Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7861

    – Докторе, нещо не ми е наред със сърцето! – Ето такива болни като тебе обичам – сам си си поставил диагнозата! Следващият!

  • 10941

    И накрая Зевс и Хера се сдобрили в леглото!

  • 7383

    Седи си пещерния човек пред пещерата и си остри каменния нож. Пристига при него, разплакана, съпругата му: – Ъп, Ъп, ела моля те да помогнеш – един саблезъб тигър влезе в пещерата на майка ми… Ъп я погледнал съвсем спокойно и продължавайки да остри, отговорил : – Кво ме занимаваш с глупости! Въобще не ми пука кво ще стане с някакъв си саблезъб тигър…

  • 3227

    Късно вечерта една жена пита съседката си: – Можеш ли да ми дадеш точилката назаем? – Не мога, и аз чакам мъжа ми да се прибере.

  • 10445

    Времето е пари, а ние не разполагаме с време

  • 8362

    Имате ли патологията на американската литература? Клиент в книжарница

  • 1946

    "Невинаги като начертаем в тетрадките си две прави можем да видим ,че те са успоредни , така че трябва да ги продължим и ще трябва да чертаем по чина,по коридора и после по улицата" Учителски

  • 8987

    Иванчо се прибира вкъщи: – Мамо, мирише вкусно! Какво готвиш? – Нищо, гладя накапаната ти тениска!

  • 8402

    Една сутрин Щирлиц се буди в стая с решетки и без спомени от вечерта. Обмисля ситуацията, като си припомня инструкциите: "Сега ако влезе някой в руска униформа, аз съм майор Исаев от Съветската армия. Ако влезе шваба в униформа от СС – аз съм оберщурмбанфюрер от СС Щирлиц." След малко влиза санитаря на изтрезвителното и се усмихва лъчезарно: – Добре се напихте снощи, другарю Тихонов.

  • 10522

    Крум бил един от малкото владетели с прякор и то сред малкото с прякор "Страшни".

  • 8017

    много хубаво, че този резултат е получен от жена. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 6089

    Един човек провесил тъщата си през 18-ия етаж на един блок. Тя започнала да му се моли, а той и занареждал: – Виж сега, мамо, помниш ли Иванов от съседния вход как отрови тъща си? А помниш ли Петров как миналия месец закла тъща си? А аз сега само те пускам…

  • 8948

    В кафенето. – Да му цапнем по биричка? – Бира?! В работно време?! – Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!

  • 5292

    – Келнер, когато дойдох, ми казахте, че няма риба, а на господина там сервирате! – Вярно е, но когато вие поръчвахте другият господин ей там още не беше си върнал порцията!

  • 1611

    Шефът към нова служителка: – Тук ние много държим на чистотата. Изтрихте ли краката си в изтривалката пред вратата, преди да влезете? – Да, господине! – Тук ние много държим и на честността. Ние нямаме изтривалка!

  • 733

    Ученикът ме гледа злобно в час! Забележка в дневник