Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3640

    По времето на Сталин ще вдигат паметник на Пушкин в Москва. Носят проекта на Сталин за одобрение: стои Пушкин, чете томче съчинения на Сталин. Генералисимусът коментира: – Политически е правилно, но исторически – неправилно! Не може. Носят му нов проект – стои Сталин и чете томче на Пушкин. – Исторически е правилно, но политически – неправилно! Не може. Носят му трети проект – стои Сталин, и чете томче съчинения на Сталин. – Ето това е! И политически правилно, и исторически правилно! Приема се!

  • 9443

    Любимият съвет на психолозите е: ако всичко ви е омръзнало, опитайте да се развлечете с нещо друго.

  • 11073

    Събрали се приятелски семейства на купон. Единият от мъжете се хвали: – У дома АЗ съм първа цигулка! А жена му казва: – По-добре кажи кой ти е диригента!

  • 11454

    – Моят син моли за ръката на дъщеря ви! – Какво? Той няма ли си ръка? – Има си, но е изморена вече.

  • 7711

    Иванчо и Марийка си играят през зимата в снега и строят снежен човек. Когато човекът е почти готов Иванчо казва: – Отивам да донеса един морков. Марийка му отговаря: – Донеси един и за нос.

  • 290

    В гората всеки чукал квото хване и всички се разболели от трипер. Чакат си животните на дълга опашка пред гинеколога и по едно време идва заекът и вика: – Здравейте венерически! – Що бе, ти не си ли? – питат го те. – Аз съм за очния. – ? – Като пикая очите ми се качват на челото.

  • 8756

    Младеж, от малко село, вдигнал сватба. След сватбата младоженците легнали да спят в една стая с брата на момчето. Младоженците тихичко си вършат работата, а брата по едно време се обажда: – Брат ми! Дай и на мен да ям нещо, бе. – Какво ядене бе, Пешо? Посреднощ е! – Абе дай от тва дето го ядете вие… – Ама ние не ядем нищо… – Искаш да кажеш, че не ядете нищо? – Да! – А що мляскате така?

  • 289

    Европа се върти около луната, а слънцето е нейн спътник. Из контролно по природознание в 4-ти клас

  • 5157

    След дългогодишни експерименти марокански селекционери най-после откриха нов сорт портокали с вкус на "Фанта".

  • 9364

    Бяло момиче се влюбило в много богат негър. Майка й обаче не му разрешавала да се омъжи за него. Отишъл той да й иска ръката: – Вярно ли е че си много богат? – Да аз ужасно богат – Ми добре. Женете се ама има три условия!!! – Аз обича нея. Аз направи всичко. – Първо – тя трябва да живее в супер-луксозна къща на 6 етажа. – Аз обича нея. Аз направи такава. – Второ – да има последния модел лимузина с всички екстри вътре. – Аз обича нея. Аз купи такава. – И трето – най-важното: трябва да ти е 42 см. – Аз обича нея. Аз отреже 10.

  • 3482

    Един физик, химик и садист решили да изследват един стар скелет. Пръв в залата влиза химикът. Излиза след един ден и казва: – Скелетът е на 3000 години. Влиза химикът. Излиза след една седмица и казва: – Скелетът е на 3000 години. Влиза последен съдистът. Една година се чува само:"ох","ау" и накрая излиза доволен. – Скелетът е на 5000 години. – Как разбра бе? – Призна си го мръсникът!

  • 8105

    Мюлер си плуваше във водата, когато видя две очи да го наблюдават от брега. – Щирлиц! – помисли си Мюлер. – Ти си Щирлиц! – помисли си крокодила.

  • 10017

    Фидел Кастро умрял. На извънредно заседание на ЦК трябва да бъде взето решение къде да бъде погребан. Един предлага мястото, където е започнала кубинската революция, друг – родната му къща да бъде превърната в мавзолей. Трети твърди, че е най-добре да го погребат в Йерусалим. – В никакъв случай! – подскачат останалите членове на ЦК. – Там вече един успя да възкръсне!

  • 1122

    По Татово време двама политически затворници излизат от затвора. – Ауу, какъв дъжд вали – казва единият. – Абе, остави ги… да правят каквото искат – отговаря другият.

  • 9754

    – Защо се отказа жена ти от балета? Та тя танцуваше много добре! – Защото за нея беше непоносима мъка да мълчи през цялото време на представлението.

  • 2766

    В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита: – Къде ходиш ти, бе? – Бях в кръчмата. – Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. – Къси, ама широоооооооооки.