Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4741

    – Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си. – Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха.

  • 1057

    – Кога в едно семейство няма разправии? – Когато жената винаги се смее на вицовете, които разказва съпругът й, а съпругът не се смее на прическите и тоалетите й.

  • 2373

    Майка идва на гости при дъщеря си. Още от вратата започва с въпросите: – Какво става с тебе? Изглеждаш зле. – Нищо ми няма, мамо. Всичко е наред. – Ти майка си не можеш да излъжеш. На мен всичко ми е ясно, това е заради мъжа ти. – Няма такова нещо, мамо. – Заради него е, знам аз. Лягаш си вечер уморена, боли те главата, а той почва да те тормози, защото мисли само за чукане…. – Не е в това причината, мамо. – Не е в това? А, ясно. Той иска от теб да правиш всякакви извращения в секса… – Защо пък извращения? – Защото всичките са една стока. Ако не са извращения, то той иска да те чука по десет пъти на вечер… – Нищо подобно, мамо… – Не? Странно! А къде е сега тоя евнух…

  • 2337

    На изпит в медицинския институт студент отговаря на въпрос: "Признаци на бременността". Отзад му подсказват: "Окапване на косата, изкривяване на краката и голям корем…". Студентът повтаря всичко това пред професора, той става прав и пита: – Колега, косата окапала ли ми е? – Окапала е. – Краката криви ли са ми? – Криви са. – Корема голям ли ми е? – Голям е. – Е, като родя елате да ви пиша тройка.

  • 3099

    "А, келнера, донеси и два свински чапонеца, а се наджмуаме!" Допълнение към поръчката в заведение в Драгичево

  • 8388

    Ладата се движи със скорост 7 на сто при градско каране.

  • 10149

    Планината е извор на прогресивни идеи.

  • 11467

    Аз ще приложа моя метод с цепването отзад… Ути Бъчваров

  • 2633

    Колега, бихте ли го вдигнали? И го предайте на колежките отзад! Асистентка от УНСС

  • 10999

    Един селянин отишъл до града и влязъл в магазин „всичко по лев“ и попитал:– По колко е една батерия?– 0.70 ст. – отгорила продавачката!– Двете ли? – попитал селянинът!

  • 10650

    – Знаеш ли, този филм наистина е направен съвсем по книгата. Заспах точно на същото място.

  • 6713

    Какво е чисто и просто: къпан полицай.

  • 11427

    Който хлопа да не хлопа!Нямаме час по тъпанарство! Учителски

  • 228

    Влиза един руснак в бар и си поръчва халба бира. Изпива я и иска сметката. Барманът му казва: – 27 рубли. Мъжът вади от джоба си 27 монети по една рубла и плаща. Барманът почервенява от яд, но нищо не казва. Това се повтаря всяка вечер в продължение на няколко месеца. Една вечер обаче, след като барманът поисква както обикновено 27 рубли, мъжът вади банкнота от 50 и плаща. "Ей сега ще му дам да се разбере", радва се барманът, вади от чекмеджето 23 монети от по една рубла и ги хвърля така, че се разпръсват из цялото заведение. Мъжът се замисля за секунда, след което вади от джоба си 4 монети от по една рубла и казва: – Още една халба!

  • 4658

    След прегледа: – Докторе, може ли пиене, пушене, жени, песни? – Можете да пеете колкото си искате…

  • 1598

    В болницата карат мъж с нож, забит между лопатките. Докторът в приемната съчувствено го пита: – Боли ли ви? – Само когато се смея.