Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10731

    Две врачки се срещат и едната пита другата: – Кво става ма? Другата й дава ръка с дланта нагоре: – Познай.

  • 4184

    Една блондинка застанала сред полето в лодка и гребе. Минава друга блондинка и започва да крещи: – Безсрамница! Ти срамиш всички блондинки по света! Само да можех да плувам, щях да ти кажа на тебе…

  • 11107

    "Ела по-близо, не се надценявай…" Надпис над писоар в мъжка тоалетна.

  • 1347

    Не стига, че мъжът ми умря преди десет години, ами сега и овцете ми се отровиха. Баба в репортаж, излъчен в новините на бТВ, 07.06.2002

  • 3306

    Мама Зайка видяла ловец и казала на зайчетата си: – Веднага да си запушите ушите! Сега няма да ни уцели и така ще се разпсува…

  • 10136

    – Димов, откъде намери тази юбилейна запалка, че ми даде с нея да си запаля цигарата? – Защо пък юбилейна? – Ами, пали веднъж на 30 пъти.

  • 1859

    Момчетар не чукайте компютрите – с тях трябва да се отнасяте нежно. В час по информатика

  • 44

    Жабата видяла шарана да се припича на слънце в една плитчина и го попитала: – Какво правиш тук? – Чакам да дойде някой рибар. – Защо, да не ти е омръзнал живота? – Не, комбина сме с крокодила, аз съм примамка.

  • 11314

    Педалите ще се завъртят отново. Заглавие във в. Авто мото свят бр. 3 2000 г.

  • 9605

    Сър Джон се жени. Спретват бурен купон по случая, след което гостите му решават да продължат веселбата в кръчма, а от там отиват на публичен дом. За всеобща изненада, заварват и сър Джон в публичния дом. – Какво правиш тука? Нали току-що се ожени, имаш прекрасна жена? – Да, обаче тя се умори от тържеството и като се оттеглих в спалнята, я намерих там дълбоко заспала. И си помислих – струва ли си да я будя заради някакви си 20 лири?

  • 10066

    – Докторе, ако трябва – ще откажа пушенето? – Късно е вече…

  • 9589

    -Докторе, вчера получих киселини! -оплаква се пациент. -Бъди сигурен, че пратката не е от мен.

  • 6508

    Двама пияни се прибират от разпивка. Карат си колата и шофьорът попитал: – Не сме ли вече в града? – О, в града сме вече. – Е, по какво позна? – Ами вече мачкаме хора.

  • 5608

    Викторе, раздели дъската на две равни части, избери си по – голямата и пиши на нея! Начало на изпитване

  • 10777

    – Що е то целувката? – Устен договор за даване на долния етаж под наем.