Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3273

    Дайте първо да оправим глагола, а после и другите. Учителка

  • 1427

    В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: – Какво стана с тортата? Готова ли е? – попитал сладкарят. – Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. – отговорил помощникът.

  • 157

    Баба Илийца открадва от простора един парцал, който се оказва расо..

  • 3971

    – Тате, викат те в училище. – Защо? – Помниш ли, че те бях помолил да ми напишеш съчинение на тема "Нещата, които обичаме". – Е? – Ами на учителката не й е харесало онова за стриптийза на масата и другите неща…

  • 5092

    Попитали радио Ереван: – По какво си приличат учените от XVII-ти век? – Ами… всичките са мъртви.

  • 5240

    и тука от науката изкача 2. Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика

  • 10860

    Двама татковци в родилното гледат бебетата през стъклото. Единият прави физиономии: – Гъди-гъди-гъди… Ух, сладурче! Обръща се към другия: – Видя ли, усмихна ми се! – Бебетата не се усмихват като са толкова малки. – Какво бебе бе, сестрата ми се усмихна!

  • 9750

    – Защо реши да се развеждаш? – Мъжът ми се оказа едноок. – А ти къде гледа, преди да се ожените? – По-надолу…

  • 864

    Когато един мъж излезе от колата и отиде да отвори вратата на една жена, то или жената, или колата е нова!

  • 7654

    Един слон стъпкал един мравуняк и мравките тръгнали да го бият. Качили се мравките върху слона, но той се търкулил на земята. Всички изпопадали, само една мравка останала на гърба му и останалите започнали да викат: – Удуши го Пешо… убий го! – Абе нещо ми се губи между пръстите!

  • 727

    "Само от пет минути се познават, а вече се карат все едно са женени от 20 години."

  • 3689

    В един африкански град се провеждали избори. Управляващите почнали да раздават банани. – Айде стига с тия български работи бе! – надала вой опозицията…

  • 513

    Студент: – Тук е тъмно като в негърски задник. Професор: – Завиждам на колегата, който е бил навсякъде… По време на лекция

  • 7098

    – Признавате ли – пита съдията, – че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние? – Разбира се, че признавам – отговаря обвиняемият. – Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум.

  • 9612

    Всеки комунист – със собствена свиня. Текезесарски

  • 11703

    – Какво е най-важното в охраната на труда? Отговор на изпитвания.– Гледай работата от далече, ако не искаш да пострадаш.