Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7881

    – Защо дебеланковците са добродушни?– Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо…

  • 4022

    – Знаеш ли, жена ми е като мълния зад волана? – Защо, много бързо ли кара? – Не бе, все удря дърветата…

  • 9963

    Духайте си работите, иначе няма да изсъхнат… Учителка по рисуване

  • 11433

    Ето например Пешо, с едното ухо слуша урока, а с другото гледа през прозореца… Учителски

  • 7166

    Двама играли цяла нощ на покер и на сутринта единия – обран до дупка – попитал: – Не мога да разбера, защо все ти печелиш? – Ами защото ти все губиш!

  • 8989

    Между приятелки: – Ти поне не можеш да се оплачеш! Имаш си добър съпруг, а когато не си доволна от него, отиваш при любовника си. – Ах, да знаеш колко съм нещастна. Всеки от тях разчита на другия.

  • 6033

    – Казват, че си се оженил. Как е, жена ти честна ли се оказа? – Честна. Вече цял месец живеем заедно и още нищо не ми е откраднала.

  • 401

    Между холивудски звезди: – Не се представяй за лейди! Ти дори не знаеш коя е баба ти! – Права си, за баба ми се разправят най-различни неща. Някои дори твърдят, че си ти…

  • 245

    – Войнико запомни !!! Когато ти спиш, врагът не мигва. Спи повече, измъчвай врага с безсъние.

  • 224

    Радио "Ереван" пуснало анкета до всички национални радиостанции с въпрос: "Какъв максимален брой дини може да носи един средно статистически мъж ?". След известно време по-голямата част от радиостанциите отговорили, като преобладавал отговорът че един мъж може да носи най-много до четири дини: по една под двете мишници и по една във всяка ръка. "Един Арменец може да носи пет дини – оповестило радио "Ереван"- четири в ръцете и една надяната на чепа!" В този момент пристигнал и отговорът на радио "София": – Един българин може да носи девет дини – четири в ръцете и един арменец с пет дини надянат на чепа !

  • 8112

    – Мамо, малкото ми братче от небето ли дойде? – Точно така, скъпа. – Не ги обвинявам, че са го изхвърлили оттам!

  • 1631

    – Много ви благодаря, докторе, за това че ме излекувахте. За съжаление не мога да платя сега сметката си, но задължително ще ви спомена в завещанието си. – Прекрасно! Само, бихте ли ми дали за момент рецептата, която ви изписах, бих искал да внеса в нея малки изменения.

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 6074

    Разговор по телефона: – Ало, сървъра ли е? – Кой го търси? – Username: ivanov_22 & password: ****** – Изчакайте момент да ви свържа! (Verifing username and password) – Пиииииу (шум от модем)

  • 11066

    – Иванчо, ако майка ти ти даде три ябълки и ти вземеш две от сестричката си, колко всичко ще получиш? – Пет ябълки и два шамара от татко, госпожо.