Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2387

    – Кой мъж е дипломат? – Онзи, който успее да убеди жена си, че с кожено палто ще изглежда пълна и грозна.

  • 10417

    Красива блондинка се оплаква на приятелката си: – Отсега нататък няма да имам нищо общо с мъже – те са гадни, лъжат и мамят и въобще не искам да ги виждам. Вече ще се задоволявам с вибратора. – Ами какво ще направиш, ако му свършат батериите? – пита приятелката й. – Каквото и с гаджето – ще имитирам оргазъм.

  • 4683

    Вие двамата отзад сте ми много ясни. Така лъскате ,че направо блестите! Учителка по литература във ФЕГ Пловдив

  • 10139

    Новините по телевизията: – Добър вечер, драги зрители. Е, дотук с добрите неща…

  • 3362

    – Кое е най-голямото изпитание на човека? – Да слуша фъфлещ адвокат как разпитва заекващ свидетел пред недочуващ съдия.

  • 8077

    Горбачов говори на митинг на опозицията във Вилнюс. Получава бележка: "Ако след пет минути не заговорите на литовски, няма да се върнете в Москва!" Горбачов отговаря: "Ако утре не се върна в Москва, вдругиден цял Сибир ще заговори на литовски!"

  • 9753

    Тя: – Скъпи, какво ще направиш ако умра? Той: – Не знам, зависи дали ще намерят доказателства да ме осъдят.

  • 10064

    Един полицай копаел дупка в двора си. Минал комшията му и го попитал: – За какво ти е тая дупка? – Абе ще се снимам… – Е, и? – Ами искат ми снимка до кръста. На другия ден съседът пак видял, че полицаят копае нова дупка до първата. – Сега пък защо копаеш? – Ами не съм разбрал вчера, те ми искали две снимки.

  • 5094

    Мъж отива при комшията си с две кофи за вода и го пита: – Може ли да си налея вода от твоя кладенец? Докато съседът му отговори той напълнил кофите и изтичал в двора си. След малко пак се връща. – Дай вода! Налял си и избягал. И така няколко пъти. Най-накрая комшията му го попитал: – Абе ти нали си имаш кладенец! Защо вземаш вода от моя? – Имам си, ама тъщата падна в него и водата й стига само до брадичката та доливам.

  • 10491

    На фирмено заседание: – Господа, да започнем с най-важното! – Правилно! Наздраве!

  • 3996

    Щирлиц решил да се пошегува с Мюлер: – Мюлер, знаете ли, че аз всъщност съм съветски агент? – Не! – пошегувал се и Мюлер.

  • 10096

    – Докторе, снощи сънувах, че съм бик и изядох цяла копа сено! – Не си заслужава да обръщатe внимание на подобни дреболии. Хората сънуват какво ли не! – Дреболии! А къде ми е матракът?

  • 6939

    Полицай спира много натоварено БМВ и казва на бореца, който го кара: – Отвори багажника! Какви са тези Калашници тук? – Какви Калашници, това са калкулатори! – Как калкулатори, бе, това са автомати и пушки! – Аааа, незнам, ние с тях си оправяме сметките…

  • 7410

    Въпрос: – Кои са най-големите гъзари? Отговор: – Хемороидите.

  • 2078

    Седи алкохолик в кухнята и допива бутилка ракия. Влиза дъщерята: – Тате, като си допиеш ракията, може ли да върна бутилката и да купя с парите хляб… Бащата гордо: – Върни я, дъще, върни я, купи хляб… И въобще не знам, какво щяхте да ядете, ако ме нямаше мен…