Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7318

    Седял Щирлиц и си мислел, седял и си мислел… И по едно време усетил, че само си седи.

  • 1842

    Ученици тази седмица имах само две дупки, но шефа и тях ми ги запълни! Учителка по физика

  • 4884

    …След смъртта на Цезар, Октавий и Антоний си разделили империята. Октавий получил задната част на Рим, Антоний източната и Клеопатра. В края на живота си Октавий се оттеглил в своя мавзолей.

  • 4741

    – Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си. – Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха.

  • 8951

    Спрете земята – искам да сляза!Пиянски

  • 7806

    Крискооо, ше изкараш пенсия в 4 клас, ако не се научиш на будители!

  • 9000

    В следствие на нестихващите пожари, огнени пламъци обхванали сградата на ВИАС (Висш институт за архитектура и строителство), която изгоряла. Останала незасегната само будката на портиера. Отишъл един студент, видял че сградата я няма и попитал човека, който бил в будката: – Извинявайте, да знаете къде е ВИАС? – Да! ВИАС изгоря. Отишъл си студентът, но на следващия ден отново дошъл и задал същия въпрос. Когато това се случило и на третия ден, на портиера му писнало и запитал: – Момче, защо всеки ден идваш и ме питаш едно и също нещо? Нали ти казах вече, че ВИАС изгоря! – Ами драго ми става, като го чувам всеки ден бе, чичо!

  • 10236

    През турското робство българите са живели на рая, което ще рече на стада … В час по история СМГ

  • 3504

    Да обърнеш една теорема не е като да обърнеш някоя мацка, ама един десетокласник не ги разбира тия работи. Учител по математика в 55 СОУ.

  • 5652

    Туристическа група разглежда руините на средновековен замък, разрушени стени и паднали тавани. – Татко, – обажда се изведнъж малко момче – това сигурно е мястото, където майка се е учила да кара автомобил, нали?

  • 3700

    След първата брачна нощ младоженката гледа замислено мъжа си по време на закуската: – Оказва се, че и като ядеш го правиш като заек.

  • 11596

    Като не искаш – не го вдигай! Откъде да знам, че си в кенефа?! Дочут разговор по GSM

  • 9364

    Бяло момиче се влюбило в много богат негър. Майка й обаче не му разрешавала да се омъжи за него. Отишъл той да й иска ръката: – Вярно ли е че си много богат? – Да аз ужасно богат – Ми добре. Женете се ама има три условия!!! – Аз обича нея. Аз направи всичко. – Първо – тя трябва да живее в супер-луксозна къща на 6 етажа. – Аз обича нея. Аз направи такава. – Второ – да има последния модел лимузина с всички екстри вътре. – Аз обича нея. Аз купи такава. – И трето – най-важното: трябва да ти е 42 см. – Аз обича нея. Аз отреже 10.

  • 1431

    Умира DOOM-ър. В ковчега, вместо цветя, слагат бяла тога и арфа, ако попадне в рая и моторен трион, ако попадне в ада.

  • 4377

    Двама наркомани отишли във Австралия и като видяли кенгуру единия казал: – Абе, я виж какви скакалци имат тия бе! – Ти пък си представи каква пък ще им е тревата…

  • 7517

    Вие вече почвате да ме обиждате. Първо като ме видите и веднага хуквате към тоалетната, сякаш съм ви някакъв диуретичен чай. Учителка