Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5680

    -Их, тате, толкова си невнимателен… – Ами невнимателен съм, я. Ако бях по-внимателен, ти нямаше да се родиш.

  • 9381

    По време на спектакъла актьорът почувствал, че му се отлепа брадата и казал на партньорката си: – Извини ме, скъпа, някой ме вика. Той изтичал зад кулисите, но тъй като гримьорът го нямало там, актьорът свалил брадата си и вече без нея излязъл отново на сцената. – Кой беше? – попитала партньорката му. – Бръснарят!

  • 2246

    Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: – Ей, дългия! Кой е най-красивия в гората? – Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: – Ало, раираната! Кой е най-красивия в гората? – Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: – Ти там, клепоухия! Кой е най-красивия в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: – Ей, кво се нервираш бе… Можеше просто да кажеш – "не знам".

  • 9396

    Какво е определението за девственица?Грозна третокласничка.

  • 2422

    …Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама !

  • 1441

    Няма да работим – хлебарката е болна. Надпис на вратата на хлебарница

  • 6752

    – Мен са ме молили да се омъжа стотици пъти. Но аз винаги съм отказвала. – И кой, например, те е молил ако не е тайна? – Мама и тате.

  • 8381

    Доктор преглежда пациент в безсъзнание и казва на жена му: – Съжалявам, но нищо не мога да направя – вижте как са му посинели ръцете, вече умира… – Докторе, той е бояджия, затова са му сини ръцете. – Значи има късмет, ако не беше бояджия – досега да е умрял.

  • 9810

    – Мъжо, говорих с класната на нашия син. – Какво каза тя? – Дисциплината му била образцова. – Шегуваш се? – Кротко си… изтрезнявал на задния чин.

  • 7742

    Съпрузи правят дълго време секс. Мъжът е запъхтян и изтощен. Жената го съжалява и казва: – Ех, милият ми, как си ми се изморил, сега да имаше някой, да те смени…

  • Пътят на пияния

    Пиян мъж се вози в автобуса седнал до възрастна жена. Тя му казва: – Знаете ли, че отивате в ада така! Пияният станал и се провикнал към шофьора: – Спрете и ме пуснете да сляза! Объркал съм автобуса.

  • 7678

    Йонки, стига си се смял като Годжи! Учител по литература, ГПЧЕ

  • 9310

    Кактус – това е разочарована от живота краставица.

  • 8844

    Хвърляй в мен не в оня боклук отстрани. Надпис на боклукчийска кофа

  • 8550

    Тази химическа верига колкото и да е крива, е права. В час по химия в 73СОУ

  • 11674

    -Няма смисъл да влизате,колега, ние свършваме вече! -Няма нищо, значи ще свърша с вас! Из час по руски език в ПУ