Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5150

    Двама студенти по медицина се разхождат,а насреща им куцука разкрачен дядо.Двамата започват да спорят от какво е болен дядото-единият твърди,че е лумбаго,а другият казва,че е ишиас.След дълъг спор решават да попитат дядото от канво е болен: -Дядо,ти от лумбаго ли си болен или от ишиас? -Не бе,дядовото…Реших да пръдна,то пък се насрах…

  • 6417

    Каква е приликата между секса и биджа – ако имаш добра ръка не ти е нужен партньор

  • 11060

    В цирка докарват нов тигър. Старите тигри го наобикалят, за да го поздравят с "Добре дошъл". – Жалко само, че не можеш да се запознаеш и с последния ни дресьор – казва един от тигрите. – Той беше толкова мил, любезен, спокоен, състрадателен, вкусен…

  • 1686

    Извадете ръцете изпод чиновете, защото започваме да четем сексуалната част от Библията! Учител по литература

  • 11830

    – Келнер, тази пържола е ужасно жилава! – О, не, господине – просто ножът е тъп.

  • 11373

    – Лястовичките са много полезни птички. Те изтребват мухите… – Глупости! През зимата тук не се мярка нито една муха, а щом долетят лястовичките, мухите плъзват навсякъде!

  • 3440

    Разговарят двама приятели.Единия казва на другия: -Знаеш ли,че един бик подгони тъща ти? Замисля се първия и отговаря: -А-а-а той я е подгонил,той да му мисли.

  • 5169

    – Какво става с Джон? – пита Смит свой приятел от клуба. – С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.

  • 7374

    – Скъпи, лекарят ми препоръча да сменя малко климата! Каза да ида на почивка на Малдивите или на Канарските острови. Къде да ида? – На друг доктор.

  • 3836

    Деси, да знаеш, днеска една мангалка пред училище ме хвана да ми гледа на карти. Е.. си майката, дадох и 2 лева! Тая мастия ме налъга ти казвам! Абе тя хубави работи каза, ама ме налъга бая. Ей такива глупости. Айде ще ти разправям…. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 11862

    Колеги, тая музика обрисува един стар замък, а не ново строителство на замазка! Диригент към оркестъра

  • 1792

    Ако си мислиш, че мислиш, не си мисли, че и аз мисля така! Учителка по информатика в 144 СОУ "Народни будители" – София

  • 7698

    Тодор Живков и Роналд Рейгън се хванали на бас в коя страна хората пият повече алкохол. Влиза Рейгън е един бар и гледа всички пияни и ги разстрелял. Влиза във втори – пак всички пияни и пак ги изпозастрелял. В трети – пак положението същото. После отишли в Америка. Влизат в един бар, ама никой не бил пиян. Влизат във втори – пак никой. Трети – никой. Тодор Живков много се ядосал, ама решили да влязат в още един. Гледат всички пияни и Живков щастлив застрелял всички. На другия ден във вестниците пишело: "Един плешив терорист разстреля българското посолство в САЩ…"

  • 9802

    От "Позитано" 20 поискали държавата да отпусне пари за поддръжка и подновяане на надписите по рушащите се паметници на септемврийци, партизани и други комунисти, уж паднали за свободата на България. Властите се съгласили при условие на всеки паметник да има надпис: "Те умряха за идеите си. Ние се освободихме от тях."

  • 569

    Двама пияници си говорят в кръчма: – Дали през 21 век компютъра ще замести вестника? – Не. – Защо? – С компютър муха можеш ли да убиеш?!

  • 12034

    Иванчо, какво означава политически активна личност? Госпожо, нещо като полово активна! Винаги обещава, никога не изпълнява! От една страна и се иска, а от друга страна не може! И всички са все неудовлетворени от тази личност! Ти какво искаш да кажеш, че аз съм полово активна? Та аз съм на 60. Не просто искам да ви кажа, че съпругът ти на 60 беше политически активен с една ваша 40 годиш колежка.