Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1839

    Една жена се изчервява пет пъти: Първи път – когато й е за първи път. Втори път – когато изневери за първи път. Трети път – когато й платят за първи път. Четвърти път – когато тя плати за първи път. Пети път – когато тя плати и й върнат парите.

  • 1122

    По Татово време двама политически затворници излизат от затвора. – Ауу, какъв дъжд вали – казва единият. – Абе, остави ги… да правят каквото искат – отговаря другият.

  • 600

    – Докторе имам шум в ушите, коленете ми треперят, имам депресия – чувствам се пълно нищожество… – Ясно. И кога си заминава тъща ви?

  • 7924

    Разговор между поетеса и писател. Писателят: – Мъжете сме по-висши от жените . доказателството е в това, че Бог е създал първо мъжа. Поетесата: – Да, и аз винаги първо пиша на чернова…

  • 3081

    Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. – Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? – Как така, ма? – Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. – Ми тя нали можеше да плува? – Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.

  • 8647

    Наркоман пушел много трева и един ден изпушил прекалено много и умрял. Отишъл в ада и гледа навсякъде расте марихуана. Не можел да повярва на очите си, и така свил си цигара, но нямал огънче. Повървял малко, срещнал един дявол и го попитал: – Имаш ли огънче? – Ако имах тук щеше да е рая.

  • 5916

    – Как успяваш толкова често да нощуваш вън от дома си, а жена ти всеки път ти прощава?! – Ами всеки път й нося бележка, че съм прекарал нощта с любовницата си! – Каква е тази любовница?! – Главната лекарка на изтрезвителя.

  • 11000

    – Мамо, татко скромен ли беше като по-млад? – Да, иначе ти щеше да си поне пет години по-голям.

  • 12053

    Две блондинки си говорели и едната казала че имала ужасен ден вчера.Заседнала в асансьор цели 7 часа.Другата рекла че това е нищ и вчера е заседнала на спрял ескалатор цял ден.

  • 66

    Млада жена, плачейки, отива при майка си: – Мъжът ми ме преби. – Мъжът ти ли? Нали вчера замина в командировка! – Аз също така мислех.

  • 7941

    Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го и му викат: – А, Зайо, ти що си без шапка бе? – и го съдрали от бой. На другия ден отново го срещат, но този път заекът предвидливо си сложил шапка. – А, Зайо, ти що си със шапка, бе? – и пак го съдрали от бой. Така няколко дена се гаврили, що си със шапка, що си без шапка и бой. По едно време им писнало и решили да сменят стратегията. Наговорили се: "Утре като видим заека, ще му искаме цигара. Ако ни даде с филтър – Що ни даваш с филтър, ако ни даде без филтър – що ни даваш без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче, било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари, с филтър и без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му искат цигара: – Ей, Заек! Я дай една цигара! – С филтър или без филтър? – пита Зайо. Вълкът и Лисицата се спогледали, почесали се и в един глас изревали: – Абе заек, ти що пак си без шапка?

  • 3310

    – Този господин е голям любител на живописта – казва собственик на художествена галерия на свой приятел. – По какво съдиш? – Един път влезе в галерията, когато не валеше…

  • 11413

    Пилотът към инструктора по парашутизъм: – Инструктор, всички новобранци скочиха. – Юнаци! – Но ние още не сме излетели!

  • 4730

    Командир на ракетна база строява ротата: – Така-а-а… Който от вас си е отварял бирата на червеното копче, да взима една гумичка и да ходи да трие Америка от картата…

  • 6722

    Леля казва на племеника си, който се криви пред огледалото: – Когато бях малка, татко казваше, че ако се кривя пред огледалото, цял живот ще бъда грозна. – И какво искаш сега, лельо? Била си предупредена навреме…

  • 8091

    Славяните ловили риба и други горски животни