Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6492

    На колко сте години? – пита съдията. – Ами, навърших трийсет… – шепне жената. – Добре, добре! Коя година?

  • 5267

    Ох, добре че ме развеселихте, че както съм се напушила.. Учителка преди контролно

  • 4685

    Изпит. Преподавател: – Защо ми намигате? Студент : – Сигнализирам, че знанията ми са на привършване.

  • 10358

    Сержант проверява знаят ли новобранците основните задължения по охраната на поста и пита: – Какво трябва да направите, ако през нощта видите подозрителен човек, който пълзешком се промъква покрай поста? – Ще вдигна ротния командир и ще му помогна да се добере до леглото…

  • 11977

    Две блондинки летят с бясна скорост по „Цариградско шосе“. Виждат надпис: СВУБИТ. -Мила, какво означава това? – пита едната. -О, как, не знаеш ли? – отговаря другата. Специализирано висше училище за библиотекарки. Подготвят ги да упражняват интимни технологии.

  • 5758

    Иванчо се връща от училище вкъщи а баща му го пита ядосан: -Какво прави на даскало бе калпазанин с калпазанин такъв?! -Днес в училище беше царят! -Е какво от това?Имаш ли някаква оценка? -Ще ти кажа тате, вервай ми…

  • 1275

    Няма вече вярност на този свят… Вчера научих, че и трите ми приятелки ми изневеряват.

  • 11223

    Въпрос: Знаете ли как блондинки убиват риба? Отговор: Като се опитват да я удавят.

  • 9365

    Свръхжените се отличават с безполовост и слабоумие! Кандидатстудентски

  • 1774

    Специален семинар, за да прозрете каква хубава физика и химия има отзад Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 8426

    В навечерието на коледа мъж се клатушка по улицата, носейки елхичка. Една възрастна дама го вижда и с изумление казва: – Как не ви е срам по Коледа да се напивате, а да не стоите при семейството си? – И на мен ми се иска да се прибера, но незнам как да се измъкна от тази гора?

  • 3389

    Мюлер разбира, че в Гестапо има руски шпионин. Вика всички на разпит. – Кой е шпионин? – крещи Мюлер. – Той! – Щирлиц сочи Калтенбрунер. – Щирлиц, знаеш, че не е вярно, защо? – удивен е Калтенбрунер. "В името на прогреса на съветската идея", прошепва Щирлиц.

  • 845

    Хапнете си каквото има, пийнете си каквото има, изпуснете си каквото има… Учител

  • 5933

    Говорят си американка, французойка и българка. Американката казва: – Аз на моя като му казах той да чисти и да готви не го видях две седмици. После се върна вкъщи и всичко почна той да прави. Французойката: – Е, ми то и аз като му казах на моя, че той ще пере и готви и аз не го видях две седмици. После си събра багажа и си замина. Българката: – Аз, като му казах на моя, че вече само той ще чисти и готви и аз не го видях две седмици. На третата почнах да го виждам с едното око…

  • 3018

    Паркетолог! Магазина се препоръчва от дружеството на паркетчиите в България! Надпис на магазин за паркет в София

  • 10900

    – Как мислиш, кои шофьори са най-учтиви? – Полицаите. Често канят хората в колите си…