Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5620

    Отива един при лекаря. – Докторе, от известно време пърдя непрекъснато, всяка минута. Вярно, нито се чува, нито мирише, но все пак това ме притеснява. Лекарят му предписал хапчета. След една седмица. – Докторе, продължавам да пърдя. Пак нищо не се чува, но започна ужасно да мирише. И докторът: – Добре, обонянието оправихме, сега да видим ушите…

  • 11020

    Хем енд егс с яйца Меню в рестоарант

  • 4252

    Г-жо, нагласете задницата за да може да влезе. Шофьорски курс, инструктор

  • 11911

    Дъвката умора не знае, но устата знае!

  • 2559

    Един влюбен октопод казва на приятелката си: – Искам да те държа за ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка!

  • 1863

    надпис на сергия- ПЪПЪШЕ (по-късно поправено на: ПЪПЪШИ)

  • 8552

    Ученици, утре отиваме в гората и ще пикникираме. Учителски

  • 11246

    Кратка история на медицината: 2000 г. пр.н.е. – Ето, изяш този корен. 1000 г. от н.е. – Не яж този корен, той е езически! Кажи тази молитва. 1850 г. от н.е. – Да казваш молитви е суеверно! Изпий тази отвара! 1940 от н.е. – В тази отвара има змийско масло! Глътни това хапче! 1985 от н.е. – Това хапче е неефективно! Вземи този антибиотик! 2000 от н.е. – Този антибиотик е синтетичен! Ето, изяж този корен!

  • 2321

    Заекът и мечокът пътуват заедно във влака. По едно време във вагона влиза кондукторът и почва да проверява билетите. Мечокът се шашка: – Ами сега, аз съм без билет… – Аз пък си имам – радва се заекът. – Защо не ми го дадеш на мене да го покажа, а ти ще се скриеш в джоба ми докато мине проверката? – предлага мечката. Навива се заека, скрива се. Идва кондукторът. Перфорира билета и пита мечока: – А какво е това в джоба ти? Мечока се тупа силно по джоба, вади заека оттам и казва: – А, нищо особено, снимката на един приятел…

  • 3285

    Три часа през нощта. Пиян мъж олюлявайки се пристъпва към полицай и го пита: – Абе мой човек, можеш ли да ми кажеш къде се намира Руски паметник та да се ориентирам къде живея? – Пияна свиня! Не го ли виждаш че стърчи като хуй тука? – А-а-а, ти затова ли се въртиш като путка около него?

  • 9463

    По-добре тъп и готин, отколкото само тъп!

  • 6768

    "Стига си щракал с тая химикалка, да не тия завра някъде, там да си я щракаш." В час по музика в СМГ

  • 8730

    Как отговаря Тити Папазов, като го викнат?– Тити?– Аз-аз.

  • 5116

    Собствениците на крайградска къща отиват на работа в града и поставят на вратата табела: "Внимание, зло куче!!" Когато вечерта се връщат, виждат, че къщата име обрана, а на вратата виси нова табела: "Защо клеветите доброто куче?"

  • 7167

    Поради ремонт бръснеме отзад. Надпис на вратата на бръснарница.

  • 2978

    Пелтек влиза в бар: – Б-б-барман д-д-дай едддна б-б-бира. Барманът: – Г-г-готово, кккаква я искаш? – Ннннняма зззначение. Барманът дава бирата. Влиза друг клиент и казва: – Барман дай една бира. – Готово, каква я искаш? – Няма значение. Клиентът си изпива бирата и си тръгва. След малко пелтекът се обръща към бармана: – Бббарман, тти май се бббббъзикаш с мен. – Ннне бббе, с нннего.