Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7750

    Подчертайте с кръгче Учителка по химия в ЕГ – Пловдив

  • 8164

    В погребалното бюро: – Какви ковчези предлагате? – Ами ето тук едни много хубави, за 500 лева. – А не, много скъпо е. Нещо по-евтино? – Ами тук едни прилични за 300. – Не, и това е много. – За 50 имаме едни от шперплат… – Скъпо е, няма ли нещо по-евтино? – Ама вие кого погребвате? – Тъщата. – Така да бяхте казали. Донесете я тука да й сложим едни дръжки за два лева.

  • 6375

    Жена се прибира вкъщи, а мъжа й казва радостно: – Скъпа, вече ще говоря или добри неща или нищо за майка ти!

  • 2788

    Как се казва на индиански "ловец с две леви ръце"? Вегетарианец.

  • 1193

    Охлювът е едновременно и мъжки и женски, но не може да се възползва от това.

  • 1952

    – Приеми искрените ми поздравления, сине! И запомни – днес е най-щастливият ден в живота ти. – Ама тате, сватбата е утре. – Именно.

  • 1050

    Един борец се мери на кантар, а приятелят му разглежда таблицата и му казва: – Жоре, знаеш ли колко трябва да си висок за тия килограми? – Колко? – Седем метра.

  • 3308

    Клиент се качва в такси. Таксиджията без да иска пръднал. Пътникът усетил неприятната миризма и тактично попитал: – Извинете, колко коня е вашият автомобил? – Ами, 75. – Май един от тях се е насрал!

  • 474

    Иванчо и Марийка са сред природата. – Марийке, намерих четирилистна детелина. – Иванчо, това означава, че ние скоро ще се оженим. – Така ли? Аз винаги съм мислил, че четирилистната детелина носи щастие…

  • 163

    Всяко момиче с голямо деколте хваща или хрема, или мъж!

  • 2154

    Hемец в лондонски баp: – Martini, bitte. – Dry? – Nein, zwei.

  • 9241

    Дъщерята се връща от купон рано сутринта на следващия ден, залита пиянски, стои ухилена и върти гащичките си на пръста си. Майката я подхваща с въпрос: – Къде беше? С кой беше? Какво правихте? – Къде бях не помня. С кого бях не помня. Какво правихме – не знам как се казва, но от днес ми става хоби!

  • 7630

    Основното земеделие на прабългарите било скотовъдството.

  • 8516

    Иванчо и Марийка били брат и сестра и решили да се ебат. Наебали се най-накрая и кат свършили Марийка въздъхнала: – Ех, Иванчо, по-добре го правиш от татко. Иванчо я погледнал и казал: – Ами то и майка така казва…

  • 11981

    Трима пастори обсъждали проблемите, които имали с прилепите в черковните тавани. Първият казал: – Аз пуснах вътре шест котки, но без резултат. Прилепите пак са си там. Вторият казал: – Аз поръчах да обгазят тавана, но и това не помогна. Пак гъмжи от прилепи. Третият казал: – Аз покръстих всички мои прилепи и ги направих енориаши. Оттогава не съм виждал нито един от тях!

  • 6056

    – Отдавна скъсах с моя годеник. Отношението ми към него рязко се измени. – Но защо тогава не му върнеш пръстена с брилянт, който ти подари? – Защото моето отношение към скъпоценностите не се е променило.