9420
Девиз на кардиолозите – "умри веднъж, но от сърце!"
Девиз на кардиолозите – "умри веднъж, но от сърце!"
Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да види какво става. И тогава какво да види, грешникът се свил в единия ъгъл на пеща и му вика: – Вратата, вратата, затваряй вратата.
Зайо Байо бил некрофил. Извикал го един ден лъва и му казал: – Зайо Байо, повече в гората да не си барнал нищо мъртво, само да си оправил още веднъж мъртво животно ще те изям. К"во да прави Зайо Байо – съгласил се. Но не щеш ли срещнал той на една поляна един умрял слон. Огледал се той и като не видял никой започнал да го клеца. По едно време от храстите изскочил лъва и му казал: – Абе Зайо, нали се разбрахме, к"во правиш? Зайо Байо отвърнал: – Ами какво да правя – на хуя ми умря.
– Иванчо, къде ти е бележника? – Стои наказан в ъгъла, защото получи двойка.
– Подсъдими, вие сте осъден на 3000 марки глоба или на десет дни затвор. Ще платите или ще лежите? – Предпочитам да отлежа. Още първия ден осъденият получил закуска парченце хляб и чаша слабо кафе. – Искам да говоря с директора на затвора – ядосал се той – Да не би да искате да ме убедите, че това е закуска за триста марки дневно!
Бащата пита Иванчо: – Иванчо защо телевизорът не работи? – Не съм специалист, тате, но първо мисля, че трябва да включиш телевизора.
Попитали радио Ереван: – Как може да се ускори законодателната дейност на Народното събрание на България? Радио Ереван, след размисъл, отговорило: – Изберете "Народно събрание-2". Първото да приема законите, а второто само да ги поправя!
В кафенето: – Келнер, може ли още две бучки захар? – Ама вече ви дадох осем! – Да, ама всичките потънаха.