Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10584

    Попита ли радио "Ереван" как ще се определи научно-техническата революция в България. Радиото отговорило: – С четири КЮ – КЮнци, КЮмбе, КЮмюр и КомпЮтър.

  • 11344

    – Представи си само – преди една година лекарят ми каза, че ако не престана да пия ще се превърна в пълен идиот! – И ти защо не го послуша?

  • 8403

    Едно детенце отива при майка си и й съобщава: – Мамо, мамо едни човеци копаят дупка! – Не, сине. Казва се "хора". След малко детето се връща и казва: – Мамо, един "хор" падна в дупката!

  • 10158

    Излизайки в пенсия, стар професор се прощава със студентите си: – Млади хора, трябва да ви призная, че половината от това, което ви преподавах, са празни неща, в които самият аз не съм вярвал никога! За съжаление, забравил съм коя половина…

  • 7515

    Борче си купува GSM. Продавачът му обяснява: – Този модел има специални функции. Ето можеш да си настройваш силата на звънене: "в офиса", "на съвещание", "в стаята", "на улицата"… Борчето: – А в "Текила бар" има ли?

  • 10599

    Три мравки се снимали във екшън-филм. Първата скочила от десетия етаж и се пребила. Втората скочила от петдесетия етаж и се пребила. Третата скочила от стотния етаж и останала жива. Защо? Защото била главния герой.

  • 4324

    Искаш ли да видиш колко ми е нервна системата??? Преподавател от СМГ

  • 5170

    Казала съм : като се прозяваш да си затваряш устата. Училищен

  • 5660

    Заповед във фирма:„От утре не приемаме болнични листове! Щом сте могли да се занесете до доктора, ще се донесете и до офиса!“

  • 8010

    Тайните служби на вражеска империалистическа сила решават да направят покушение срещу Тодор Живков. Пращат убиец – не се връща. Пращат втори – и той. Пращат най-добрия си човек. Връща се целия насинен, изподран, едва ходи – не изпълнил задачата. – Какво стана? – питат го. – Ами какво… Карах по плана – отивам на една манифестация, смесвам се с тълпата. Приближаваме се до него, аз вадя пищова… и като скочиха върху мене всичките хора от тълпата, като взеха да ме дърпат и да ме бутат… – ??? – … и всичките викат "дай на мене, дай на мене!"

  • 2280

    -Иванчо,какво би направил,ако утре станеш политик?-пита Марийка -Гуша.

  • 11311

    Съдят един за това, че е пребил тъща си. Съдията казва: – Глобявам те $1007. – Е защо точно толкова? Защо не $1000 например? – $1000 ти е глобата за побой, а $7 е местната такса "развлечения".

  • 10602

    Моля не хранете животните. Ако имате подходяща храна за тях, моля дайте я на охраната. Надпис в зоопарк

  • 7399

    Откъс от интернет чат: – Искаш ли да правим виртуален секс? – Не, аз съм виртуално импотентен.

  • 581

    Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то? Банан в такси!

  • 11517

    -Госпожо, знаете ли че Гео Милев бил пънкар? -Така ли?Ами то щом Йовков е написал "По жицата", трябва да е бил металист!