Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4657

    Физически подбрани биологични единици, постигащи консенсус относно ретранслирането на геотектоничен субект! Т.е. Сговорна дружина планина повдига!

  • 3129

    Един човек отива на ресторант. Взема менюто – в него има най-различни морски ястия и накрая пшше "Две добри думи". Tой вика келнера и го пита: – Ще ми предложите ли нещо? – Да – "Две добри думи"! Не яжте!

  • 11280

    Яде учебните помагала на съучениците си и дори лае! Забележка в бележник

  • 8193

    Американците кацат на Луната. Брежнев е бесен и вика при себе си шефа на космонавтиката: – Видя ли какво направиха американците? – Видях, другарю Брежнев… – Е, тогава и ние ще направим нещо! – Какво, другарю Брежнев? – Ами … ще кацнем на Слънцето! – Ама как – та там температурата е милиони градуси… – Хм!… Ами какви космонавти сте вие – нощем ще кацнете!

  • 3692

    Човек върви по улицата олюлявайки се, спира случаен минувач и го пита: – Пич, ти пиеш ли? – Не, защо? – Идеално. Я подръж малко тая бутилка, защото трябва да си завържа връзките на обувките.

  • 188

    Април 1986 г. Питат Радио Ереван от Украйна:– Вярно ли е, че след катастрофата в Чернобил не бива да се ядат ябълки?– Не е вярно. Ябълки може да ядете колкото си искате, но след това огризките трябва да заравяте в земята на дълбочина поне 2 метра.

  • 10857

    – Докторе, как правите толкова бързо сутрешния преглед в мъжкото крило на болницата? – Много лесно. Най-напред пускам сестрата да мине с най-късата си пола, а след нея минавам аз. На който пациент му е изпъкнало одеялото – за изписване е. На който не е – пращам го в реанимацията.

  • 2523

    – Как се крие слон в джунглата? – Боядисва си топките червени и се качва на череша! – Кой е най-силният звук в джунглата? – Жираф яде череши!

  • 8506

    Вървят по улицата две мутри. Единият вика: – Я гледай на земята се търкалят 10 долара! Втория се навежда, вдига банкнотата, поглежда я, хвърля я отново на земята и казва: – Тия са фалшиви! – Я па ти, как позна бе? – Ами имаше две нули!

  • 6866

    – Иванчо, по какво учиш? – По история. – И за какво се разказва в урока? – Ами за Наполеон – как е живял, как е умрял… – И как е умрял? – Ами на Света Елена. – Абе какви са тия гадости дето ви учат в училище?

  • 5731

    – Докторе, страхувам се, че умирам! – Глупости. Това е последното нещо, което ще направите.

  • 11525

    На погребение един мъж плаче неудържимо. Питат го: – Какъв ви беше покойникът? – Длъжник.

  • 4693

    Кмета Софиянски се среща с група граждани. Кмета се усмихва. "Софиянски се усмихва, значи всичко е ОК!" – си мислят гражданите. "Гражданите виждат, че се усмихвам, значи всичко е ОК!" – си мисли Софиянски.

  • 9287

    Учителката дала домашна работа на учениците да напишат по едно изречение, което да съдържа някакъв плод.На следващия ден започнали да четат. Портокали, ябълки, банани, круши…Стигнали до Иванчо. Той започнал:– Татко като вземе заплата, я изпива цялата…Учителката го прекъснала:– Но Иванчо, в това изречение няма плод.А Иванчо продължил:– Ананас ни се ебава майката.

  • 1046

    Когато говориш с мен, ще мълчиш! Военен

  • 7617

    Турист сяда в испански ресторант и разглежда менюто. Гледа ястие: "Корида". Поръчва си го и остава много доволен – порцията съдържа две огромни "яйца" от бик. След време пак идва в Испания и пак си поръчва от същото. Този път обаче му носят две съвсем малки яйца. Пита келнера: – Защо толкова малки тоя път? – Ами коридата си е корида, господине… Кога бика, кога матадора…