Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7516

    Белите се скрили в една къща и не искат да се предават. Чапаев заповядва: – Петка, напред! Аз после ще отмъстя за тебе.

  • 10303

    В една университетска аудитория професорът чете лекция вече няколко часа наред. – Извинете, че говоря толкова подробно, но нямам часовник – казва той. – Зад гърба ви виси календар – чува се глас от аудиторията.

  • 7661

    – Келнер, кокошката, която ми сервирахте е много слабичка! – Така е, господине, но всички жени пазят линия…

  • 1536

    Да не остане нито слива неодрусана! Текезесарски

  • 4719

    Вечният огън е в ремонт! Надпис пред входа на Мавзолея в Плевен

  • 8982

    При капитализма преобладаваха мъжките животни, които се използваха за тяга.

  • 8320

    – Снощи защо не дойде в кръчмата? – Жена ми реши, че не ми се ходи.

  • 3342

    Шерлок Холмс: – Уотсън, виждам, че тази сутрин сте били много развълнуван. – Блестящо, Холмс! Отново вашия дедуктивен метод. – Хм… забравили сте да си обуете панталона, Уотсън.

  • 8661

    Врабчетата замръзнаха от глад и жажда!

  • 7618

    Съдия разглежда дело за развод.Той пита жената: – Защо искате развод? – Защото мъжът ми ме нарича котенце – отговаря жената. – А какво лошо има в това? – пита съдята. – Нищо, но той ме хвърли от третия етаж за да види дали ще си падна на краката – отговаря жената.

  • 4524

    Келнера към клиента: – Но вие ми плащате с фалшива банкнота! – А ракията Ви беше ли истинска?

  • 9218

    Съществуват 5 категории лица използващи компютри: хакери, програмисти, юзери, ламери и счетоводители.

  • 8624

    Прибрала се Марийка вкъщи. Майка й я гледа – една такава разрошена, със синини и драскотини по лицето, роклята й скъсана. – Марийке ма, да не са та били? – Ба, жа ма бият! – Марийке ма, да не си паднала някъде? – Ба, жа падна! – Марийке ма, да не са та ебали? – Ба, жа ма гледат!

  • 8466

    Другарю, източи ли водата? Лозунг на изхода на ДАП-а

  • 3103

    В един бар двама мъже си говорят. – Мараба, братчет, айде да пием по едно. – За кое да пием? – попитал другият. – Ами ти къде живееш? – В квартал Възраждане. А ти? – А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. – Барман, я налей по едно. – Кой блок? – 15-ти блок. – Ха, и аз живея там. – Барман, налей по още едно. – Кой вход? – 13 вход, а ти? – А и аз там. – Барман, дай по още едно. – А на кой етаж? – На петия, а ти? – И аз там. – Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: – Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? – Абе, двама братя се. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.

  • 3404

    Автоинструктор към курсантката: – Браво, напредвате! За пръв път правите изпреварване със отворени очи!