Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11913

    – Вие сте толкова очарователна! За какъв малък дефект споменавахте в обявата за запознанства? – Дефектът ли? Той сега е на училище.

  • 5085

    След рухването на тоталитарния режим един големец отишъл заедно със сина си на гости на властващ диктатор. Още при влизането диктаторът поздравил високо: – БКП! Големеца отвърнал на поздрава: – ДКМС! Гостували що гостували и си тръгнали. Като се отдалечили, синът учуден попитал баща си какво означават тези инициали БКП и ДКМС. Бащата обяснил: – БКП – това е "Бягай крий парите", а ДКМС – "дреме ми на капата, мойте са скрити".

  • 1771

    Иванчо се оправдава пред баща си: – Учителят се заяжда с мен, каза че нищо не разбирам от математика. После ми написа в бележника някаква цифра.

  • 10910

    Влакът влиза в гарата и кондуктурът обявява: – Пилзеен! – За мен две бутилки! – поръчва един от пътниците.

  • 2337

    На изпит в медицинския институт студент отговаря на въпрос: "Признаци на бременността". Отзад му подсказват: "Окапване на косата, изкривяване на краката и голям корем…". Студентът повтаря всичко това пред професора, той става прав и пита: – Колега, косата окапала ли ми е? – Окапала е. – Краката криви ли са ми? – Криви са. – Корема голям ли ми е? – Голям е. – Е, като родя елате да ви пиша тройка.

  • 6936

    Влиза притеснен човек при психиатър и разказва: – Положението е нетърпимо. Ще ме уволнят. Не се наспивам – тъкмо затворя очи и идва Клаудия Шифър. "Ще ме чукаш" казва. "Няма не мога, няма недей!". Оправям я, заминава си и ето я Наоми Кембъл. "С Клаудия Шифър можеш, а с мене не можеш. Така ли?" Оправям я и нея и ето я Линда Еванджелиста. "Да не чувам НЕ" – ми вика и се съблича… – Спокойно! Към колко часа идва Линда Еванджелиста? Един и половина?- казва докторът, – Това е много известен случай. Писал съм учебник. Значи, когато дойде Линда Еванджелиста и казвате – "Ето телефона на доктор Иванов. Той ще ви оправи". – Вие ме спасихте! – казва пациентът и си отива. Влиза следващият и започва: – Ужас! Не мога да се наспя. Тъкмо затварям очи и се озовавам на гарата в Русе. До мен полицай и войник с куче. Насочват оръжие и казват: "Виждаш ли ги тия десет вагона почвай да ги буташ към София!" И аз ги бутам, бутам и тъкмо стигам Централна гара и будилникът звъни. – Спокойно! – казва докторът, – Всичко е под контрол. Къде е най-големият зор? – Е, ми, някъде към Горна Оряховица. – Отлично! Казвате на униформените лица: "Сега ще дойде доктор Иванов и той поема пет вагона, аз – другите пет!" – Докторе, вие сте гений! – Работим, работим – казва скромно докторът, – между другото, към колко часа стигате Горна Оряховица? – Към един и половина… – Е, тогава не мога. Чакам Линда Еванджелиста…

  • 6816

    По коя тема ще говориш, Петко? Забележи, че само на теб давам избор по какво да те скъсам! Учител по биология

  • 2364

    Въпрос: Колко зъба трябва да има идеалната тъща? Отговор: Два. С единия да отваря бирата на зет си, а другия да я боли.

  • 7581

    Героинята е една от многото смели българки с нежни души Ученически

  • 8330

    – Скъпи, от колко време се познаваме и имаме сериозни отношения с теб… Не мислиш ли, че е време да ме запознаеш с роднините си? – Ами щом искаш… Само трябва жената и децата да се върнат от почивка.

  • 9694

    – Пешо, щастлив ли си от женитбата си с Катя? – Наполовина. – Не те разбирам! – Ами аз съм женен, а тя е щастлива.

  • 10952

    Срещат се двама приятели. – Вчера те търсих цял ден, къде беше? – А, с жена ми ходихме в зоопарка! – И кво? – Е, кво, кво, приеха я!

  • 2467

    При психиатъра: – Докторе, говори се, че вие просто четете всичко в женските сърца. Вярно ли е? – Госпожо, при сегашните деколтета това никак не е трудно.

  • 610

    Домакин се хвали на госта си: – Този коняк е на 12 години! След което му налива само половин пръст в чашата. Гостът гледа и мърмори: – Много е малък нещо като за възрастта си…

  • 4342

    Лекар пита пациент: – Тази операция е доста скъпа, ако се окаже нужна – ще можете ли да я платите? – А ако не мога да я платя, ще се окаже ли нужна?