Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 752

    И ако ме търси някой, тука съм, докато си тръгна.. Военен

  • 1786

    – Вчера изхвърлях боклука. Боклукчийската кофа е на петдесет метра от входа, а навън валеше силно. Хванах и изсипах боклука през балкона… Гледам и си мисля: Господи, до какво ни докара тази демокрация!!!

  • 4838

    Човекът се различава от животното поради изкуството! Г-н Мурадян, учител в ТТО-София

  • 5397

    – Черно, бяло, черно, бяло, черно, бяло, черно… – що е то? – Пингвин се търкаля по стълбите.

  • 3365

    Да вземем един безкрайно дълъг проводник… например един метър. учителка по физика в Плевен

  • 11472

    Две съседки си говорят: – Моят мъж още е в кръчмата! – Срамота! Да взима пример от моя – още преди два часа го донесоха.

  • 4855

    Само преэ някой сезони прабългарите се движели насам-натам. Учител по история

  • 6420

    Това упражнение е толкова лесно – като за олигофрени … Ивана, започвай на глас! Учителка по испански език в 148 СОУ

  • 4829

    След направата му на жив труп, той беше окачен на бесилото. Из ученическо съчинение за "Балканджи Йово"

  • 1834

    Говорят си двама лекари: – Имам пациент, който според всички прогнози е трябвало да умре още преди 10 години. А той още е жив! – Е, какво да се прави… Ако болният иска да живее – медицината е безсилна…

  • 1052

    Милиционери имат изпит. Всички излизат скъсани, защото въпросите са много трудни. Накрая влиза един смелчага, който е направил много страшни пищови. На първия въпрос да назове един град в САЩ той се почесва по крака, поглежда си подметката и казва: "Ню Йорк". Комисията гледа на картата- има такъв град! На втория въпрос – да назове още един град в САЩ, той се почесва по другия крак, поглежда си подметката и казва "Вашингтон". Комисията е във възторг – и този град го има на картата! Третия въпрос е да назове трети град в САЩ. Той се почесва по главата, мисли, мисли: "Меверето!" На картата няма такъв град. "Кагебето" И такъв град няма. Накрая отгатва: "Чекаго!"

  • 5819

    "Ядрото на клетката е изключително малко и е видимо единствено със светлинен телескоп…" Из тема по Биология

  • 2032

    Пийнал мъж влиза в такси: – Бързо, на гарата! – Господине, ние сме на гарата! – отбелязва почтено шофьорът. Пияният го гледа с недоверие, после му подава банкнота и прави забележка: – Друг път да не карате толкова бързо!

  • 6865

    Навън е три метра сняг до колене. Военен

  • 7814

    Две групи от Американски специалисти се събрали да разяснят темата „компютърът от мъжки или женски род е“ Първата група състояща се от жени стигнала до заключение че е от мъжки род, поради следните причини: А) За да ти обръща внимание трябва да го докосваш Б) Съдържа много имформация, но няма въображение В) Предполага се, че ти е в полза, но в голяма част от случаите е източника на проблемите Г) Когато най-накрая си имаш такъв, се оказва, че ако беше изчакал малко би могъл да имаш по-добър Втората група състояща се от мъже стигнала до заключение, че е от женски пол поради следните причини: А) Никои с изключение на неговия създател не може да разбере логиката му. Б) Езикът с който комуникира с другите компютри е неразбираем. В) И най-малката грешка се запаметява (се съхранява в паметта) и излиза наяве в най-неподходящия момент Г) Когато най-накрая си вземеш един, разбираш, че трябва да си даваш половината заплата за аксесоари