Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2842

    В гъстата му като гора брада ние намираме тайната на неговата вълшебна поезия.

  • 8288

    Между приятели: – Моята жена е просто ангел! А твоята? – О-о, и моята не е човек.

  • 11116

    Решил заека да направи тоалетна в гората за да не се замърсявала природата. За по-голям комфорт решил и музика да има. Не след дълго се разчуло за новата тоалетна и животните се изреждали едни след други. Първо дошла мечката: – Зайо може ли докато съм в тоалетната да ми пуснеш чалга? – Може – отвърнал заекът. Излиза след малко мечката много доволна и си тръгва. По пътя среща вълка и от дума на дума му разказва за новата тоалетна. Тогава и вълкът решава да я посети. Отива и когато идва неговият ред заека го пита: – Вълчо каква музика предпочиташ? – Нямам претенции – кратко отговорил вълкът Влезнал той в тоалетната, а времето взело да лети. Минал половин час после цял, два и на третия излезнал. Като го видял заекът се уплашил и попитал: – Какво ти е Вълчо? Защо целият си червен и се потиш толкова много? Не си ли доволен? А вълкът едвам, едвам отговорил: – Така ли се сере на химна?

  • 6901

    – Какво става, Иванчо, защо плачеш? – Ами тате ковеше пирони и се удари с чука по пръста. – Е, и? – Ами аз се засмях…

  • 2522

    – Мамо, всяко дете ли трябва да си има татко? – Да, всяко дете си има татко. – А защо в нашето семейство сме три деца, а тате е само един?

  • 11592

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 9288

    Питат Радио Ереван: – Как е най-добре за народа – първо да се увеличат цените и след това заплатите или обратно? Радио Ереван мълчи – на политически въпроси не отговаря. Втори въпрос: – Как е най-добре за булката да бъде облечена в първата брачна нощ – с копринена или памучна нощница? Радио Ереван отговаря: – Все тая, и в двата случая ще бъде наебана. Отнася се и за първия въпрос.

  • 7037

    Демокрацията ни донесе светлината в края на тунела. Мамка му и тунел… изобщо няма край!

  • 113

    Отишла мутра да си купува компютър. – Накратко, трябва ми грамотен компютър, за всякаква работа. – Пентиум? – А по-готин може ли? – Пентиум-про. – Давай про. – Памет 16 мегабайта? – А по-готин може ли? – Може 128 мегабайта. – Става. – Монитор 15"? – А по-готин може ли? – 25". – О`кей. А между другото тетриса нормално ли ще работи или още нещо трябва?

  • 444

    При лекаря: – Хм, струвате ми се познат. Може би сте били при мен и друг път. Как се казвате? – Симеонов. – Плеврит? – Не, Николай.

  • 11024

    Абе слабоумнико, казах ли ти да не скъсяваш веригата на закачалката в банята? Не си ли виждаш пилешкия мозък? Имаш ли някакъв друг секрет в организма си освен сперма? Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7429

    Куршум прониза слабините му в областта на стомаха Из учебник по литература за 8-ми клас

  • 1978

    Опровержение: "Не е вярно, че всички политици у нас се продават! Някои вече са продадени."

  • 2256

    Тази киселина ще я срещяме нататък по-често. В час по химия ЕГ Христо Ботев-Кърджали

  • 10340

    Щирлиц отиде на конспиративна среща с радистката Кет. В Центъра узнаха за това чак след девет месеца…

  • 5233

    Подарявам малки симпатични тримесечни кученца, от майка лабрадор и баща – кучето на съседа.