Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6202

    Фалшивите банкноти се различават по липсата на надписа: „За подправка виновните се наказват съгласно закона“.

  • 1683

    Влиза един съветник при Костов: – Господин премиер, имам две новини. С коя да започна? – С добрата. – Ама те и двете са лоши…

  • 1458

    Вдигай краката! До 2 минути пристигам Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5942

    Според Библията жената е последното нещо, което Бог е сътворил. Трябва да е било в събота вечер… Личи си умората! Ал. Дюма-син

  • 5663

    "Голямото друсане на Балканите" Заглавие във вестник след земетресението в Турция.

  • 11478

    Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: – Човекът е с едно ухо! Влиза втория: – Човекът е с едно ухо! Третият: – Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието – вярно: – Браво! Как познахте? – Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?

  • 9906

    Синче към баща си: – Тате, хайде да излезем на разходка в парка? Бащата към майката: – Жена, излизаме на разходка в парка. Дай нещо за мезе!

  • 9241

    Дъщерята се връща от купон рано сутринта на следващия ден, залита пиянски, стои ухилена и върти гащичките си на пръста си. Майката я подхваща с въпрос: – Къде беше? С кой беше? Какво правихте? – Къде бях не помня. С кого бях не помня. Какво правихме – не знам как се казва, но от днес ми става хоби!

  • 3364

    Кучето на един полицай и кучето на един борец попаднали в капан, докато ловували. Полицейското куче жертвало заклещения в капана крак, като го отхапало и се освободило. На другия ден се върнало да търси приятеля си и го видяло целия в кръв. – Какво става, защо си още тук? – Абе, брато три крака отхапах и не мога да се освободя.

  • 4520

    При фризьора: – Да мина ли с машинката и отзад? – Не, благодаря, но може да минете тила.

  • 4464

    На перона стои професор с чадър и куфар в ръце. Влаковете идват и си заминават, а той продължава да стои. По едно време при него идва железничар и го пита: – Кой влак чакате? – Не знам – казва професорът. – И не мога да си спомня, трябва ли да пътувам някъде, пристигнал ли съм от някъде…

  • 5345

    Един миг невнимание и цял живот мъртъв! Лозунг

  • 3662

    "Граждани и адвокати, не чукайте пред вратата"! Надпис на врата в съда

  • 9531

    Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: – Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: – Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: – Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… – Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание…

  • 9142

    В час. Учителката пита:– Деца, искате ли да ви кажa как се е появил първият човек?Отзад Иванчо се обажда:– Госпожо, нас по ни интересува как се е появил третия!

  • 11220

    В кино пускат хората за следващата прожекция. Между редовете се е разплул някакъв човек с разперени ръце и крака, и затворени очи. Хората се опитват да минават, подритват го, побутват го, обаче той не реагира. Викнали разпоредителката и тя го дърпала и бутала, викала му, а той не отлепва, само отвреме-навреме сумти нещо. Накрая се принудили, да извикат полицай. Полицаят и той бутал, ритал, викал и най-накрая не издържал и изревал: – Аре стига бе. Не мога да разбера, що за човек си. Да не си паднал от луната. – Не от луната, а от балкона – със сетни сили проронил човека…