Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6755

    Две кучета си говорят. Едното пита другото: – Какво става? Има ли нещо ново? – В края на улицата сложиха един стълб. – Значи трябва да се полее.

  • 201

    Чужденци учат български език: – Това е маса? – Да, това е маса. – Това е стол? – Да, това е стол. – Това е какво? – Да, това е какво.

  • 6742

    хора, които употребяват мастика са склонни към самокритика и философия, те гледат чашата и си задават въпроса да пия, или да не пия и тогава ще видят вероятно релеевско разпределение. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 7966

    При командата "ОТБОЙ", настъпва тъмната част от денонощието…

  • 2737

    След сватбата: – Мила, отсега нататък ще трябва цял живот да ме понасяш. – Но нали през деня ще бъдеш на работа?!

  • 3214

    И мъжът, и магнетофонът имат по две глави – едната за запис, другата за възпроизвеждане. Из лекция по Аудио-визуални средства във ВТУ

  • 1786

    – Вчера изхвърлях боклука. Боклукчийската кофа е на петдесет метра от входа, а навън валеше силно. Хванах и изсипах боклука през балкона… Гледам и си мисля: Господи, до какво ни докара тази демокрация!!!

  • 10151

    Пиян катаджия спори със шофьор на камион: – Гражданино шофьор! Вече десети път ви питам – защо камионът ви не е уплътнен добре и сипете товара си по пътя? – Гражданино полицай! Аз пък вече за десети път ви обяснявам, че съм от "Чистота" и сипя пясък заради поледицата.

  • 3178

    Млади съпрузи, женени вече от месец, още не знаят как се прави секс,така че отиват за съвет при сексолог.– Всичко е много просто. – обяснава той. – Когато се върнете в къщи, първо се съблечете. После нека мъжът да легне върху жената и да направи онова, което прави бикът на пролет.Вечерта новобрачните изпълняват поръчаното от лекаря. Събличат се,мъжът ляга върху жената, отваря уста и реве:– Муууууууу!

  • 1637

    Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан? – Олеле, пак ще се подхлъзвам!

  • 4642

    Ако девойка знае цената си, значи, че тя често я е обявявала..

  • 4728

    Голям шеф решил, да провери, колко са умни подчинените му. Отива при секретарката: – Колко е две по две? – Искате ли подробен рапорт или така? – Давай така! – Четири! Отива при компютърния специалист: – Колко е две по две? Оня пуснал Excel и след пет минути кзва: – Получава се 4.00 E+0, но не съм сигурен, ще трябва да питам програмиста, той ще помогне! Отива при счетоводителя: – 2х2? – А, да, сега ще го проверим. Значи според мен е някъде между 3.196… и… да кажем… 5.659. Но по-точен отговор мога да дам след две седмици! Отива при мениджъра по продажбите: – 2х2? – А, колко трябва да бъде? – Ами аз теб питам! – Ммм… значи няма да кажете вашата цена!? Добре, да кажем, че е шест! Не, не, почакайте! Вие добре знаете пазара! Мога да ви го дам за 5.25, като на приятел! Отива при юрист-консулта: – Колко е две по две? – Трябва ли да отговоря? – Да! – Ами в началото ще кажа 4, но с добра защита може да се получи и 3!

  • 466

    Съобщение на ТАСС от времето на студената война: "Вчера в района на Бермудския триъгълник са изчезнали 4 американски подводници. От наша страна загуби няма."

  • 9207

    -Докторе, през цялото време виждам пред очите си светещи точици – оплаква се пациент на очен лекар. Докторът му предписал очила. След няколко дни болният дошъл отново. – Е, как е? – пита докторът – По-добре ли се чувствате? – Разбира се, докторе. Сега виждам светещите точици доста по-ясно.

  • 2791

    Между приятелки. – Чух, че си се омъжила. – Да, вярно е. – Е, как е, по-добре ли стана? – Не е по-добре, но е по-често…

  • 11735

    "Ейййййййй, три пъти я режа тая дъска и все е къса" Реплика на майстор