Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4032

    Журналистка пита 3-ма души "Оптимист ли сте или песимист?" Първия отговаря, че е оптимист. Втория отговаря, че е песимист. Третия казва, че е реалист. "И каква е разликата" – пита учудената журналистка. Отговор: Оптимиста изучавал английски език, песимиста – турски език, а реалиста – автомат "Калашников".

  • 7114

    – Докторе, наистина ли има полза от акупунктурата? – Разбира се! Да сте виждали болен таралеж?

  • 5100

    Направо не разбирам, как може да ме боли главата. Уж е само една кост, а ме боли… Ученик

  • 3557

    Малко момче отива с майка си на паэар.Вижда сергиите с колела и се обръща към нея: -Мамо,купи ми колело!-помолило я то. -Няма! -Тогава като се приберем в къщи ще играем на една игра. Майката се съгласила и като се прибрали,детето каэало на майката да се съблече и да легне на леглото.Тя се учудила много,но решила да види на какво си играе синът й.Момчето облякло халата и пантофите на башта си,иэляэло от банята и каэало: -К`во си легнала като стара кранта ,ставай и се обличай да идем да купим на детето колело!

  • 4390

    Баща се кара: – Не ме интересува, че си вече на 16 години. С този грим и с тази минипола няма да отидеш на купон. Разбра ли ме, Евгени?

  • 2830

    Учителката по рисуване на Иванчо казала на учениците да нарисуват по една гъба и да напишат името й.Всички започнали да рисуват и г-жата минала да ги разгледа.Стигнала до Иванчо и го попитала: -Каква е тази гъба-ебач? -Еми,всеки ден мама и леля като ходят за гъби и казват,че може и да намерят някой ебач!

  • 1892

    Един ден Чапай отишъл на нивата и вижда една лопата и на нея бележка: "Чапай, ако обичаш ми донеси лопатата защото си я забравих. Подпис: Петка". На другия ден Петка отива на нивата и гледа – лопатата си стои, а върху нея нова бележка: "Съжалявам, Петка, ама не можах да намеря лопатата ти. Подпис: Чапай".

  • 2410

    Ало, мамо, прибирай се по-бързо, защото не мога повече да чакам. Искам да ходя на занималня. Не ме интересува, че е рано. Моля те, прибирай се. Моля те, мамо. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9774

    През нощта ще бъде ясно и слънчево. Синоптична прогноза по БНР

  • 4569

    Женитбата е като да идеш на ресторант с приятели – поръчваш си каквото ти харесва, а после гледаш – тяхното е по-хубаво.

  • 8

    Мъж се спира пред един просяк на площада и го пита: – Защо си сложил десет шапки пред себе си? – Защото, когато преди години започнах да работя само с една, бях твърде наивен, като мислех, че тя ще може да ме изхранва.

  • 4959

    Пиян се прибира посред нощ, а жена му го чака зад врата с точилката. Той я прегръща и започва да й говори любовно: – А ти, скъпа, все месиш, месиш тесто…

  • 7648

    Ние, възрастните, сме колчетата, а вие, децата, сте доматите, които ние придържаме Учител по хореография от Ст. Загора

  • 5780

    Малко момче звъни на вратата на съседа. Когато врата се отваря то изрецитирва: – Чичо Пешо, мама каза да ти предам, че тате е за риба, а аз слизам да си играя на пясъка пред блока!

  • 4115

    Пуйка следотърсач надушва стопанина си от километър Заглавие

  • 11485

    Две мутри се качват по стълбите към офиса… Отгоре се чува стрелба и тупурдия, покрай тях се изтъркулва една отрязана глава. И двамата се спират и я проследяват с поглед. Единия казва: – Абе Картоф, тва май беше боса, а? Другия продължава да следи падащата глава и отговаря: – Стига бе Буца, шефа не се ли сещаш колко е по-висок…