3388
Който не разбира задачите, да остане след часа, да решаваме задачи, но аз няма да остана! Учител по матаматика в ГПЧЕ – Плевен
Влезнал един младеж в бар и прочел в ценоразписа: "хамбургер – 2 лв." "минет – 20 лв." Огледал се младежът и видял зад тезгяха пищна девойка, а около нея – тълпа посетители. Приближил се и попитал: – Извинете, кой тук прави минетите? – Аз – отговорила девойката – ще желаете ли? – Не благодаря Ви, само ще Ви помоля да си измиете добре ръцете, защото аз съм за хамбургер.
Чапай изпраща Петка да докара една цистерна със спирт. При пристигането на Петка се вижда, че не носи нищо. Чапай пита Петка: – Петка, къде е цистерната със спирта? Петка отговаря: – Половината от цистерната я продадох, а половината – изпих! Чапай: – А къде са парите? – Парите ги пропих!
Шерлок Холмс и д-р Уотсън разглеждат следи от подметки на местопрестъпление. Изведнъж Холмс казва: – Уотсън, всичко е ясно. Крадецът е носил обувки номер 46. – За бога Холмс, как разбрахте? – Елементарно драги ми Уотсън: крадецът си е забравил обувката.
Митничар се качва в тролейбус и казва на шофьора: – Давам ти 5000$ ако ме закараш до "Драгалевци". – Как ще те карам бе, дотам няма тролейбусна линия! – Абе ще ме караш, това са 5000$ – казал митничаря. Шофьорът се съгасил. Карал докъдето имало линия и за негов късмет видял един друг негов колега с "Камаз". Спрял той и отишъл при тоя с Камаза. – Слушай, тоя дето го возя дава 5000$ да го закарам до "Драгалевци" – ще ме теглиш и после ще делим парите. Закарали митничаря до "Драгалевци" и шофьора пита митничаря: – Абе, каква е тази огромна дупка пред къщата ти? – А, вчера се прибирах с метрото.
Лорд и лейди Хамилтън преживяват тежки времена. – Принудени сме да икономисваме – казва лордът. – Не би ли могла, скъпа, да вземеш няколко урока по кулинария? Тогава ще можем да минем без готвачка. – Добре, скъпи. А ако ти вземеш няколко урока по секс, ще можем да уволним и нашия лакей.
Върви си заека през гората целият в лайна. Среща го лисицата: – Кво е станало бе Зайо? – Бих мечката и ми се посра в ръцете… По-късно го среща Вълка: – Кво е станало бе Зайо? – Абе бих мечката и ми се посра в ръцете… Стига заека до хралупата си и на вратата го посреща едно от малките му, провиквайки се: – Мамо, мамо, ела да видиш – мечката пак си е избърсала гъза с татко…