Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10148

    Пей,пей,пей си параметрите…искам да чувам само копчетата да щракат!! Учителка в час по практика

  • 4700

    – Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му, представи си, да има червейче! Момичето, естествено се развика: "Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!". А тоя простак взе, че изхвърли мен!

  • 7903

    Присъствуваха всички членове на светия синод, а така също и много хора…

  • 9424

    Балканите се гъза на света, а България е хемороида на Балканите. Из постановка на Театъра на армияата.

  • 1405

    Заводите Форд в Детройт. В кабинета на шефа влиза човек и крещи: – Еврика! Толкова години работя по този електродвигател и ето накрая го направих. Пристигам тук от Ню Йорк със собствения си електромобил! – И колко ви струваше пътуването? – пита шефа. – Четири хиляди и седем долара. Седем долара за електроенергия, а останалите за удължител.

  • 8389

    Internet все ни свързва ала БТК ни дели, ако ще и с модем Motorola да си. [по Васил Найденов]

  • 7130

    Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете на кой етаж, за да ви помогна? – Ами на четвъртия… – Добре елате… а коя врата? – Където и да е – все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете къде, за да ви помогна. – Ами някъде на четвъртия етаж… И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: – Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? – Да и то на четвъртия етаж… само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой!

  • 9908

    Там,където аз съм пораснал и първо мляко ЗАКУСИЛ (засукал)" Ученик рецитира стихотворението "На прощаване"

  • 11966

    Учителката изпитва Иванчо: – Иванчо, каква форма има земята? – Ами, кръгла госпожо. – Докажи го де. – А, няма да споря с вас, квадратна е тогава.

  • 10100

    Всъщност, демокрацията е стара като света. Тя се е появила още когато Господ показал Ева на Адам и му казал: – Ето, избери си жена.

  • 5056

    …Там са се били германци и немци…

  • 5292

    – Келнер, когато дойдох, ми казахте, че няма риба, а на господина там сервирате! – Вярно е, но когато вие поръчвахте другият господин ей там още не беше си върнал порцията!

  • 5248

    Византийците нападат българите по суша и земя, но българите ги изнасят за нула време.

  • 1615

    Ти чуваш ли се какво пишеш?! ICQ-лаф

  • 8295

    Ако в някоя избирателна секция избухне пожар, нашите служители имат ясни указания за действия първо изнасят избирателните списъци и урните с гласувалите. Представител на Национална служба за противопожарна охрана пред програма Хоризонт 15.06.2001г.

  • 3799

    Попитали Радио Ереван: – Може ли от 10 квадратни метра бял плат да се направят долни гащи? Радиото отговаря след неколкоминутно мълчание: – Ебати гъза!