Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11562

    – Ето, виждаш ли, че и татко може да те изкъпе, а ти разправяше, че без мама няма да се справим. – Да, но мама винаги ми сваля обувките, когато ме къпе.

  • 995

    На петия ден след сватбата младоженецът предлага: – Хайде да опитаме нова поза? – Че останаха ли такива? Кой ще е отгоре – ти или аз? – Леглото!

  • 4553

    Мутра си кара джипа по улицата и изведнъж вижда други две мутри хванали трета под ръка и я влачат по улицата. Спира той и пита: – К`во прайте бе! Защо влачите Картофа така? – Мани брато, вчера му се чупи BMW-то и го вкара в сревиза. Сега го учим да ходи!

  • 7925

    Блондинка звъни в софтуерна фирма: – Програмата ви не работи! Какво да правя? – Прочетохте ли внимателно указанията? – Да, да, направих всичко, както е написано – не работи. – Прочетете още веднъж първата страница. – Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи. – Четете нататък. – Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!

  • 4458

    Селски доктор кара колата си из село с луда скорост. Жена му казва: – Карай по-бавно, че ще ни спре селския полицай! – Няма, вчера му казах два дена да лежи на легло и да не става.

  • 9184

    Шефът на руския Аерофлот уверено прогнозира: – У нас такова нещо като в Америка не е възможно! Или двигателите ще се повредят или полетът ще закъснее, или керосинът няма да стигне.

  • 9057

    Седят двама и се черпят. Единият взел да откровеничи: – Помниш ли, че тебе в старият квартал те обраха? – Помня. – Аз имах пръст в това. А спомняш ли си, че те съдиха за измама? – Спомням си. – Пак аз се бях намесил. Тогава вторият му казва с досада: – А помниш ли, че ти се роди син преди две години? – Помня. – Е, тогава аз се намесих…

  • 3158

    "Не е важно, важното е да е важно"Учителка по химмия 125 СОУ

  • 5755

    Браво бе! Вие много учите! Вчера влизам в едната стая, двама четат, двама спат, влизам после в другата – точно обратното. Училищен

  • 5676

    – Нашият преподавател си гоори сам. А вашият? – И той, ама си мисли че го слушаме.

  • 7814

    Две групи от Американски специалисти се събрали да разяснят темата „компютърът от мъжки или женски род е“ Първата група състояща се от жени стигнала до заключение че е от мъжки род, поради следните причини: А) За да ти обръща внимание трябва да го докосваш Б) Съдържа много имформация, но няма въображение В) Предполага се, че ти е в полза, но в голяма част от случаите е източника на проблемите Г) Когато най-накрая си имаш такъв, се оказва, че ако беше изчакал малко би могъл да имаш по-добър Втората група състояща се от мъже стигнала до заключение, че е от женски пол поради следните причини: А) Никои с изключение на неговия създател не може да разбере логиката му. Б) Езикът с който комуникира с другите компютри е неразбираем. В) И най-малката грешка се запаметява (се съхранява в паметта) и излиза наяве в най-неподходящия момент Г) Когато най-накрая си вземеш един, разбираш, че трябва да си даваш половината заплата за аксесоари

  • 354

    Солиден съветски чиновник отишъл във Франция. Влязъл в публичен дом и се запознал с млада проститутка. Решил да я отведе със себе си. – Помисли си – уговаря я той. – Ще станеш съветска студентка, ще учиш в съветски ВУЗ, ще живееш в съветско общежитие… – Ама Вие какво! Майка ми едва ме пусна в публичен дом, а Вие – в общежитие.

  • 7988

    Един човек отива на лекър и му казал:– Докторе прекарах навън леко облечен и сега съм много зле.– Бихте ли пояснили…– На терасата по презарватив!

  • 347

    Какво става когато студент от Техническия Университет пише курсова работа на студент от Селскостопанския Университет? – Извадка от курсовата работа: "Багери, Булдозери, Фадроми, Комбайни, Оросителни машини и много други, при което някои от изброените не поддържат Voodoo графични карти или Ultra DMA…"

  • 656

    Лиляна, вчера не можах да те довърша, но днес ще имам време! Прелюдия към изпитване по литература в НПМГ

  • 5887

    – Какво ще правиш довечера? – Не знам, и аз се чудя какво да правя. От днес отказах пиенето.