Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8932

    – Все казваш, че непрекъснато си водил борба с пиенето, а и днес си пиян като тапа! – Какво да направя, когато и днес загубих двубоя…

  • 3837

    Какво е общото между пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдига толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси…

  • 11356

    Защо през първата брачна нощ блондинките непрекъснато гледат навън през прозореца? Защото са чували, че първата брачна нощ била най-хубава.

  • 6826

    Съобщение: "Министерският съвет уведомява гражданите, че считано от 1 май се прекратява месец април."

  • 1375

    БУЛЮН – 0.20лв Надпис от менюто на едно заведение

  • 11463

    Поп и полковник си сменили местата за един ден. Попът застанал пред войниците и казал пеейки: – Чеда мои, во имя отца и сина и светаго духа, мирно! Полковникът в черквата казал: – В името на Бога – на колене! Остави! Заради бабката на последния ред!

  • 8460

    В магазина са докарали сирене в пластмасови тенекии.

  • 4714

    Един гражданин отива при шефа на полицията да подава оплакване и му се казва да почака защото има учение. Докато чака във фоаейто чува някой да вика „Карноба-а-а-ат“ и вижда как 10 полицаи с куфари профучават излизайки от едната стая и влизат в другата. След 5 минути същите полицаи тупур-тупур отново профучават от едната стая в другата. Това се повторило още няколко пъти и едва тогава гражданинът бил поканен да влезе при шефа. От любопитство гражданинът попитал какво е било това учение, а шефът отговорил : – А, нищо особено, тези полицаи в понеделник ги пращаме в командировка в Шумен, но в Карнобат ще сменят влака, та тази седмица репетират.

  • 9465

    – Защо Марадона харесва футболните терени? – Защото имат дълги бели линии и много трева.

  • 10220

    Едно момченце си купило "Кока-кола" и не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и вижда на отсрещния тротоар един полицай. Отива при него и го моли: – Чичко полицай, ще ми отвориш ли бутилката? Полицая взел шишето, поогледал го и извикал: – Отваряй! Полиция!

  • 8971

    Английски лорд излиза от клуба и среща стар, мръсен просяк. Вади банкнота, подава му я и казва: – Господине, ето Ви пет лири, купете си кутия от най-скъпите пури! – Сър, – отговаря просяка – аз не пуша! Лордът вади друга банкнота: – Ето Ви тогава десет лири, купете си бутилка от най-хубавото уиски! – Сър, – отговаря просяка – аз не пия! Лордът вади следваща банкнота: – Ето, вземете тогава сто лири и отидете в най-скъпия бардак, изберете си най-хубавата мръсница и прекарайте една незабравима нощ с нея! – Сър, – отговаря просяка – Вие сигурно се шегувате! Какъв ти секс при моето състояние и възраст?! Тогава лордът казал: – Господине, ще Ви дам хиляда лири, ако отидите на адреса, който ше Ви дам, позвъните на вратата и когато излезе жена ми, й кажете: "Лейди, ето до какво положение изпада човек, когато нито пие, нито пуши, нито по жени ходи!".

  • 2020

    Марийка се връща от училище развеселена: -Мамо, мамо, в училище ни правиха изследвания. Оказа се, че в класа има само една девица. -Ти ли беше, мъниче? -Не разбира се. Даскалицата.

  • 943

    – Знаете ли как казват на www в провинцията? – „Въй въй въй“

  • 23

    Вчера Народното събрание разпрати до медиите SMS с годишния си доклад за свършената от него работа.

  • 5159

    Отдавна съм установила, че ви липсват първите седем години, а някои от вас и повече, така че няма нужда да ме убеждавате в това! Преподавателка по френски език в 9ФЕГ

  • 3713

    Селянинът поде, че той продава хума, хубава хума, подготвена по домашна рецепта. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"