Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8136

    Който е тъп и не може да запомни текста на песните, нека си ги записва като мен! Старшина

  • 344

    Мъж заварва жена си гола в леглото с друг мъж. Възмутен изревава:– Кво прай тоя там!?!?!?!?А жената в екстаз:– Чудеса! Чудеса!

  • 6389

    Будителите са последователите на бог Буда. Ученик

  • 8167

    Сeдят две лястовици върху електрически стълб, и едната вика: – Като гледам май ще вали… – Защо реши че ще вали? – Нещо хората взеха да се заглеждат по нас…

  • 9857

    Главата на семейството лежи на дивана и брои мухите по тавана. Синчето го пита: – Тате, ще ми помогнеш ли за домашното по математика? – Я бягай бе, ще си зарежа цялата работа и ще ти решавам задачи, как не!

  • 10596

    Домакинът към гостите: – Приятели, не сядайте на този диван, защото е пълен с дървеници! – А защо не го изхвърлиш? – Изхвърлях го вече няколко пъти, но тези проклети гадини го връщат обратно…

  • 10594

    Чухте ли за блондинката, която се побъркала наскоро? Шест години тя работила в публичен дом и наскоро съвсем случайно научила, че на всички останали им плащат, за това, което вършат.

  • 11112

    "40 години социалистически Батак" Лозунг в град Батак по случай 40 годишнинатаот 09/09/1944г

  • 11684

    Oбява: „Домакиня заменя готварска печка за вечеря на свещи… и още нещо“

  • 3236

    Ако жена ти и адвокатът ти се давят и трябва да избираш…, ще отидеш на обяд или на кино?

  • 8050

    В потурите на Бай Ганьо се крие най-голямото му богатство.

  • 11243

    "Има ли смисъл, когато няма значение"Учителка по химия 125 СОУ

  • 6890

    – Знаете ли как е „СПИН“ на сръбски?– УЗЗУ – Умрем да го заврем, заврем ли го умрем!

  • 5689

    – Каква е разликата между Извънземното и мъжът? – Извънземното се обажда в къщи.

  • 433

    Двама приятели поканили позната блондинка на пастичка и кафе. Тя ги попитала: – Ама това да не боли много? – Защо!? – Ами оня ден трима ме поканиха на чай и бисквити, и ми скъсаха гъза.

  • 9681

    Недоволна пациентка пита доктора: – Какво е това лечение, докторе! – Какво му има, топла вана и аспирин…. – Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!