Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 756

    Днес ще си облека белите дрехи и ще си сложа белите обувки за да съм в такт!

  • 6564

    В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, не успял. Тогава борецът му казал: – Виж сега как става тая работа – и ударил с главата си стъклото. Прозорецът се счупил и влязъл по-хладен въздух, а борецът поучително казал, като посочил главата си: – Разбра ли бе. Не са важни мускулите. Тука е важно да има нещо.

  • 2945

    Чапаев изпратил Петка да учи. Скоро получава от него писмо: "Чапаев, ела бързо, тук не може да се учи." Отива Чапаев: "Какво, бе, Петка?". "Ами погледни навън", отговаря Петка. Гледа Чапаев, в отсрещния прозорец голи жени. Захваща се Чапаев, прави един висок зид на улицата и скрива жените. Прибира се Чапаев и вкъщи го чака ново писмо: "Чапаев, ела веднага, тук не може да се учи." Отива той и Петка му казва: "Качи се на масата и погледни." Качва се Чапаев, поглежда и пак се виждат жените. Пак зида Чапаев, прави зида по-висок и си отива. Вкъщи обаче ново писмо: "Чапаев, ела бързо, тук не може да се учи!" Отива той, Петка му казва да се качи на гардероба, вижда Чапаев жените, прави по-висок зида и си отива. И пак: "Чапаев, ела бързо, тук не може да се учи". Хваща той влака, пак пита "Какво, бе, Петка?". "Ами качи се на гардероба." Качва се Чапаев – нищо не се вижда. "Наведи се още малко", вика Петка, ама пак нищо. "Още, още малко." Накрая Чапаев толкова се навел, че паднал с трясък от гардероба и Петка рекъл: "Е така може ли да се учи?"

  • 10370

    С вас имаме удоволствието да наблюдаваме заключителния етап на конкурса в Сан Ремо – галата на вечерта, така да се каже. ТВ водещ

  • 388

    В кардиологичния кабинет: – Не се безпокойте за сърцето си – казва лекарят. Ударите му са силни и равномерни. Въпросът е дали ребрата ще издържат.

  • 9461

    – Поканете, моля ви, следващия пациент, – казва лекарят след преглед на болния. – Моля, заповядайте, – казва пациентът на дамата, която чака реда си и след това излиза на улицата. След като изминал половин километър пациентът чул глас зад себе си: – А, къде отиваме?

  • 10584

    Попита ли радио "Ереван" как ще се определи научно-техническата революция в България. Радиото отговорило: – С четири КЮ – КЮнци, КЮмбе, КЮмюр и КомпЮтър.

  • 5545

    Някакъв пияница се прибира късно вечерта силно мотан и жена му го подхваща: – Виж се бе! Виж се на какво приличаш! На, погледни се в огледалото – на какво приличаш? Мъжът се замисля дълбоко и отговаря: – Не съм много силен в генетиката, ама според мен приличам на мама и тате…

  • 1408

    – Мамо, мамо!Татко се задави с костилка от банан ! – Какво говориш, бананите нямат костолки. – Аз му я сложих !

  • 1622

    Полицай задържа трима много пияни габровци на една софийска улица и ги води в полицейския участък. Началникът на участъка пита: – Къде е четвъртият човек? – Какъв четвърти? – Човекът, който им е платил сметката…

  • 1794

    – Един милиард долара дава Буш за Бен Ладен! – А той? – Пет пари не дава…

  • 12078

    Един баща програмист пита 3-годишната си дъщеричка: -Я кажи тате как вика кучето? -Бау,бау,тати! -Я кажи тате как вика котето,татиното? -Мяу,мяу,тати! -Я кажи татковото как вика кравата? -Му,му,тати! -Я кажи,татиното,мишката как вика? -Клик,клик,тати!

  • 12076

    Пешо стига си се тормозил.Ако са те поканили на сватба трябва да се ходи, че иначе хората ще се обидят . Все пак си младоженеца

  • 2801

    – Мамо, вярно ли е, че щъркелите носят бебетата? – Вярно е. – А подаръците ги носи дядо Коледа? – И това е вярно. – А ти се блъскаш и печелиш пари? – Съвсем вярно. – В такъв случай, мамо, татко май е напълно излишен в тази къща!

  • 1373

    Срещат се двама приятели:– Искам да си взема куче, жената не дава.– Мислиш ли, че кучето ще даде?

  • 1601

    Щирлиц се промъква посред нощ в кабинета на Мюлер. Протяга ръце към касата със секретните документи и в този момент чува приближаващите стъпки на Мюлер! Щирлиц затваря очи и се престорва на заспал… На сутринта го викат при Мюлер. "Щирлиц, снощи ви видях в кабинета си", казва му Мюлер. "Тревожа се за вас, вие очевидно страдате от сомнамбулизъм!" "Спасен съм", мисли си Щирлиц, но изведнъж му хрумва едно ужасно подозрение. Мюлер го заварваше по този начин в кабинета си вече за 10 път… Ами ако наистина беше сомнамбул?!