Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2538

    – Моят син е прекрасен хирург! Направил е вече двадесет операции и не се е порязал още нито веднъж!

  • 3975

    Млад писател редовно праща разкази на някакво списание, но оттам редовно му ги връщат. Накрая отива да говори с редактора и го пита: – Има ли изобщо някакъв шанс мой разказ да се появи някога в това списание? – Има, защо да няма. Всички хора са смъртни, и аз не съм вечен…

  • 1555

    Отиват трима студенти при Свети Петър. Той пита първия: – Откъде си? – Икономическия във Варна. – А, бил си в Рая, ха сега малко в Ада. Пита втория: – Много си блед, откъде си? – Медицинската академия. – Бил си в Ада. Хайде в Рая. Идва ред на третия: – А ти откъде си? – От Техническия Университет. – Добре… Я иди в Ада, да видиш що е Рай!

  • 11996

    Американците питали радио Ереван по повод на бъдещата си подкрепа за кабинета Борисов : Бойко Борисов ли е най-големия пич в България ? Радиото отговорило : Беше пич, вече е импич …

  • 10015

    "Ученикът отсъства от час по матаматика поради алергичност към дезодоранти" забележка в дневника на класа

  • 10057

    При доктора идва пациент. Носът му е разбит, а под окото има огромна синина. Докторът – иронично: – Вие май сте любител на алкохола? Пациентът – твърдо: – Обиждате ме, докторе! Аз съм професионалист!

  • 5286

    – Какво стана с оня младеж, който беше много влюбен в теб и всеки ден ти носеше цветя? – Ожени се за цветарката.

  • 7944

    В козметичен салон влиза абсолютно плешив мъж. – Наистина ли вашето лекарство за поникване на коса е толкова ефикасно? – Нещо повече. Наскоро проведохме курс на лечение на един пациент, който беше плешив като яйце. Когато след три седмици му показахме сметката, той започна да си скубе косите!

  • 7506

    Надпис, надраскан с пръст върху мръсна Тойота: "Искам да си ходя у дома в Япония!"

  • 1218

    Студент изпраща писмо до свой приятел. Накрая като послепис пишело: "Бих ти изпратил петте паунда, които ти дължа, но вече запечатах писмото."

  • 7390

    Toва е така, защото е така! Професор по КВ от РУ "Ангел Кънчев"

  • 2767

    – Миличка, трябва да ти призная нещо – аз съм женен! – Ох, така ме изплаши – помислих, че са ти откраднали "BMW"-то…

  • 10834

    Войник пише на родителите си: – Скъпи родители! В свиреп бой загубих крака си. Сега лежа в болницата без стотинка. Моля помогнете ми – пратете пари! Баща му отговаря: – Синко! Тъй като това е четвъртият крак, който губиш, научи се да се придвижваш на колкото крака са ти останали.

  • 664

    На поставения негласно въпрос бащата отговаря веднага. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 2851

    Едно дете вика от площадката към осмия етаж: – Мамоооо, мамоооо! Майката накрая се показва и пита: – Кажи, детето ми, какво има? – Викни тате!

  • 3444

    Калугерът предложил на баба Илийца да остане да пренощува в манастира, но тя отвърнала, че не може, защото в гората я чака един по- млад бунтовник. Из изпит по литература