2606
…една му с билки раната ближе… Ученик рецитира "Хаджи Димитър"
– Келнер, сигурен съм, че готвачът на вашия ресторант няма да може да яде това ядене! – Господине, готвачът ни е тук за да готви, а не да кисне по болниците!
Посръбнал литературен критик на среща с читатели: – Как станахте литературен критик? – Аз още от малък не обичах литературата…
Едно момченце се изгубило и почнало да плаче. Минава минувачка и го пита: – Как се казваш? – Не знам – отговаря то. – Как се казва майка ти. – Не знам. – Баща ти? – Не знам. – Е поне адреса си не знаеш ли – Него го знам www.momchence.com.
– Това е безобразие! – оплаква се гост на хотела на администратора. – През нощта хванах около петдесет бълхи и дървеници! – О, господине, това е чудесно! Бихте ли останали при нас още няколко дни?
В замъка. Икономът влиза възмутен при лорда и му казва: – Извинете, сър, но това е безобразие. Не сте ми давали заплата от четири месеца. Лордът: – Извинен си…