Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2983

    – Татко, ти нали казваше, че си добър физиономист и помниш добре лица? – Да! Защо? – Ами защото си мисля, че ти счупих огледалото за бръснене…

  • 8676

    Питат радио Ереван: – Каква е максималната скорост при секса? Радиото отговаря: – 68, защото при 69 се обръщате.

  • 9365

    Свръхжените се отличават с безполовост и слабоумие! Кандидатстудентски

  • 953

    Влиза един гангстер в поликлиниката,изважда един "Колт" и казва на дежурния лекар. – Докторе,този човек е прострелян.Той ми е близък приятел и ако умре ще те гръмна. Докторът изважда по-голям "Колт" и отговаря: -Ако твоят приятел умре на операционната маса ,аз ще разбера 15 сек.по-рано от тебе.

  • 2680

    Вечер. Дворец на арабски шейх. Един от секретарите му си записва: – Така-а-а-а… Днес шейхът спа със жени номер 4, 12, 18, 23, 25, 40. Тиражът за тотото утре е готов.

  • 9944

    Полицай спира мотоциклетист. – Много ли бързо карах? – Много ниско летяхте…

  • 7117

    Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката – взимат я в казармата. Минава вълкът – взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: – Не ме взеха! – Как така? – Ами я погледнете там отсреща – виждате ли оная бреза? – Виждаме я. – А виждате ли най-долното клонче? – Виждаме го. – А виждате ли най-долното листо на клончето? – Виждаме го. – А виждате ли оная мравка, дето лази по него? – Виждаме я. – Е, а аз даже и брезата не виждам.

  • 11731

    Тъща се обръща към зетя: – Какво имаше в тигана ви, едвам успях да го изтъркам? – Това ли? Тефлоново покритие.

  • 2532

    – Новия пациент ще го обслужвам само ако гипсирате и другата му ръка, професоре! – оплаква се медицинската сестра.

  • 4279

    Разпоредителка в кино отива на зъболекар. – Кой зъб ви боли? – пита лекарят. – Балконът, ляво, място номер три.

  • 4441

    Трите най-редовни студентски лъжи: – От утре почвам да уча! – Съблечи се, нищо няма да ти направя. – Дай 20 кинта, утре ти ги връщам.

  • 8789

    Двама патрулни полицаи обикалят квартала. По едно време виждат едно лайно на улицата. За майтап единия вика на другия: – Ако изядеш това лайно ще ти дам 20 лева. Позамислил се колегата му, но все пак 20 лева – грабнал една клечка и започнал да си хапва. Другия го гледал па му дожаляло и му казал да спре – демек видяхме колко си смел. Продължили обиколката. Ялият от лайното си мислел: "Абе, то взех 20 лева ама има да си правят ташак с мен в службата… " Другия си мислел: "Абе, ташак ще има , ам аз му дадох 20 лева, и сега ако жена ми ме пита къде са парите…" По едно време пак стигат до лайното. Ялият предлага на другия: – Ако доизядеш лайното ще ти дам 20 лева. Другия с незабавна готовност хваща клечката и доизяжда лайното. Свършват и продължават обиколката на квартала. По едно време единия вика на другия: – Ей, ама го изядохме това лайно… Другия отвръща: – Е, поне беше безплатно…

  • 7702

    Значи… туй идва от ей онуй там. Значи … туй е равно на онуй върху туй-онуй. Асистент по математика в ПУ

  • 10937

    – Как казват на боксьор в костюм на Армани? – "Моля обвиняемият да стане…"

  • 9995

    В час учителката пита децата: – Деца, кой ще ми каже защо щъркелите през зимата отлитат на юг? Иванчо вдига ръка. Учителката: – Кажи Иванчо! – За да може и негрите да имат деца, госпожо….

  • 474

    Иванчо и Марийка са сред природата. – Марийке, намерих четирилистна детелина. – Иванчо, това означава, че ние скоро ще се оженим. – Така ли? Аз винаги съм мислил, че четирилистната детелина носи щастие…