Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3917

    В дивизията, командвана от Василий Иванич, пристига кореспондент на "Красная звезда". Влиза в командирската палатка и се обръща към него с молба да вземе интервю от прочутата Анка-картечарка. Василий Иванич, поласкан от вниманието, кани кореспондента на масата, а на Петка заповядва: – Веднага намери Анка и я доведи тук за интервю! Петка хуква и скоро намира Анка в един окоп да смазва и лъска картечницата си в очакване на поредното сражение. Петка й предава заповедта: – Анка, веднага при командира. Има кореспондент от вестника и той иска да вземе от тебе интервю. Анка го поглежда учудено и пита: – Петка, а какво е това интервю? Петка се почесва по врата и отговаря: – Е, и аз не зная какво е това интервю, но ти се подмий за всеки случай!

  • 1449

    – От десет години пиша и едва сега разбрах, че нямам талант! – оплаква се един писател на свой познат. – И оставяш писането? – За съжаление вече е много късно. Станах знаменит!

  • 9294

    Любовта е измислена от комунистите, за да не плащат!!! 🙂

  • 3480

    Един КАМАЗ се чешел по кардана. Минал покрай него един ЗИЛ и го попитал:– Кво се чешеш бе?– Абе мани. Снощи спах с една ЛАДА и хванах от нея малки ФИАТ-чета.

  • 5871

    Зет получава коледен подарък от тъщата – две вратовръзки. За да й достави удоволствие, веднага си слага едната. Тъщата го изглежда накриво: – Другата май не ти харесва, а?

  • 9296

    Майка на 5 деца се обръща към пиколото в асансьора в голям магазин: – До етажа эа деца, моля! Най-малкото я дърпа за ръкава и прошепва: – Мамо, не сме ли вече достатъчно деца?

  • 2300

    От черният дроб се обаждат на мозъка: – Ало, мозъка ли е? – Мда! – Абе, моля ви се, кажете му на тоя Илия да спре, да гради, че не можем да смогнем, да разграждаме…

  • 8871

    Баба Тонка била майка на повече от хъшовете.

  • 5927

    Изпратили Чапаев да се учи в университета. В една от ваканциите, той се върнал и естествено среща Петка. Петка го пита как върви учението и Чапаев казва: – Кво да ти кажа, задават ни едни гатанки. – Добре де, кажи една да видим и аз колко знам – помолил Петка. – Добре. Без прозорци, без врата, пълна къща с деца. Що е то? – Чапаев, това трябва да е гъз – казал Петка след дълго мислене. – Как ще е гъз, бе Петка? Това е краставица. Слушай сега друга гатанка: Две остриета с две търкалца на кръст. Що е то? – Чапаев, това вече е гъз – доволен казва Петка. – Как ще е гъз, бе Петка. Това е ножица. Много още трябва да се учиш. Петка започнал умислено да върви по плаца. Насреща му идва Будьони и пита: – Петка, какво си се умислил? – Абе, Чапаев нали е много учен ми задава едни гатанки и аз не можах да му отговоря. Слушай сега и ти: Без прозорци, без врата, пълен гъз с краставици. Що е то? Будьони се размислил и казал: – Петка, това трябва да е гъз. – Абе и аз му викам на Чапаев, че е гъз, а той ми вика, че е ножица.

  • 12086

    Двама катаджии стоят на магистралата и единия го досърбяла главата и се почесъл през шапката,а другия му казал: -Абе глупак защо се чешеш през шапката,а той му отговорил: Тебе като те засърби гъза сваляш ли гащите да се почешеш

  • 9088

    Тъща се скарала със зет си. Грабнала си чантата и рекла:– Ще ви напусна и ще избягам в някоя дива джунгла! По-добре да живея заедно с канибалите, отколкото да рискувам денонощно живота си под един покрив с теб!Излязла и тръшнала след себе си вратата.– Слава Тебе, Господи! – казал зетят. – Най-после чу молитвите ми!Не след дълго входната врата се отворила и тъщата, виждайки веселия си зет, рекла:– Провървя ти отново, навън вали дъжд.

  • 9566

    Жената обидено към мъжа си: – Любопитна съм, какво би направил, ако те изоставя и се оженя за друг. Няма ли да ти е мъчно? – Защо трябва да ми е мъчно за някакъв си кретен, когото въобще не познавам?

  • 10247

    Вдигнете си ония работи (ръцете – б.р.) Теодосиев, учител по физика в ПМГ – Казанлък

  • 9519

    "Не можах да го прочета, защото беше написано с букви"Учител по математика 125 COУ

  • 363

    Момче и момиче лежат в спалнята след секс. Момичето си казва полугласно: – Най-после го направих! Вече не съм девствена! Винаги съм искала първият път да бъде с някой, когото обичам! Момчето изненадано казва: – Наистина ли?! Значи наистина ме обичаш… – О, Боже, не, просто ми писна да чакам!