Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3109

    Жена звъни на мъжа си: – скъпи, имам две новини – добра и лоша… – Почвай с добрата. – Ами въздушната възглавница на колата беше в изправност и ми спаси живота…

  • 8487

    1980-та година, олимпийските игри в Москва. Завършва състезанието по хвърляне на чук, награждават победителите. Изведнъж от публиката хуква един човек към терена, хваща чука и го изхвърля извън стадиона. Хората го питат: – Чакай бе, как го хвърли чак там? – Аааа, вий ми дайте и сърпа да видите с него какво ще направя!

  • 6790

    МЛАДЕЖИ за сандвичи Обява във в. "24 часа"

  • 8242

    Попитали един донаборник: – Какъв искаш да си във войската? – Летец! Пратили го на подготвителни курсове, обаче там не го харесали и му казали, че никога няма да стане летец. Отива пак на комисия. – Какъв искаш да си във войската? – ПВО! – Защо? – Ако аз не мога да летя, никой друг няма да лети!

  • 5931

    – Та значи, внучетата ми, това се случи през 19-та година. Загубих се в гората в една ужасна зимна нощ и съвсем се бях отчаял, когато забелязах светлинка между дърветата. Допълзях с последни сили и гледам – свети прозорчето на малка къщичка. Открехнах вратата а вътре – топло, уютно – в камината гори огън, а зад едно голямо бюро отрупано с книги стои един плешив човек с брадичка. – Дядо, дядо, ама това е бил другарят Ленин! – Той самият, дядовите. Та гледа ме той а аз казвам: "Може ли да се постопля при вас другарю – изгубих се в бурята, умирам от студ". А той каза само "Вън!" … а очите му добри, добри…

  • 8810

    Дете пита баща си: – Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко – уиски, луканки и т.н.? – Ами много просто тати. Имам магическа пръчка и като махна всичко се оправя. На другия ден детето казва: – Абе тати, цяла нощ махам, ама нищо не става? – Каза ли вълшебните думи? – пита бащата. – Да бе. Абракадабра, нали? – Не бе, тати! "Документите и талона за проверка!"

  • 268

    Попитали Радио Ереван: – Защо петела пее цял живот? – Защото има много жени и нито една тъща.

  • 7375

    "- Мамо, татко има ли опашка тука отпред като другите момчета?" Въпрос на 4-годишно момиченце относно разликата между половете.

  • 10346

    Английски лорд собственоръчно си навива часовника и обяснява на изумения лакей: – Лекарят ми предписа физически упражнения.

  • 8374

    – Докторе, ям като свиня, работя като вол и се уморявам като куче! Какво да правя? – Отде да знам, да не съм ветеринар!

  • 6428

    Майстори отишли да ремонтират училище. Имайки в предвид грубия им език, директорът ги събрал предварително и им казал: – Тъй като тук е училище, моля ви да се въздържате от груби изрази и псувни. Така всичко вървяло добре… Един ден обаче, Пешо изпуска кофа с боя върху главата на Иван… Иван тъкмо да го напсува, и се досеща, че са в училище и благо казва: – Пешо, не си прав. И майка ти не е права, и баща ти не е прав и изобщо целия ти род не е прав…

  • 2554

    Един борец цял ден мъкне със себе си тухла. – Какво става бе, Пешо? – пита го шефът. – Продавам къщата. – А за какво носиш тая тухла? – За мостра.

  • 3516

    Жена се кара на мъжа си: – Стига си пил! Не помниш ли, че доктора ти разреши само по една чашка на ден! – Помня, разбира се, и го спазвам. Сега си пия чашката за осми октомври 2009 г.

  • 2803

    Някакъв младеж постъпва на нова работа. Началникът го пита: – Защо напуснахте преишната си работа? – Абе, там беше пълен бардак… – Е, то… как да ти кажа… и при нас е пълен бардак. – Няма нищо, поне курвите са нови.

  • 3942

    – Ей, все не мога да си намеря жена дето да се оженя за нея! – Защо? – Майка ми все не ги харесва. – А защо не намериш някоя, която да прилича на майка ти? – Намерих, ама нея пък баща ми не я хареса!

  • 5853

    "Ще ви пусна нещо, от което ще ви закипи ушната кал!" DJ Тони J