Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9609

    Извънземни кацат на Земята. Приземяват се на бензиностанция и размишляват: – Жителите на тази планета са същите като нас: спят прави, циферблатът им е на корема. Само дето ние не си слагаме оная работа в ухото.

  • 9889

    Ей, момчето на последния чин – изплюй си дъвката, да не ти я изплюя аз! Учител по НВО

  • 10999

    Един селянин отишъл до града и влязъл в магазин „всичко по лев“ и попитал:– По колко е една батерия?– 0.70 ст. – отгорила продавачката!– Двете ли? – попитал селянинът!

  • 4686

    "Забранено за кучета без повод!" Надпис в квартална градинка в Пловдив

  • 11175

    Учителката пита Иванчo: – Защо сутрин има роса? Ивaнчо: – Защото Земята се върти и се изпотявa.

  • 3530

    Млъкнете, че нищо не виждам! Преподавател в I АЕГ

  • 8663

    – Как мина почивния ден? – Аз исках да отида на музей, жената на кино… – И кой филм гледахте?

  • 11983

    Едно коте си седяло на пътя.Минавала една крава. Кравата вика. Колко си малко па имаш мостаци. А котето му вика. Ти колко си голема па без сотиен одиш.

  • 7379

    Двама пияни спорят за това колко луни има на небето- 2 или 3. Решили да попитат попа: -Попе, колко луни има на небето- 2 или 3? -На кой ред чедо?

  • 911

    Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито.– Кой ми изпи кафето? – попитал заекът.Никакъв отговор.– Пак питам, кой ми изпи кафето?Никакъв отговор.– Кой ми изпи кафето бе?! – изкрещял ядосано заекът.– Аз – изправила се мечката.– А кифлата защо не изяде?

  • 9229

    Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: – Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… – Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Белгия къде е?!

  • 9936

    – Надявам се, знаете, че е забранено да се пренасят хранителни продукти през границата – казва митничарят.– Носите ли такива?– Не.– Отворете си чантата. Но в нея има цял свински бут!– Това не е храна, а помощ за прасето на моя приятел в селото оттатък границата – вчера го блъснала кола и се нуждае от присаждане на крак.

  • 3871

    Ми, даа… То всеки вълк като го сложиш в торба и става торбест. Учител по Биология в 133СОУ

  • 7988

    Един човек отива на лекър и му казал:– Докторе прекарах навън леко облечен и сега съм много зле.– Бихте ли пояснили…– На терасата по презарватив!

  • 3303

    Един слон стъпкал един мравуняк и мравките тръгнали да го бият. Качили се мравките върху слона, но той се търкулил на земята. Всички изпопадали, само една мравка останала на гърба му и останалите започнали да викат: – Удуши го Пешо… убий го! – Абе нещо ми се губи между пръстите!

  • 524

    В студената зимна нощ Македонски преминал ,подтикван от родолюбие към Румъния, замръзналия Дунав мост.