Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1371

    Какво е денят без зеле от Килифарево? Рекламен надпис на сергия на пазар във Велико Търново

  • 9598

    Попитали Радио Ереван: Каква е приликата и разликата между рицаря от 17 век и честната жена? Радио Ереван отговаря: Приликата е, че и двамата са изчезнали през 17 век; а разликата е че рицаря се бори до последна капка кръв а жената до първа.

  • 5559

    Веднъж в час по-български в класа на Иванчо щял да влиза инспектор на проверка. Учителката знаела за "мръсната уста" на Иванчо, извикала го и му казала: – Иванчо, като влезе инспектора, няма да вдигаш ръка, нито да казваш каквото и да било, ясно ли е? – Да, госпожо – отвърнал Иванчо. Дошъл денят на проверката. Класа имал за домашно да напише съчинение за зимата. Учителката казала: – Деца, нека сега да видим какво сте написали за домашно. Кой ще си го прочете? Всички деца навели глави, само Иванчо вдигал високо ръка. Учителката се правила, че не го вижда известно време, но инспектора казал: – Госпожо, този ученик вдига ръка, а вие не го вдигате. Кажи, моето момче. Станал Иванчо и започнал да чете: – Ситен сняг се сипе над полето, клоните на дърветата се превиват от тежестта му, дебел лед е сковал езерото, а на леда глутница вълци… Учителката след първоначалното притеснение, се поуспокоила, като си рекла, че сигурно Иванчо нещо се е поправил… – …се ебат, госпожо. Учителката с ужас погледнала първо инспектора, после Иванчо и казала: – Иванчо, не е ли малко неудобно… – Неудобно е госпожо, хлъзга се, но те пак се ебат.

  • 9728

    Катаджия стои на шосето и се чуди кого да спре да се заяде за нещо. Обаче наоколо профучават със 160 км/ч само някакви баровски коли. По едно време със 60 се приближава някаква лада, катаджията я спира и пита: – И накъде се промъквате така?…

  • 359

    – Кой мъж е песимист? – Всеки, който носи едновременно колан и тиранти.

  • 2498

    На танцовата площадка: – Господине, обичате ли да танцувате? – Изключително много. – А защо не се научите?

  • 4073

    Колко е голяма мъката на другоселеца и каква е любовта му към коня, продължител на живота му.

  • 4700

    – Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му, представи си, да има червейче! Момичето, естествено се развика: "Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!". А тоя простак взе, че изхвърли мен!

  • 4757

    Едно хипи се прибира през нощта след голям купон здраво напушено. Върви си през полето, върви си и изведнъж един от ефектите на канабиса го изненадал и не щеш ли получил ерекция… Чуди се хипито какво да прави сега, огледал се наляво, надясно – докъдето му поглед стига само тикви насадени. Замислил се човекът: – Абе тиквите са меки и влажни отвътре… а и няма жив човек на километри наоколо… Решил се накрая, избрал си една хубава малка тиква, пробил дупка в нея и започнал да я употребява. Обаче точно в сюблимния момент наблизо минала полицейска кола, полицаят като го видял какво прави го и попитал: – Господине, вие осъзнавате ли какво правите с тази тиква? Хипито се стреснало и изтърсило първото, което му дошло на ума: – Ааааа, стана ли полунощ вече?

  • 5146

    Работим нон-стоп и ежедневно. Табела пред магазин

  • 199

    – "Един професор се разхожда пред ВУЗ със забит нож в гърба"… – знаеш ли го този виц? – Не, не го знам, но много добре започва.

  • 19

    – Защо изоставяш мъжа си? – Защото ме заблуди! Едно време ми разправяше, че в леглото е като орел! – И какво? – Ами аз да не съм орнитолог? Откъде да знам, че орлите правели секс веднъж в годината?

  • 10188

    В час по математика учителката: – Ако учениците от първите чинове престанат да се бият и оставят на мира тези, които четат комикси на средните, то учениците от последните чинове ще могат спят спокойно.

  • 8678

    – Има крила, а не лети. Има човка, а не кълве. Има крака, а не ходи. Що е то? – Умряла гарга.

  • 2622

    защо квантовата механика или природата е направила така, ние не знаем Химически факултет на СУ – проф. Николай Тютюлков – строеж на веществото

  • 5443

    Влезнал един младеж в бар и прочел в ценоразписа: "хамбургер – 2 лв." "минет – 20 лв." Огледал се младежът и видял зад тезгяха пищна девойка, а около нея – тълпа посетители. Приближил се и попитал: – Извинете, кой тук прави минетите? – Аз – отговорила девойката – ще желаете ли? – Не благодаря Ви, само ще Ви помоля да си измиете добре ръцете, защото аз съм за хамбургер.