Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7221

    Вървяло си едно Трабантче по улицата и едно лайно му подвикнало: – Ей, картон! – Аз не съм картон. Аз съм кола! – отвърнало Трабантчето. – То и аз бях торта "Гараш", ама на… – не се доизказало лайното.

  • 1013

    Въпрос: По какво си приличат жените и торнадото? Отговор: И двете неща влизат в къщата със страхотен трясък, а когато си тръгнат – мебелите ги няма.

  • 6823

    Той лежеше с дупка в челото и с разпрана предница. Из ученическо съчинение

  • 2603

    (разказва се в нетрезво състояние) Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и беж да я няма. Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и а пак да избяга, ама щъркелът по-итър: клюната в гъзъта и а сега цинкулирай, да ти еба майката.

  • 11010

    Правете си упражнението устно наум! Г-жа Радушева, 5ЕГ – Варна

  • 794

    – Кажи ми Стефчо, какво е деятелен и страдателен залог? – пита учителката по български. Без да се замисля Стефчо веднага отговаря: – Деятелен залог, е когато заложиш 100 лв. на Еврофутбол, а страдателен, е когато ги изгубиш.

  • 2868

    Вървели Петка и Чапай през нощта и стигнали до една река с мост. – Чапай, – казал Петка – ще знаеш, че сто на сто белите пазят моста. Дай да минем през реката. – Петка-а-а, Петка, на теб само бели ти се привиждат. Прави каквото искаш, аз минавам по моста. Минал Чапай по моста и белите естествено го хванали. – Пол? – попитал командира им Чапай. – Женски. – отвърнал Чапай. – Как женски бе, виж какъв голям мъж си. Пол? – Женски. – Абе как така женски бе, виж какви големи мустаци имаш! – Путка съм аз, путка-а-а-а, хубаво ми викаше Петка да минем под моста…

  • 4010

    Защо комунистите са щастливи от изборите? Ами защото като падне Царя и идва 9-ти септември!

  • 3447

    Двама лекари се надвесват над главата на болния. Единият казва: – Е какво? Ще го лекуваме ли или да го оставим да живее?

  • 11995

    След обиска на Октопода занесли купищата иззети документи на министър Цветанов. Той дълго чел и с ужас установил, че Алексей Петров знае почти колкото цялото МВР. След интервютата на министъра за паралелното МВР, писарушките установили, че целия архив на Петров се състои от открити източници. Обяснили на Цветанов, че това не е класифицирана информация, но че всички уважаващи себе си служби я набират и че е много полезна. Недоумявайки как е пропуснал такова нещо Цветанов наредил да му се носят всички открити източници. Писарушките възроптали – Но г-н министър вие не можете да прочетете цял месец откритите източници само от един ден ? Тогава Цветанов наредил – Да ми се носят прочетени !

  • 3321

    Иван Вазов е вторият по височина поет в България. Изпит по литература

  • 8697

    Редник, старшина и полковник пътуват през нощта за извънредна проверка. Редникът кара джипа и по едно време тихо прошепва: – Г-н старшина, наближаваме обекта. Старшината се обръща към полковника също шепнейки: – Г-н полковник, наближаваме обекта. Полковникът шепне: – Добре, но защо шепнем? Нали сме в джипа. Старшината пита редника: – Редник, защо шепнем? – Защото ме боли гърлото!

  • 788

    "-Зестра е това, с което съпругата се явява пред съпруга си…" Студентско проникновение

  • 8053

    В студентско общежитие седят двама гладни студенти и пушат цигари, за да притъпят чувството на глад. Единият започва да души с нос: – Ммммм, колко вкусно замириса… Мисля, че на шишчета! – Тъпак, я махни тая муха от цигарата…

  • 6532

    "Цар Цимион е умрял на 54-та страница, горе в дясно…" Учителски

  • 4241

    180, 200, 250 значи стайната температура за 1 век се е повишила, значи хората за 1 век са станали по-зиморничави. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.