Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4677

    Ще Ви изгоня всичките и ще работя с останалите! Учителски

  • 10579

    "Ако не е от народа, от къде ще е?Да не е паднала от космоса?" Учител по литература

  • 12012

    Петел и кокошка гледат телевизия. Започва кулинарно предаване и петелът казва: – Пак ще дават филм на ужасите!

  • 4496

    Блондинка влиза в библиотека, крещейки: – Две кафета и две коли! – Но… тук е библиотека. – О, извинявайте, две кафета и две коли – отвръща шепнейки блондинката.

  • 3310

    – Този господин е голям любител на живописта – казва собственик на художествена галерия на свой приятел. – По какво съдиш? – Един път влезе в галерията, когато не валеше…

  • 9181

    Докладите за вторник да ми се обадят Училищен

  • 2415

    Професор обяснява на студентите си: – Значи, за по-нагледен пример, представете си едно стъклено кълбо. Е, разбира се, може и да не е стъклено. Всъщност, може да се мине и без кълбо…

  • 9346

    Из дневник: "Вчера погребвахме тъщата. Скъсахме два акордеона, счупихме китарата…"

  • 1725

    Семейство се канят да ходят на ресторант. Мъжът се е приготвил и чака, а жена му е още пред огледалото. Той я пита: – Кога ще тръгваме? Кажи ми поне една ориентировъчна дата…

  • 11315

    "Търсим да наемем на работа телепат. Телефон за контакти: сами си го знаете".

  • 10776

    Известна порноактриса казва пред журналисти:– Щастлива съм да се ръкувам с грубите, мазолести ръце на феновете на моите филми!

  • 3721

    В болницата. Пациент жално пита сестрата: – Сестро, на лежащо болните не им ли носите храна? – Носят – сърдито отговаря сестрата. – Обаче ходещите я изяждат!

  • 9248

    Студент отива на изпит, тегли си въпрос и сяда. След малко професорът го вика да отговаря. – По първия въпрос? – Ами, знаете ли, аз цяла нощ се готвих и сега някак си ми излетя от главата. – Добре, по втория въпрос? – Ами, разбирате ли, цяла нощ учих и нещо ми се е объркало всичко в главата. Иначе го учих, сигурен съм, даже задачи решавах. – М-да, в такъв случай ще ви задам допълнителен въпрос – професорът станал и написал на дъската формулата: Н2О.- Какво е това? – Ех, знаех го, ама сега ми изскочи от главата. Иначе ми е до болка познато… – Добре ще ви поскажа малко. Какво пиете? – Ами, да! Разбира се! Това е саламура от кисели краставички!

  • 3092

    Белчо за последно помахнал на своя стопанин, въздъхнал и умрял. Ученически бисер