Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10196

    На стената трябва да пробиете дупка колкото монета от 2-3 стотинки. Военен

  • 7729

    – Скъпа, знаеш ли че човек използва само една трета от мозъка си? – А какво прави с другата трета?

  • 7172

    В слънчевата система има много звезди. Най-голямата от тях е слънцето, защото топли зечята и затова само на земята има живот… Ученически

  • 9528

    Зет и тъща копаят в градината. Тъщата е с каска. Учуден съсед пита: – Абе, Пешо, защо тъща ти е с каска? – Да не искаш да се разкарвам всеки път до оградата, за да си изправям лопатата…

  • 2558

    Лежат в леглото мъж и жена. Телефона звъни. Вдига жената: – Да, скъпи. Добре, мили. Разбира се, скъпи. Добре, скъпи, не се притеснявай! – и затваря Мъжът в леглото: – Кой беше? – Съпругът ми. Каза, че ще закъснее. Играе карти… с тебе!

  • 4857

    Децата са наследствени, ако вашите ги нямат – то и ти няма да ги имаш..

  • 4692

    Аз ви предлагам другия път да вкараме България окончателно под византийска власт, защото прекалено много ще се претоварим с фактологията… Учител

  • 324

    -Кога е създадена българската държава? -Незнам бе госпожо, тогава бях болен!

  • 585

    По време на погребение изведнъж се чува тропане и викове:– Мими, Мими, отвори, аз още съм жив!– Митьо, млъкни, докторите знаят по-добре.

  • 4544

    Лекарят преглежда пациент и постоянно си мърмори под носа: – Добре… добре… добре… – Какво е толкова добре бе, докторе? – Добре, че аз не съм болен от това…

  • 9214

    Някакъв мъж купува подарък за жена си и й избира сутиен. Продавачката го пита: – Какво най-много ще подхожда на жена ви? Какви са гърдите й – като пъпеши, като круши, като ябълки? – По-скоро като уши на кокер-шпаньол.

  • 7922

    Лекар посещава дома на двама болни – мъж и жена. След прегледа роднините им го питат: – Какво ще кажете, докторе? – Страхувам се – отговаря той, – че и двамата скоро ще овдовеят.

  • 406

    Жената се прибира и казва на мъжа си: – Ще ставаш татко! Мъжът пребледнява: – Значи ти е казала, мръсницата!

  • 363

    Момче и момиче лежат в спалнята след секс. Момичето си казва полугласно: – Най-после го направих! Вече не съм девствена! Винаги съм искала първият път да бъде с някой, когото обичам! Момчето изненадано казва: – Наистина ли?! Значи наистина ме обичаш… – О, Боже, не, просто ми писна да чакам!

  • 9057

    Седят двама и се черпят. Единият взел да откровеничи: – Помниш ли, че тебе в старият квартал те обраха? – Помня. – Аз имах пръст в това. А спомняш ли си, че те съдиха за измама? – Спомням си. – Пак аз се бях намесил. Тогава вторият му казва с досада: – А помниш ли, че ти се роди син преди две години? – Помня. – Е, тогава аз се намесих…

  • 2600

    Две борчета седят на плаж в Приморско и едното говори на другото: – Е-е-х, ако знаеш миналата година колко добре си прекарахме с жена ми… Плувахме в морето, пекохме се, заравяхме се в пясъка… Тая година ще отида да я изровя.