Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6951

    Срещат се две ченгета на улицата. Изведнъж единият вижда златен часовник Ролекс на ръката на другия. – А!!?? Кво е това? Да не си взел премия? – Аха… – Кво, хвана някой голям бандит ли? – Не, пуснах го….

  • 5497

    Мъж се връща от работа и заварва гол мъж, който седи на леглото му и жена си, която се крие в гардероба. Разярен той вика: – Абе жено, колко пъти да ти казвам! Ти стой в леглото, а той да се крие в гардероба!

  • 6035

    А сега деца, след като написахме тропическите плодове ще напишем и нормалните … " Учителка по Английски от " Частната гимназия по информатика и засилено изучаване на чужди езици"

  • 6960

    Професорът: – В нашата поредица от лекции за основните етични понятия днес ще се занимаем с темата "Лъжа". Някой от вас случайно да е чел книгата ми по този въпрос? Всички студенти вдигат ръка. – Отлично! Имаме чудесна реакция. Книгата още не е излязла.

  • 6497

    Един папагал постоянно поръчвал въглища и ги изсипвал върху колите на господаря си. Един път изсипал въглищата върху най-хубавата му кола. Господарят му се ядосал и го закачил до иконата на Исус Христос. Папагалът го попитал: – Ти от колко време си тука? Исус Христос отвърнал: – От 1000 години. Папагалът казал: – Леле, пич ти колко въглища си поръчал, бе?

  • 446

    Срещнали се четирима психиатри. Един от тях казал: – Хората идват при нас със страховете и притесненията си, а когато ние имаме проблем, няма с кого да поговорим. Друг казал: – Защо сега не споделим какво ни измъчва? Всички се съгласили. Първият психиатър казал: – Аз имам неконтолируемо желание да убия пациентите си! Вторият казал: – Обичам скъпите неща и често лъжа пациентите си с парите! Третият казал: – А аз съм се забъркал с наркотици и понякога дори карам пациентите си да ги продават вместо мен! Четвъртият психиатър признал: – Аз пък не мога да пазя тайна…

  • 7105

    Мутра умряла и попаднала в ада. Дали му нов костюм "Версаче", накичили го целия със злато, дали му солидна пачка банкноти и го пуснали да си върви. Наоколо пълно със страхотни забавления. Влиза той в казиното. – Залагам хилядарка на червено. – Съжалявам, пари не приемаме. Отива на бара: – Мартини с лед. – Съжалявам, пари не приемаме. Влиза в ресторанта: – Гъбена супа, стек с гъби и бутилка уиски. – Съжалявам, пари не приемаме. Мутрата се обръща към дяволите: – Тук може ли да се купи нещо въобще?! – Не. – Но защо?! – Защото това е ад за мутрите.

  • 1486

    Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: – Докторе, имам амнезия! – Какво имаш? – Какво имам?!!

  • 6056

    – Отдавна скъсах с моя годеник. Отношението ми към него рязко се измени. – Но защо тогава не му върнеш пръстена с брилянт, който ти подари? – Защото моето отношение към скъпоценностите не се е променило.

  • 5075

    Тече лекция в медицинския университет, тема „Сексуални аномалии“. Професора: – …известен е случай, при който една жена получила тридесет и шест оргазъма за един полов акт…! Мъжки вик, изпълнен с молба: – Професоре, кажете коя е тя?! Веднага женски вопъл: – Разкарай се! Професоре, кажете кой е той?!

  • 9856

    Аз не искам перфориран билет, аз искам перфорация! Екзалтирана контрольорка в тролей N11

  • 8535

    – Мамо, откъде си ме купила? – Не съм те купила, родила съм те. – Хайде тогава да ми родиш и едно конче! Българско радио

  • 7339

    Ще има краткотрайни мъгли, които по-късно ще се подобряват. Из сутрешната емисия на канал 1

  • 11161

    Доктор към пациента: – От какво се оплаквате? – Докторе, не мога да заспивам вечер. – Ами опитай да броиш овце. Е, вече няма такива количества, но опитай. – Опитах, не става… И… тогава се започна. – Какво се започна? – Да стрелям, докторе. – ??? – Ами вечер като си легна, затворя очи и започвам да стрелям. – Гледаш новините, нали? – Да, и вестници чета… Та започвам да стрелям, докторе, ей така – с много стръв и страст. А на мушката – разни сенки. Приличат ми на днешните управници, депутати и разни партийни активисти. Стрелям, стрелям и… заспивам. Започнах преди десетина години със снайпер, после минах на автомат, а сега съм вече на лека картечница. Чувствувам, че скоро ще трябва да минавам на тежка кратечница. – Минавай! И ме запиши в разчета! – Докторе, и ти ли?! – Мамка им!

  • 798

    – Мили, трябва непременно да си ушия нов костюм! – Но, скъпа, стига вече с тези тоалети! Помисли и за нещо по-висше! – Прав си, драги, имам нужда и от ново кожено палто!

  • 10054

    Или по-простичко казано, някой неандерталци не издържали изпита за човеци… Учителка по история