Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11807

    Двама приятели си говорят: – Възмутен съм, жена ми ме лъже! – Откъде знаеш? – Оня ден ми каза, че ще остане вечерта да спи при сестра си. – И? – Не е вярно! Онази вечер аз спах при сестра й!

  • 8534

    Ама интернет работи ли в събота и неделя? Блондинка

  • 11298

    Бебо, ако вече си се прибрала, пусни ми съобщение, защото се притеснявам в тоя автобус, с тоя мирис на чесън и т.н. Обичам те! Лека нощ. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5418

    Децата са цветята на живота. Подарявайте цветя на жените.

  • 8480

    – Мамо, днес в училище едно дете ме нарече магаре! – И ти какво направи? – Хвърлих му един къч.

  • 11638

    Каква е приликата между слънцето и тъщата? Че и двете не можеш да ги гледаш!

  • 8742

    Майка вика на хлапето си, което седи в пясъчника и яде нещо: – Какво ядеш? – Не знам. – А откъде го взе? – То само си допълзя.

  • 5563

    Инвестиционна банка "…" – поемете риска! Билборд

  • 1498

    Ало, Геле, Софи е на телефона. Много те моля, ела ми отчети парите, защото имам голяма нужда. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9970

    Някои казват,че руската тройка била с кон! ИУ-Варна, лектор

  • 9909

    Класната пита Кирчо: – Кирчо, какво работи баща ти? – Ами той работи в една месарница… значи е месар. – А майка ти? – Ами тя работи в една хлебарница… значи е хлебарка.

  • 9229

    Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: – Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… – Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Белгия къде е?!

  • 10343

    Прясно Джулюнско домати Етикет на пазар

  • 10539

    На офицерско събрание. Поручик Ржевски: – Господа! Аз вчера спасих една жена от изнасилване… Офицерите: – О, колко интересно! Поручик, разкажете! – Ами просто я уговорих.

  • 10244

    Отишъл един човек в ресторант и си поръчал супа. Докато келнера му я носел си държал палеца потопен вътре. Човекът попитал: – Абе ти що си потопил палеца си в супата ми? – Еми прищипах си го на една врата и лекарят ми каза да си го държа на топло. – Заври си го в гъза тогава! – казал човека. – Еми досега къде мислиш че беше, бе?

  • 10110

    Класът на Иванчо върви по улицата. По едно време гледат две кучета се оправят. Иванчо: – Госпожо, какво правят тези кучета? Госпожата сконфузена: – Ами Иванчо, едното е болно, а другото го носи на гръб. Иванчо мислил, мислил и казал: – Е тъй е то в живота госпожо, ти го носиш на гръб – то та ебе в гъза…