Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11142

    Двама приятели си говорят: – Довечера ще водя жената на театър, ще гледаме "Отело". – Какво, културна програма? – Не, предупреждение!

  • 6800

    Мъжът се прибира пиян в къщи и отваря вратата на хладилника: – Ей, бакшиш, хайде до центъра! Жената протестира: – Лягай си по-скоро пияницо! След малко мъжът скача от кревата, отваря пак вратата на хладилника: – Градски, хайде до центъра! Жената пак се обажда: – Казах ти да си лягаш, нещастнико! Така два-три пъти. Накрая жената заспива. На сутринта се събужда и какво да види: ни мъж, ни хладилник. – Ей, – мисли си, – явно го е кандардисал.

  • 805

    Дъщерята ще прави за първи път купон в къщи. Инструктира родителите си какво да купят и да стоят в кухнята. Започнал купона. Къщата се тресе и родителите също. Тръгнали на пръсти към хола. Майката отваря вратата на хола, надниква и затваря бързо. – Олеле, какво прави тя! Пак открехва и пак: – Олеле, какво прави тя! Бащата, нищо не видял и двата пъти, я отмества, открехва вратата и поглежда. – Какво прави, какво прави – минет прави. Майката много възмутено го апострофира: – Ами, че тя така ще се научи да пуши!

  • 287

    -Вие сте като стадо овце и всяка върви след задника на предната! Учителски

  • 86

    "Бравата се счупи – не изпадайте в паника!" Учителка по математика

  • 3592

    – Тате, дай пари да ида в зоологическата градина да видя питона? – На ти една лупа, излез на двора да видиш някой червей.

  • 1021

    Един шофьор пътувал с колата през зимата и го стопирала една стопаджийка. Качил я той в колата, обаче след малко колата се развалила и той излязъл от нея за да я оправи. Човъркал той по двигателя но ръцете му замръзнали, влязъл в колата, пъхнал ги между краката на жената и като се стоплили пак излязъл навън, за да продължи ремонта. След малко ръцете му пак замръзнали и пак по същия начин ги стоплил между краката на жената. На третия път оправил колата, влязъл вътре, запалил двигателя и тогава тя му рекла: – Добре де, ами ушите ти не измръзнаха ли?

  • 2749

    Съдят жена, че пребила мъжа си. – Защо го бихте? – пита я съдията. – Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: „Честит първи април, скъпа!“

  • 9657

    Ученикьт мете двора в час по биология! Забележка в бележник

  • 9471

    Той не бил гладен, а просто му се било прияло. Из ученическо съчинение

  • 5576

    "Ще си купя пушка и изобщо няма да се карам – направо ще стрелям по вас!" ПГ по строителство и архитектура гр. Стара Загора

  • 5967

    Моля, пазете касовия си фиш! Клиент, изгубил фиша си, дължи глобално 5 лева! Надпис в закусвалня

  • 8834

    Звънни да ти пусна кучето отгоре! По-бързо! Веднага! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 734

    Телефонът звъни. – Вдигни слушалката – казва съпругът, – ако търсят мен кажи: много съжалявам, но мъжът ми не си е в къщи. Жената вдига слушалката и след малко казва: – Много съжалявам, но мъжът ми си е в къщи! – Дявол да те вземе! Не чу ли какво ти казах! – Не се притеснявай, мили, не търсеха теб.

  • 10060

    Мъж и жена правят секс. Мъжът се друса, друса – пот капе от челото му а жената лежи като дъска под него и с интерес разглежда тавана. – Мръдни малко ма – крясва мъжът – Добре мили, щом ти преча.

  • 11076

    Една жена скрила любовника си в гардероба. Към полунощ той не издържал,облякъл един кожух и излязъл.В този момент съпругът се събудил: -Ти какъв си? -Аз съм молец. -А къде си помъкнал кожуха? -Ще си го ям у дома.