Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7819

    – Татко, от къде се е взел моят интелект? – Не зная, синко! Сигурно си го взел от майка си, защото моят интелект си е още у мен!

  • 2947

    Имало в гората едно учтиво таралежче, ама толкова учтиво че с всеки се познавало и с всеки било в добри отношения. Та вървяло си учтивото таралежче през гората и видяло четиримата мускетари: – Здравей, Дартанян. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, Атос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, Портос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, Арамис. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Дартанян. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Атос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Портос. – Здравей, учтиво таралежче. – Здравей, кон на Арамис. – Здравей, учтиво таралежче. – Как си, Дартанян? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, Атос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, Портос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, Арамис? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Дартанян? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Атос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Портос? – Добре, учтиво таралежче. – Как си, кон на Арамис? – Добре, учтиво таралежче. – Чао, Дартанян. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, Атос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, Портос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, Арамис. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Дартанян. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Атос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Портос. – Чао, учтиво таралежче. – Чао, кон на Арамис. – Чао, учтиво таралежче. И учтивото таралежче продължило да си върви през гората. Вървяло, вървяло и видяло Али Баба и четиридесетте разбойника, яхнали камили…

  • 9421

    Вечеря при жена може да получи почти всеки, а закуската трябва да се заслужи!

  • 3802

    Попитали радио Ереван: – Защо краката на човека миришат? – Защото излизат от задника.

  • 9945

    – Келнер в супата ми плува слухово апаратче! – Извинете, какво казахте?

  • 8368

    Рекламен агент разказва как почти не е изгубил работата си. – Това се случи в една арабска страна. Реших да напиша сценарий за реклама на една разхладителна напитка, която се състоеше от три части. В първата част сложих снимка на човек в пустинята, който умира от жажда. Във втората – същия този човек пиещ тази напитка и в третата той щастлив и доволен се усмихва. Но забравих едно: арабите четат отдясно наляво.

  • 64

    Прехраната е спасила човечеството от гладна смърт! Учител по философия

  • 6003

    Учил си, ама не ми влизаш редовно – сядай, 5. Учителка по история

  • 7696

    Тук е нaписaнo черно на бяло cъc эеленo

  • 10757

    Един габровец вика на минаващ работник: – Хей, приятел в двора ми има заровено имане, ако го изровиш ще го поделим по равно. – Ааа.. Не искам, на един друг цял кладенец направих без да открия друго освен вода.

  • 242

    Ако ни остане време, в сряда криво-ляво, ще паднем под Византийско робство Учител по история

  • 10615

    Сутринта жена носи кафе на мъжа си в леглото. ПО някое време се чуват крясъци пт спалнята. Жената от кухнята пита: – Скъпи, какво стана? – А-а-а-а! Изгорих се! Разлях си всичкото кафето върху себе си! – Скъпи, не крещи така. Изчакай малко! Сега ще ти направя още кафе!

  • 4361

    Пациентът: – Докторе, съседите ми ме смятат за луд, защото обожавам наденички. Докторът: – Що за глупости, аз също обичам наденички. Пациентът: – Тогава защо не дойдете с мене у нас! Ще ви покажа цялата си колекция!

  • 8591

    Разхожда се един руски хакер из парка през нощта, и вижда как на една пейка някакъв грузинец напъва отзад една девойка. Той се оглежда, позамисля се, па си сваля гащите, и напъва грузинеца отзад. Последния от своя страна, заклещен между двамата, няма как да мръдне, и само пита през зъби – "Кой си ти бре?", на което хакерът отговаря: – Мълчи, мълчи, мое анонимно прокси…

  • 1880

    Жена, след свиждане с мъжа си, отива при началника на затвора и го моли: – Не можете ли да намерите на мъжа ми някаква по-лека работа? – Че къде по-лека от това?! Та той лепи марките на писмата! – Странно, а на мен ми се оплака, че копаел подземен тунел…

  • 11043

    Един човек отишъл на доктор да му направят пълни изследвания. Взели му кръв, мерили му кръвното и т.н. След половин час излиза доктора от кабинета си и казва: – Съжалявам господине, но ви остават 10… – Какво десет? Месеца, години…? – попитал пациента – 9, 8, 7, 6…..