Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11603

    – Каква е разликата между батерията и жената? – Батерията има поне една положителна страна.

  • 10111

    Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Да. – А сега се и насери щото немам спирачки.

  • 10619

    Мен не ме интересува спортното ви облекло, а какво има под него… Учителка по физическо

  • 7393

    Люти чушки – огин! Табела от сергия на пазара в "Младост-1"

  • 4013

    В полицията чули че авто гумите се лепят много добре с презерватив. Пратили старшина Иванов да купи 1000 бр. и да иска фактура за тях. Влиза той в аптеката и казва: – Ако обичате 1000 презерватива, и фактура за 5-то районно. Коментарите от опашката: Младо момиче: – Ех, то полицията наистина се е променила… Бабка зад нея: – Да, преди ни биеха сега ще ни чукат. Последния на опашката – един дядка: – И пак ще има "наши" и "ваши".

  • 2371

    В час по зоология учителката пита: – Деца, кой ще ми каже, защо писията е плоска? – Защото е преспала с кита, – отговорил Иванчо. – Иванчо, вън от часа ми! Иванчо излязъл, а учителката продължила: – Е добре, деца, а някой знае ли защо на рака очите са изскочили от орбитите? Вратата леко се отваря и Иванчо казва: – Защото е видял цялата тази работа.

  • 8856

    Седят двама напушени на една пейка: – Таам…, – показва единият с пръст далечината. – Какво там? – Там…, – замечтано показва пак. – Да де, какво там, какво? – Къде?!

  • 1352

    Трима приятели са нипили и навръщане към дома паднали в един трап. Единят се завайкал: -Какво да правя, не мога да се прибера, жената ще ме убие. Вторият: -Нищо, аз може и тука да спя. Третият: -Ако до половин час не изляза от тук, аз си тръгвам.

  • 10522

    Крум бил един от малкото владетели с прякор и то сред малкото с прякор "Страшни".

  • 9016

    Господа бойци, за да не се контузите преди клетвата недейте да ми ритате топките по игрището събота и неделя Офицер на подчинените си войници.

  • 10213

    Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…"

  • 1296

    Щирлиц излезе от бара, повърна и заспа в една локва. След петнадесет минути той ще се събуди – ще сработи изработваният с години рефлекс…

  • 3419

    Мъжът се прибира късно вечерта. Жена му го подхваща: – Пак си пил! – Не съм! – Пил си! – Не съм! – Я кажи "Гибралтар"? – Гир… Гиб… лар… пил съм…

  • 1430

    Не пречете на нашите безплодни опити да родим нещо Учителка по биология

  • 10097

    Ако наистина мислите жените за слаб пол опитайте нощем да издърпате завивката към себе си..

  • 7463

    В Испания е толкова горещо, че през лятото реките имат само един бряг.