Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4225

    Дионисовите праэници били съпровождани от тържества. Учителка по литература

  • 2805

    – Малейй шо не се сетихме за тия фенери бе? Само Ицето се сети! А той къвто е тъпирр! Ама се сети да го еба! Ама ние толко ли сме тъпоумни бе?– Ееее нищо не се хаби толкоз друтия път ше се сетим!(Разговор между ученици)

  • 10279

    Влиза един човек в един магазин за брави и пита: – Извинете, може ли една много специална брава, от най-скъпите? – Съжелявам, нямаме такива. – Добре тогава, искам една хубава брава от… не чак толкова скъпите. – Съжалявам, и такива нямаме. – Добре, искам някаква по-обикновена брава. – Съжалявам, господине ама нямаме обикновени брави. – Тогава ми дайте каквато брава имате! – ядосано казал мъжът. – За съжаление, господине, нямаме никакви брави. – А тогава за какво сте го отворили този магазин за брави? – Ами, защото нямаме брава на вратата, да затворим.

  • 8109

    – Преди да изляза вечер от къщи трябва два пъти добре да помисля. – Защо пък два пъти? – Първо трябва да измисля причина за излизането ми и второ да измисля причина, поради която жена ми не може да дойде с мен.

  • 11365

    Таифуните се движат равноускорително. Ученик в час по география

  • 6371

    – Защо блондинките не ходят да се молят в църква? – Защото като застанат на колене им се отваря устата.

  • 1043

    Първобитните хора тръгват на лов. Гледат – стадо мамути. Всички се уплашили, само един казал: – Какво се чудите, скачаме с викове към тях, те се разбягват, отделяме един от стадото и го убиваме. Така се появили командирите. Скачат, викат, отделят един мамут от стадото, но той се скрива в гората. Стоят и се чудят. Един казва: – Какво стоите? Дайте да оградим гората, ще стесняваме все повече кръга и ще го намерим. Така се появили началник-щабовете. Намират те мамута, обграждат го, но той беснее – всички ги е страх да се приближат. Само един замахва силно, хвърля копието, улучва звяра в окото и го убива. Така се появили снайперистите. Щастливи, първобитните ловци нарамват мамута и го носят в пещерата. Нарязват го и, уморени от лова, лягат да спят. Стават сутринта и какво да видят – месото липсва… Така се появили старшините.

  • 10418

    Дяволът отива да се оплаква на Господа: – Господи, спасявай ме! – От какво бе, Дяволе? – Ами в ада се появи един маниак на Doom, изтрепа ми сума дяволи, и мен искаше да ме коли с автоматична резачка! – Че откъде е взел резачка в ада? – Мани, мани… На четвърто ниво намерил тайна врата…

  • 9156

    Едно момченце влиза в магазин за играчки и подава банкнота от "Монополи". Продавачката го гледа учудено, а момченцето и отговаря: – И какво от това! Нали и колата не е истинска.

  • 11868

    Разговарят двама познати: – Ти разбра ли, че Крикор е спечелил кола от лотарията? – Разбрах, само че не е Крикор, а Гарабед, и не е кола, а колело, и не го е спечелил, а са му го откраднали.

  • 387

    Баба Илийца и бунтовника са мафия, в която Баба Илийца върши черната работа. Из съчинение на седмокласник

  • 5434

    Византийците нападнали Ахелой и почиващите се разбягали… Преподавател по НВО

  • 10960

    – Защо се скарахте с мъжа ти? Все пак, едва вчера се оженихте… – Ами сама съди – какво да го правиш такъв? В олтара точно преди да ни сложат пръстените, се навежда и ми шепне на ухото: "какво имаме за вечеря?"

  • 4531

    Изобретили такава машина – от двама негри един бял прави. Прекарали всички черни но останал един… Търсили, търсили втори, ама нъц – всички вече били бели. Решили да вземат една маймуна, за да стане чифта. Пуснали ги двамцата и чакат резултата, излиза нещо и го питат: – Я гражданино, елате да ви огледаме! – Аз не съм гражданин, аз съм конституционният министър-председател!

  • 7436

    Мъж и жена се развеждат. Съдията ги пита: – Кажете ми, защо се развеждате след 20 години брак? – Ами, г-н съдия – отговаря мъжът – тя постоянно мърмори и аз вече не издържам. Ето например – 24 май е, светъл български празник. Аз съм полегнал на дивана и гледам с удоволствие празничната програма по телевизията, а тя повтаря ли, повтаря: "Айде бе Иване, няма ли да изхвърлиш вече тая елха?"

  • 2338

    Срещат се двама приятели. – На къде? – Търся сина си. По улиците го няма, и в интернет клубовете, и в кафенетата… – Може да се е отбил в училище.