• 10873

    Две мутри печатали фалшиви банкноти – по 9 лева. Търсили кой да им ги развали по на дребно и след дълго търсене решили да отидат при шефа си. Влязъл едният с пачките и след 10 мин. излязъл ухилен до ушите. – Какво бе, развали ли ти ги? – Развали ми ги като пич – по на 6 и на 3.

  • 7897

    Полицай спира мутра с БМВ, защото не дава път на бързащите зад него линейка и пожарна кола: – Не чуваш ли сирените, бе?! Какво е това?! – ядосва се полицаят. – Как к`во? Аптечка и пожарогасител!

  • 6939

    Полицай спира много натоварено БМВ и казва на бореца, който го кара: – Отвори багажника! Какви са тези Калашници тук? – Какви Калашници, това са калкулатори! – Как калкулатори, бе, това са автомати и пушки! – Аааа, незнам, ние с тях си оправяме сметките…

  • 6682

    В градската баня: – Защо стоите под душа с чадър? – питат един борец. – Забравих си хавлията в къщи.

  • 10211

    Борец отива в родилния дом, за да види първото си дете. Сестрата му показва бебето, на ръчичката му виси номерче. – Я! – възкликва борецът – Ами то чистак новичко, още цената не сте му свалили.

  • 4015

    Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва: – А, ето я табелата. Завий сега на дясно! – Ааа, аз вече на табели не вярвам! – отговорил другият борец – Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то… тоалетна!

  • 1073

    Един борец паркирал на забранено място. Когато се върнал, BMW-то го нямало. – Баварецът…! Къде ми е баварецът…? – развикал се той. Един човек, който стоял наблизо, казал: – Паякът го отнесе. Борецът се замислил и казал: – Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяк не съм го чувал – сигурно е някой нов!

  • 2856

    Две борчета се срещат и едното пита другото: – Защо си с две жалейки? А вторият отговаря: – Вчера баба ми почина, а днес брат ми каза, че и неговата сьщо починала!

  • 6475

    Влиза една мутра в зъболекарския кабинет и сяда на стола. Стоматологът поглежда зъбите, а там диамантени пломби, златни коронки и казва изумен: – При вас всички зъби са наред, какво ви е нужно още? – Кво ме гледаш, поставяй аларма!

  • 5261

    Върви си едно борче по пътя и гледа – друго борче с превръзка на окото. – Картоф, какво стана, нещо сбиване ли, какво… – Абе мани, оня ден казвам аз на Пешо: Пешо, ония там не искам да го виждам повече – а той ми бръкна в окото.

  • 9448

    Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца: – Какво има? – пита бореца. – Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? – го пита този от трабанта. – Ама аз нямам тостер! – му отвръща бореца. – Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер? Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца: – Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? – го пита този от трабанта. – Ама аз нямам печка! – му отвръща бореца. – Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? – се възмущава човека. Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този път бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва: – Какво искаш? – Няма ли да ме помолиш още нещо? – го пита бореца. – Ееее! За това ли ме изкара от банята? – се възмущава човека с трабанта…

  • 11792

    Минава доктора на визитация и като минава през стаята с новородените бебета едно от бебетата се надига и му вика: – Докторе едно шахче? Гледа го доктора и си вика – абе това е едно новородено ще го бия, но – доктора на втория ход е мат. Доктора си мисли: – Абе това бебе е много умно като порасне ще стане вундеркинд, не може така, ще му махна 20% от мозъка. Махнал му го. Бебето спи 4 часа и когато доктора пак минава на визитация бебето пак: – Докторе, едно шахче? Той пак се съгласява, нали все пак му е махнал 20% от мозъка, но доктора пак е мат, но този път на 4 ход. Мисли си: – Ааа, така не може, ще му махна 50% от мозъка. След операцията бебето спи 6 часа и като минава доктора пак – Докторе, едно шахче? Доктора и този път става мат на 8 ход. И решава да махне целия мозък на бебето. Бебето спи 24 часа и когато доктора минава на визитация бебето вика: – Докторе, една борбичка?

  • 10806

    В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога: – Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза. За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: – Боже, моля ти се нека ми стигне пенсията и този месец за хляб, и за мляко, и да мога и тока да платя… Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: – На ти сто марки и стига си занимавал Господа с глупости!

  • 2457

    Срещат се две мутри в дискотеката. Единият казва на другия: – Знаеш ли, че неотдавна ходих в Лувъра, за малко да купя "Джокондата". – Що замалко, бе? Парите ли не ти стигнаха? – А, не, на жената не й харесаха разцветките…

  • 1574

    Две мутри слизат от мерцедес пред изложбена зала.Влизат вътре и виждат една картина. Викат човека, който работи и го питат:– Колко струва? – 200 000, но не се продава. – Ще ви дадем 2 пъти повече. – Е, добре. Излизат и единият казва: – Добре, брато, купихме картичката, сега да купим и подаръка.

  • 3732

    Влиза в железария един борец и казва: – Брато дай един хляб бе! – Ама господине тука хляб не се продава… – отвърнал продавача смаян. Борчето повторило още един, два пъти, но отговорът на желязаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила физиономията на продавача. На дргия ден влиза пак и пак иска хляб. Железаря отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой. На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал: – О-о-о-о! Господине ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен. А бoрчето отговорило: – Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко!