Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11401

    Тургенев показал жената в по-разширен вид. Из ученическо съчинение

  • 10824

    Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: – Докторе, имам амнезия! – Какво имаш? – Какво имам?!!

  • 5917

    Старшината казва на войниците: – Само да видя, че нямате вода в манерките цялата ще ви я изсипя на главата!

  • 7687

    Една жена била с любовника си, когато мъжът й се прибрал от работа по-рано. Тя бързо напъхала любовника в хладилника. Мъжът влиза в кухнята, отваря хладилника и… – Кой си ти? – Васил. – Какво правиш тук? – Ям луканка. На следващия ден мъжът отива на работа и разправя случката на колегите си. Всички казали: – Абе, ти си голям идиот. Това е бил любовникът на жена ти. Вечерта пак се прибира по-рано. От вратата тича в кухнята и отваря хладилника.И пак се прибрал по-рано в къщи. Отишъл веднага в кухнята, отворил хладилника – вътре стои друг мъж. – Кой си ти? – Ами… Иван. – Виж какво, Иване, кажи на Васил, че ако го видя ще го счупя от бой.

  • 7331

    Студент праща спешна телеграма на баща си: "Тате, спешно пращай пари! Останах на улицата!" Бащата отговаря: "Внимавай да не те сгази някоя кола!"

  • 7527

    Баща отива в детската градина, да прибере сина си. -Кой е вашият? – пита учителката. -Има ли значение, нали утре ще го върна.

  • 10494

    Пациент в поликлиниката: – Искам час или при очен лекар, или при уролог! – Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема? – Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.

  • 10646

    Една студентка (скромна) щяла да се омъжва за арабин. В деня на сватбата майка й й казва насаме: – Дъще, довечера като си легнете – мъжът ти ще си поиска това, което му се полага. Ти не трябва да се дърпаш, но запомни – арабите обичат да го правят и на другото място, а не само където трябва. Ти не трябва да му позволяваш. – Добре, мамо. Всичко минало както трябва. След година и половина арабинът взел че си поискал и на другото място, а жена му казала: – Не – в никакъв случай – по-скоро ще умра! А арабинът учуден попитал: – Чакай – ама няма ли да правим деца?

  • 4911

    Мъж получава годишна премия за добра работа. От радост се натряскал до припадък. По пътя към вкъщи, паднал под едно дръво, заспал и се наакал в гащите… Събудил се по едно време, допълзял до вкъщи, съблякал се в коридора и легнал да спи. По едно време се събужда, защото някой го бута и крещи. Гледа – жена му, ядосана, му завира насраните гащи под носа с викове: – Какво е това!? Какво е това!? Мъжът мълчаливо става, отива в банята, разравя коша с мръсното бельо, накрая изважда едни мръсни женски бикини, тиква ги в лицето на жена си и пита: – А това, какво е? – Как какво, това ми е месечният… – А на мен пък ми е годишният! – посочва мъжът своите гащи…

  • 9082

    Тук да не ти е Англия – копай по-дълбоко.. Военен

  • 3322

    Животът не трябва да се взема на сериозно. И без това от него жив не се излиза.

  • 7298

    САЩ попитали радио Ереван: – Ще успеем ли да открием Бин Ладен? – Нямате проблем.В петък ще бъде гост на Слави Трифонов-отговорили оттам.

  • 825

    Двама полицаи питат в офис на голяма фирма как да открият г-н Пенчев, секретарката дава напътствия: трета врата в дясно. След като си свършват работата и си тръгват единия полицай пита колегата си: – А бе ти как толкова бързо се ориентираш ляво, дясно? – Е, никакъв проблем, винаги си държа ключовете в левия джоб.

  • 2732

    Млад мъж крачи нервно напред-назад из родилния дом. По едно време излиза една медицинска сестра и му казва: – Честито! Роди ви се момиченце! – Слава богу, че е момиченце, да не се мъчи като мене…

  • 10188

    В час по математика учителката: – Ако учениците от първите чинове престанат да се бият и оставят на мира тези, които четат комикси на средните, то учениците от последните чинове ще могат спят спокойно.

  • 491

    – Тате, защо ти си толкова голям а аз толкова малък? – Абе не знам, не питай… – Тате, а защо луната е по-тъмна от слънцето? – Не знам, спи сега… – Тате, а защо са измрели динозаврите? – Ами сигурно много са питали!