Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 980

    – Какво, докторе, изглежда ще трябва да спра цигарите, а? – О, не, съвсем не! Късно е…

  • 9667

    Млад адвокат пледира: – Господин съдия, самият факт, че клиентът ми се е обърнал именно към мен за защита, доказва неговата невменяемост!

  • 10842

    Хан Крум създал първите писани закони, за да спре пияниците и другите хора. Ученически

  • 10929

    Питат радио Ереван: – Какво щеше прави България ако се намираше в пустинята? – Щеше да внася пясък – отговаря то.

  • 7894

    За социално гърчавите – да си извадят бележника, защото ще им разтърся молекулите! Учителка по физика

  • 883

    На един човек му писнало от тъща му и я убил. Адвокатът, който го защитавал пред съда му казал, че за това деяние ще му дадат вероятно доживотна присъда, но ако убие и неговата тъща (на адвоката) ще му издейства условна присъда. Така и станало; човекът убил адвокатската тъща, а адвоката уредил условната присъда. След края на делото, съдията, който познавал адвоката от по-рано го извикал при себе си и го попитал какъв му е обвиняемия, че го е защитавал като роден брат. Адвокатът му обяснил каква е работата. Тогава съдията казал: – А бе, защо не ми каза по-рано. Да беше убил и моята тъща, пък щяхме да си го оправдаеме човека.

  • 6664

    – Какво е наглост? – Да се изсереш пред вратата на един борец, да позвъниш и когато ти отворят да си поискаш хартийка.

  • 4161

    Любовна двойка в леглото. – Може ли да те наричам Ева? – Защо? – Защото си ми първата. – Е, щом съм ти първата може ,а аз ще те наричам "Боинг". – Защо Боинг? – Защото си ми 747-мия.

  • 9780

    Съвестният и интелигентен читател би разбрал че вълшебните предмети в приказките са илюзия на фантазията! Из "мислите" на деветокласник.

  • 3839

    Възрастен професор разказва на колегите си: – Оня ден спя и сънувам, че чета лекция на студентите си. Събуждам се и какво мислите? Наистина чета лекция на студентите си.

  • 6918

    Двама много пияни приятелчета пътували в една кола.Единия карал , а другия спял на задната седалка.По едно време ги спира полицай.При отварянето на вратата от полицаят шофьора пада на улицата: -Как може такова безобразие-казало ченгето. -Какво сте пили бе господине!!? -Само….едно малко…… г-н полицай. В този момент онзи на задната седалка се поразбудил и казал: И…. на мене… едно……малко….

  • 7633

    "Искам да стане като малък Шератон"Инструкции на к-н Данов (под.28860) към войник, който чисти тоалетна

  • 9994

    "Маа ток, пай се" Надпис на ел. табло в Панчарево

  • 4623

    Какво си се зализал като тракторист пред заплата? Лаф

  • 10460

    След тежка животоспасяваща операция близките на пациента се явявят при опериралия го хирург и му връчват пачка с банкноти.– Как мислите докторе ще живее ли?Докторът брои внимателно парите:– За сега не!

  • 5085

    След рухването на тоталитарния режим един големец отишъл заедно със сина си на гости на властващ диктатор. Още при влизането диктаторът поздравил високо: – БКП! Големеца отвърнал на поздрава: – ДКМС! Гостували що гостували и си тръгнали. Като се отдалечили, синът учуден попитал баща си какво означават тези инициали БКП и ДКМС. Бащата обяснил: – БКП – това е "Бягай крий парите", а ДКМС – "дреме ми на капата, мойте са скрити".