Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4904

    Хаджи Генчо и дядо Либен изпаднали в творчески противоречия, но накрая се сбили и си развалили приятелството.

  • 11838

    Кучешки лайна! Край! Щом като видях кучешки лайна, значи вече съм в циливизацията! Свилен Димитров Редактор в радио "Велико Търново", след разходка в природата около Преображенския манастир

  • 6103

    Доктор Уотсън се срещнал със стари приятели и решили да пийнат, за да полеят срещата. Унесени в спомени, се натряскали здраво и решили да хванат баскервилското куче и да го изнасилят. Речено-сторено, отишли в блатото, хванали баскервилското куче и го изнасилили. На другата сутрин го цепи яко главата, слиза в кухнята да пие кафе, а там го чака Шерлок Холмс – Драги Холмс, няма да повярваш какво правих снощи… – Срещнал си стари приятели, напили сте се и сте ходили да изнасилите баскервилското куче. – Холмс, ти ме изумяваш. Как разбра? – Да си виждал куче да пуши лула, идиот такъв?

  • 10190

    – Докторе, елате до нас да прегледате жената!– Какво й е?– Не знам, но е толкова слаба, че трябваше да я занеса до кухнята, за да ми приготви закуска.

  • 3040

    Краткотрайното управление на Маламир е изпълнено със забележителни дела, но сведения за тях липсват. Кандидатстудентски

  • 7209

    Катаджия спира автомобил за проверка и се представя на шофьора: – Главен сержант Петров, още не обядвал…

  • 6914

    Чапаев прекарал нощта при полевата сестра Нюра. На сутринта отива в банята да се изкъпе като бял човек. След като се изкъпал, си увил около главата един голям пешкир – като чалма. Среща го Петка в този вид и решил да се пошегува с началството: – Товарищ Чапаев, въй Джавахарлал Неру? – Во первъйх, она не Неру, а Нюра. И во вторъйх, не твое дело кого я джавахарлал!

  • 9139

    Ученици пишете следното изречение: Младите свежи седмокласници пишат като грохнали парализирани бабишкери.

  • 2157

    Майка пита детето си: – Защо слагаш малката си сестричка на колелото, въпреки че реве с пълен глас? Синът отговаря: – Защото ми е развален звънеца.

  • 11107

    "Ела по-близо, не се надценявай…" Надпис над писоар в мъжка тоалетна.

  • 11144

    Двама депутати разговарят в тоалетната на Народното събрание. – Абе това – казва единият – срането, физическа работа ли е, или умствена? Другият отговаря: – Абе, трябва да е умствена, защото ако беше физическа някой щеше да я свърши вместо нас.

  • 579

    Военна комисия. В кабинета седи един майор. Влиза донаборник. Майорът: – Фамилия? Донаборникът: – Иванов. Майорът: – Съблечете се! Донаборникът се съблича. – Обърнете се! Донаборникът се обръща. – Наведете се! Донаборникът се навежда. – Разтворете бузите! Донаборникът разтваря. – Годен! Донаборникът се обръща с недоумение: – Е кво, толкова ли не можехте да ми го кажете в лицето…

  • 3560

    Баба Ганка пита Симеон: – Тва, новото време, вие ли го измислихте, чедо, или учените? – Ние, бабо Ганке, ние – отговаря Симеон. – И аз така им разправям, зер – ако бяха учените, щяха да го пробват първо на кучета.

  • 2444

    Господа курсанти, от утре или всички със шинел, или никой без шинел! Старшина от ВВВУ

  • 3532

    Не ми се правете, а учете, защото някой ден ще ви спре някой по магистралата и ще каже: "Я сега ми обясни устройството на двигателя на Ото!" Учителка по физика в ГПЧЕ-Смолян