Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5093

    Пътник пристига късно през нощта в евтин хотел и пита има ли свободна стая. – Имаме една на първия етаж. В коридора няма осветление, но ще я намерите лесно. Като стигнете до една греда, завийте на ляво и ще я намерите. Човекът тръгва по коридора, блъска си главата в нещо и изкрещява от болка. – На прав път сте! – вика окуражително портиерът. – Това беше гредата, а сега – веднага в ляво…

  • 7616

    Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.

  • 5577

    Няма да проверяват "Кока Кола" за "Швепс" Заглавие във вестник

  • 3399

    На Северния полюс има оскъдна флора и тук-там фауна. Кандидат студентски

  • 7635

    Вбесеният клиент: – Нима мислите, че ще ям тази помия? Веднага извикайте управителя! – Безполезно е, – казва сервитьорът. – Той също няма да я яде.

  • 1380

    Питат радио Ереван: – Има ли опасност от глад на земята? – Не, освен ако китайците не се научат да ядат с вилици.

  • 726

    Мъж се прибира по-рано вкъщи и намира жена си с чужд мъж в леглото. – Ти какъв си бе? – Ааа, аз съм гинеколог и взимах размер эа тампони на жена ви.

  • 171

    Инструктор по билярд обяснява на начинаещ: – Топката се удря леко, като жена…

  • 2916

    – И запомни, моето момче, не трябва да говориш неща, които не си обмислял. И аз понякога взема, та река някоя глупост, но винаги преди това съм я обмислил…

  • 3509

    Урок по биология. Иванчо все се върти и не внимава. Учителката му казва: – Иванчо, гледай ме внимателно! Иначе така и няма да научиш нищо за маймуните.

  • 1482

    Ша та размятам като поп бъклица, ша та размятам. майор от под. 32990

  • 10152

    Падат двама парашутисти – единият нормално, а другият с вик на ужас. – Какво си се разкрещял бе? – пита го първият. – Парашутът ми не се отваря! – Е какво се шашкаш толкова – това е само учебен скок!

  • 11607

    Седи си един на една пейка с много тъжна физиономия. Идва при него един и му казва:– Защо си толкова тъжен? Какво е станало?– Седни, ще ти разкажа.Мъжът сяда.– Проблемът е, че пейката е прясно боядисана…

  • 11611

    – Безумно те обичам! – Но аз имам съпруг и любовник. – Там, където има място за двама, ще се намери място и за трети.

  • 10330

    …И ако цената на житото тази година е 500 тона… Г-н Иван Иванов НГДЕК

  • 4935

    Внуче пита дядо си: – Дядо,защо вие като се скарате с баба не си говорите по две седмици, а мама и татко се бият, карат, ама на другия ден вече им е минало и пак се обичат? Дядото отговорил: -Защото, мойто момче, тоз, дето "сдобряваше"… умря.