Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7257

    Питат радио Ереван: – Какво си мисли куче в пустинята? Радиото помислило и отговорило: – Ако скоро не видя дърво ще се напикая!

  • 7121

    Баща пита сина си: – Ще ми покажеш ли бележника си? Момчето гордо отговаря: – Не е в мен. Дадох го на Иван. Искаше да уплаши баща си.

  • 7824

    Какво е пръч? Мъжки род на пръчка! Ученици от Севлиево

  • 8759

    – Срамувам се, че си толкова слаб ученик! – Не съм виновен, татко! В училище ни карат да правим невъзможни неща! – Запомни веднъж завинаги, че няма нищо невъзможно! Момчето изтичва в банята, взема пастата за зъби, изстисква я върху бащиното бюро и казва кротко: – А сега опитай се да върнеш пастата в тубата!

  • 3564

    На преглед при доктора: – Свалете си гащите, ще ви меря температурата. – Ама защо? – Имаме само ректални термометри… След малко лекарят вади термометъра: – Висока температура! 39.5! – Бре… и то на сянка!

  • 7348

    Младеж гостува в къщата на банкер с три дъщери. След няколко месеца бащата му изпратил писмо: "Вие сте съблазнили дъщеря ми. Ако сте джентълмен, оженете се за нея!" Младежът веднага отговорил: "Джентълмен съм. За коя да се оженя?"

  • 3334

    – Господин прокурор, съседът ме обиди на публично място. – И какво ви каза? – Да вървя по дяволите. – Е, и? – Идвам право при вас.

  • 67

    "Наркобосове клатят правителството" Заглавие във в."Стандарт" (18 Август 2002)

  • 73

    Един дебелак се напил и излезнал от кръчмата да пикае. В същото време една жена минава по улицата и почва да му крещи: – Абе тебе не те ли е срам, пред мене да извадиш това нещо, простак такъв ти срам нямаш ли? Пияният казва: – Щом го виждаш прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна.

  • 3837

    Какво е общото между пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдига толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси…

  • 9456

    Мъж влиза в бара и крещи на бармана: – Една кока! Барманът: – Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: – Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: – Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?

  • 6027

    Ако ви боли глава, значи имате такава

  • 6381

    Не си пъхай ръката там, където кучето не си пъха носа…

  • 6468

    При ветеринаря: – Докторе, конят ми понякога ходи нормално, а понякога куца – какво да го правя? – Хващаш го когато ходи нормално и го продаваш!

  • 2004

    – Татко, учителят не знае какво е кон! – Защо мислиш така? – Ами вчера нарисувах кон и му показах рисунката, а той ме попита какво е това…

  • 6809

    Тъщата се кара със зет си: – Защо разправяш на децата такива приказки, дето все завършват с "и те се оженили, и живели спокойно и щастливо до края на живота си, защото момичето било сираче"?