Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6757

    Младоженци на сватбено пътешествие се разхождат из Сицилия. Внезапно иззад някакъв храст изскача мъж с рязана пушка: – Парите или живота! – Нямаме пари, аз се ожених по любов! – отговаря съпругът. Гангстерът оглежда дамата и коравосърдечно казва: – Тия ги разправяй на друг!

  • 9398

    Калтенбрунер попълва служебни характеристики… Пита стоящия пред него офицер от СС: К: – Кажете двуцифрено число? О: – 64, хер оберщурмфюрер! К: – А защо не 46? О: – Защото така ми харесва, хер оберщурмфюрер! Калтенбрунер записва: "Характер твърд, нордически…" Влиза следващ офицер, въпросът е същият: К: – Кажете двуцифрено число? О: – 32, хер оберщурмфюрер! К: – А защо не 23? О: – Щом заповядвате, хер оберщурмфюрер! Калтенбрунер записва: "Характер близък до нордическия…" Влиза следващ офицер. Без да вдигне глава от формуляра, Калтенбрунер пита: К: – Кажете двуцифрено число? О: – 99! К: – А защо не… А-а-а! Това сте вие, Щирлиц!

  • 4118

    Двама стари ергени си говорят и стигат до темата за готвенето. – Ти как се оправяш с готвенето? – Ами горе-долу, измислям там някакви манджи. – Нямаш ли готварска книга? – Абе имам, ама те все едни фантастики там… – Защо? – Ами всичките рецепти почват с "Вземете една чиста чиния…"

  • 212

    Въпрос към Радио Ереван: – Какво се казва на човек, когато спре да пие? Радиото отговаря: – Лека му пръст!

  • 490

    След операцията: – Докторе, какво сте направили! Пъпът ми е отишъл на челото! – Ама затова пък каква вратовръзка имате…

  • 10233

    Поздравявам всички мои родители и познати! участник в "Риск печели, риск губи"

  • 3976

    Срещат се двама приятели. Единият се хвали, че наскоро се оженил. Другият започва да разпитва за жена му. – Абе, какво да ти кажа… Всички разправят, че приличала на Божията майка. – А стига бе?! Имаш ли снимка? – Имам – отговаря първият и вади един фотопортрет. Другият я поглежда и възкликва: – Майчице Божия!

  • 7783

    – Бабо, защо са ти толкова големи очите? – За да виждам по-добре, внучко. – Бабо, а защо са ти толкова големи ушите? – За да чувам по-добре, внучко. – Бабо, а защо ти е толкова голям носът. – Ех, така сме си ние слоновете, внучето ми…

  • 1335

    Гунчо разказва на Моканина, че един ден момичето било на жътва с дружките си. Като легнали да спят в един хамбар със сено през нощта й било студено. Оттогава "трътата" й вехне. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 173

    На 11 септември посред нощ (вашингтонско време) Путин се обажда на сънения Буш: – Моите съболезнования във връзка с терористичните атаки, г-н Президент! – Какви терористични атаки? – Ой, извинете, ще ви позвъня по-късно.

  • 4151

    На междуградски път – кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита: – Сега кажете – кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва: – Никой – ние всички бяхме на задната седалка…

  • 5286

    – Какво стана с оня младеж, който беше много влюбен в теб и всеки ден ти носеше цветя? – Ожени се за цветарката.

  • 113

    Отишла мутра да си купува компютър. – Накратко, трябва ми грамотен компютър, за всякаква работа. – Пентиум? – А по-готин може ли? – Пентиум-про. – Давай про. – Памет 16 мегабайта? – А по-готин може ли? – Може 128 мегабайта. – Става. – Монитор 15"? – А по-готин може ли? – 25". – О`кей. А между другото тетриса нормално ли ще работи или още нещо трябва?

  • 1486

    Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: – Докторе, имам амнезия! – Какво имаш? – Какво имам?!!

  • 6425

    – Ало, Васко, ти ли си? – Аз съм. – Бременна съм! – Имате грешка!

  • 9553

    – Случвало ли ти се е мъжът ти да те завари в леглото с непознат? – Не, само с приятели.