Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7331

    Студент праща спешна телеграма на баща си: "Тате, спешно пращай пари! Останах на улицата!" Бащата отговаря: "Внимавай да не те сгази някоя кола!"

  • 10254

    – Как полицаят пие "средно кафе"? – Нарежда три чашки една до друга и пие от средната.

  • 3232

    Николов, телефонът звъни и те чувам, но ти не ме чуваш. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5499

    – Виж какво, Паул, аз съм влюбен в сестра ти и ако ми дадеш една къдрица от косата й, ще ти дам десет марки. – А колко ще ми дадеш, ако й острижа цялата коса?

  • 1208

    Да не говорим с точност, но 45 е приблизително половината на правия ъгъл. Учителка по математика

  • 9194

    Вика "Моля, оставете след звуковия сигнал." значи го няма? Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 11961

    Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита: – Абе, идиот с идиот, кажи как върви училището? – Ами тате, то … – Кажи бе! – Мииии … Имам седем двойки за годината … – КОЛКО ?!?! – Седем … Бащата адски сърдит : – И по какво ти е първата двойка ? – Ами по френски … – Абе, тъпанар с тъпанар, – защо имаш двойка по френски ? – Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод. И аз пиша : “ 1. Госпожата по френски ходи с господина по български. 2. Г-жата по френски ходи с господина по математика. 3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика. 4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо. “ Бащата казал : – Сине, тя е курва ! – Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка. – Айде , прощавам ти за тази двойка.По какво е следващата ? – Амиии по математика … – Що имаш двойка по математика, бе ? – Тате, оная вика:“ Колко е 5 по 6 ?“ и аз викам : “ 30 „.“Ами колко е 6 по 5 ?“ Бащата казал : – Сине, тя си прави ташаци с тебе ! – И аз така и казах и тя ми написа двойка. – И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата ? – По география. – Как така бе? – Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе ? – Еба ли я? – Ами и аз така й казах и тя ми написа двойка. – Добре – прощавам ти. По какво е следващата ? – По биология. – Идиот !!! Как успя бе ? – Тате, даскалицата ни наредила в две редици – едната момичета, а другата момчета. Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата – мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика :“Муха“ и аз викам:“Мухоебец“ и даскалката ми написа двойка … – Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие.Казвай за следващата. – По ЗИП-а по география. Оная вика :“Благоевград, град ли е?“ и аз викам :“Не е – село е !“ „Е как ще е село, като завършва на -град ?“ „Ами госпожо, Козлодуй завършва на -уй, ама не е уй, нали?“ и тя ми написа двойка. – Както и да е сине . Нататък? – По физическо. Тати оня вика :“Дигнете си единия крак, дигнете си другия крак …“ „Еее, господине, аз на какво да се крепя?“ и той ми написа двойка. – А последната? – По музика. Бащата : – И по музика ли бе дебил !!!! Иванчо сърдит : – Тате след шест двойки как се пее, бе

  • 7490

    Яко напушен наркоман се движи с кола по пътя. На едно място красива девойка му маха, да я вземе на стоп. Наркоманът набива спирачки, красавицата влиза в колата, сяда на задната седалка и казва: – Ще ме закараш ли до гарата, ще изпусна влака, моля те! Наркоманът: – Немаш проблеми, маце, тръгваме! След половин час, девойката ядосано пита: – Ама ние вече минахме оттук… И въобще ти се въртиш в кръг… Наркоманът стреснато се обръща и тихичко пита: – Кой говори…

  • 4113

    Двама приятели пикаят на една стена. Покрай тях минава едно ченге, вижда ги и заповядва: – Спрете и приберете! – след което отминава. Двамата приятели тръгват, единия поглежа доволно другия и му казва: – Видя ли как го излъгах тъпото ченге,а? – Как бе? – попитал го другия. – Прибрах го, ама не спрях! – гордо отвърнал нашия човек.

  • 4909

    На репетиция режисьорът се обръща към млада актриса: – Страхувам се, че с тази прозрачна рокля няма да можете да изиграете както трябва последната сцена! – Но защо? – Там вашият годеник ви казва: "Мила, струва ми се, че ти криеш нещо от мен!"

  • 11386

    В час по биология учителката изпитва Иванчо. – Кажи ми какво представлява сърцето. – Сърцето е мускулест орган с крачка… – Моля!? Кой ти каза че сърцето има крачка? – Ами вчера като минавах покрай вашата къща чух: "Сърчице, разтвори си крачката…"

  • 1064

    "Дейвид Джеймс потвърди сентенцията, че единствените личности, които носят ръкавици без видима причина са Майкъл Джексън и националният вратар на Англия" сп. Тема

  • 5995

    Две реки, две планини, две очи разплакани!

  • 11168

    Двама борци се разхождали из града и отнякъде се чувала музика. – Яааа! – възкликнал единият от борците. – Малка нощна музика! – Как моиш да си толкоз прост бе! К"ва нощна музика, не виждаш ли че е следобяд?

  • 5719

    Мъж и жена се спират пред клетката с хищници в зоологическата градина. Мъжът казва: – Как мислиш, какво би ни казал онзи тигър, ако можеше да говори? – Аз съм леопард! – чува се откъм клетката.

  • 2250

    Виртуалните запознанства се делят на два периода: до първата снимка и след това.