Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 469

    "ако останем без въздух…….то всички ще опънем жартиерите и ………" учителка по биология

  • 3980

    Мръднал съм за малко! Надпис на малка бакалия в центъра на Варна

  • 5898

    Мъж гледа как съседа му тупа килим и се провиква:– Така не става комшу, трябва да удряш по-яко!– Вече опитах, ама така от него излиза прах.

  • 5869

    "Какво сте се разбрьмчали тука като говеда бе? Учител по физика към класа

  • 11536

    Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слона минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: – Сега остава само да го съборим и като падне – да го заритаме…

  • 1431

    Умира DOOM-ър. В ковчега, вместо цветя, слагат бяла тога и арфа, ако попадне в рая и моторен трион, ако попадне в ада.

  • 4804

    Кьде са ти членовете, бе момче? Учителка по английски

  • 1240

    Клиент звъни на компютърна фирма: – Абе тука нещо пипнах, и сега не мога да си работя нормално на компютъра… – Какъв е проблемът? – Ами все ми казва "сложете оригиналното CD, сложете оригиналното CD…" Какво да правя? – Вземете оргиналното CD, сложете го в устройството, натиснете Enter. Сега как е? – Браво, оправи се! Ей, вие сте гении там бе! Аз никога нямаше да се сетя!

  • 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?

  • 4117

    Винаги оставям празна опаковка от мляко в хладилника – в случай, че някой иска да пие кафето си черно… Принцип

  • 11073

    Събрали се приятелски семейства на купон. Единият от мъжете се хвали: – У дома АЗ съм първа цигулка! А жена му казва: – По-добре кажи кой ти е диригента!

  • 3637

    Срещат се Костов и Клинтън в България. Клинтън: – Абе много готини гаджета имате тука в България бе, прати ми една-две за стажантки! Костов: – Ш-ш-шт, сакън, трай че тука и теменужките имат уши!

  • 10126

    Надпис на полицейска кола:„Спечели безплатно возене!“

  • 11761

    Катеричката излиза сутринта от хралупата и се прибира чак вечерта. Мъжът й побеснял: – Къде беше ма, пребивам те. Катеричката: – Не ми се карай, да знаеш само – хванаха ме в гората едни хулигани и три дни ме изнасилваха. – Бе какви три дни, нали те няма от сутринта. – Ама аз дойдох само за малко.

  • 5632

    Много тънко бе нарушението, но съдията Колина майсторски го забеляза.

  • 10048

    Борче си купило хеликоптер. Изкарал човекът набързо един пилотски курс и тръгнал да лети. Не щеш ли, катастрофирал още при първия полет и едва останал жив. Дошли в болницата полицаи да то питат как е паднал. – К"во да ти кажем, брато… Дигнах се аз, както са ме учили и подкарах към вилата, ама по едно време ми стана студено, та изключих големия вентилатор отгоре…