Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7513

    "И он взял автамат и изпатепал суматы народ!" В час по руски 1985 година при преразказ на "Как се каляваше стоманата"

  • 2145

    Наемателка се оплаква на хазяина от ужасния шум в квартирата: – Ако щете вярвайте, но всеки път щом отвън мине влак, аз падам от леглото! – Е, госпожо, струва ми се, че преувеличавате малко. – Щом не ми вярвате елате и се убедете сам. Отишли в квартирата и хазяинът легнал на леглото. В този момент обаче влязъл съпругът на наемателката и извикал на хазяина: – Какво правиш ти тука бе!? – Ще ми повярвате ли ако ви кажа, че чакам влака? – с треперещ глас казал хазяинът.

  • 8041

    – Какво ще правим по случай юбилея? – Хайде да се напием! – Ей, дай да измислим нещо различно, да не го обръщаме на обикновен ден.

  • 2197

    Директорът на цирка обикаля из района и какво да види – дресьорът играе шах с един от конете. – Бре! Кон да играе шах! Невиждано!. Той трябва да е много интелигентен. – Ами, интелигентен… Нищо особено, водя го 3:2.

  • 9624

    "Може да е бременно…" Брюнетка (!) при вида на по-закръгленко врабче

  • 7962

    Борисе, отвори си краката да ти видя пищова. Учителка

  • 10111

    Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Да. – А сега се и насери щото немам спирачки.

  • 6812

    Съобщение на Пресцентъра на Президентството: "Вчера с указ на Президента бе убита муха. После указът беше върнат отново на президентското бюро."

  • 9141

    – Благодаря, докторе! Болката в гърба ми премина. Какво беше това? Радикулит? – Не, тирантите ти се бяха усукали.

  • 9113

    – Какво получава миньора след смъртта си? – 3 дни отпуска и после отново под земята.

  • 8585

    Съпругата на един гангстер е озадачена: – Защо слагаш заглушител на пистолета си? – Днес ще работя в една библиотека.

  • 8126

    Черните въглища са бели въглища, които дълго са горели.

  • 2944

    Осама бин Ладен бил на екскурзия в Италия. Започнал да разглежда забележителностите и стигнал до наклонената кула в Пиза. Като я видял се усмихнал и въздъхнал: – Аматьори…..

  • 4055

    В казармата старият кокал обяснява на новобранец: – И никога недей да спориш със старшината! Няма защо да му обясняваш, че земята е кръгла. – Защо? – Защото ще те накара да я изравняваш!

  • 16

    Идиотино, трябва да ми нарежеш филии за пържене! Къде изчезна?! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".