Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10150

    Мъж се прибира вкъщи и носи папагал. – Какъв е тоя папагал? – пита жена му. – Купих го от един търг. Платих за него 200 лева. Представяш ли си, искаха да го купят още десет човека. Обаче аз дадох най-добрата цена. А най-интересното е, че дори не знам дали е говорящ или не… – Как не знаеш дали съм говорящ, бе? – обажда се папагалът. – А кой според теб наддаваше на търга?

  • 665

    Три блондинки си седят на един остров, хващат златната рибка и тя обещава на всяка да изпълни по едно желание. Първата блондинка казва: – Мии, искам да видя какво е да си червенокоса- златната рибка я прави червенокоса, и тя си построява един сал и си заминава. Втората блондинка казва: – Искам да видя какво е да си брюнетка. – Добре, няма проблеми – казва златната рибка и я прави брюнетка. Оная си построява някакъв супер кораб и си тръгва. Идва третата блондинка и казва: – Амии… аз искам да видя какво е да си мъж. – Окей-казва рибката и я прави мъж. И той просто си тръгва по моста.

  • 9328

    Селянинът се отбива при Моканина по голяма нужда. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 923

    На един полицай му дали служебен апарамент. На другата сутрин пристига на работа с подути очи. – Абе, какво става? – Остави се, нали ми дадоха нов апартамент и взели, че го опаковали. Със жената цяла нощ не сме спали, докато свалим хартиите от стените.

  • 904

    Какво си мислят музикантите в една група докато свирят?Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам!Китаристът: …а леле майко какви жици, какви рифове праскам – всички мацки са мои!Вокалът: Пея като змей – височини, низини – жесток съм, нема проблеми с мадамите!Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии – мамата си трака!Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол…

  • 7037

    Демокрацията ни донесе светлината в края на тунела. Мамка му и тунел… изобщо няма край!

  • 4487

    Старшина пита новобранец: – Какъв си бил в цивилния живот? – Данъчен инспектор. – Добре, значи ти ще будиш ротата сутрин. – Защо? – Вече си свикнал всички да те мразят.

  • 9321

    Съдия пита следствен лекар: – Докторе, сигурен ли сте, че направихте аутопсия на напълно мъртъв труп? – Да, защото мозъкът му беше в буркан на масата ми! – И сте сигурен, че не бе жив? – Е, може да е бил жив и да е съдийствал някъде…

  • 4626

    На оживено кръстовище светофарът сменя и трите си цвята, но младата дама зад волана на първата кола не потегля. Полицаят я доближава и пита: – Госпожо, нима нито един от трите цвята не ви харесва?

  • 4004

    Един мъж решил да излеза с приятели вечерта. Приготвил се той, сложил си костюма, новата вратовръзка и все пак, преди да излезе, решил да пита съпругата си: – Имаш ли нещо против, че излизам тази вечер без теб? – Ти пък!? Не се коси – да не съм те вързала за рогата…

  • 7857

    Някакъв се хвали на свой приятел: – Знаеш ли, жена ми нито веднъж не ми е изневерила! – И на мен!

  • 6977

    Горд баща се обажда в редакцията на вестник, за да се похвали, че са му се родили близнаци. Редакторът не успял да го чуе добре и го помолил: – Можете ли да повторите? – Да повторя?!! О, не, благодаря! И три са ми достатъчни!

  • 8330

    – Скъпи, от колко време се познаваме и имаме сериозни отношения с теб… Не мислиш ли, че е време да ме запознаеш с роднините си? – Ами щом искаш… Само трябва жената и децата да се върнат от почивка.

  • 7146

    Турист карал кола покрай едно село. Едно пиле го задминало с бясна скорост и влетяло в стопанския двор. Човекът слязъл озадачен и попитал пазача на портала: – Какво беше това нещо? – А-а, нашият ветеринар е ентусиаст и само експериментира. Създал е пиле с четири крака – четири бутчета, нали разбираш? – И какво, вкусно ли е? – Не знаем, никой не може да го хване.

  • 9233

    В аптека клиент пита тихо и срамежливо: – Извинете, да имате препарат срещу срамни въшки? – Да. Колко? – Не знам, не съм ги броил.

  • 8471

    Млад писател споделя с колега: – Ура! Ще получа пет долара за последния си разказ! – От кого? – От пощата, защото ми изгубили писмото, с което го пращах до редакцията.