Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3302

    Едно малко динозавърче пита майка си: – Мамо, къде ще отида след като умра? На небето ли? – Не, в музея.

  • 6576

    Млада жена се оплаква на лекар от сърцето си. – Не се тревожете – успокоява я докторът, – сърцето ви ще издържи до края на живота!

  • 10602

    Моля не хранете животните. Ако имате подходяща храна за тях, моля дайте я на охраната. Надпис в зоопарк

  • 6356

    Умряла Анка и Чапай започнал да чете надгробно слово: – Умер Ленин – мы стали ленинистами, умер Маркс – мы стали марксистами, а сейчас умерла Анка – мы будем онанистами!

  • 2239

    Лекар към болен на легло поп: – Не се притеснявайте, отче, скоро ще ви изправим пак на колене!

  • 8002

    Семейна двойка от Сибир решила да отпразнува двайстата си годишнина от сватбата в Калифорния. Мъжът заминал един ден по-рано, за да уреди настаняването в хотела. Когато се качил в стаята видял, че има компютър и решил да прати мейл на жена си. Но объркал адреса и мейлът бил изпратен на една вдовица на свещеник, която тъкмо се връщала от погребението на съпруга си. Ето какво прочела: За: Моята обична съпруга Относно: Току-що пристигнах Съобщение: Знам, че си очудена, че ти пиша. Тук има компютри и ни позволяват да пращаме мейли на любимите си хора. Току-що се настаних. Всичко е подготвено за утрешното ти пристигане. Чакам с нетърпение да се видим. Надявам се пътуването ти да е безпроблемно като моето. P.S. Тук долу е наистина горещо!

  • 8262

    Русенско варено от Германия. Табела в магазин

  • 1779

    Седнете си на оная работа и си го научете… Учителка

  • 7225

    Влизат двама пияници в природонаучен музей. Гледали, гледали.. стигнали до две препарирани в голям буркан жаби. Единият казал: – Жалко! Другият го попитал: – Жал ти е за жабите ли, бе? Оня отвърнал: – Не бе, толкова спирт похабили за две крастави жаби!

  • 9321

    Съдия пита следствен лекар: – Докторе, сигурен ли сте, че направихте аутопсия на напълно мъртъв труп? – Да, защото мозъкът му беше в буркан на масата ми! – И сте сигурен, че не бе жив? – Е, може да е бил жив и да е съдийствал някъде…

  • 5828

    …Докато спартанците ходели на война, жените им раждали деца. За тази цел те били тренирани от най-ранна възраст… Ученически / кандидатстудентски

  • 7895

    Максин Горски Начин на изписване името на Максим Горки

  • 8401

    Чувам, че някой в строя не вика УРААА!!! Старшина в поделение в гр. Русе

  • 1480

    Обущар дава поправени обувки на клиент и казва: – Първите две седмици ще ви стискат. Клиентът отговаря: – Нищо. Първите две седмици ще нося други обувки.

  • 4692

    Аз ви предлагам другия път да вкараме България окончателно под византийска власт, защото прекалено много ще се претоварим с фактологията… Учител

  • 2979

    Недооформените девойки, да влизат по една, за да ги оформя… В час по физическо