Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1808

    Кирил и Методий били братя близнаци от различни майки, по произход кумани, но натурализирани българи

  • 10213

    Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…"

  • 7617

    Турист сяда в испански ресторант и разглежда менюто. Гледа ястие: "Корида". Поръчва си го и остава много доволен – порцията съдържа две огромни "яйца" от бик. След време пак идва в Испания и пак си поръчва от същото. Този път обаче му носят две съвсем малки яйца. Пита келнера: – Защо толкова малки тоя път? – Ами коридата си е корида, господине… Кога бика, кога матадора…

  • 7277

    Аз не пиша забележки – чакам вие сами да се оправите един друг! Учител по английски език

  • 10055

    В училище: – Иванчо, надявам се, че повече няма да те виждам да преписваш от другарчето си! – И аз се надявам, госпожо!

  • 8072

    Дядо Матейко след смъртта на своята бабичка, заживява с кротката си магаричка

  • 447

    Един пияница звъни на приятел след тежка вечер: – Брато,пусни си чешмата да видиш какво питие са пуснали!

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 8884

    Телефонно запитване проведено сутринта след 31 декември, даде следните резултати: 2% от запитаните от говори с "Да", 3% – "Ало", а останалите 95% имаха затруднения с отговора.

  • 916

    Доктор казва на пациента: – Много сложен случай. Вие не пиете лекарствата, които ви предписвам, не спазвате диетата, нарушавате режима и което е най-лошото се чувствате все по-добре.

  • 12061

    Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..

  • 11949

    „Левски е роден в кербала“ Из съчинение на ученик.

  • 5312

    Не е вярно, че всички жени са еднакви! Моята е още по-лоша!

  • 9144

    Пийнал влиза във фотоателие, фотографът също се почерпил: – И-искам, да ми направиш групова снимка! – Д-дадено, но застани в полукръг…

  • 11197

    Един габровец отива до съседа и му казва: – Комшу, голям проблем. Имам 15 гости ама само 10 стола, ти имаш ли свободни столове. – Да. – Идеално, значи ще ти ги пратя ония петимата.

  • 11592

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!