Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2032

    Пийнал мъж влиза в такси: – Бързо, на гарата! – Господине, ние сме на гарата! – отбелязва почтено шофьорът. Пияният го гледа с недоверие, после му подава банкнота и прави забележка: – Друг път да не карате толкова бързо!

  • 3070

    – Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца! – Но ние сме на партера! – Добре де, тогава ще скоча пет пъти!

  • 11577

    – Иванчо, къде ти е бележника? – Стои наказан в ъгъла, защото получи двойка.

  • 3520

    Ученик се оправдава в училище: – Вчера цял ден бях болен, болеше ме глава… Даскалът: – Как може да те бил глава бе? То е една кост само, какво има да те боли в нея?

  • 12019

    Един мъж отива при лекаря и показвайки my с палец разни места по тялото казва: Докторе, като натисна тук ме боли, като натисна тук също ме боли, като натисна тук също ме боли, като натисна … Добре добре – казва докторът – Идете на рентген и направете снимка на палеца.

  • 10396

    – Какво се получава, като кръстосаш тигър с канарче? – Не знам, но по-добре, когато пее, да нe го слушаш.

  • 7355

    У Иванчови имало една статуя, която се накланяла, когато някой излъже. Прибира се Иванчо от училище, а баща му го пита: – Иванчо, каква оценка получи днес? – Шестица! Статуята се наклонила. – Недей да лъжеш, Иванчо! – Добре де, петица. И така Иванчо посмалявал, посмалявал, докато накрая си признал че има двойка. Тогава баща му казал: – Браво бе! Идиот! Аз като бях на твоите години, поне тройки изкарвах! Статуята се сринала на земята.

  • 10236

    През турското робство българите са живели на рая, което ще рече на стада … В час по история СМГ

  • 11025

    По времето на Съветския съюз – конгрес на КПСС. Закъснял мъж влиза в залата и побутва хората от последните редове: – Другари, поместете се малко, не мога да видя трибуната. – Да ти услужим с бинокъл? – Не, благодаря, аз съм с оптически мерник.

  • 6398

    Разговор между младеж и девойка. Девойката: – Имам две новини за теб – с коя да започна – с добрата или с лошата? – С добрата… – Ами, девет месеца няма да имам цикъл…

  • 8382

    В кабинет "Сексолог". – Ох, от 5 години насам не изпитвам никакво удоволствие от секса… – оплаква се пациентка. – Легнете на кушетката – да проверим. Извършена е практическа проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не. – отговаря жената. – Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не!!! – Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог! – Защо – вие какви сте? – Не виждати ли? Бояджии!

  • 3756

    Психиатър към пациента: – За първи път ли сте при мен? – Да. – Странно, като ви гледа човек не би повярвал.

  • 6851

    – Татко, знаеш ли кой влак закъсня най-много? – пита Гошко. – Кой? – Ами този, дето обеща да ми го купиш миналата година…

  • 7636

    Хайде момчета,хващайте се за топките. Учител по физическо.

  • 9620

    Номер 4 и 21, с непоносимо гаврещо се поведение относно атмосфета и с недопустими коментари относно учебния процес. Забележка от 7 СОУ