• 2472

    Отива една мутра в театър и казва на продавача на билети: – Дай ми два билета. – За "Ромео и Жулиета" ли, пита продавачът? – Не бе тъпак, за мене и гаджето!

  • 11661

    Девизът на борците е: Всяка прочетена книга – една забравена хватка!

  • 2554

    Един борец цял ден мъкне със себе си тухла. – Какво става бе, Пешо? – пита го шефът. – Продавам къщата. – А за какво носиш тая тухла? – За мостра.

  • 1175

    Защо борците карат толкова бързо? Ами за да не забравят накъде са тръгнали.

  • 3324

    Една мутра влязла в бар, забелязала две блондинки да стоят в ъгъла и да си говорят. Зачудил се как да ги заговори, отишъл до тях, извадил пистолет и застрелял едната от тях в главата. Докато тя се свличала на земята казал на другата: – Тази вечер ми изглеждаш доста самотна…

  • 5088

    Заможен борец застрахова имуществото си в къщи (компютър, телевизор, уредба…). Застраховали всичко, и докато бореца попълвал документите, сина го прекъсва: – Тате, а локмена шъ застаховаме ли…

  • 11253

    – Защо борците си правят кръгли къщи? – За да не ги пресрещнат на ъгъла.

  • 1645

    Два бандита се возят в мерцедес. По едно време гледат на едно кръстовище нещастен Запорожец. Решили да се изгаврят със собственика, засилили се и го блъснали в предницата. Собственика на Запорожеца слязъл, извадил една картечница от багажника, насочил я към тях и ги накарал да слязат. – Сега единият да чука другия на капака на Мерцедеса! – заповядал той. Пътуват след това бандитите и в колата цари тягостно мълчание. След известно време единият се обръща към другия и казва. – Е, сега вече не сме само мафиози! Сега сме едно семейство!

  • 2600

    Две борчета седят на плаж в Приморско и едното говори на другото: – Е-е-х, ако знаеш миналата година колко добре си прекарахме с жена ми… Плувахме в морето, пекохме се, заравяхме се в пясъка… Тая година ще отида да я изровя.

  • 190

    Мутра с чисто нов мерцедес се движи по улицата и където види кола се блъска в нея. Застига го негов колега с BMW. Спуска прозореца и пита: – Компир, кво правиш, бе? Що си чупиш колата и удряш другите? – А за кво ми е тогава тоя мерник отпред, бе тиква?….

  • 3867

    Шефа на една мутра го извикал и му казал: – Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: – Какво си взе? – Храна. – За какво ти е? – Да ям по пътя. – Добре. Какво друго? – Вода. – За какво ти е? – Да пия по пътя. – Добре. Друго? – Една врата на кола. – Врата?! Че за какво ти е? – Като ми стане горещо, да отворя джама!

  • 10161

    Психиатър обяснява на свой колега: – И така, правя на пациентите си теста на Роршах – размазвам на един лист мастилено петно и ги питам какво виждат. Склонните към убийство виждат кръв, сексуалните маниаци виждат голи жени и пр. Колегата му решава да опита този тест. Пациентът му е от новите бизнесмени. Докторът размазва мастилено петно и му го показва. Бизнесменът се вторачва в него и казва: – О, не, в никакъв случай не мога да заплатя толкова много!

  • 5972

    Мутра спуква гума на магистралата. Слиза от колата, отива до багажника и вади една пушка. Започнал да стреля по спуканата гума и се чудел защо не се помпи. Стрелял по останалите гуми, но и те се спукали… Мутрата се почесал по главата учудено и казал: – Шефа пак ме излъга, каза че пушката била помпа…!?

  • 6849

    Борче си купило нов джип. След една седмица го връща в магазина, защото джипа имал проблеми със скоростната кутия. Дали му хората нов джип. След една седмица пак го връща със същия дефект. На третия джип решили да проверят, какво става и го помолили да обясни как кара джипа. – Ми кво, кефим му се! Изкарвам го на магистралата и раз – първа скорост – газ, газ – шат втора скорост, пак газ, газ, трета, четвърта и накрая като включа на R за ракетна и скоростната кутия се скапва.

  • 4923

    Една мутра се хвали на приятелите си: – Днес си купих от новите мерцедеси. – Кои новите бе? – Абе ВМW им казват.

  • 11485

    Две мутри се качват по стълбите към офиса… Отгоре се чува стрелба и тупурдия, покрай тях се изтъркулва една отрязана глава. И двамата се спират и я проследяват с поглед. Единия казва: – Абе Картоф, тва май беше боса, а? Другия продължава да следи падащата глава и отговаря: – Стига бе Буца, шефа не се ли сещаш колко е по-висок…