Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4129

    Минава един с колата на червено и веднага го спира катаджия. – Излезте от колата! Не видяхте ли, че е червено? – Извинете, ама аз като пийна малко и нещо спирам да различавам цветовете… – оправдава се шофьорът. Катаджията радостно вика началството си по радиото: – Господин капитан, задържахме пиян водач! Капитанът дошъл с апарата, дали на шофьора да духне – резултатът отрицателен. Капитанът се ядосал: – Защо ми губиш времето? Та той не е пил! А шофьорът подличко се обадил: – Не, че искам да ви се бъркам, господин капитан, ама тоя ваш подчинен сега ще започне не само да разправя, че съм пил, ами и че съм бил минал на червено…

  • 7136

    Мъж и жена се прибират вкъщи и намират бележка от сина си: "Мамо, тате, изчезвам и няма да се върна скоро. Нямам време да пиша дълги обяснения – подробности ще научите довечера от новините по телевизията".

  • 10309

    – Много се извинявам за безпокойството, – вие ще слизате ли? – Ти к?во, интелигент ли си? – Не, не, моля ви се, аз съм същия дебил като вас!

  • 5098

    – Ало, Народното Събрание ли е? – Да. – Искам да питам, какво трябва за да стана депутат? – Бе ти луд ли си? – Да. Някакви други условия?

  • 2205

    – Ти знаеш ли защо слоновете имат червени очи? – Не. – За да се крият в малинаците. – Ти ме будалкаш, никой не е виждал слон в малинак. – Няма и да видят. Нали са се скрили.

  • 8568

    Полицай спира мутра и му казва: -Дайте си трите имена,моля. Мутрата вбесен: -Ти луд ли си,бе, а аз после как ще се казвам?

  • 2780

    Когато твойто контролно е вярно, аз ще отслабна! Учителка, 5ЕГ-Варна

  • 5952

    Разказвайте си вицове наум! Г-ца Памукчиева, 33 ЕГ

  • 6772

    Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. – Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? – Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: – Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? – Но днес е Коледа! – бил отговорът на собственика. – Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: – Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? – Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! – Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!

  • 9757

    Аз съм социално-осигурена единица и ще ви следя по въздух, земя и училище… Учителка по история. МГ – Пловдив

  • 1343

    Мъж учи жена си да кара кола: – Като видиш червено – изчакай. Като видиш зелено – карай. А като ме видиш да пребледнявам – веднага натискай спирачките!

  • 1775

    Заекът решил да си сложи край на живота. Взел пушка, дамаджана с хубава домашна ракия, и отишъл в гората. Седнал на една полянка, и като за последно взел да пие от ракията. Но колко му трябвало, изпил малко и се напил. Повъртял се малко, заболяла го главата, легнал и заспал. Дошла лисицата. Видяла заека, видяла и ракията. Рекла си: – И ракията тука, и мезето тука. Това е живота! После взела да си пийне, развеселила се, заиграла се и видяла и пушката. – Какво е това? – попитала се тя, и взела да я гледа. И както я разглеждала, натиснала спусъка и се застреляла. Дошъл вълкът. Видял заека, видял дамаджаната и също си рекъл – "това е живот." И той взел да пие, замаял се и също взел да разглежда и си играе с пушката. Натиснал спусъка и се застрелял. Дошла мечката. " И ракията тука, а и мезе колкото искаш! От това повече-здраве му кажи!". Изпила цялата ракия, взела да пее и като седнала, започнала да си играе с пушката. И тя се застреляла по същия начин. След време заекът се събудил. Станал, и като видял какво е около него, казал: "Леле, аз като се напия не знам какво върша!"

  • 1476

    – Къде се настаняват хората по време на път? – В мотел. – А къде се настаняват кравите по време на път? – В муутел.

  • 3648

    Коя олимпийска дизциплина обичат да гледат змиите?Ссски сссвободен ссстил!

  • 8755

    Два червея си говорят: – Къде е баща ти? – пита единия. – За риба. – отговаря другия.