Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10247

    Вдигнете си ония работи (ръцете – б.р.) Теодосиев, учител по физика в ПМГ – Казанлък

  • 2002

    Бременността е период, когато в човек се формира човека. Свилен Димитров, журналист от Велико Търново

  • 7003

    Този член отдолу няма да го пипаме повече, защото колкото повече го бараме толкова по-голям става. Обяснение на учител по математика

  • 3059

    Габровец си избира плат за костюм. – Извинете, защо толкова дълго оглеждате опакото? – запитал продавачът. – За да видя как ще ми стои след няколко години…

  • 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?

  • 7070

    Животните в гората направили тоалетна. Влиза Зайо и чука на вратата. Отвътре се чува дебелия глас на Баба Меца: – Зайо, заето е! Абе ти скубеш ли се? Зайо: – Не, защо? Без много да пита Меца открехнала вратата, грабнала Зайо, обърсала се с него и го хвърлила през прозорчето. Събрал лъвът животните и ги пита: – Кой счупи прозорчето на тоалетната? Излиза Зайо: – Аз! Оправили прозореца, на другия ден гледат – той пак счупен. Лъвът пак събира тайфата и казва: – Кой счупи прозорчето на тоалетната? Зайо излиза: – Пак аз! – Как така бе Зайо, пак ти ли си виновен? – Ами клекнал съм аз в тоалетната и някой чука на вратата. Питам кой е, отвънка се чува Ежко Бежко. Аз му викам: "Ежко, а бе ти скубеш ли се?". Той вика "Ами не…" И като го хванах и се обърсах с него и после не знам от кой прозорец изскочих!

  • 9988

    В своето стихотворение "До моето първо либеро" Христо Ботев…. От тема по литература

  • 9753

    Тя: – Скъпи, какво ще направиш ако умра? Той: – Не знам, зависи дали ще намерят доказателства да ме осъдят.

  • 2997

    Един отива при циганка-гледачка и заявява: – Абе, хвърли едни карти, че ми се струва, че жена ми изневерява с комшията. – Вай, златничък, как ще изневерява на сокол като тебе? – Абе как! Връщам се вчера – няма я вкъщи. Излизам на терасата и гледам – комшията пуши по гащи на съседната тераса. – Вай-вай, гълъбче, м?чи то туй нищо не значи! – Бе как да не значи, като гащите бяха нейните?

  • 3

    По какво си приличат оръжията и жените? Ако ги имаш в къщата си, рано или късно ще почнеш да планираш убийство.

  • 2565

    По време на пожар на един човек му изгорели ушите. Дълго се мъчил човекът и накрая решил да се подложи на операция за присаждане на донорски уши. Направили му операцията, всичко било нормално и го пуснали да си ходи. На другия ден, човекът звъни на хирурга: – Докторе, абе да ви питам, да не сте ми присадили уши от жена? – Мммм, да, защо? – Да не беше някоя блондинка? – Мммм, блондинка беше,… какъв е проблема? Не чувате добре ли? – А, чувам си съвсем добре, обаче нищо не разбирам!

  • 4575

    Зайо Байо спал и изведнъж някой почукал на вратата му. – Кой е? – попитал сънено заека. – Аз съм – отговаря глас отвън. – А, аз ли съм – си рекъл заека и пак заспал.

  • 2101

    Сестра и е полякиня, ама тя не е.

  • 6644

    Да направим квадратен чертеж с известна правоъгълност…

  • 7108

    – Иванчо, защо всяка сутрин като минаваш край нас се смееш? – Ами, разказвам си вицове и затова. – Вчера се смя много силно. – Разказах си един дето не го бях чувал.

  • 602

    Ти пък какво ме гледаш като празна кофа с вода? Учител по физическо