Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5444

    Учителят поздравява учениците в клас. – Добър ден, деца. – Добър ден, господин учителю, – отговарят всички. Само Иванчо гледа през прозореца и мълчи. – Защо не поздравяваш, Иванчо? – Защо да лъжа, че денят е добър, когато вали такъв пороен дъжд.

  • 5068

    Пазете чистота.Изхвърлянето на боклук е признак на низка култура. Надпис върху табела

  • 10777

    – Що е то целувката? – Устен договор за даване на долния етаж под наем.

  • 3483

    Един геймър умрял и го пратили в ада. След една седмица главният дявол бяга при Господ и реве: – Какъв е този дето си ми го пратил? Господ недоумява. – Не мога повече вземаи го при теб. – Защо, бе? – пита Господ – Как защо, бе! Изби всички дяволи обърна всички казани и пита къде е изхода за другото ниво!

  • 10143

    Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден обаче той отива при учителката и казва: – Госпожо, аз съм много умен, не съм за първи клас – пратете ме направо в трети! Учителката се объркала и го води при директора. – Господин директор, Иванчо иска направо от трети клас да започне да учи! – Ами добре, изпитай го да видим. Почнала учителката: – Колко е 3 по 3? – 9. – Правилно. А 6 по 6? – 36. – Добре. А какво е това – кравата ги има четири, а аз – две? – Крака. – А какво е това – ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? – Джоб. – Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: – Направо в пети да го пратим, много е напред с материала! Я как отговори на всичко, а последните два въпроса даже и аз ги обърках!

  • 4781

    Ако ви се ходи до клозета, сега е моментът. Препоръчвам ви да го направите, за да не осерете после изпита… Квестор на изпит

  • 5090

    Дете пита баща си: – Тате, защо когато вдигаш чашата с ракия, казваш на гостите, че пиеш за тяхно здраве? – Защото от моето не остана вече нищо – отговаря бащата.

  • 7864

    – Какво става? По радиостанцията ти каза, че само един човек е сгазен, а вътре са четирима! Шофьорът на "Бърза помощ" казва: – Останалите ги сгазих аз по пътя.

  • 2736

    – Кое е това нещо, което започва с К, по средата има У, завършва на Р, и може да те изненада и отпред, и отзад? – Кондуктор.

  • 10275

    Един човек много обичал да разказва политически вицове. Тази информация стигнала до когото трябва. Дошли съответните служби, хванали човека и го набили. След това му предложили тест за благонадждност: – Ако сега пред тебе се появят Клинтън и Костов и трябва да убиеш един от двамата – кой ще избереш? – Костов. Пак го били и пак го попитали: – Ако сега пред тебе застанат Клинтън и Костов и имаш един куршум в пистолета – кого ще убиеш? Човека погледнал хитричко и попитал: – Ами вие кого бихте убили? – Клинтън, естествено! – Ето видяхте ли? За мен пак остана Костов.

  • 7009

    Из пътеводител за стопаджии: "Вдигнатият нагоре палец е стандартният начин да попитате дали ще ви качат на стоп. Вдигнатият нагоре среден пръст е стандартният отговор."

  • 392

    Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва: – Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано. – Защо да ставаме, нали е неделя? – Ще ставаме да пием вода.

  • 6823

    Той лежеше с дупка в челото и с разпрана предница. Из ученическо съчинение

  • 7375

    "- Мамо, татко има ли опашка тука отпред като другите момчета?" Въпрос на 4-годишно момиченце относно разликата между половете.

  • 9693

    Срещат се слон и комар. Слонът казва на комара: – Ех, блазе ти – ти можеш да си минаваш през границата и никой нищо не ти казва, а аз… Комарът му отговаря: – Не се безпокой, аз ще те прекарам през границата и никой нищо няма да ти каже. Утре ела с два хляба под двете мишници. Отишъл слонът както му казал комара, но на границата го спрели. – Видя ли,комаре, че няма да стане… А комарът казал: – Ех, човек не може един хамбургер да си пренесе през границата…

  • И нейната майка

    Две блондинки се срещат. Едната пита другата: – Защо носиш два букета? Другата и отговаря: – Днес майка ми има рожден ден, за нея е единия букет! А сутринта се обади сестра ми и каза, че и нейната майка имала рожден ден днес, та за нея е другият букет!