Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1728

    Защо блондинките не ползват e-mail? Страхуват се да не бъдат заразени с антракс!

  • 10124

    Животните в гората си направили съд. Лъвът – съдия, а жабата – обвинител. Съдят щъркела за нещо. Жабата казва: – Има утежняващи вината обстоятелства! Той яде жаби! Предлагам да му отрежем главата. Лъвът: – Е, не толкова строго от първия път де… Може например да му отрежем само опашката. – Може! Ще му отрежем опашката чак до врата!

  • 5759

    На митницата седят четирима митничари: (1) – Виждате ли го ей оня камион там? Аз ще го обмитя за 200 хиляди. (2) – Аз пък ще го обмитя за 180. (3) – Пас. (4) – Пас.

  • 4717

    Не хвърляйте фасовете на земята! Мислете за тези, които си отиват на четири крака!

  • 2241

    Баща вампир учи малкото вампирче как да си набавя храна: – И сега, тати, набелязваш си 5-6 човека и после – смук малко от тоя, смук малко от оня и докато стигнеш до петия-шестия ще си напълниш коремчето. А малкото, понеже е тарикатче: – Ииииииииии бе тати, що пък 5-6 – не може ли само един и… – Ама тати – възмутено казал стария вампир – ние сме вампири, не сме адвокати.

  • 1231

    Контролно по математика. Всички вече са предали своите работи, само двама ученици седят пред празните листа и дремят. Учителката ги гледа, гледа и накрая пита: – Иска ли ви се тройка? – Даааа – отговарят в един глас двамата. – И аз искам…. Да вървим…..!! – палаво казва учителката.

  • 6056

    – Отдавна скъсах с моя годеник. Отношението ми към него рязко се измени. – Но защо тогава не му върнеш пръстена с брилянт, който ти подари? – Защото моето отношение към скъпоценностите не се е променило.

  • 802

    В бара се запознават двама пияни самотници, той самотен – защото има миризливи крака, тя – защото има миризлива уста. На сутринта се събуждат изтрезнели эаедно и тя смутено казва: – Скъпи, трябва да ти призная нещо… – Не, не ми казвай, изяла си ми чорапите!

  • 7463

    В Испания е толкова горещо, че през лятото реките имат само един бряг.

  • 4321

    Двама борци пътуват в една кола и единия казва: – Абе, я виж каква красива природа. Другият отговаря: – Аз от тези дървета нищо не мога да видя.

  • 2666

    Маймун! Купете един джин и един лимон за разредител! Може и два джина! Лимонът обаче да е един Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 1011

    Извикал хан Кубрат най-големия си син. – Слушай сега, синко, я вземи от оня куп сега една съчка и я счупи. Взел я той, и с лекота я натрошил на няколко места даже. – А сега, вземи 3-4 клонки и се опитай да ги счупиш наведнъж. Хваща нашия, понапънал мишци, но успял да ги строши. – А сега, сине, пробвай да счупиш наведнъж всичките 20-тина клона от купчината… Вдигнал ги нашият човек, напъвал, напъвал, пот му избила от челото, но накрая успял да ги скърши на коляното си. – Еееей да ти се не види, абе тебе човек на нищо не може да те научи бе!!!

  • 889

    Катаджия спира шофьор и му казва: – Превишихте скоростта – напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: – Ама аз не знам японски. След това помисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: – А-а-а, вече си го научил наполовина японския.

  • 2323

    Не е важно кой на кого духа – важно е да си в духовния живот! Принцип

  • 7302

    Не внимава в час по география, защото се подиграва на косматите крака на другарчето си. Забележка, написана от учител по география в 91 НЕГ София

  • 6892

    Мините биват танкови и противотанкови Военен