Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10063

    САЩ изпращат таен агент в хитлеристка Германия. Върви той по улицата и си мисли: "Хм. Защо ли всички ме гледат така странно. Може би са ме познали. Как ли? Може би по високия ми ръст? А може би заради очилата ми? А дали не заради черната ми кожа и парашута, който се влачи на десет метра след мен?"

  • 11481

    На прием политик пита редактора на местен вестник: – Вие ли писахте, че съм бил некадърник? – О, не господине, нашият вестник отпечатва само последните новости

  • 11789

    "Не подсвирквайте след девойката, излизаща от този салон! Тя може да е вашата баба!"

  • 2657

    Зайо Байо стоял на брега на реката и пушел трева. Дошъл по едно време бобъра и го питал: – Абе Зайо Байо, к"во праиш? – Ми джаскам, к"во да правя. Наиш к"ъв е кеф? Дърпаш на единия бряг на реката, преплуваш я и изпускаш от другата страна. Направо супер готино! Решил бобъра да опита. Опънал си, преплувал реката и на другия бряг изпуснал. Станало му супер гот. В този момент дошла видрата и го питала кво прави. Като разбрала решила и тя да опита и преплувала реката за да вземе джоинт от Зайо Байо. Излязла видрата на другия бряг и Зайо Байо изплашено казал: – Бобре, бобре, изпускай, че мутираш!

  • 1981

    Едно момче се прибира вкъщи и баба му го попитала: – Каде беше, баба? – Ами ходих в Интернет. – отговорило момчето – И си ходил там така облечен! – казала очудено бабата

  • 7890

    – Данке, жената на Иван паднала в язовира… – Горката жена! – Успели са да я извадят навреме и е добре… – Горкият Иван!

  • 9118

    Пиян катаджия спира още по-пиян шофьор: – Защо сте двама зад волана? – Eeee, затова ли трябваше да обкръжавате цялата кола?

  • 1151

    Подозирам че някои хора се правят на невидимиУчителка от Пловдив

  • 8260

    "Вашият шанс е в нашите топки" Реклама на бинго зала

  • 10754

    "Фирма бетонира нива" заглавие в "Нощен Труд"

  • 3337

    Какво е П.У.Т.К.А ? Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията.

  • 2081

    "ЕЛА СИ ЩЕ КОЛИМ ЧИЧО ТИ" Автентичен текст от телеграма (правописът – запазен)

  • 932

    Студент търси да наеме стая със сънитарен възел в центъра!

  • 11328

    Моля затваряйте вратата. Все пак зима иде.

  • 10080

    Въпрос към радио Ереван: Кой трябва да оглави световните сили против талибаните и ислямският фундаментализъм? Отговор: Министър СВИНАРов, а негов адютант да бъде адвокатът ШЕЙТАНов.

  • 3006

    Катаджия стои на кръстовище и заработва парички. Стои цял ден и никой не нарушава правилата. Писнало му и решил на всяка цена, да спре някой и да му вземе парите. По едно време по пътя се задава Трабант. Радарът свети 60 км./ч. Катаджията го спира, взима му документите и започва да спори за пари. От другата страна се задава Мерцедес. Радарът пищи яко- 200 км./ч. Катаджията успял само да свирне със свирката, преди Мерцедесът да прелети покрай него. Някъде след километър Мерцедесът спира и дава заден ход. Спира до катаджията, тъмното стъкло се спуска и отвътре надниква един дебел врат: – Кой свирна?! Човекът в Трабанта тихичко пита: – Е, какво, да плащам ли глобата или да му кажа, кой свирна…