Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 701

    Върти се Петка през нощта, дървениците не му дават да спи. Станал той, запалил лампата, отишъл до вратата силно я тряснал и на пръсти се върнал в леглото си. Василий Иванич очудено: – Петка, да не си полудял? Петка: – Аз, Василий Иванич, лъжа дървениците, нека си мислят, че съм излязъл от стаята.

  • 7104

    Мъж разказва на доктора: – От двайсет години сме женени с жена ми, но нямаме деца. Какво ли не опитахме. – Но аз нали бях посъветвал жена ви да отиде на лечение в известен курорт – казал лекарят. – И там бяхме, цели два месеца седяхме. – Но аз вас не съм ви пращал!

  • 9207

    -Докторе, през цялото време виждам пред очите си светещи точици – оплаква се пациент на очен лекар. Докторът му предписал очила. След няколко дни болният дошъл отново. – Е, как е? – пита докторът – По-добре ли се чувствате? – Разбира се, докторе. Сега виждам светещите точици доста по-ясно.

  • 10048

    Борче си купило хеликоптер. Изкарал човекът набързо един пилотски курс и тръгнал да лети. Не щеш ли, катастрофирал още при първия полет и едва останал жив. Дошли в болницата полицаи да то питат как е паднал. – К"во да ти кажем, брато… Дигнах се аз, както са ме учили и подкарах към вилата, ама по едно време ми стана студено, та изключих големия вентилатор отгоре…

  • 9356

    Хъшовете от Вазовата повест "Немили-недраги" нямат стабилен биэнес, а и нямат пари да започнат такъв, затова живеят така лошо. Из класна работа по литература

  • 11920

    Мюлер се обажда на Щирлиц по телефона: – Щирлиц, в събота,точно в девет бъдете на "Унтер дер линден". Ще се проведе съботник. "Аха" – мисли си Щирлиц – "разкрили са ме. Сега ми прави намеци, опипва почвата, а в събота ще ме арестуват. По-добре да се разбера с Мюлер на четири очи, отколкото с Гестапо". На другия ден отива в кабинета на Мюлер и си признава направо: – Хер Мюлер! Аз съм руски шпионин. – Не на мене тия номера, Щирлиц – отговаря му Мюлер – като чуете за съботник и всички ставате руски шпиони!

  • 10707

    В болницата. Доктор към пациент: – Пригответе се за най-лошото! – Ще умра ли докторе? – Не, но Ви изписвам лекарство, което не се изплаща от Здравната каса.

  • 8136

    Който е тъп и не може да запомни текста на песните, нека си ги записва като мен! Старшина

  • 2390

    Изпит по Гражданска Отбрана… Преподавателят пита студента: – Отляво – ядрен взрив. Вашите действия? – Превръщам се в радиационен прах и отивам да заразявам противника!

  • 768

    Попитали радио Ереван: – Как може една дебела жена да отслабне? – Да върти обръч! – Ами ако е толкова дебела, че обръчът й стои като коланче? Намесва се радио Истанбул: – Не разваляйте хубавата жена, бе мискини!

  • 4305

    Командирът пита касиера: – Къде държите парите на полка? – В здрава кутия. – Надеждна ли е? – Абсолютно! Никакъв ключ не може да я отвори. – А вие как я отваряте? – С пирон.

  • 5328

    Чапаев и Ана Картечарката си говорят: – Абе, Ана, защо на Петка му е толкова бухнала и елегантна напоследък косата? – Защото всяка вечер си втрива в нея яйца! – Брей, голям гимнастик бил той…

  • 7190

    Група лекари били на конференция в Швейцария, където трябвало да представят напредъка на медицината в страните си. – В моята страна – казал германецът – медицината е толкова напреднала, че две седмици след сърдечна операция, пациентът вече ходи на работа. – Това е нищо! – казал японският лекар – Ако сме оперирали апендектомия във Вторник, в Събота пациентът е вече на работа! – Това е нищо! – казал американският лекар – Ние можем да вземем един задник, например от Тексас, да го сложим в Белия дом и на следващия ден половината страна е без работа.

  • 7467

    – Как са произлезли гущерите? – Един габровец започнал да отглежда крокодил…

  • 7658

    – Какво работите, господине? – Изкарвам си хляба за сметка на грешките на другите хора. – Адвокат ли сте? – О-о, не, произвеждам гумички…

  • 7072

    Обява: "Изгубена е дамска чанта с особено важни документи. Моля, върнете я на адрес ХХХYYYZZZ, срещу прилично възнаграждение. P.S. Съгласна съм и на неприлично…"