Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4804

    Кьде са ти членовете, бе момче? Учителка по английски

  • 2532

    – Новия пациент ще го обслужвам само ако гипсирате и другата му ръка, професоре! – оплаква се медицинската сестра.

  • 501

    Искам утре да се видя с родителите на последните два чина! Учителка

  • 88

    – Представяш ли си? Телевизионният техник, който ми препоръча, избяга с дъщеря ми! – Какво говориш! И с твоята ли?

  • 6051

    – Госпожо, мръднете се от дъската, моля, защото не виждаме задачите. – Мръднала съм вече! В час по математика в 73СОУ

  • 506

    Селянин разправя за реколтата: – Тая година царевицата стана като електрически стълбове! – Толкова голяма ли? – Не, толкова рядка.

  • 5044

    На диапозитива се виждат две кученца-едното е на 2 месеца и половина, а другото е съвсем нормално! Учителка по биология

  • 3804

    Питат Фидел Кастро: – Ще има ли президентски избори в Куба? – Ще има. – А след тях ще има ли нов президент? – Ако изберете мен – ще има. – А ако не? – Тогава ще остане старият президент.

  • 1564

    Младеж и девойка се разхождат в парка. Няма откъде да си купят сладолед, няма кафе, няма нищо… Гледат табела: "Плюенето забранено! Глоба 10 лева". Момъкът казва: – Плюй, аз черпя.

  • 1605

    – Татко, защо младоженците се държат за ръка по време на венчавката? – Такъв е обичаят, сине. Нали си виждал как боксьорите си подават ръце преди да започне мачът…

  • 12089

    Щирлиц си вървеше по улицата. Срещу него се зададе много красиво момиче. „Какво красиво момиче!“ – помисли си Щирлиц. „Педераст“ – помисли си момичето.

  • 5172

    Българската конница се състои предимно от коне!

  • 11066

    – Иванчо, ако майка ти ти даде три ябълки и ти вземеш две от сестричката си, колко всичко ще получиш? – Пет ябълки и два шамара от татко, госпожо.

  • 9663

    Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. – Защо плачеш? – Заекът ме излъга и ме наеба… – Гледай го ти! – казал лъвът и продължил. Среща вълка – и той плаче. – Какво ти се е случило? – Заекът ме излъга и ме наеба… – Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката – също плаче. – Какво е станало, защо плачеш Мецо? – Заекът ме излъга и ме наеба… – И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа – заекът стои до една дупка и мисли. – Абе Зайо, ти цялата гора си наебал – бива ли такива работи? – Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, ащото са ми къси лапите… – Къде, къде – казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи. – Ах ти хитър заек!

  • 9739

    Две студентки си говорят след изпита.Едната казва: -Аз искарах 6 и на писмения и на устния! -И аз искарах 6 на писмения,но на устния…повърнах.-казва другата.

  • 7487

    Кара си един американец колата по Бей-бридж и чува по радиото съобщение: "Внимание! До всички шофьори! По Бейбридж се движи ненормален в насрещното движение!" Огледал се американецът и си рекъл "Де да беше само един – те всички в насрещното карат!"