Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11107

    "Ела по-близо, не се надценявай…" Надпис над писоар в мъжка тоалетна.

  • 7028

    Заминал Василий Иванович Чапаев в Англия, опит да обменя. Връща се, на летището го посреща Петка. А Василий Иванович излиза от самолета в смокинг, след него 20 броя куфари носят, от багажния отсек Мерцедес подкарват… – Откъде толкова пари, Василий Иванович?! – Виждаш ли, Петка, седнахме с техните лордове покер да играем. Един ми вика: "Каре аса!". А аз: "Покажи!". А той ми вика: "Ех, Василий Иванович, ние все пак тук всички сме джентълмени!". И като ми тръгна една карта…

  • 10363

    Някакъв човек отишъл да лови риба, и в храстите до реката намерил запечатана бутилка. Отворил я, а оттам излязъл един джин и му казал: – Затова, че ме освободи, ще ти изпълня едно желание. Казвай какво искаш. – Искам всичките полицаи в тая страна да са умрели, и да ги видят как плават в ковчези по реката! – Ама защо така, някои от тях може да са хубави хора. – Добре тогава, нека добрите да са в хубави ковчези!

  • 4672

    Млад поет чете новото си стихотворение на приятеля си и му казва: – Ти си първият, на когото го чета! – Лъжеш! Тогава откъде ти е тая синина под окото?

  • 2320

    Защо прокажените не могат да карат кола?Защото краката им остават на педала за газта.

  • 1538

    Крикор и Гарабед решили да крадат луканките от един балкон. Качил се Гарабед на балкона и започнал да ги подхвърля на Крикор, но в това време ги видял дежурният полицай: – Какво правите бе, вие тука? – Слагаме украса за Нова година, г-н старшина. – Е, тя Нова година я посрещахме оня ден, бе. – Гарабед, сваляй украсата, закъснели сме, хората са я посрещнали Новата година още оня ден! – провикнал се Крикор.

  • 11492

    В ресторанта: – Донесете ми, моля, девет големи коняка… Благодаря ви. А сега махнете първия и последния. – Защо? – Първия трудно влиза, а от последния оглупявам.

  • 7934

    Блондинка чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Блондинката си мисли "… Горкият човечец…"

  • 6787

    – Сине, виж баща ти дали се връща от кръчмата. – Да, мамо, идва си. – По кой тротоар върви? – И по двата – отговаря зясмяно момчето.

  • 7806

    Крискооо, ше изкараш пенсия в 4 клас, ако не се научиш на будители!

  • 4401

    Прибира се Петров вкъщи рано сутринта, и чува жена си да говори по телефона: – Ало, оръжейния магазин ли е? Искам да купя един пищов. С доставка у дома, на името на вдовицата Петрова…

  • 5529

    "Г-н Продев се опитва да повдигне равнището на своя орган.. ."Коментар на в-к "Демокрация" за редакционна статия във в-к "Дума"

  • 7107

    По съветско време един руснак решил да се избудалка с КГБ. Звъннал от уличен автомат: – Ало, КГБ ли е? – Да. – Лошо работите, другари, лошо… След един час пак решил да си направи майтап. Пак звъннал: – Ало, КГБ ли е? Отзад някакъв здравеняк го тупа по рамото: – Да, КГБ e. Както можем, така работим…

  • 4610

    – А вие, госпожо, се нуждаете от почивка. – Докторе, погледнете ми езика! – Той също се нуждае от почивка.

  • 2141

    В Холандия са намерили кардинално решение на въпроса как да се накарат децата да си мият редовно зъбите. Малко коноп в пастата за зъби – и дечицата по цял ден се търкат с удоволствие!

  • 4403

    Рита топка в коридора на училището. Казва, че така е научен в къщи. Забележка в бележник на ученик от СМГ