Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8537

    Майка увещава дъщеричката си: – Трябва да си изяждаш супата! Знаеш ли какво става от момичетата, които не си изяждат супата? – Знам, разбира се! Манекенки!

  • 3365

    Да вземем един безкрайно дълъг проводник… например един метър. учителка по физика в Плевен

  • 2573

    Ванка, може ли една пържена скумрия, печена на грил? Поръчка на сервитьор в р-т "Рибарска хижа" в "Албена"

  • 61

    Пиян се качва на такси и казва на шофьора: – Карай ме у дома!.. – А по-точно? – Ами,.. в хола…

  • 5782

    "Ако неможете да прочетете какво пише тук значи сте попаднали на подходящото място!" Реклама на магазин"Оптика"

  • 3611

    – Моят мъж всяка сутрин бяга против инфаркт! – При коя?

  • 2602

    Попитали радио "Ереван": – Могат ли да се правят мозъчни операции на политици? От радиото отговорили: – Изключено! Никой хирург не се занимава с дърворезба!

  • 1158

    -Г-не,може ли да се мръднете малко? -Преча ли? -Да. -То и вкъщи е така… г-н Петков-ГПЧЕ Ст.Загора

  • 11737

    Игра за наркомани: Нужни са стая, два стола, много хашиш и двама наркомани. Сядат, надрусват се яко и после единият излиза от стаята. Другият трябва да познае кой от двамата е излязъл.

  • 5409

    Пациент позвънил на лекаря си, за да си запише час.– Извинявайте, отговорила му дежурната сестра, но можем да ви приемем не по рано от след две седмици.– Но до тогава аз може и да умра.– Няма проблеми. Жена ви ще се обади да отмени часа.

  • 5593

    Ученикът спи и гледа през прозореца! Забележка в ученически бележник

  • 9218

    Съществуват 5 категории лица използващи компютри: хакери, програмисти, юзери, ламери и счетоводители.

  • 5870

    Рано пиле – рано пее, но и рано го колят.

  • 11130

    Мутра оглежда брошури за ваканции. Вижда ваканция в Гърция и казва: – За тези руини трябва да дават 20% отстъпка.

  • 6684

    Две мишки си говорят: – Ако знаеш, мила, снощи с какъв мишок спах: един такъв с дълги и лъскави косми, голям, хубав… Обаче имаше крила! – Хаха, ми спала си с прилеп, ма! – Да бе! Той ми каза, че е летец!!!

  • 4878

    Един черен жребец препускал през пустинята-седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: – Слушай к"во, искам да ме напоиш, да ме нагостиш, и утре рано сутринта да ме събудиш защото страшно бързам! Бармана така и направил, напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Коня се събудил разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: – Еееее, каъв тъп барман – събудил е друг кон!