Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9767

    Офицерският клуб. Хусарите, до един пияни, седят оклюмали: провинция, скука, всичко са опитали, всичко е омръзнало… Внезапно, излизайки от алкохолния делириум, поручик Ржевски развълнувано скача от мястото си и вика: – Господа! Имам идея! Предлагам ви да поиграем на една интересна игра! Обнадеждени, хусарите един след друг проявяват жив интерес: – Отлично, разкажете, поручик! – Това е просто, господа! Дамите повдигат полите си и се нагъзват до стената. От другата страна на стаята кавалерите свалят панталоните си и се засилват към тях. Който попадне в разбег от раз, целува ръка на дамата!

  • 10754

    "Фирма бетонира нива" заглавие в "Нощен Труд"

  • 1747

    Простите числа са числа, които не се делят на никое друго число, освен на себе си и на всички останали….

  • 6689

    Сексът е като физиката – има някои практични приложения, но не затова го правим.

  • 2850

    Берлин. В препълнения офицерски ресторант пиян полковник от СС внезапно изкрещява, удряйки с юмрук по масата: – Ще обеся лично всеки руски шпионин! Всички присъстващи многозначително поглеждат Щирлиц…

  • 3461

    Двама наркомани, яко надрусани, се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия: – Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си? Другият наркоман се обажда: – Не ставай! Знам го аз тоя номер – ти ще станеш, а тя ще седне!

  • 11334

    В един парк на пейка седят гражданин и полицай. По едно време гражданинът извикал: – Ай, тяхната мамица… – Какво си се разпсувал на обществено място, бе? – срязал го полицаят. – Как какво – пейката е прясно боядисана! – Ай, тяхната мамица…

  • 11810

    Болния (с надежда): – Докторе, ще живея ли? Доктора (учтиво): – Интересува ви, дали има живот след смъртта?

  • 111

    "Прострелян в главата разносвач на пици обслужва клиенти на път за болницата" Заглавие във в-к "Шок"

  • 7495

    Един мъж от Банско се оженил за момиче от полето и отишъл да живее при нея. Свъкъра му обаче, не можел да му насмогне на вино и ракия. Решил да му налее оцет вместо вино. Налял в две чаши и му казал наздраве. Банскалията ударил чашата на екс и потитал: – Дедо, имаш ли още от това вино? – Имам. – Колко имаш още? – Стотина кила. – Дай да го напнем да го изджокаме, оти май ке фане кисела жилка!

  • 1600

    "Гледайте по-бързо и да тръгваме"… Баща юрка децата си, които гледат филм по телевизията.

  • 7536

    На урок по аритметика питат Иванчо: – Колко е 4 плюс 8? – 15. – А 12 плюс 7? – 28. – Малко странно смяташ. А какво работи баща ти?– Келнер.

  • 116

    Корабокрушенец седи на необитаем остров и се обръща към близката палма:– Кълна се, ако не беше ти, Мария – отдавна да съм се побъркал.

  • 778

    Ранен следобяд, от радиото се носи тиха музика. След малко музиката заглъхва и се чува как водещият шепне: – Нико, хайде сега изсвири нещо! – Няма! – Хайде бе, моля те! – Няма! Няма! Няма! После водещият с нормален глас: – Драги слушатели, току-що чухте изпълнение на "Капризи" от Николо Паганини…

  • 1307

    Деца,много сте ми умнички,ама що тъй простейте бе келеши. Учителка по музика

  • 9967

    Казала ли съм, че не обичам да ми дишаш в устата?! Баба "пита" дебело, любвеобилно куче