Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11447

    – Защо си закачила чорапите ми на махалото на часовника? – За да изсъхнат по-скоро.

  • 1414

    Докато си плавали с една лодка насред океана Чапай вика на Петка: – Петка, ако скочиш тук ще намериш съкровище. И Петка скочил да го търси. През това време пред Чапай се явил един дух и му казал че ще му изпълни три желания. И той казал: – Амии, първо искам да съм много богат, второ искам да имам готина жена и трето… айде да не бъда егоист, искам да се сбъдне първото желание на Петка което ще си пожелае след като излезе от водата. Тъкмо в този момент излязал Петка разгневен от водата и извикал: – Чапай, да та ебат сто бивола няма никакво съкровище!

  • 10536

    Попитали радио Ереван: – Какво е това "Рок против наркотици"? Радиото отговорило: – Същото като "Коне против овес" и "Пчели против мед".

  • 11625

    Жената е като калкулатора – събира проблеми, отнема време, умножава разходите и разделя имуществото.

  • 11722

    Юбилей. Жената става на 50 години. Мъжът държи реч: – Когато беше на 20, ти беше роза, когато беше на 30 – шампанско, на 40 – коняк, а сега на 50 си топла супа. Жената отговорила също със слово: – Да, на 20 аз бях роза, но не ти я откъсна. Да, на 30 бях шампанско, но за теб останаха само мехурчетата. Да, на 40 бях коняк, но ти пиеше за трима. Да, на 50 съм топла супа, но ти няма с какво да я ядеш.

  • 4133

    Майка и малкото й момиченце минавали през пазара. По едно време детенцето видяло в една клетка малко, сладичко, пухкаво бяло зайче, спряло се и замолило майка си:– Мамо, мамо, защо не си купим това сладко зайченце?А майката отговорила:– Защото ще го изядем.

  • 4919

    Един човек взел, че паднал в реката и започнал да се дави. Минава друг наблизо и му казва: – Подай ми ръката си! Подай ми ръката си! Обаче от страна на удавника никаква реакция. Спасителят се огледал наляво-надясно за помощ и видял табелка, на която пише: "Габрово 5 км". Досетил се каква е работата и казал: – Дръж ми ръката! Дръж ми ръката! И удавникът тутакси се хванал за ръката на помагащия човек.

  • 11519

    – Никога до сега не се съмнявах във верността на жена си. Но откак се преместихме от Ямбол във Варна това не е така. – Защо, какво се случи във Варна? – Нищо. Но забелязах, че когато се развали телевизорът ни техникът беше същият…

  • 3773

    Един мъж все ходел с много тесни обувки и един ден неговите приятели го попитали: – Абе защо не си купиш обувки, които да ти стават? – Как да ви кажа… то е дълга история. Имам грозна жена, която по цял ден ми мърмори. Тъщата живее при нас и тя мърмори. Децата все създават проблеми… – Това какво общо има? – Ами единствената ми радост е като се прибера вечер, да си сваля обувките…

  • 1203

    в BMV седят двама,в костюми,при затворени прозорци,а навън е + 40 градуса.По едно време: -Пешо, хайде да отворя прозореца. -Не може! -Хайде де! -Казах, че не може. -Защо? -Нека всички мислят, че имаме климатик!

  • 1445

    Жената мие пода с парцал, а мъжът се е опънал на креслото и чете вестник. Жената му казва: – Мръдни си малко краката да измия тука. Мъжът мрънка: – Ей, нищо не можете да свършите без мен в тая къща…

  • 5392

    – Марийке, развалям годежът ни! – Но защо, Иванчо? – Видях голото ти тяло на една картина. Безобразие! Да позираш гола… – Никога не съм позирала. Повярвай ми! Художникът я е нарисувал по памет…

  • 7734

    Стара двойка: – Скъпа, утре имаш рожден ден. Какво да ти подаря? – Може би трябва да ми купиш хубаво място на гробищата. След година на същата дата: – Скъпи, какво ще ми подариш за този рожден ден? – Нищо! Ти даже от миналогодишния подарък не се възползва.

  • 4594

    Питат Радио Ереван: – Може ли да се седне с гол задник върху таралеж? – Може. Само че таралежа трябва да е бръснат или задника да е чужд.

  • 9853

    Киркор и Гарабед били колеги, ама станал злополука и Гарабед умрял. Шефа казал на Киркор да иде като най-близък при жена му и да й каже за злополуката, ама по възможно най-лекия начин, че да не се разстройва много. Отива Киркор и звъни на вратата. Жената на Гарабед отваря и Киркор: – Амиии, Гарабед се разболя нещо… и… утре че го копаме!

  • 891

    Между две приятелки: – То бива, бива вярност, ама чак пък толкоз… – За кого говориш? – Ами Ана смени вече трима съпрузи, а е все с един и същ любовник!