Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7506

    Надпис, надраскан с пръст върху мръсна Тойота: "Искам да си ходя у дома в Япония!"

  • 5766

    Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най-близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязъл: – Това е доста силно питие. Какъв ти е проблемът? Мъжът пресушил чашата си на един дъх и отвърнал: – Днес като се прибрах вкъщи открих съпругата ми в леглото с най-добрия ми приятел. – Гледай ти! – възкликнал съчувствено барманът и отново напълнил чашата. – Нищо чудно, че имате нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението. Мъжът пресушил и втората чаша и барманът продължил да го разпитва. – И какво направи ти? – Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах: Лошо куче, много лошо куче.

  • 6215

    Млада дама отива да посети приятелката си, която неотдавна е родила близнаци. – О, колко си приличат! – възкликва тя. – Особено този отляво!

  • 3532

    Не ми се правете, а учете, защото някой ден ще ви спре някой по магистралата и ще каже: "Я сега ми обясни устройството на двигателя на Ото!" Учителка по физика в ГПЧЕ-Смолян

  • 11161

    Доктор към пациента: – От какво се оплаквате? – Докторе, не мога да заспивам вечер. – Ами опитай да броиш овце. Е, вече няма такива количества, но опитай. – Опитах, не става… И… тогава се започна. – Какво се започна? – Да стрелям, докторе. – ??? – Ами вечер като си легна, затворя очи и започвам да стрелям. – Гледаш новините, нали? – Да, и вестници чета… Та започвам да стрелям, докторе, ей така – с много стръв и страст. А на мушката – разни сенки. Приличат ми на днешните управници, депутати и разни партийни активисти. Стрелям, стрелям и… заспивам. Започнах преди десетина години със снайпер, после минах на автомат, а сега съм вече на лека картечница. Чувствувам, че скоро ще трябва да минавам на тежка кратечница. – Минавай! И ме запиши в разчета! – Докторе, и ти ли?! – Мамка им!

  • 11358

    Един се провикнал: – Дайте ми дълъг лост и опорна точка и аз ще… Друг му отговорил: – Ние сме на самообслужване, драги!

  • 1107

    Пиян борец излиза от казино и спира тролей: – Карай към Драгалевци! – Ама как? До там не ходят тролеи! – 2000$! – Ще ме уволнят, бе, човек! – 3000$ и повече не се обяснявай! Шофьорът потеглил. Свършили жиците – на акумулатор! Наближват – гледат! – развалини, изтръгнати дървета, пропаднали улици… – Абе, шефе, да не са ви бомбардирали?! – А, не, бе! Вчера се прибирах с метрото…

  • 12085

    един слон,както си вървял по пътя и го полазели мравки разтърсил се той но останала една мравка на гърба му другите мравки отдолу му викали .Настъпи го Пешо настъпи го.

  • 5284

    много е интересно твърдото състояние Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 4133

    Майка и малкото й момиченце минавали през пазара. По едно време детенцето видяло в една клетка малко, сладичко, пухкаво бяло зайче, спряло се и замолило майка си:– Мамо, мамо, защо не си купим това сладко зайченце?А майката отговорила:– Защото ще го изядем.

  • 11683

    – Сър, сър! – втурва се икономът в библиотеката. – В трапезарията има пожар! – Няма значение! – отговаря старият лорд. – Сервирайте вечерята в приемния салон!

  • 692

    Влиза една мадама в бара. Отива до бармана и поръчва: – Една голяма водка. Изпива водката, поръчва още една и така докато припаднала на масата. Посетителите от мъжки пол забелязали в какво състояние е мацката и й се изредили отзад. На другия ден същата мадама влиза в бара отива при бармана и поръчва: – Един голям коняк. – Но вие пиете водка, възкликва бармана. – Абе спирам с водката, от нея нещо ме боли задника!

  • 10895

    – Киркор, какво е това синьо, на дървото и пищи? – Не знам, Гарабед, какво е? – Риба! – Чакай, чакай, защо е на дървото? – Там я сложих. – Защо е синя? – Боядисах я. – А защо пищи? – За да не познаеш!

  • 4308

    – Колко пъти се е женила майка ти? – Неудобно ми е да кажа… – Е, хайде, в днешно време човек няма от какво да се срамува… – Само веднъж!

  • 9395

    Изпитват ученик в час по астрономия: – Какво представлява планетата? – Ами…, планетата… е тяло от земя, заобиколено от небе.

  • 5355

    Никой не е умрял от импотентност,но и никой не се е родил.