Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11388

    Питат един компютърджия: – Каква е разликата межу сериен и паралелен порт? – През паралелния порт байтовете се изнизват напречно, а по серийния – надлъжно.

  • 7920

    Влиза един каубой в бар, отива до бармана: – Едно малко уиски! Барманът: – 5 цента! Каубоят се учудил на евтинията, изпил уискито и поръчал пак: – Едно голямо уиски! Барманът: – 5 цента! Онзи се учудил още повече и поръчал: – А бе, я дай направо една бутилка от най-хубавото уиски! – 5 цента! Каубоят не се стърпял и попитал: – А бе, що е толкова евтино при тебе? – Защото в момента собственика ебе жена ми, пък аз тука му ебавам майката…

  • 79

    – Защо Шерлок Холмс си няма приятелка? – Елементарно: Уотсън!

  • 10265

    Химик се хвали пред приятели: – Синчето ми днес произнесе първата си дума! – И какво каза? – Парааминоарсенбензолхидрохлорид! – с гордост отговаря щастливият баща.

  • 10677

    Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.

  • 2142

    Мъж се връща от посещение при лекар. Жена му нетърпеливо го пита какво е станало. – Отначало докторът каза, че с моята болест мога да живея до петдесет години – отговаря съпругът. – Но като му казах, че вече съм на четиридесет и девет, след кратък пазарлък стигнахме до съгласие, че ще умра на седемдесет…

  • 6235

    Април 1945г. Щирлиц току-що е отмъкнал секретни документи от касата на Борман и ги преглежда в квартирата си, когато внезапно телефонът иззвънява: – Ало, Исаев… давам ви Ставката…, – и в слушалката се чува гласът на Сталин. – Виж какво, Максимич! Преди малко звъня лично партайгеносе Адолф. Някакви бумажки си взел там… Върни ги, скъпичък… Безпокоят се хората, не е хубаво така…

  • 11309

    Двама студенти на лекция. Единият чете вестник и след два часа се обръща към другия, който слуша лектора: – За какво говори? – Още не е казал.

  • 4700

    – Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му, представи си, да има червейче! Момичето, естествено се развика: "Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!". А тоя простак взе, че изхвърли мен!

  • 9903

    "След като не можах да открия истината във виното, вече пия водка."

  • 8141

    – Защо си продаде тромпета? – Защото съседът си купи пушка.

  • 5836

    Парното в Русе тръгва със скандал! в"Сега"

  • 11646

    Днешният ден ще бъде по-хладен от вчерашните два. Радиоводещ

  • 9283

    Психиатър към пациента: – И така, всяка вечер вие сънувате едно кошмарно същество, което се нахвърля върху вас, крещи и ви бие по главата с точилка. Разбира се, когато се събудите видението изчезва нали? – Там е работата, че не. На сутринта то обикновено крещи: "Стига си хъркал, безделник, заведи децата на детска градина".

  • 11112

    "40 години социалистически Батак" Лозунг в град Батак по случай 40 годишнинатаот 09/09/1944г