Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1356

    Костите са твърди, меки и еластични, а ноктите са продължение на костите. Кандидат-студентски изпит по биология

  • 290

    В гората всеки чукал квото хване и всички се разболели от трипер. Чакат си животните на дълга опашка пред гинеколога и по едно време идва заекът и вика: – Здравейте венерически! – Що бе, ти не си ли? – питат го те. – Аз съм за очния. – ? – Като пикая очите ми се качват на челото.

  • 6262

    Общата цел на обществото е общото щастие. Учителка по история в НЕГ

  • 11429

    Днес първият учебен ден в пловдивския квартал "Факултета" започна със стихотворение на английски и кючек. Ани Салич в новинарска емисия на bTV

  • 5123

    Какво ми се мъкнете на тумби един по един!! Учител по физическо

  • 7569

    Ученическо обяснение: Окръжността е кръгла линия, без ъгли и затворена, за да не се вижда от къде започва.

  • 10020

    Учителката пита новодошъл в класа ученик: – Как се казва баща ти? – Незнам, госпожо. – А майка ти как му вика? – Тъпанар!

  • 11524

    Болният: – Докторе, много дълга диагноза ми пишете? Докторът: – Не е диагноза, съчинявам некролог.

  • 207

    Божко, мини да го вземеш онова магаре, че ги пуснали и не можеше да ме чуе, много шумно, и не можа да ме разбере май че, така че мини го вземи. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6657

    – Стой, кой там! – Баща ти с дамаджаните! – Баща ми на място, дамаджаните при мен!

  • 1951

    Съобщение: "Вчера за пръв път хакер беше осъден за проникване в чужда компютърна мрежа и влезе в затвора да излежава 20-годишна присъда. По данни от централния компютър на полицията, вдругиден хакерът излиза на свобода поради изтичане срока на наказанието".

  • 8650

    Един студент от СУ срещнал свой приятел – студент в МЕИ. – Е, как са мацките в МЕИ-то? – Абе, ужасна работа, от грозна по-грозна… Но това не е най-лошото… – А кое е най-лошото? – Ами, най-лошото е, че вече почнаха да ми харесват.

  • 1683

    Влиза един съветник при Костов: – Господин премиер, имам две новини. С коя да започна? – С добрата. – Ама те и двете са лоши…

  • 11626

    – Каза ли у вас, че ти писах двойка? – Да, госпожо. – А вашите какво казаха? – Нищо, тях ги нямаше вкъщи.

  • 1954

    Семеен скандал. Съпруг клати глава: – Ах, Таня, кога ще престанеш да бъдеш толкова ревнива?! Разярената съпруга кресва: – Ето, пак ме нарече Таня!

  • 11122

    Буш и Путин договарят съкращаване на ядрените си ракети. Путин започва: – Джордж, аз мисля, че ще е добре да съкратя ракетите си наполовина. – Чудесно Володя, и аз мисля да съкратя ракетите си наполовина. В този момент се обадил Осама: – Ха здрасти, загряхте най-после, че е най-лесно със самолет.