Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 509

    Двама се разхождат из гробищата и четат надгробните плочи. – Иван Петров, 1945-1995. Адвокат и добър човек. – Пфу, двама човека в един гроб погребали.

  • 11230

    Зайо Байо много псувал и на всички животни в гората им писнало. Затова се събрали всичките и решили: Зайо Байо получил заповед вместо псувня – да казва някакво цвете. Минала след малко Лиса край Зайо-Байо и му казала: – Е, Зайо разкатаха ли ти майката? Зайо много се ядосал и казал: – Лисо, не ме закачай, защото така съм се набожурил и така ще ти го надетелинча, че момини сълзи ще ти покапят от маргаритката!

  • 3321

    Иван Вазов е вторият по височина поет в България. Изпит по литература

  • 9175

    Андрешко с хитър трик вкарал бирника в блатото

  • 463

    Когато корабите замръзнат,има опасност да паднат! Учителка

  • 9246

    На светофар спира последен модел автомобил, оборудван със свръхнов компютър. Секунда преди да светне зелено с пълна скорост отзад се нацепва автомобил ЗАЗ. На екрана на бордовия компютър се изписва следното съобщение: "New hardware device detected. Do you want to insall drivers? (Y/N)"

  • 8574

    Въпрос: Мъничко, черничко, върви и дрънчи. Що е то? Отговор: Мравка отива за бира.

  • 2376

    Мъничко черничко и дрънчи. Що е то? Мравка отива за бира. Мъничко черничко с малко беличко. Що е то? Мравка с гипсиран крак. Мъничко черничко с малко червеничко. Що е то? Мравка в мензис. Мъничко черничко с малко синичко. Що е то? Мравка с разширени вени.

  • 3737

    Той ритна топката без посока към вратата.

  • 10244

    Отишъл един човек в ресторант и си поръчал супа. Докато келнера му я носел си държал палеца потопен вътре. Човекът попитал: – Абе ти що си потопил палеца си в супата ми? – Еми прищипах си го на една врата и лекарят ми каза да си го държа на топло. – Заври си го в гъза тогава! – казал човека. – Еми досега къде мислиш че беше, бе?

  • 7090

    Заедно със себе си той водел големи стенобойни машини, войници облечени в злато и метал, великите, но и зловещи оръдия, които българите произвеждали в името на великата цел. Кандидатстудентски

  • 8429

    – Как може да кажете, че съм лош баща? Аз толкова се грижа за децата си… Понякога даже им пея приспивни песнички. До три през нощта. Понякога и с приятели…

  • 5960

    Мотоциклетист блъска пешеходец, помага му да се изправи и казва: – Имате късмет, че днес е неделя! Защото през седмицата карам ТИР…

  • 3041

    Колбасите в магазина се карат всеки ден.. Надпис в магазин

  • 2861

    Един пиян човек си вървял по пътя и по едно време се ударил в един стълб и започнал да тропа по него и да вика: – Жено, отвори! Дошъл при него един полицай и му казва: – Не виждате ли, че това е стълб! А пияният му отвръща: – Абе, а вие не виждате ли, че на втория етаж свети.

  • 5605

    В един бар влиза един педераст, ама съвсем леко отваря вратата, после съвсем леко я затваря, сяда на бара и казва на бармана, който бил негър, със съвсем тънък глас: – Едно уиски. Бармана се ядосал и казал: – Абе ти къв мъж си, я излез и влез пак обаче тоз път няма да отваряш леко вратата, а със шут, затваряш я по същия начин, идваш, блъскаш на бара и казваш "Я дай едно уиски тука бе!". Педераста се съгласил и излязъл. Но пак влязъл по същия начин – съвсем леко отворил вратата, съвсем леко я затворил и с още по-тънък глас казал: – Едно уиски. Бармана се ядосал още повече и му казал: – Я застани на моето място, аз ще ти покажа как се прави. Барманът излязъл и след малко влязъл като танк. БАМ – шут на вратата, БАМ да я затвори, седнал на бара, блъснал с ръка и казал: – Я дай едно уиски тука бе! А педераста му отвърнал: – На чернилки не сервираме.