Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9800

    Американски фермер пристига при свой български колега на гости. След дълго ядене и пиене американецът поискал да разгледа фермата на домакина. Показва българинът доматите, краставиците, лукът и зелето, а чужденецът се учудва: – Това ли е фермата? Аз в мойта ферма, като се кача на колата, пътувам три дни. – О! Из преди години имах такава кола – казал нашият човек.

  • 9039

    На коктейл. – Скъпа, – казва една от гостенките на своя приятелка – удивлявам се колко равнодушно гледаш, как мъжът ти в твое присъствие тича по жени… – Виждаш ли, мила, – отговаря другата – и моето куче непрекъснато тича по колите, но това не озаначава, че ги кара…

  • 5154

    От фронта съобщават в щаба, че готвачът на трета рота е убит – прегазил го е танк. – Иди да съобщиш на жена му – казва ротният на някакъв редник. – Но внимавай, глупако! Да й предадеш новината внимателно, тактично! Редникът отива в дома на покойника. Посреща го съпругата. – Вашият съпруг, мила госпожо, беше нисък и дебел, нали? – пита войникът. – Да, защо? – Защото сега е… висок и слаб!

  • 5830

    "Не бойте се, виетнамци!Долни Окол е с вас!" Лозунг на селския площад по време на войната във Виетнам

  • 12070

    Две блондинки пътуват с кола в пустинята, и им свършва горивото. Излизат от колата и едната казва на другата -Аз ще взема храната и водата а ти вземи каквото смяташ за най-важно а аз ще вървя пред теб. Тръгват те и по едно време тази която води се обръща и пита. -Защо взе вратата на колата. Втората блондинка-За да може когато ни стане много топло да си отворим прозореца.

  • 5435

    Някакъв пресича границата с торба на рамото. Митничарите питат: – Какво носиш? – Храна за канарчета. – Я да видим ние… Ха, че това е кафе бе! – Е, и? – Ами канарчетата не ядат кафе. – Да стоят гладни тогава!

  • 5772

    Физик обяснява на позната дама: – Виждате ли, електричество може да се получи чрез триене. Ако погладите котка по козината в тъмна стая, ще забележите да изскачат електрически искри… – Боже мой! – изумява се дамата. – Колко ли котки държат в електростанцията!

  • 6685

    Попитали радио Ереван какво ще се случи, ако всичката глупост от парламента изчезне.– Нищо в природата не се губи. – отговорили от там. – Като изчезне от някъде, ще се появи на друго място. И там ще бъде новият парламент.

  • 4212

    …хайдутите хващали гората когато имали проблеми в семейството! Из класно по литература

  • 3924

    Един терорист по време на полет се изправя, вдига една спринцовка и казва: – В тази спринцовка има вируса на СПИН, който ми се противопостави ще му го инжектирам! Българин съвсем спокойно става, взема спринцовката и почва да се боцка. – Какво правш, бе човек? – изумен е терориста. – Спокойно, ползвам презервативи – невъзмутимо го успокоява българина.

  • 8991

    Не ме гледайте какво говоря! Следете мисълта ми, там, където я има Доцент от СУ

  • 8500

    – Това е същият ръкопис, който отхвърлих миналия път, нали? – пита редакторът. – Да – отговаря авторът. – Тогава защо ми го носите пак? Да не би да си мислите, че ми липсва? – Защото сега вече имате опит – отговаря авторът. – А преди три години едва започвахте…

  • 53

    По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: – Е, сядай и пиши обяснения! – И кво да пиша? – Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. – Кво си написал бе, идиот такъв? – Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".

  • 1940

    Двама министри излизат от сградата на Народното събрание и виждат един просяк на ъгъла. По-младият, вишист от Лондон, е за първи ден на работа и пита по-възрастния: – Колега, имате ли представа защо този човек седи там така с протегната ръка? – пита неразбиращ. – Не знам! – отговорил също неразбиращ другият. – И аз се чудя. От осем години работя в МС и той все тука седи и чака.

  • 279

    Бракоразводен процес. Съдията пита жената: – Защо искате развод? – Защото той не ме задоволява вече! Женски глас от залата: – Интересно, всички задоволява, а нея не! Мъжки глас от залата: – Абе, нея никой не може да я задоволи!