Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3387

    Разговарят двама безработни: – Навремето ми казваха: "Учи, сине, за да не работиш, учи, сине, за да не работиш" – и аз тогава учих, учих и ето сега не работя…

  • 10948

    – Добър ден, безплатен докторе. – Добър ден, безнадеждно болен пациент.

  • 485

    Какво ме гледаш, че те гледам, не виждаш ли че те виждам?! Учителка по география, към ученичка която преписва

  • 10100

    Всъщност, демокрацията е стара като света. Тя се е появила още когато Господ показал Ева на Адам и му казал: – Ето, избери си жена.

  • 6751

    -Един мозък в масло. -Нямаме… -Тогава мозък пане. -Никакъв мозък нямаме! Разговор между клиент и сервитьорка.

  • 3476

    В баничарницата: – Ако обичате, една баничка със сирене… – Заповядайте баничката, сиренето е в съседния магазин.

  • 9327

    Kалеб и Лара Крофт провеждат операция. Калеб: – Ще се наложи да ампутираме левия крак. Режи! Туп… Калеб: – Левия ма! Туп… Калеб: – Левия ма! Туп… Калеб: – Левия ма!

  • 9101

    – Мечтата на живота ми е да се омъжа за интелектуалец – казала една щука на един шаран. – Но кажи ми, моля те, къде в нашата река може да се намери делфин?

  • 7231

    – Знаеш ли, че съседката ни е много влюбена. – По какво познаваш? – Папагалът й въздиша по цял ден…

  • 1329

    Продавач на вестници на Централна гара вика: – Няма Стандарт, няма Демокрация, няма Пари… Остана само Труд и Капитал!

  • 9241

    Дъщерята се връща от купон рано сутринта на следващия ден, залита пиянски, стои ухилена и върти гащичките си на пръста си. Майката я подхваща с въпрос: – Къде беше? С кой беше? Какво правихте? – Къде бях не помня. С кого бях не помня. Какво правихме – не знам как се казва, но от днес ми става хоби!

  • 10244

    Отишъл един човек в ресторант и си поръчал супа. Докато келнера му я носел си държал палеца потопен вътре. Човекът попитал: – Абе ти що си потопил палеца си в супата ми? – Еми прищипах си го на една врата и лекарят ми каза да си го държа на топло. – Заври си го в гъза тогава! – казал човека. – Еми досега къде мислиш че беше, бе?

  • 8

    Мъж се спира пред един просяк на площада и го пита: – Защо си сложил десет шапки пред себе си? – Защото, когато преди години започнах да работя само с една, бях твърде наивен, като мислех, че тя ще може да ме изхранва.

  • 5633

    Три приятелки се връщат от санаториум и споделят впечатления: Първата: – Аз в санаториума се запознах с един професор. Той 28 дни ми прави изследвания, а на 29-ия ми се обясни в любов Втората: – На мен ми провървя повече. Запознах се с аспирант. Той 28 дни тича след мен, а на 29-ия ми се обясни в любов Третата: – Аз пък се запознах с един санитар. 28 дни прекарахме в любовни утешения, а на 29-ия, той излезе на балкона и каза „Бах, ми то тука имало и море!!!“

  • 6420

    Това упражнение е толкова лесно – като за олигофрени … Ивана, започвай на глас! Учителка по испански език в 148 СОУ

  • 917

    За балерината е трудно да се държи само на пръстите си и винаги има риск да падне,но това са рисковете на спорта. Майка поучително към децата си