепенно? Другата отговаря: – Ами, сигурно дърпат щепсела бавно.

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 7925

    Блондинка звъни в софтуерна фирма: – Програмата ви не работи! Какво да правя? – Прочетохте ли внимателно указанията? – Да, да, направих всичко, както е написано – не работи. – Прочетете още веднъж първата страница. – Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи. – Четете нататък. – Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 4964

    Три блондинки попаднали на остров сред реката и не знаели как да се измъкнат. Тогава дошъл Добрия дух и им обещал да им изпълни по едно желание. Първата казала: – Искам да ме направиш умна, че да се измъкна. Речено-сторено, направила си сал и минала. Втората казала: – Искам да ме направиш по-умна от първата. Речено-сторено и тя си направила лодка и минала по моста. А третата казала: – Искам да съм по-умна от втората. И тогава духът я направил мъж и тя минала по моста.

  • 8911

    – Защо блондинките държат в хладилника празни бирени бутилки? – За да има с какво да почерпят тези, които не пият.

  • 4082

    Блондинка завела дело за изнасилване. Докато давала показания, много псувала и съдията я помолил да не псува, и да обясни какъв точно й е проблема. Тя обяснява: – Абе на мен не ми е че ме е… мен колко са ме ехееее… мен ме е че той ме е, ама казва че не ме е, мен за тва ме е!

  • 10987

    Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата. Сяда брюнетката: – Амии…аз мисля че съм красива.. – Пиууууу. Сяда червенокосата: – Амии… аз мисля, че съм красива… – Пиууууу. Идва блондинката: -Ми… аз мисля…. – Пиуууууууууууу.

  • 11260

    – Какво си казва блондинката, като падне в шахта? – Ей, добре че капака на тая шахта е отворен, иначе никога нямаше да мога да изляза.

  • 4384

    Две блондинки беседват за брака: – Струва ми се,- казва едната,- че бракът прилича на мираж в пустинята: с дворец, палми и камила. Първо изчезва дворецът, след това палмите и оставаш само с камилата.

  • 7175

    – Каква е разликата между блондинка и маса за гладене? – Краката на масата за гладене се отварят трудно.

  • 11714

    Две блондинки се наслаждават на красив залез. – Обожавам природата – казва едната. Другата се изумява: – Учудвам се, мила. След всичко, което е направила с теб?!