Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4387

    Двама музиканти обсъждат свой колега: – Чу ли, че Петров изнесъл концерт за гладуващите в Африка? – Добре е направил. Нека разберат, че има неща по-страшни от глада.

  • 3747

    Двама пияни се прибират късно вечерта. Единият казва: – Аре на бас, че като се прибера, първата дума, която ще каже жена ми ще бъде – "Съкровище" – Ти луд ли си, бе, я се погледни, пиян си като кирка, а очакваш жена ти да ти вика съкровище… – Аре, бе, дай да се хванем на бас! – Няма смисъл, бе, нали я знам жена ти каква е кобра… – Хвани се на бас, бе… – Добре, да вървим… Отиват пред вратата и първият драска по нея и вика: – Съкровищеееее, отвори вратата… Отвътре се чува: – Съкровище!?!! Аз ей сегичка ще те спукам от бой…

  • 7750

    Подчертайте с кръгче Учителка по химия в ЕГ – Пловдив

  • 6830

    По време на студената война се карат американец и руснак. Американецът казва: – Ние ще ви пуснем неутронна бомба! – Какво е това? – Ами всичко живо изчезва, а материалното остава. – Хехе, това нищо не е. Ние пък ще ви пуснем един взвод старшини. – ?!? – Всичко живо ще си остане, а всичко материално ще ви изчезне.

  • 2331

    Валентине, ако можеш, обади се вкъщи! Ако не, чакай един бой! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6526

    Вдигнете ръцете все едно са част от тялото! Учителка по физическо

  • 6166

    Учителка се запознава с първокласници: – Ти как се казваш? – Тошко. – А какъв е твоят татко? – Ами той работи в месокомбината, като директор. – Седни Тошко на първия чин! – Ти как се казваш? – пита тя следващото дете. – Васко. – А какъв е баща ти? – Шеф е на Винпрома. – Сядай и ти на първия чин! – А ти как се казваш? – обръща се към трето дете. – Сашко. – А твоят баща къде е? – В Държавна сигурност. – ?!!…Така!… Вие двама седнете на втория чин, а ти Сашко седни на пръвия. А така! И какво прави баща ти в Държавна сигурност? – Не знам, едва вчера го прибраха.

  • 4037

    Аз знам че вие всички знаете, но незнам кой знае и кой незнае!! Учителка по география в ПМГ Благоевград

  • 3295

    Ученикът пее в час по музика! Забележка в бележник на ученик от 32 СОУ

  • 9247

    Болен на смъртно легло. До него стои лекуващият лекар. Болният с последни сили проговаря: – Докторе, знам че текат последните ми минути. Кажи ми, моля те, колко още ще живее жена ми? – Така като я гледам, още най-малко 20 год. – Слава богу! Ще имам поне 20 год. спокойствие на оня свят!

  • 5510

    Возят се двама приятели в тролей и си говорят: – Ще трябва да си купя килимче на мишката, защото старото на нищо не прилича. Случайно дочула ги пенсионерка възмутено се намесва в разговора: – Хората пари за хляб нямат, а те килимче за мишката ще си купуват!

  • 10903

    Влакът безнадеждно закъснява. Изнервен пътник пита машиниста: – Извинете, господине, не можете ли да се движите с по-голяма скорост? – Мога, разбира се, но ми е забранено да напускам локомотива!

  • 10372

    Тече изпит. Преподавателят казва: – Въпрос за шестица: С какво се измерва напрежението? Тишина. – Въпрос за петица. С какво се измерва напрежението: А)волтметър, Б)амперметър, В)омметър. Отново тишина. – Въпрос за тройка: Напрежението не се ли измерва с волтметър?

  • 5765

    Един баща звъни на друг: – Тошо, написа ли домашното на сина си по математика? – Написах го. – Дай да го препиша.

  • 850

    От завещание: „Погребете ме заедно с мобилния ми телефон…“

  • 9971

    Всички по окопите, а останалите след мен… Военен