Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3688

    Обява за работа:„Вие сте млада 25 годишна красива и привлекателна. Имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика. Имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева!“Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

  • 2063

    "Аko Aнгелинка беше жива днес, щеше да стане Мис Вселена." Из ученическо съчинение

  • 2932

    Клиент към барман: – Колко струва капка вино? – Нищо – отговаря барманът. – Капнете ми тогава една чаша, моля.

  • 521

    На един фермер му изгорял плевникът. От застрахователната компания казали, че вместо да дадат пари, ще построят нов плевник. – Аааа, значи така действате! – възпротивил се потърпевшият. – Тогава анулирам застраховката на жена ми!

  • 8617

    От днес повече няма да пия…..но и по-малко няма Студент

  • 5824

    – Мамо, може ли да вляза да поплувам? – Може, ама да не се намокриш!

  • 1015

    №6 е беэ облекло. Забележка в дневника-час по фиэическо

  • 3335

    От днес нататък, аз съм вашия баща и вашата майка и ако нещо се издъните, мамичката ви ще …. Старшина пред новобранци

  • 9469

    – Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна, а на мен вече ми откраднаха куфара! – Нищо чудно, господине – това е бърз влак!

  • 130

    По време на студената война американците се готвят да изпитват нова балистична ракета. Развръщат установката на тайно място в гората, подготвят се за старт. На близкото дърво стоят две гарги и си говорят: – Ще излети. – Няма да излети. – Ще излети бе! – Няма да излети. Изстрелват я, ракетата се издига на стотина метра във въздуха и се взривява. Едната гарга казва: – Ей, вярно бе, не излетя. Другата застава мирно и козирува: – Служа на Съветския Съюз!

  • 10300

    Щирлиц вървеше по улицата на нощният новогоден Ханой. Изведнъж насреща му излиза дракон… "За щастие" – мисли си Щирлиц. "За вечеря" – мисли си драконът.

  • 1697

    Софийска баница Всъщност баничарница в Созопол

  • 2581

    Погледите им се срещнали и тръгнали един към друг. Из ученическо съчинение

  • 10182

    Студент влиза на изпит при възрастен професор. Студента не знае нищо и му предлага сделка – ако професора отговори на неговия въпрос го къса, ако не – му пише три. Студента пита: – Кое е това което е законно, но не е логично; кое е това което е логично, но не е законно и кое е това което нито е законно нито е логично? Професорът не отговаря и пише на студента три. Влиза следващият студент и професорът му задава същият въпрос. Студента отговаря: – Законно е но не е логично, че имате млада съпруга; логично е, но не е законно, че тя си има любовник и не е нито законно нито логично, че току що писахте на любовника й тройка!

  • 2588

    Детска градина. Следобедният сън е минал и малко момичнеце се опитва половин час да си обуе панталонките. Нищо не се получава, защото ту двата крака попадат в единият крачол, ту го обува наопаки. Към нея се приближава учителката и пита: – Как върви обличането? Момиченцето се изправя, запотено, запъхтяно и със злобен глас казва: – Точно, както казва мама нощем на татко: "Дълго, уморително и безрезултатно!"

  • 5416

    По случай годишнина от рождението на Ленин бил обявен в Москва конкурс за най-ефектен стенен часовник с вид и украса, свързана с делото на юбиляра. От изпратните модели трето място спечелил часовник с украса от дърворезба, изобразяваща Ленин, говорещ на митинг. На второ място бил класиран часовник с кукувица, която на всеки час се показвала, изкуквайки "Ленин! Ленин!" Първата награда била присъдена на подобен часовник, на който от прозорчето на кукувицата се показвал миниатюрен Ленин с възгласа: "Ку-ку! Ку-Ку!" След конкурса били обявени и наградите: Трета награда – екскурзия до Сибир с връщане. Втора награда – екскурзия до Сибир без връщане. Първа награда – среща с юбиляра.