Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10340

    Щирлиц отиде на конспиративна среща с радистката Кет. В Центъра узнаха за това чак след девет месеца…

  • 4075

    В час пик в градския транспорт: – Ама господине, какво правите отгоре ми? – Ами навалица бе госпожо, какво да правя… – Ами направете нещо де.

  • 8560

    Студент пише писмо на баща си: "$къпи татко, $пешно ти $ъобщавам, че $ъм добре. Уча $е добре. Наи$стина не ми е $ъв$ем ле$но. Моля те изпрати ми $пешна телеграма. Ще $е радвам да получа изве$тие от теб. Твой $ин." Скоро пристига писмо от бащата: "Синко, Разбирам твоето НЕтърпение. НЕ прекалявай с учеНЕто. Ако ти стаНЕ много тежко, пиши пак, ако НЕ те затруднява и НИКОГА не се отчайвай. Винаги съм готов да ти помогна със съвети. Баща ти."

  • 8626

    Родители отиват на лекар. – Какво ще бъде, докторе, момченце или момиченце? – Като порасне само ще реши.

  • 787

    Гълъбче, ела да те одера на дъската! Учителка по математика

  • 10499

    Изпит по немски. Професорът: – Съставете на немски изречението "Жабата скача по блатото"! Студентът: – Айн момент! Дер жабата, по дер блатото, дер шляп, дер шляп, дер шляп!

  • 2443

    Ново постижение на науката: кръстоска между диня и хлебарка. Сега като разрежеш динята, семките сами се разбягват.

  • 143

    Двама студенти се срещат на изхода на обществена тоалетна и единият казва на другия: -Ние студентите от Оксфорд, винаги си мием ръцете след като си свършим работата! -Да,обаче ние студентите от Кеймбридж не си пикаем върху ръцете!!!

  • 7286

    Боби, моля те, пусни ми твоите ключове за гаража, че заключих моите вътре. Чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6254

    Иванчо пита майка си: – Мамо, вярно ли е че Петърчо има пра-пра-пра-прабаба? – Не, момчето ми, той просто заеква!

  • 412

    Щирлиц хвърли хартийката в тоалетната чиния и пусна водата. Шифрограмата пое по пътя си към разузнавателната централа…

  • 11689

    В трамвая умира човек. Идва полиция. Разпитват пътниците: – Не видяхте ли, че човекът до вас умира? – Не видях – оправдава се един. – Той непрекъснато повтаряше "Лошо ми е! Лошо ми е!", но в тия времена на кого ли му е добре…

  • 11897

    Питат радио Ереван: Каква е разликата между жената и хладилника? Радиото отговаря: Хладилника не плаче, когато в него има месо!?

  • 9920

    Турист минава край селянин, който сее: – Браво, дядо, сей, та да има какво да ядем ние! – Може, аз сея люцерна за прасетата.

  • 4079

    Сега ще отворя вратата и един по един ще ви изхвьрля през прозореца. Учителка по химия в 91 НЕГ.