Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10958

    Един борец имал рожден ден. Решил да си купи една торта за празника и отива в сладкарницата. Харесал си той тортата, поръчал я и продавачката пита: – Господине, на колко парчета да я нарежем – шест или дванайсет? Борчето помислило малко и отговорило: – На дванайсе ма, я виж колко съм голем нема да ми стигнат шест парчета!

  • 10997

    – Докторе, зъбите ми са съвсем жълти! Какво да правя? – Носете кафеви вратовръзки.

  • 3506

    Адвокат говори в съда: – Господин съдия, ако човек е бил осъждан осемнадесет пъти досега, то той не е престъпник! – А какъв е според вас? – Колекционер на присъди.

  • 5294

    Утре над по-голямата част от страната ще превалява слаб дъжд, а над южните части от страната – дъжд…

  • 11779

    – Келнер, да не сте си сменили готвачката? – Да, как познахте? – Преди космите в супата бяха черни, а сега са руси.

  • 8126

    Черните въглища са бели въглища, които дълго са горели.

  • 952

    Когато дойде скелетът следващия час, ще ви покажа въпросната кост. Учителка по биология

  • 2111

    Ако трябва да сме съвсем точни, до края на мача остават малко по-малко от десетина минути! Николай Колев – Мичмана

  • 3376

    Games – се чете Джеймс Професор по информатика в ИУ Варна

  • 3035

    – Келнер, една бира ако обичате! И имайте предвид, че чакам една дама. – Светла или тъмна, господине? – Теб какво те интересува?

  • 1916

    Алооо, шафиориста, има още за слизващи! Циганка, която не успява навреме да слезе от автобуса

  • 5881

    – Докторе, нима е толкова вредно да изпивам преди ядене по една чашка водка? – Зависи от това колко пъти се храните на ден.

  • 4144

    Катаджия спира кола за проверка. Поглежда в колата, вижда, че всички са поставили предпазните си колани и процежда през зъби: – Ейййй, за десет лева ще се издушите бе!

  • 1333

    Дебела дама е в санаториум да отслабване. – Не мога да ям от мокра чиния – сърди се тя на сервитьора. – Но това е супата ви, госпожо…

  • 8232

    "Играете за героиня от романа "Сирано дьо Бержерак". Вие сигурно не сте го чели, защото той се учи само в училище…" Къци Вапцаров към участник в "Риск печели…"

  • 9606

    Между приятелки: – Имам много хубав глас, но за голямо съжаление нямам никакъв слух. – Знам много добре, че нямаш музикален слух. – Откъде знаеш? – Ако имаше слух, нямаше да твърдиш, че имаш глас.