• 7837

    Двама борци си говорят: – Знаеш ли, че жена ми вчера имаше рожден ден? – Еми, това е хубаво. И какво и взе? – Ами, пет лева от портмонето.

  • 9188

    На един борец му се родило дете и той отишъл до болницата, за да разбере какво е. – Момиче, две и петстотин – казала акушерката. Борецът бързо й отвърнал: – На ти пет, дай си ми детето.

  • 3374

    Борци отиват на светско парти и веднага си намират столове, сядат около шведската маса и се нахвърлят на яденето. Като ги видели, някои от присъстващите възнегодували: – Чакайте, бе! Що сте насядали така? Това е шведска маса! – Добре бе началник, като дойдат шведите ще станем – отвърнали невъзмутимо мутрите.

  • 5822

    – Знаете ли какво е да спиш с борец? – Все едно да падне върху тебе гардероб, и да ти опре ключа.

  • 770

    Мутра пука гума на чисто новото си BMW. Слиза да я сменя. В същото време минава циганин на колело: – Шшш, бате! К`во прайш, ве? – Смъквам гумата. Циганинът слязъл от колелото, отишъл пред колата и баааам – предното стъкло с лакът. – Аз пък ще смъкна касетофона!

  • 3591

    Питат мутра: – Как се отнасяте към данъчната инспекция? – Като към жена си: малко ме е страх, малко я пазя, малко я хваля и винаги й купувам подаръци, когато искам да скрия греховете си.

  • 334

    Мутра отива на среща с директор на предприятие. Влиза при секретарката и пита, дали директорът е там. – Ами Господин Директорът в момента не е тук. Ако искате оставете си телефона и ще ви звънна, когато се върне. – Ти да не си луда, ма! Хиляда марки съм дал за телефончето, а ти искаш да ти го оставим…

  • 1589

    Мутрите подарили на шефа си хеликоптер,наложило се да го пратят на курсове.Още първия ден той се пребил.Отиват те да го видят в болницата: -Шефе, какво стана,ние на курсове те пращаме, ти защо се отрепа? -Ами що,що.Защото карам си го аз хеликоптерчето и по едно време нещо много взе да духа и аз бам,изключих големия вентилатор.

  • 11409

    Двама борци си говорят: – Пешо, виж какво пише автора на вестника за нас. – Ще видиш какво ще пише утре за него…

  • 6780

    Две мутри играят карти. Единия казва: – Пич, нещо ми мина през главата! – Брато, простреляха те!

  • 4746

    Двама борци решават кръстословица: – Как е "спортно равенство" с две букви, първата е "О"? – 0:0 бе, идиот!

  • 1203

    в BMV седят двама,в костюми,при затворени прозорци,а навън е + 40 градуса.По едно време: -Пешо, хайде да отворя прозореца. -Не може! -Хайде де! -Казах, че не може. -Защо? -Нека всички мислят, че имаме климатик!

  • 5201

    Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: – А бе, Репа ти що си си запушил ухото? – Ти си много тъп бе! Ми как що бе – да не изтича информация!

  • 2856

    Две борчета се срещат и едното пита другото: – Защо си с две жалейки? А вторият отговаря: – Вчера баба ми почина, а днес брат ми каза, че и неговата сьщо починала!

  • 9407

    Мутра кара мотоциклет в гората. Изведнъж от едно дърво се чува глас: – В тази гора не може да се кара мотоциклет. Трябва да те глобя! Поглежда мутрата нагоре, сред клоните на едно дърво се скрил горският. Мутрата гаси мотора и казва: – Абе, я ходи се… Сега ще слезеш от дървото и ще дойдеш да го духаш… Горският: – Ти луд ли си, бе? За кого работиш? – За Компира! Горският вади мобифон и се обажда в министерството. – Да шефе, разбираш ли, тука някакъв в гората… с мотоциклет… Да бе… Казва че работи за някакъв Компир. Да. Ами да. Ама как така… Добре. Добре бе, слизам, слизам…

  • 6814

    Две борчета вървят и си говорят, единия пита: – Абе брато, кой ден сме днеска? – Ми де да знам, те постоянно ги сменят!