Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1833

    Обвиняем за тежко престъпление пита своя бъдещ защитник: – И колко ще ви дължа, господин адвокат? – Нищо. – Как така нищо? – Всичко ще ми платите предварително.

  • 7894

    За социално гърчавите – да си извадят бележника, защото ще им разтърся молекулите! Учителка по физика

  • 6247

    Към родилния дом с голяма скорост приближава кола. Спира рязко. Шофьорът изскача от колата, поглежда към задната врата и изкрещява: – Божичко, забравих жена си вкъщи!

  • 10525

    Даскалицата влиза в час и гледа – на дъската нарисуван огромен член. – Кой го нарисува това? – пита тя. – Аз! – признава си Иванчо. – Всички да излязат от стаята, да остане само Иванчо, ще му кажа аз на него! Децата излизат и чакат в коридора. След половин час от стаята излиза Иванчо, закопчава си панталона и вика: – Видяхте ли сега колко е важна рекламата!

  • 214

    Това тука съм го извадил за общо удоволствие.. Учителски

  • 6090

    Двама приятели си говорят и единият казва: – Моята жена казва, че е по-полезно плодовете и зеленчуците да се ядат сурови. – Да, бе, да! И моята я мързи да готви.

  • 7664

    Болестта на Нонка може да бъде от преумора, от наследствени гении, от туберкулоза и много, много други неща. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 11282

    Задстомашната жлеза се намира пред стомаха, като гледаш човека отзад. Учител по биология

  • 10880

    – Как в тая криза сте успели да запазите фермата си, без да се разорите? – пита случаен минувач. – Виждате ли онзи мъж там – посочва фермерът. – Той работи при мен, но понеже нямам с какво да му плащам, след две години фермата ще бъде негова. Тогава аз ще започна да работя при него, докато си я върна обратно.

  • 1122

    По Татово време двама политически затворници излизат от затвора. – Ауу, какъв дъжд вали – казва единият. – Абе, остави ги… да правят каквото искат – отговаря другият.

  • 3752

    – Пак се прецаках! – казал таралежът и слязъл от четката за коса.

  • 5504

    Ама, Николай, няма да се разберем така. Аз отпред, вие отзад, няма синхрон! Учителка

  • 3539

    Между съпрузи:– Ти ме мислиш за съвършен идиот. – Не. Никой не е съвършен.

  • 8444

    Връща се Иванчо от училище с пет двойки и поднася бележника на баща си. Баща му го пита: – Как можа за един ден да получиш пет двойки бе идиот такъв?! – Ами първо ме изпитваха по математика. Учителката ме попита колко прави 2 по 3 и аз й казах 5. Но после ме попита колко прави 3 по 2 и аз я попитах "Задачи ли ще решаваме или ще се ебаваме?" и тя ми писа 2. – Добре де, ами втората? – Ами втората е по биология. Учителката ми каза, че ще ми казва женски животни и аз трябва да й казвам съответните мъжки. Първо ми каза лъвица, и аз казах лъв. После ми каза котка и аз казах котарак. Но след това ми каза муха и аз казах мухоебец и тя ми писа 2. – Ами третата? – Ами третата е по български. Трябваше да напишем две прости изречения и да ги обединим в трето. Аз написах: "Учителката по Български излиза с учителя по Немски." "Учителят по Физика също излиза с учителката по Български." И ги обединих: "Учителката по български е курва." – и ми писа 2. – Хубаво, а четвъртата? – Четвъртата е по физическо. Учителката ни каза да си вдигнем левия крак. След това каза да си вдигнем десния крак, и аз я попитах "Ама аз на хуя си ли да застана?" и тя ми писа 2. – Добре, добре. А петата по какво е? – Ами по пеене. – Е толкова ли не можеш да пееш бе Иванчо? – Абе тате, при четири двойки пее ли се?

  • 8684

    Самоуверен студент казва на приятел: – След няколко години, хората като погледнат сградата на института ще си казват: "Ето тук е учил студентът Иванов!" Приятелят: – Ако не си вземеш изпитите, хората ще говорят така още от другата седмица.