Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2147

    "Не е важно какво влиза през устата, а какво излиза от нея" Учителка по право от НФСГ обяснява наказателното право и дава за пример новия закон за санкции на журналисти при клевета.

  • 9052

    На изложба на военна техника: – Това, господа, е най-новият модел бронирана жилетка. Издържа на всякакви куршуми, по-сигурна е от танкова броня! Ало, господине, внимавайте да не се облегнете на нея – ако я счупите ще си я платите!

  • 10338

    При ветеринаря: – Докторе, конят ми понякога ходи нормално, а понякога куца – какво да го правя? – Хващаш го когато ходи нормално и го продаваш!

  • 1139

    Колегата втори обоист, а сте обърнали интервала, качвайки го една октава по-високо, и ще можем с чиста съвест да поръчаме по порция кебапчета! Диригент към оркестрант

  • 3842

    – Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми! – И какво? – Не помогна. Сватбата е в неделя!

  • 6342

    На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: „Сантрапо“. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите:– Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали.– Сандък, трап, поп!

  • 8517

    – Знаеш ли, едновременно ми направиха предложение водопроводчик и лекар! – Е, а ти какво избра? Парите или живота?

  • 5773

    Когато лекарят разбрал със сигурност за фаталния изход на милиардера, извикал жена му: – Госпожо, трябва да бъдете готова на всичко… – Едва ли – развълнувано го прекъснала тя, – като го познавам какъв е, едва ли мога да разчитам на повече от половината.

  • 11394

    Една от книгите на Оскар Уайлд била издадена от фирмата "Осгуд Макилуей и къмпани". В рекламата за книгите на това издателство се изтъквало, че те винаги излизат в Лондон и Ню Йорк едновременно. Веднъж, като срещнал свой познат, Уайлд му казал: – Предполагам, че вече сте чули за смъртта на Осгуд? Надявам се обаче, че погребението му ще се състои едновременно в Лондон и Ню Йорк!

  • 2873

    Момчета, събличайте се! Аз ей сега идвам! Учителка по физическо в МГ – Варна

  • 7745

    Реактивно движение е когато в едно тяло се нагнетяват газове и излизат през отвора отзад. Из контролно по физика.

  • 5399

    Ако не съм си в къщи…, ако не съм пред блока…, тогава не знам къде съм… Размисли на глас

  • 2614

    Мечката се мие, чисти във потоците сребристи; има ли за тебе пречка да постъпваш като мечка! От агитация на ХЕИ в детска градина

  • 5812

    Мъж и жена сядат в ресторант. Идва сервитьора да им вземе поръчката. – Добър вечер! Какво ще желаете? – Една голяма телешка пържола за мен – казал мъжа. – Ами лудата крава? – Тя ще си поръча сама…

  • 7708

    Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: – Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: – Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: – Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: – Отивам си в къщи да еба котарака…

  • 2903

    – Открих повреда в автомобила ви, мадам. – Какво има? – Късо съединение. – Ами, удължете го де!