Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11891

    Някакъв отива на лекар. Сяда на стола и казва: – Докторе, ей тук ме боли… Лекарят го преглежда, сбръчва вежди и пита: – Пиеш ли? – Ми … сипи!

  • 3675

    Вместо сироп за кашлица аптекарката дава на гражданин разхлабително. След два дена лекарят го пита: – Кашляте ли още, господине? – Не смея и да помисля за кашлица, докторе!

  • 7486

    Питат Радио Ереван: – Може ли да се живее само от заплата? – Не знаем, не сме опитвали.

  • 1293

    На сутринта след бесен купон, собственикът на апартамента стои пред останалите, които са се размазали на дивана и им казва: – Момчета, за това, че ми изхвърлихте телевизора през балкона… е хайде, ще ви го простя! За това, че изкъртихте вратата на хладилника… ще си затворя очите! За това, че ми направихте масата на клечки за зъби и изпочупихте всички чаши, чинии и витрини… е добре, ще го преживея някак си! Обаче за това (вади едно канарче с тирбушон в задника)… за това да ми кажете: "То така си беше"… е извинявайте!

  • 223

    Баба Илийца се докоснала до най-интимните части на турчина и тай я пуснал в ладията. Съчинение по литература

  • 5503

    – Господин съдия, искам незабавен развод! – Защо, госпожо? – Защото разбрах, че той се е оженил за мен само, защото е научил, че чичо ми ми е оставил голямо наследство. – Вярно ли е това, господине? – Не е вярно, господин съдия. Изобщо не ме интересува кой от нейните роднини й е оставил наследството.

  • 2519

    Мъж и жена гледат телевизия – някакъв проповедник говори за вярата, за молитвите и т.н. По едно време казва: – Вярата в Господ може да излекува всяка болест. Достатъчно е по време на молитвата да вдигнете едната ръка във въздуха, а другата да сложите на болното място… Мъжът вдигнал едната си ръка, а другата сложил върху члена си. Жена му го погледнала и измърморила: – Стори ми се, че каза „да излекува болест“, а не да „съживи мъртвец“…

  • 3416

    Майка казва на детето си. -Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш! -Да мамо, вече обядвах.

  • 2749

    Съдят жена, че пребила мъжа си. – Защо го бихте? – пита я съдията. – Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: „Честит първи април, скъпа!“

  • 3685

    По социалистическо време в едно село идва кореспондент на западен вестник. Кметът на селото вика заместника си и му казва: – Разведи човека из селото, из ТКЗС-то, покажи му всичко хубаво. Ама така го разходи, че само хубавите неща да види, че иначе кой знае какво ще напише във вестника ако ни види мизериите. – Абе… да клевети както си иска, империалистическа пропаганда такава.

  • 3604

    Дневник на студент: "Събудих се сутринта със страшен махмурлук. Опитах да си сваля пижамата – всички копчета се скъсаха. Опитах да си отворя чантата – дръжката ми остана в ръката… Сега лежа и ме е страх да ида до тоалетната."

  • 8042

    Посетител на зоопарка наблюдава служител, който храни един лъв с месо. – Кажете, лъвът може ли да изяде пет килограма месо наведнъж? – Може. – А десет? – Разбира се. – Е, а да речем двайсет килограма? – Естествено, че може, но кой е луд да му ги даде?

  • 9264

    Начинаещ интернетаджия отива в болницата. Гледа на една табела пише „УРОЛОГ“. Влиза в кабинета и казва:– Дайте ми, моля, адреси на порно сайтове!– ???– Ми нали сте специалист по URL?

  • 5820

    Възрастен човек припада на улицата. Събират се минувачи. – Мъртъв ли е? – пита някой. – Не, но всеки момент очакваме да дойде лекарят…

  • 10920

    В зъболекарския кабинет пациентът негодува: – Но какво правите, казах Ви, че ме боли кътникa, а Вие ми вадите преден зъб! Зъболекарят: – Спокойно, ще стигнем и до кътника.

  • 691

    Уважаема редакция,Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.Ако вдигна аз телефона – затварят. Взе често да се среща с „приятелки“, а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам.Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.И гледам – ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?