Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6768

    "Стига си щракал с тая химикалка, да не тия завра някъде, там да си я щракаш." В час по музика в СМГ

  • 427

    След тежка катастрофа санитари носят потрошен пациент към линейката. До носилката търчи лекар и го уверява: – Не се тревожете, няма да умрете! – Да умра ли докторе? – казал пациентът – това ще е последното, което ще направя!

  • 11801

    Посред нощ в дома на главния лекар на една болница звъни телефона. Обажда се дежурният лекар: – Шефе, гори пети корпус. Пожарната е тук и гаси. Главният лекар става бързо и паникьосан звъни в пожарната, за да разбере ситуацията. Обажда се дежурният офицер: – Лоша работа докторе! Пожара го изгасихме, обаче в помещението е имало десет човека, шест от тях успяхме да спасим, обаче останалите четири не можахме.Главният лекар: – А стига бе!? Пети корпус е моргата!

  • 4732

    Абрахам Линкълн е роден в дървена колиба, която построил собственоръчно. Ученически / кандидатстудентски

  • 8959

    Момченце отива на гости и на вратата го посреща огромен питбул. – Влизай! – кани го стопанинът. – А, той няма ли да ме изяде? – И на нас ни е интересно, той е за първи ден у нас…

  • 8274

    Иванчо дотичва в стаята: – Татко, татко! Виждал ли си някога мама гола? – Ами-и-и… – Идвай бързо! Тя е във ваната къпе се!

  • 5426

    Из полицейски протокол:„На заподозрения му бяха показани неопровержими доказателства, в резултат на което от вълнение му потече кръв от носа, паднаха четири зъба и две счупени ребра…“

  • 8920

    Нефтохимик пък бе глобен 20 000 лв. за отказа да пусне камери на мача с Нефтохимик (1:3) от третия кръг. Вестник "7 Дни Спорт"-29.08.2000

  • 8233

    Седят Чапай и Петка в землянката и Петка пита: – Чапай, кой номер ти са ботушите? – Четирсе и две. – А-у-у-у, а миришат поне за четирсе и осми!

  • 4903

    – Яли ли сте месо от кенгуру? – Разбира се. – И какво ще кажете? – Ами, риба като риба!

  • 8261

    Как завърши вчера скандала между теб и жена ти? – Ааа, падна на колене накрая…….. – И кво ти каза? – Веднага излизай из-под леглото, кретен такъв!

  • 167

    Млада учителка нарисувала на дъската една ябълка и попитал учениците си: – Ученици, какво е това? – Гъз – отговорили всички вкупом. Няколко пъти учителката се опитала да получи верния отговор, но безуспешно затова отива при директора. Директорът веднага дошъл да разреши проблема, влиза в класната стая и пита: – Деца, защо сте разплакали учителката и какъв е този гъз на дъската?

  • 8626

    Родители отиват на лекар. – Какво ще бъде, докторе, момченце или момиченце? – Като порасне само ще реши.

  • 8250

    Зетят се прибира вкъщи и казва на тъща си: – Я, плювай по лявото ми рамо веднага! – Защо бе зетко, как така ще плювам по тебе? – Бях на лекар и ми предписа да си разтривам рамото със змийска отрова.

  • 3873

    тебеширът е от хубавите, но въпреки това го свършвам. Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика

  • 1891

    Двама полицаи се зачели в едно табло пред кожно-венерологическият диспансер. Там съобщавали рисковите групи за заболяване от сифилис. На първо място – ТИР – шофьори. На второ място – артисти. На трето място – полицаи и т.н. Единият полицай попитал: – Какво е това сифилис? Другият отговорил: – Ей заради такива тъпаци като тебе, сме на трето място.