Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11590

    Иванчо си стои на спирката през зимата. Студ, мраз! Иванчо си мушнал ръцете в джобовете. Минава един дядо и го пита: – Малкия, измръзна ли? Иванчо отговаря: – Аз замръзнах, а малкия си го топля с ръце.

  • 10880

    – Как в тая криза сте успели да запазите фермата си, без да се разорите? – пита случаен минувач. – Виждате ли онзи мъж там – посочва фермерът. – Той работи при мен, но понеже нямам с какво да му плащам, след две години фермата ще бъде негова. Тогава аз ще започна да работя при него, докато си я върна обратно.

  • 1069

    Заете ли как са наказвали Стиви Уондър като малък? Ами като са местили мебелите.

  • 11517

    -Госпожо, знаете ли че Гео Милев бил пънкар? -Така ли?Ами то щом Йовков е написал "По жицата", трябва да е бил металист!

  • 7296

    Мъж и жена в театъра: – Скъпи, този на първия ред не е ли Иван Вазов? – Мила, но той е умрял отдавна! След няколко минути: – Скъпи, не е! Видях го да шава!

  • 10136

    – Димов, откъде намери тази юбилейна запалка, че ми даде с нея да си запаля цигарата? – Защо пък юбилейна? – Ами, пали веднъж на 30 пъти.

  • 5818

    Просяк отива в бюрото за изгубени вещи: – Извинете, някой случайно да е донесъл загубен портфейл с пари вътре? – Колко пари? – 50 – 100 лева стигат.

  • 9993

    Чапай и Петка отишли на реката. – Сега, Петка, качи се на това дърво и ако дойдат белите ми свирни. Аз влизам да се къпя. – Добре. Качил се Петка на дървото. След малко дошли белите. Петка го дострашало да свирне и не издал никакъв звук. Белите забелязали Чапай, хванали го и го пребили. На следващия ден Чапай и Петка пак отишли на реката. Чапай пак заръчал на Петка: – Като дойдат белите, ще ми свирнеш! – Добре. Белите пак дошли, Петка отново се уплашил, та Чапай пак останал пребит. На следващия ден Чапай: – Сега е твой ред да влезеш в реката. Аз ще се кача на дървото. Петка се уплашил, но послушал приятеля си. Влязал да се изкъпе и да поплува. Пак дошли белите и казали: – Хайде стига сме трепали тоя във водата, давайте да натупаме тоя, дето стои на дървото…

  • 5172

    Българската конница се състои предимно от коне!

  • 2869

    Когато руснаците минавали през територията на България, българите се радвали като циганчета на Великден Учител по история

  • 2002

    Бременността е период, когато в човек се формира човека. Свилен Димитров, журналист от Велико Търново

  • 8990

    Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки!(Забележка в бележника на Кристиян)

  • 7787

    В ресторанта влизат лъв и заек. – За мен моркови и зеле – поръчва заекът. – А вашият приятел не е ли гладен? – пита сервитьорът. – Ако беше гладен, щяхме ли да стигнем до ресторанта и двамата?

  • 2321

    Заекът и мечокът пътуват заедно във влака. По едно време във вагона влиза кондукторът и почва да проверява билетите. Мечокът се шашка: – Ами сега, аз съм без билет… – Аз пък си имам – радва се заекът. – Защо не ми го дадеш на мене да го покажа, а ти ще се скриеш в джоба ми докато мине проверката? – предлага мечката. Навива се заека, скрива се. Идва кондукторът. Перфорира билета и пита мечока: – А какво е това в джоба ти? Мечока се тупа силно по джоба, вади заека оттам и казва: – А, нищо особено, снимката на един приятел…

  • 4588

    Тук се пуши всеки друг ден, но не и днес. Табела в банка.