• 1175

    Защо борците карат толкова бързо? Ами за да не забравят накъде са тръгнали.

  • 11615

    Мутра отива да си плати телефонната си сметка. Започва да се възмущава по повод сумата за разговори: – В Рим съм звънял – ще платя. В Атина съм звънял – ще платя. Но в ДДС не съм звънял – няма да го плащам!

  • 9103

    Борец влиза в магазин: – Искам да ми продадете онзи акордеон! – На борци не продаваме! – Но как разбрахте,че съм борец? – Само борец може да сбърка радиатор с акордеон!

  • 4388

    Шефът на борците им казал: – Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: – Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? – Хайде, не бъди строг шефе! – помолил счетоводителят. – Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата?

  • 8696

    Някакви обират един тип. За да го сплашат, го топят в кофа с вода да го давят. Вадят го и го питат: – Долари има ли? Изтръсквайки се им отвръща: – Няма. Топват го отново и го вадят: – Злато има ли? – Няма. Топват го отново и го питат: – И левове ли няма? Тариката нервно им отвръща: – Слушайте момчета, или ме дръжте по-дълго под водата, или ме пуснете по-дълбоко. Нищо не се вижда.

  • 3323

    Борец се застоява пред кафе-машина. Пуска монета – пие кафе, пуска монета – пие кафе… Колегата му казва: – Свършвай, че имаме работа да вършим. – К"ва работа бе, докато печеля ще играя!

  • 1589

    Мутрите подарили на шефа си хеликоптер,наложило се да го пратят на курсове.Още първия ден той се пребил.Отиват те да го видят в болницата: -Шефе, какво стана,ние на курсове те пращаме, ти защо се отрепа? -Ами що,що.Защото карам си го аз хеликоптерчето и по едно време нещо много взе да духа и аз бам,изключих големия вентилатор.

  • 6814

    Две борчета вървят и си говорят, единия пита: – Абе брато, кой ден сме днеска? – Ми де да знам, те постоянно ги сменят!

  • 6152

    Един борец харесал мадама. Отишъл при нея и я заговорил: – Да отидем някъде заедно… – Да отидем. – Да се качим в БМВ-то… – Да се качим. – Да отидем вкъщи… Отишли в къщата на бореца и той казал: – Да пийнем по нещо… Доволен, че мадамата изобщо не се съпротивлява, дори се съгласява много лесно с него, борецът продължил: – Да се съблечем… – Да се съблечем.. – Да си легнем… – Да си легнем. – Да загасим лампата… – Да я загасим. – Виж сега как ми свети "Ролекс"-а!

  • 5690

    Катаджията подава на борец новото му свидетелство за шофьор: – Заповядайте книжката си за правоуправление! Честито! – А по завоите кой ще кормува, бе шефе?!?! – пита новозавършилият любител шофьор.

  • 3591

    Питат мутра: – Как се отнасяте към данъчната инспекция? – Като към жена си: малко ме е страх, малко я пазя, малко я хваля и винаги й купувам подаръци, когато искам да скрия греховете си.

  • 769

    Въпрос: Защо борците винаги пътуват по двама? Отговор: Единият да помни къде отиват, а другия защо отиват там!

  • 1913

    Една мутра казва на приятеля си: – Абе, брато, знаеш ли кво пише във вестника? – Кво бе брато? – Пише, че утре е краят на света. – Споко бе, брато, ние сме един век назад, бе.

  • 7204

    Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: – От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: – Момчета аз, ще се оправя със шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: – А бе шефе, питбула много странно гледа! – Що бе да не е умрел!?! – Шефе, ти го каза…

  • 6274

    Обява от мутра: Търся квартира. За реда и чистотата в квартала гарантирам.

  • 4923

    Една мутра се хвали на приятелите си: – Днес си купих от новите мерцедеси. – Кои новите бе? – Абе ВМW им казват.