Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6997

    Някакъв пиян се прибирал по тъмно и паднал в кална яма. Едвам го измъкнали, станало голяма разправия. На другия ден разправя за това на приятелите си и те го питат: – Колко беше дълбока ямата? – Потънах до коленете. – Само толкова? А защо не се измъкна сам. – Ами защото бях паднал с главата надолу.

  • 4316

    – Защо мафиотите се избиват един друг? – Защото организираната престъпност се реорганизира!

  • 5529

    "Г-н Продев се опитва да повдигне равнището на своя орган.. ."Коментар на в-к "Демокрация" за редакционна статия във в-к "Дума"

  • 8955

    Гогол страдал от тройнственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствувал бъдещето, а между краката му била страшната действителност.

  • 1245

    Затворете прозореца, че духа, като из ведро..

  • 7994

    A "shit" of meat and vegetables Ястие в менюто на р-т Езерото, Стара Загора. Българската му версия е шишче от свинско и зеленчуци.

  • 8711

    Тромбона е меден духов инструмент, дето изпълнителят все се опитва да му изкара подвижнага част навън, но никога не успява. Ученик в час по инструментознание в Музикалната гимназия

  • 10571

    Интернетаджия отива на психиатър: – Докторе, имам раздвоение на личността! Почнах да получавам писма на втория ми e-mail от първия!

  • 10991

    – За какво ви е това приспивателно, – казва лекарят недоумяващо – след като всяка вечер висите до два часа в бара? – То не е за мен, а за жена ми…

  • 9431

    Температурата на кипене на водата в танка е 90 градуса. Не 90 градуса беше правият ъгъл… Военен

  • 7016

    В хотелът на морски курорт двама приятели разговарят: – Я ми кажи, жена ти вика ли много когато прави секс? – пита единият. – О, да – отговаря другия – чувам я дори когато съм долу в бара…

  • 2774

    Говори сега, когато му е времето, защото после значението е нулево! Учителка по физика в 114 ЕСПУ към ученик

  • 6428

    Майстори отишли да ремонтират училище. Имайки в предвид грубия им език, директорът ги събрал предварително и им казал: – Тъй като тук е училище, моля ви да се въздържате от груби изрази и псувни. Така всичко вървяло добре… Един ден обаче, Пешо изпуска кофа с боя върху главата на Иван… Иван тъкмо да го напсува, и се досеща, че са в училище и благо казва: – Пешо, не си прав. И майка ти не е права, и баща ти не е прав и изобщо целия ти род не е прав…

  • 3716

    – Татко, като стана голям че мога ли да върша всичко което пожелая? -Не, синко, тогава ще си женен.

  • 4358

    Милиционер се прибира рано сутринта у дома. Целият разрошен, мирише на парфюм и по яката на ризата следи от червило… Жена му го чака: – Къде беше? – На работа. – На каква работа, бе, до сутринта?! – На каква, на каква!? На засада бях. В това време от кухнята излиза тъщата и с ирония пита: – Е, и как беше? Засади ли го?

  • 6898

    Един майтапчия отишъл на работа с огромна синина под окото. Колегите го питат: – Какво се е случило? – Знаете ли ,- заобяснявал той, – аз страдам от безсъние и често пъти от нямане какво да правя към три часа през нощта набирам някакъв телефонен номер и питам човека, когото съм събудил: "Познайте кой ви звъни?" – Е, и какво? – Снощи някакъв тип позна.