Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7508

    Лорд Джон бил в командировка в чужбина. Една вечер получил съмнения относно неговата съпруга – той бил почти сигурен, че тя му изневерява и че дори в момента е с друг в собственото му легло. Намерил телефон и набрал своя номер. Отсреща му отговорил, естествено икономът: – На Вашите услуги, сър. – Боб, моля те, отиди до спалнята и погледни през ключалката кой е в леглото. – Един момент… И така след минута иконома се връща на телефона: – Сър, погледнах в спалнята и Ви видях как се любите с Вашата съпруга в леглото. Следва кратко мълчание и Лорд Джон бесен нарежда: – Слушай момче, веднага ми вземи пушката от килера и ме убий, мен и моята съпруга. Занам, че ще го направиш, това е заповед! – Добре сър – и иконома оставя слушалката. Следват два бързи изстрела, малко писък и тишина… Слушалката се вдига за пореден път: – Сър, изпълних стриктно Вашите заповеди. Застрелях Ви от първия път, Вас и Вашата съпруга. Сега какво да правя? – Много добре – отговаря лорда доволен – Сега вземи двата трупа и ги закопай надълбоко някъде в зимната градина. – Какво? Зимната градина!? – пита иконома изумен – Та ние нямаме зимна градина! Извинете сър, Вие кой номер сте набрали?

  • 4439

    Срещат се двама бивши съученици след доста години. Единия: – Наскоро се ожених. – Покажи снимка. – Ето, виж! – Нищо, има и по-страшни! – МОЛЯ?! – Извинявай, няма по-страшни!

  • 9388

    Две хлебарки вечерят. Едната разправя на другата: – Вчера влязох в един ресторант. Ама такава чистота там – никъде ни трошичка, ни петънце, всичко лъска, свети… – Моля ти се, не говори такива гадости на масата!

  • 8617

    От днес повече няма да пия…..но и по-малко няма Студент

  • 1736

    В оръжеен магазин:– Каква система предпочитате?– Не знам точно… Нещо за пет, шест човека.

  • 7108

    – Иванчо, защо всяка сутрин като минаваш край нас се смееш? – Ами, разказвам си вицове и затова. – Вчера се смя много силно. – Разказах си един дето не го бях чувал.

  • 10625

    Един си върви по улицата с лопата на рамо и го среща негов познат. – Здрасти, къде си ходил с тази лопата? – Ходих да погребвам тъща ми. – Ами защо има кръв по тая лопата? – Абе нещо се опъваше…

  • 526

    Младо семейство дълго време си нямало деца. Един приятел го посъветвал да отидат в града и да запалят в катедралата свещ. След няколко години наминал да ги навести. На прага го посрещнали пет дечица. – Къде е майка ви? – В родилния дом. – А татко ви? – Отиде в града да угаси някаква проклета свещ…

  • 4187

    – Знаете ли как се казва братът на Одисей? – Одикопай.

  • 10244

    Отишъл един човек в ресторант и си поръчал супа. Докато келнера му я носел си държал палеца потопен вътре. Човекът попитал: – Абе ти що си потопил палеца си в супата ми? – Еми прищипах си го на една врата и лекарят ми каза да си го държа на топло. – Заври си го в гъза тогава! – казал човека. – Еми досега къде мислиш че беше, бе?

  • 10825

    – Как се нарича мъж, който е изгубил 90 % от интелигентостта си? – Разведен.

  • 11112

    "40 години социалистически Батак" Лозунг в град Батак по случай 40 годишнинатаот 09/09/1944г

  • 6353

    Съдията: – Този човек твърди, че сте го захапали за ръката? – Но аз съм вегетарианец.

  • 1477

    Да не мислите, че имам 30 уши да ви изслушвам като телефонистка. Иванка Митева – учител, в час по естетика на ІХ а кл. (1986/87) ПМГ – Сливен

  • 9003

    "-Всеки час пукате по една топка.Аз сто хиляди топки да имам, на вас двеста хиляди няма да ви стигнат. Г-н Кочев – Учител по физкултура в ОМГ "ак.Кирил Попов" – Пловдив.

  • 4401

    Прибира се Петров вкъщи рано сутринта, и чува жена си да говори по телефона: – Ало, оръжейния магазин ли е? Искам да купя един пищов. С доставка у дома, на името на вдовицата Петрова…