Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7228

    Какво означава недоиграл геймър? Това означава, че сте играл повече, отколкото можете, но по-малко отколкото сте искали.

  • 2510

    Не мърдайтесь, не мърдайтесь!Снимка не излезньотся! Фотограф към руски туристи на морето

  • 4600

    – Тате, защо най-напред виждаме светкавицата, а чак после чуваме гърма? – Защото очите ни са пред ушите.

  • 9295

    "Ми то няма хора тука!" Възклицание на гражданин в данъчното, влизайки в стая, в която има само данъчни инспектори.

  • 573

    Баба Тонка – видна българска революционерка, размахала бяла кърпичка, с риск да забележат, че не таи лоши намерения.

  • 7738

    Въпрос: – Как се нарича нещо, дълго 5 км с ум за 5-има? Отговор: – Парад на блондинки!

  • 11080

    Как е възможно нашата младеж да се увлича по хеви-метъла и други упадъчни западни стилове- и то когато нашата Лили Иванова покори целия свят, Япония и някои други западни страни… Комсомолски секретар на събрание

  • 2831

    Жена стои на ръба на балкона на 8-ия етаж и казва на мъжа си: – Не мога да живея с такъв женкар, пияница и… престани да ме побутваш.

  • 4074

    Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: – Момчета, да имате кибрит? – Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? – Да, заповядайте. – Мерси. – Няма защо. Как я карате тука? – Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи… – Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! – Абе мани, не е истина! – А и цените тая година са едни. Дееееа техната… – Мдааа, така си е…. – Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави.

  • 224

    Радио "Ереван" пуснало анкета до всички национални радиостанции с въпрос: "Какъв максимален брой дини може да носи един средно статистически мъж ?". След известно време по-голямата част от радиостанциите отговорили, като преобладавал отговорът че един мъж може да носи най-много до четири дини: по една под двете мишници и по една във всяка ръка. "Един Арменец може да носи пет дини – оповестило радио "Ереван"- четири в ръцете и една надяната на чепа!" В този момент пристигнал и отговорът на радио "София": – Един българин може да носи девет дини – четири в ръцете и един арменец с пет дини надянат на чепа !

  • 257

    Давам 5 дни арест на редник Милатинов от Берковица. Вчера беше пиян, като че беше паднал от Маркс Старшина

  • 11782

    Върви лисицата през гората и гледа – гаргата лети с опашката напред! Пита я тя: – Защо ма, сврако, летиш на обратно? – Еми на, Лисо, то нали е демокрация, правя каквото си искам, кой ще ми каже нещо? – Бре! То хубаво нещо било демокрацията – си казала Лиса и взела и тя, нали е демократ, да върви със задника напред. Както вървяла, не щеш ли изскочил от едни храсталаци Кумчо Вълчо и тя докато се усети я наебал. Лиса: – Чакай бе Вълчо, какво правиш? – Абе Лисо, нали е демокрация, правя каквото си искам. Кой ще ми каже нещо? Тръгнала пак Лиса с дупето назад. Оппа-а-а, изскочил от едни шубраци Заека и той нали е бързак я надупил за секунди. Лиса: – Чакай бе Зайко, недей така, какво направи? – Спокойно Лисо, тука е демокрация, кой ще ми каже нещо? Ти ли? Продължила нататък пак Лисанка със задника напред и тъкмо си мислела хубави работи, и усетила познато чувство – обърнала се тя и какво да види – Мечо я напънал на задна прашка и шиба като луд. – Ауууу, Мечо, какво правиш? Какви са тия неприлични действия? – Тихо Лисо! Вече е демокрация, какво протестираш? Ти май искаш нещо да ми кажеш а? Тихо, щото да не те зачеша пак! Продължила Лиса и кой да види – Свраката – пак по стария начин си лети безгрижно. Лиса си казала – "Сега ще й търся отговорност на тая!" и вика: – Ей Гарго! Какво ме излъга ти за тая демокрация – тука половината гора ме наеба вече! Гаргата се обадила: – Е Лисо, така е то, за нас горе е демокрация, за вас долу живо преебаване!

  • 3908

    Балканският полуостров се е намирал в северните части на Земята.

  • 4773

    Виктор ще чете, за да замълчи най-сетне. Учителка по немски език в НЕГ София

  • 5100

    Направо не разбирам, как може да ме боли главата. Уж е само една кост, а ме боли… Ученик

  • 11847

    Една жена казва на съпруга си: – Скъпи, излизам да пояздя за около 2 часа. Мъжът отговаря: – Знам, конят звъня вече три пъти.