Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4038

    – Искам бисерната огърлица, която слагам в първо действие, да бъде истинска! – капризничи актрисата. – Добре, ще бъде истинска,- отговаря ехидно режисьорът,- както и отровата в последното действие!

  • 2430

    Ученика, пиши по-четливо на тая дъска. Какво си ми ги нацвъкал като гларусите… Учител, НЕГ, Бургас

  • 4976

    Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад.

  • 2359

    Тежко болен пациент лежи в голяма болница. Двама доктори седят до леглото му и оживено спорят за диагнозата. При тях ида трети доктор и се опитва да ги успокои.– Колеги, нека не се караме. Аутопсията ще покаже кой е бил прав.

  • 9771

    Момченце държи снимка на младоженци и разпитва майка си: -Мамо, защо булката е облечена в бяло? -Защото бялото е символ на радостта,щастието и безгрижовността… А защо тогава младоженецът е облечен в черно?

  • 8308

    Един катаджия пътувал към София. По едно време попаднал на задръстване. Тръгнал напред да види каква е причината. Стигнал до началото на задръстването и видял една кола, която се движила напре-е-ед-наза-а-ад. Спрял я той и от там се показала чаровна блондинка. – Какво правите? – попитал катаджията. – Засилвам се да полетя – отговорила блондинката. – Защо? – Искам да отида в София, а на онази табела е написано "София" и има нарисувана стрелка нагоре.

  • 214

    Това тука съм го извадил за общо удоволствие.. Учителски

  • 2219

    – Мамо, искам да се женя. – Рано ти още, сине, малък си! – Как малък, на 38 години съм! – Ама нали се бяхме разбрали, че няма да се жениш преди да завършиш осми клас?

  • 2851

    Едно дете вика от площадката към осмия етаж: – Мамоооо, мамоооо! Майката накрая се показва и пита: – Кажи, детето ми, какво има? – Викни тате!

  • 5201

    Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: – А бе, Репа ти що си си запушил ухото? – Ти си много тъп бе! Ми как що бе – да не изтича информация!

  • 1838

    Лекарят предупреждава пациент: – Внимавай! Както си я подкарал, няма да доживееш до смъртта си!

  • 5335

    – Аз направих нещо, което трябва да ти кажа – започва да се обяснява адвокат на съдружника си. – Аз, аз, аз… Вечно "аз" казваш! Че не сме ли съдружници? Би могъл поне веднъж да кажеш "ние"… – Ами дoбре, щом искаш така да го кажа: Ние сме забременили секретарката.

  • 3359

    По време на парламентарното гласуване председателстващият помолил помощника да извика депутатие от бюфета, защото нямало кворум. – А какво да им кажа, за какво ще се гласува? – попитал помощникът – Как за какво?! – учудил се председателстващият. – Разбира се, че "За".

  • 5014

    Ню Йорк закъснява спрямо гринуичкото време, защото Америка е открита много по-късно. Ученически / кандидатстудентски

  • 8170

    Разликата между свинята и мъжа е: Свинята като се напие не става мъж.

  • 4989

    Из обяснения на катастрофирала шофьорка: "Докато карах с превишена скорост, навлязох в насрещното платно, закачих две коли, качих се на тротоара, прегазих една будка, закачих някакви сергии, пак се върнах на платното, ударих един камион, след което загубих контрол над машината".