Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1574

    Две мутри слизат от мерцедес пред изложбена зала.Влизат вътре и виждат една картина. Викат човека, който работи и го питат:– Колко струва? – 200 000, но не се продава. – Ще ви дадем 2 пъти повече. – Е, добре. Излизат и единият казва: – Добре, брато, купихме картичката, сега да купим и подаръка.

  • 1697

    Софийска баница Всъщност баничарница в Созопол

  • 11968

    Прибира се майката на Иванчо вкъщи и го заварва пред телевизора.Пита го ядасана: -Иванчо, абе ти цял ден ли гледаш телевизия бе?! Иванчо уверено: -Мамо ти как можа да се усъмниш в мен, естествено че не само гледам телевизия, от време на време сядам и пред компютъра!!

  • 6791

    Двама си разговарят: – Твоя син къде работи. В интернет ли? – Не. Той е в частна фирма.

  • 4633

    Възрастна, английска двойка посещава семейния лекар. След преглед жената излиза от кабинета на доктора и мъжът разтревожено я пита: – Какво става, мила, какво ти е? – О, скъпи! – отговаря съпругата – това, което го мислихме за оргазъм, се оказа астматичен пристъп!

  • 5098

    – Ало, Народното Събрание ли е? – Да. – Искам да питам, какво трябва за да стана депутат? – Бе ти луд ли си? – Да. Някакви други условия?

  • 3953

    Ориз "Чичо Анкъл" Надпис в магазин

  • 3506

    Адвокат говори в съда: – Господин съдия, ако човек е бил осъждан осемнадесет пъти досега, то той не е престъпник! – А какъв е според вас? – Колекционер на присъди.

  • 4360

    Двама приятели си говорят,по едно време единия пита другия: – Абе ти беше ли ми на сватбата, че не те видях? А другия му казва: – Aз на моята не бях, ти искаш на твоята да отида!

  • 9710

    Първи урок по кормуване. Инструкторът казва на младата курсистка: – Добре, добре, за начало не е зле… но все пак лостът за скоростите е малко по-наляво.

  • 9284

    На рождения ден майката подарява на Хелън красива играчка. – Е, какво трябва да ми кажеш? – подсеща я тя. – Какво казвам аз на татко, когато той ми дава подарък? – И това ли е всичко?

  • 5792

    Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й. Младоженецът сяда и казва: – Първо: всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства: – Ама, как може такова нещо… да пиеш алкохол?! – КАЗАХ! – извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил: – Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! – Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? – протестира сестрата на младоженката. – КАЗАХ! – отново удря по масата мъжът. – Един път в месеца – продължава той – ще пребивам жената! – Ама не може така ами ако й счупиш нещо? – пита брат й. – КАЗАХ! – изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. – И последно – един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда: – Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква: – КАЗА!

  • 11741

    В отговор на въпроса, който винаги е затруднявал изучаващите Шекспир, дали Хамлет е спал с Офелия, възрастен театрален мениджър отговаря: – В нашия театър – винаги!

  • 7328

    Двама приятели: – Какво означава да те сърби носът? – Мисля, че е на ядове. – Ами ръката? – Зависи коя. Или ще взимаш или ще даваш пари. – Ами левият крак? – Абе, приятел ти откога не си се къпал?

  • 733

    Ученикът ме гледа злобно в час! Забележка в дневник

  • 7286

    Боби, моля те, пусни ми твоите ключове за гаража, че заключих моите вътре. Чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".