Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 484

    И като ви връщам класните, ще ви викам един по един. Т.е. ако сте тъпички, ще ви го кажа на ухо, няма пред целия клас. Учителка по литература от В.Търново

  • 3775

    Труп намери полицай! Заглавие във вестник

  • 4215

    Двама лекари седят в коридора на болницата и наблюдават, как към тях се движи човек с присвити колене и ръце навряни между краката, който прави странни гримаси. Първият доктор: – Гледай, гледай, какво прави артритът от хората. – Какъв артрит, това си е церебрална парализа. – А, не, не съм съгласен, типичен артрит си е! – Аз съм твърдо убеден, че е церебрална парализа! Докато те спорят, човекът се приближва с мъка до тях и шепне: – Извинете, къде е тук тоалетната…

  • 7140

    Граничар с куче обикаля по полосата през нощта. От едни храсти се чува някакъв шум. Граничарят се обръща към кучето и казва: – Бягай да видиш, какво има в храстите! Кучето го поглежда и отговаря: – Бягай ти! Аз и оттук мога да си лая….

  • 5283

    Трима наркомани, яко надрусани вървят по пътя. Единият казва: – Пичове, да вземем едно такси, а? Останалите двама се замислили и отговарят: – Става… Само че, за да не ни усети шофьорът, че сме надрусани, ще седнем и ще стоим тихичко. Спрели те едно такси и се качили. Сядат и мълчат. След пет минути шофьорът пита: – Момчета, вие кво, да не сте се надрусали? – Как разбра? – Ми как, седите ми тука тримата на предната седалка и си мълчите…

  • 1015

    №6 е беэ облекло. Забележка в дневника-час по фиэическо

  • 5622

    Някаква баба се обажда притеснена на пожарната: – Котката ми се качи на едно дъво и не може да слезе, можете ли да дойдете да я свалите? – Няма страшно, бабо! Ще огладнее и сама ще слезе. – А ако умре от глад? – Абе бабо, да си виждала някога на някое дърво скелет на котка?

  • 4652

    Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал: -Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: – Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: -Ало, майко какво правиш. -Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. -Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места!

  • 11959

    По татово време един министър вика секретарката си и казва: „Тотке, пиши съвещание във вторник 18 часа!“. След малко тя се връща и пита: Чичо, вторник как се пише бе, с Ф или с В? „Хайде, пиши го за сряда и да научиш този пръвопис защото шъ тъ изволня!“

  • 10654

    Вози се една мутра по околовръстното шосе и вижда една проститутка.Спрял той отворил вратата и я попитал: – Колко ма? – Еми… отпред 15, а… отзад 20! А мутрата и казал: – Ах мама ти стара… значи на тия отпред по 15, а на мен 20,ааа!

  • 6747

    Герш, в момента в хола има прилеп и ние сме затворени в другата стая. Само котката влезе и не можем да я изкараме и се надяваме на чувството за ориентация на прилепа сам да си излезе. Деси Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 10056

    Двама професори си говорят: – Колега, гледам, че на твоите лекции идват много студенти. Каква е тайната на това явление? – Ами кой колкото пъти дойде на лекции толкова му пиша на изпита…

  • 7595

    След няколко неуспешни опита да разреже месото си, клиентът вика келнера и му казва: – Вземете печеното обратно! – Не мога, сър, издраскали сте го.

  • 10121

    Мюлер си кара колата си с 60km/h по пустите берлински улици. А до него бяга Щирлиц, облечен в анцунг, преструвайки се че прави сутрешния си крос.

  • 8008

    На улицата има три обущарници. Надпис над първата: "Най-добрият обущар на този континент!". Надпис над втората: "Най-добрият обущар на света!". Надпис над третата: "Най-добрият обущар на тази улица!".

  • 1616

    Учителката: – Деца, кой ще каже една съгласна? Иванчо: – Марийка! Учителката: – "Марийка" не е съгласна. Марийка: – Съгласна съм, как да не съм!