Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3093

    Петгодишната Линда: – Благодаря ти, вуйчо за подаръка! – О, малката ми, това е дреболия! – И мама смята така, но все пак ме накара да ти благодаря.

  • 9020

    Мутра диктува на смъртно легло завещанието си на адвокат: – На третата си жена завещавам вилата в Княжево и малкия дворец в Испания. На приятелката ми – сто хиляди долара и един автомобил "Форд Мустанг". На племенницата ми, която работеше в моя офис – да поеме работата и да ползва служебното "Чероки" като свое. А на сина си, който смята, че главното богатство е здравето, оставям спортната си шапка и кецовете.

  • 384

    Учителката: – Иванчо, откъде идва токът? – От свинефермата. – Защо? – Защото като спре тока, татко казва: "Онези свине пак спряха тока".

  • 2850

    Берлин. В препълнения офицерски ресторант пиян полковник от СС внезапно изкрещява, удряйки с юмрук по масата: – Ще обеся лично всеки руски шпионин! Всички присъстващи многозначително поглеждат Щирлиц…

  • 3073

    Хотелът разполага със зала за боулинг, тенис корт, удобни легла и други улеснения за спорт. Обява във вестник

  • 7220

    Дежурният офицер пита редника на пост на портала на поделението: – Какъв беше този камион, който излезе пред малко? – Зелен. – Идиот! Питам те за номера му! – Номера беше червен на бял фон.

  • 6964

    Офицери решават важен въпрос: колко бутилки водка да се вземат за утрешния пикник? Полковникът: – Вашите предложения, господин лейтенант. – Предлагам да вземем по осем бутилки на човек. – Е, вие сте млад, може би не си спомняте, че преди две години ние взехме по осем бутилки на човек и какъв беше резултата? Изгубихме си автобуса! Не, не става. Вашите предложения, господин капитан. – Седем бутилки на човек. – Вие служите при нас малко по-отдавна и би трябвало да си спомните, че преди четири години ние бяхме взели по седем бутилки на човек и какъв беше резултата? Изгубихме радиста! Не става. Вашите предложения, господин майор. – Шест бутилки водка на човек. – Е, това вече е непростимо! Вие сте длъжен да си спомняте какво се случи преди три години, когато взехме по шест бутилки. Какво стана? Изгубихме си въдиците, ето какво стана… Не, господа, чуйте моето предложение. Взимаме по десет бутилки водка на човек. Въдици не взимаме, радиста не взимаме и не излизаме от автобуса.

  • 4110

    То жената да падне е добре, щото й се вдига цената! Преподавател по прогнозиране и планиране в УНСС

  • 10136

    – Димов, откъде намери тази юбилейна запалка, че ми даде с нея да си запаля цигарата? – Защо пък юбилейна? – Ами, пали веднъж на 30 пъти.

  • 1287

    Може да не довиждам, но чувам толкова добре, че знам какво си мислите!Учителка по литература.

  • 11776

    – Знаеш ли защо Бог е създал блондинката? – Защо? – Защото овцата не може да донесе бирата от хладилника!

  • 10236

    През турското робство българите са живели на рая, което ще рече на стада … В час по история СМГ

  • 4757

    Едно хипи се прибира през нощта след голям купон здраво напушено. Върви си през полето, върви си и изведнъж един от ефектите на канабиса го изненадал и не щеш ли получил ерекция… Чуди се хипито какво да прави сега, огледал се наляво, надясно – докъдето му поглед стига само тикви насадени. Замислил се човекът: – Абе тиквите са меки и влажни отвътре… а и няма жив човек на километри наоколо… Решил се накрая, избрал си една хубава малка тиква, пробил дупка в нея и започнал да я употребява. Обаче точно в сюблимния момент наблизо минала полицейска кола, полицаят като го видял какво прави го и попитал: – Господине, вие осъзнавате ли какво правите с тази тиква? Хипито се стреснало и изтърсило първото, което му дошло на ума: – Ааааа, стана ли полунощ вече?

  • 359

    – Кой мъж е песимист? – Всеки, който носи едновременно колан и тиранти.

  • 1720

    А сега внимавайте сами! Спортен коментатор