Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8991

    Не ме гледайте какво говоря! Следете мисълта ми, там, където я има Доцент от СУ

  • 5090

    Дете пита баща си: – Тате, защо когато вдигаш чашата с ракия, казваш на гостите, че пиеш за тяхно здраве? – Защото от моето не остана вече нищо – отговаря бащата.

  • 7307

    Отива поручик Ржевски на лекар: – Докторе, от седмица носът ми е зачервен и тече… Вижте, моля, това хрема ли е, или сифилис? Преглежда го докторът: – Разбира се, че е сифилис, поручик! – Така де, докторе, това и аз си викам – откъде накъде ще да съм лепнал хрема?

  • 8463

    – Вие искате да работите като кондуктор на автобус? А какво сте работили досега? – Опаковах консерви, господине. – Подходящ сте. Ще ви приемем.

  • 6804

    Червената книга е списък на дефицитните животни. Из ученическо съчинение

  • 7630

    Основното земеделие на прабългарите било скотовъдството.

  • 53

    По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: – Е, сядай и пиши обяснения! – И кво да пиша? – Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. – Кво си написал бе, идиот такъв? – Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".

  • 9488

    – Докторе, пациентът от девета стая е толкова добре, че вече започна да говори! – Така ли? И какво казва? – Че му е зле…

  • 2730

    Наркоман в аптеката: – Дайте най-силния опиат, който имате! – А имаш ли рецепта? – Рецепта ли? Че аз ако имах рецепта сам щях да си го правя.

  • 8187

    Атомен физик се прибира позакъснял у дома и жена му го пита: – Къде беше досега? Закъсняваш вече с няколко часа! – Ох, остави се жена, много тежък експеримент правихме и отне много време. След като се нахранили си легнали и в момента в който жена му угасила лампата се нахвърлила срещу него с юмруци: – Ах ти, мръсник, мене ще лъжеш! Казвай веднага къде си бил! Казвай защо не свети тази вечер в тъмното…

  • 3604

    Дневник на студент: "Събудих се сутринта със страшен махмурлук. Опитах да си сваля пижамата – всички копчета се скъсаха. Опитах да си отворя чантата – дръжката ми остана в ръката… Сега лежа и ме е страх да ида до тоалетната."

  • 7814

    Две групи от Американски специалисти се събрали да разяснят темата „компютърът от мъжки или женски род е“ Първата група състояща се от жени стигнала до заключение че е от мъжки род, поради следните причини: А) За да ти обръща внимание трябва да го докосваш Б) Съдържа много имформация, но няма въображение В) Предполага се, че ти е в полза, но в голяма част от случаите е източника на проблемите Г) Когато най-накрая си имаш такъв, се оказва, че ако беше изчакал малко би могъл да имаш по-добър Втората група състояща се от мъже стигнала до заключение, че е от женски пол поради следните причини: А) Никои с изключение на неговия създател не може да разбере логиката му. Б) Езикът с който комуникира с другите компютри е неразбираем. В) И най-малката грешка се запаметява (се съхранява в паметта) и излиза наяве в най-неподходящия момент Г) Когато най-накрая си вземеш един, разбираш, че трябва да си даваш половината заплата за аксесоари

  • 6650

    Мъж ръмжи сърдито: – Откъде-накъде ще ми разправят, че съм бил пристрастен към кокаина! На мен просто ми харесва как мирише!

  • Посещение

    Студент по медицина на изпит.Професорът го пита:– Какво трябва да знае най-вече лекарят, преди да тръгне на посещение при болния?– Адреса му.

  • 5854

    Бабата възхитено разглежда новия бански костюм на внучката си: – Ех, ако на времето аз можех да нося такъв бански, да знаеш само какъв дядо щеше да имаш…

  • 2047

    Купувач пита в магазина: – Другарю продавач, имате ли самобръсначки? – Нямаме. Купувачът си тръгва, а вторият продавач пита първия: – Защо му каза, че нямаме самобръсначки като имаме? – Егати селянина, като ми вика "другар" да ходи да се бръсне със сърпа!