6696
Двама студенти седят в сладкарницата. Единият бута другия: – Ей, виж на оная маса – две готини мадами. Дай да идем при тях? – Добре, ама изчакай да си платят сметката.
Иванчо се прибира от училище: – Тате, имам две по български език. – Защо бе, сине? – пита баща му. – Ами даскалката каза: "Марийка влиза в гората с Пешо и излиза с Гошо. Какво е Марийка?" – Как какво бе, курва! – казал баща му. – Ами и аз така казах, ама тя каза, че е подлог.
Попитали радио Ереван: – Има ли живот на Марс? Радиото отговаря: – И там няма.
Питат Радио Ереван: – Коя е най-красивата нация? Радиото отговаря: – Благодарим за комплимента!